Naudas pārsūtījums

Kā vislabāk un izdevīgāk no Anglijas pārsūtīt naudu uz Latviju? Ar PayPal arī var?
Re: Naudas pārsūtījums

VISizdeviigtaak iedot kaadai uzticamai personai, lai atved...
Re: Naudas pārsūtījums

A ja nav kam iedot?
Re: Naudas pārsūtījums

Eu, toč, kam ir pieredze, man ar šis jautājums intresē. Western Union ir operatīvs, bet padārgs. Ko varat ieteikt, ne tik dārgu un ne tik operatīvu?
Re: Naudas pārsūtījums

bankas pārskaitījums uz kontu LV...
Re: Naudas pārsūtījums

Var ar PayPal, ja saņēmējs var naudu dabūt kontā.
Re: Naudas pārsūtījums

Bet vai tad ar pastu ierakstītā un apdrošinātā vēstulē nevar? Kad interesējos DNB Nord bankā, tur man teica, ka pārskaitījums uz ārzemju banku maksā Ls 18 :( Pa pastu iznāk krietni lētāk.
Re: Naudas pārsūtījums

nu latvijas bankas parskaitijumiem uz eiropas bankam ir ipass gadijums, Vacija atverot kontu ir sakarigakas Bankas, parskaitijumi uz Latviju ir bez maksas, atverot krajkontu vel iedos karti ar kuru visur pasaule no VISA bankomata 10 reizes gada vares iznemt naudu bez maksas.
Re: Naudas pārsūtījums

No Latvijas EU ietvaros man pārskaitījums maksā 4Ls (SEB vulgaris). Tas, ja izmanto IBANus.
Re: Naudas pārsūtījums

te jau gan runa par to kā NO Anglijas pārskaitīt.
Re: Naudas pārsūtījums

Ja sūtījumi regulāri, tad atvērt kontu UK un karti aizsūtīt pa pastu uz LV. Te jebkurā bankomātā varēs izņemt vai maksāt pa tiešo. Komisijas u.c. izmaksas atkarīgas no konkrētas bankas utt.

Ja sūtījumi vienreizēji, bet summas nopietnas, var ar bankas pārvedumu, no UK tomēr ir lētāk kā pretējā virzienā, taču atkal no konkrētas bankas atkarīgs. Pagaidām daudzi pagaidām ignorē EU ustanovku, ka maksai par pārskaitījumiem EU robežās jābūt vienādai un tādai pašai kā vienas valsts robežās (un LV bankas, kā jau augstāk minēja, ir izcils ignorētājs).

Ja atrisināta naudas izņemšana, var arī ar PP, bet, liekas, tur diezgan augsta komisijas maksa tomēr.

WU pamatā tomēr ir ekstrēmiem gadījumiem.
Re: Naudas pārsūtījums

No jebkuras ES bankas uz jebkuru ES banku, tātad arī no Anglijas uz Latviju, var pārsklaitīt internetbankā. Ja tev ir konts Anglijas bankā, atver tur arī i-banku un līdz 10 000 (eiro) skaiti bez maksas kad vien gribi. Pienāk apmēram 2 dienās. Visas tās nešpetnās komisijas ir par bankas darbinieka zelta rociņas pieskārienu.
Ja tieši runa par miljoniem, tos laikam ved mazos melnos čemodāniņos, bet tur man nav pieredzes.
Re: Naudas pārsūtījums

esmu dzirdeejusi, ka daudzi izmanto sho opal transfeeru :
http://www.opaltransfer.com/en/state/AA:navID.48/AC:-1.1285669456/AA:navID.48/
Re: Naudas pārsūtījums

es sūtīju no sava UK konta ar Bank transfer uz savu LV kontu, cik izmaksāja jei bogu neatceros, bet bija pāris mārciņas. Tas pāris gadus atpakaļ, un es sūtīju GBP, tagad internetbankā jevrikos noteikti lētāk.
Re: Naudas pārsūtījums

Tagad jau vismaz kādus 2 gadus vai vairāk ir spēkā ES Regula, ka nevar līdz tiem 10 000 komisiju ņemt. Pārskaitījums vismaz vienā no bankām :)) saucas Eurotransfer. Ja tu sūtīji GBP, tad varētu būt jāmaksā par valūtas maiņu, ja saņēmējam nav multivalūtu konts, kurš ņem pretī arī mārciņas.
Es pārskaitu eiro pati sev, bērniem, vecākiem uz Swedbanku (Hanzeni) un cik vienā galā nosūtu, tik otrā parādās, pa ceļam nekas "neatbirst". Jā, arī sev, jo man ir Visa karte no Hanza bankas, tā ērtāk.
Re: Naudas pārsūtījums

Bet kā ir, ja skaita no LV uz Ķīnu, Taizemi utt, ko labāk izmantot izņemot WU ? Lai tas transfers ir kaut mazliet lēnāks un arī lētāks tajā pašā laikā. Ar WU adresāts naudu saņem 15 minūšu laikā. Tik operatīvi nav vajadzības. Kādi vēl varianti?
Re: Naudas pārsūtījums

Tie paši varianti - bankas pārskaitījums, PP, tiešā samaksa ar karti. Nav bijis aktuāli, tāpēc nezinu vai Latvijas pasts veic naudas pārskaitīšanu ārpus LV.
Re: Naudas pārsūtījums

nē, man arī nekas neatbira, jo sūtot es norādīju, ka segšu visas izmaksas :)

un manis sūtītie GBP automātiski nokonvertējās uz latiem tikai un vienīgi tāpēc, ka man nezināmu iemeslu dēļ mīļā SEB banka ņēma un slēdza manu GBP kontu un ieskaitīja latu kontā, kurš uz to brīdi nebija multivalūtu. Nju bet man veiksmīgā kārtā uz to brīdi bija ekselents GBP pret LVL kurss, tā ka zaudētājos nepaliku, un mani apkalpojošā meitene nevarēja man sniegt info par to, kāpēc mans GBP konts bija slēgts. Nu bet velns ar viņiem.

Tagad visa tā naudiņa ir veiksmīgi pārceļojusi uz kontu citā bankā :)
Re: Naudas pārsūtījums

sveiki te par to naudas parvesanu uz latviju,kura anglijas banka jaatver konts lai varetu parskaitit naudu bez komisijas .gaidu atbildi
Re: Naudas pārsūtījums

Sveiki Eva caur kuras bankas internetbanku tu parskaiti naudu?Skatijos loyds internetbanka to nav iespejams izdarit
Re: Naudas pārsūtījums

tie gudrinieki kuri saka ka var caur internetbanku, nevareetu pateikt caur kuru konkreeti anglijas banku, es zinu ka caur lloydu to4na nevar, un shaubos ka caur citiem var
Re: Naudas pārsūtījums

Ja tev UK ir Lloyds TSB classic konts, tad nekā nevarēs.
Silver kontam ir speciāla karte ko var nogādāt vajdzīgā valstī un tad naudu izņemt ar karti.
Re: Naudas pārsūtījums

Noteikti iesaku Opal Transfer, suutu jau gadu un viss kaa pa sviestu. Maksaa tikai 3 marcinas no jebkuras summs, un nav nagadziigs nekads pat konts anglijaa. Ja ir konts UK, tad var protams izmantot un sutit naudu pat neizejot no majas. Cik zinu, pazistamie latviesi suuta caur Opalu. Nauda nakamajaa dioenaa jau klaat Latvijaa. Tur ari sad tad strada latviesu meitene uz telefoniem - Elina. Vinu websaits www.opaltransfer.com un es parasti zvanu uz numuru 02079765445.
Re: Naudas pārsūtījums

hmm, palasījos. Nezinat, kā būs ar naudas pārskaitīšanu uz Latviju no Dānijas? Braucu uz Dāniju, Latvijā paliek līzingi un kredīti, kuri nomaksājas automātiski no konta. Biju domājusi, ka atvēršu kontu vietējā bankā un naudu skaitīšu uz savu kontu swedbankā ... man pat prātā neienāca, ka var būt kaut kādas grūtības - vienīgais, ar ko rēķinājos, ka būs ilgi. Ko teiksiet?
Re: Naudas pārsūtījums

skaitu no spanijas bankaa atveerta konta gan no kases meiteneem gan no ibankas par transfeeru nenem ne centa ja skaita bankas darba laikaa nauda liidz faaterzemei nonaak 1liidz 2 stundu laikaa, bet savaadaak ja no faaterzemes uz spaaniem tad vismaz 3 dienas kautkur kliist un veel komisiju ieceetr taadu ka skaitiit nemaz negribaas
Re: Naudas pārsūtījums

Lasu un brīnos, un nevaru saprast- kā saprotu, cilvēki strādā ārzemēs un viņiem NAV sava konta bankā??? NAV konta uz kurieni viņiem skaita algu??? Vai arī VISI strādā NELEGĀLI??? Vai arī vienkārši ir glupi???
Re: Naudas pārsūtījums

OPAL TRANSFER! Aatri, leeti un vienkaarshi!!!
www.opaltransfer.com
Re: Naudas pārsūtījums

hmm, esmu dzirdējusi par metodi, kad no pasta var pārsūtīt naudu uz swedbanku..
Re: Naudas pārsūtījums

Var no pasta uz swedbanku , man arī tā sūtīja. Naudu var saņemt jau pēc 5 min. , UK gan jāmaksā par naudas sūtīšanu , atkarībā no sūtītās summas 6-10 paundi.
Re: Naudas pārsūtījums

Ar Lloyds Bank TSB karti ir iespējams izņemt naudu Latvijas bankomātos?
Re: Naudas pārsūtījums

Jā, bet tikai pastā!
Re: Naudas pārsūtījums

Caur Opal Transfer ir vislabak, esmu izmeginajusi variantus, tapec zinu. Jau 3 gadus sutu ar viniem un visi ir vienozimigi visletakie £3 par jebkuru summu un nakamaa ritaa ir kontaa Latvijaa. Ari kurss starp marcinu un latu viniem ir vislabakais, daudz labaks par banku kursu vai Moneygarm kursu.
Opalaa strada ari latvieshi. Un man vislabak patik, ka var parsutit atri izmantojot internetu, nav vairs pat nekur jaiet. Es sutu no sava konta Lloyds bankaa uz vinu kontu UK, zvanu viniem un nakosa riitaa nauda ir Latvijaa.
No konta Uk gan ir bargi dargi sutit, un cik zinu, tad nevar no interetbankas, jaiet uz banku pashu ar pasi utml apgrutijamumi. Un maksaa £15 no bankas! Tapec Opals vienozimigi ir labakais - 3 paundi un atraks par bankam.

evija
Re: Naudas pārsūtījums

gribu meitai aisutit naudinu uz Angliju,laimazliet palidzetu,vinai nav sava konta.vinas draugam ir PAreks bankas konts,ka man rikoties
Re: Naudas pārsūtījums

gribu meitai aisutit naudinu uz Angliju,laimazliet palidzetu,vinai nav sava konta.vinas draugam ir PAreks bankas konts,ka man rikoties
Re: Naudas pārsūtījums

Vai tad Anglijā strādājošie, kuri, deguniem gaisā, aizbrauca raust lielo RUBLI un uzlika mīksto gan palikušajiem tuviniekiem, gan valstij, ir vēl JĀPABALSTA AR NAUDAS SŪTĪŠANU??????
To gan es nesaprotu! Un, ja viņai nav konta, kur tad viņai ieskaita saņemto algu? Vai tad drauga kontā? Nu ja....ja vien viņš ir viņas suteners!
Re: Naudas pārsūtījums

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159
Re: Naudas pārsūtījums

vislabākais - https://transfergo.com/lv
tiem kas gudrijās par daudz..

tie,kas te izleca ar pārgudrībām,ka ārzemēs strādājošie ir muļķi un strādā nelegāli,ka nav sava konta utt..laikam skolā nav baigi labi klausījušies..vai vispār to nav pabeiguši un tik blato..algu jau vispār var saņemt arī legāli,bez konta-saņemot to algas čekā..:D
bet par tematu labas atsauksmes esmu dzirdējis,tikai par opaltransferu..un to man lieto radinieki..un pats tagad intresējos arī par transfergo..
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

Un pats negudrījies? Kurās ārzemēs, izņemot ASV, vēl čekus lieto???
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

Uk lieto.
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

nesaprotu: pat ja UK mēdz izmaksāt algu ar čeku, tad kā cilvēks to 1 čeku par lietojamu naudu pārvērš, ja viņam nav bankas konta? Iet ar čeku veikalā, pērk kukuli maizes un dabū pāris simtus atlikumu?
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

aiziet uz banku, iedod cheku un pretii sanjem koka tugrikus, tfu, paundus
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

aiziet uz banku, iedod cheku un pretii sanjem koka tugrikus, tfu, paundus
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

iesaku transfergo. viss notiek ātri, lēti, vienkārši. izmantojot šo saiti https://transfergo.com/lv/r/h8kgvg pirmais pārskaitījums būs bez maksas
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

labdien.


Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:


1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lvUzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
Re: Re: tiem kas gudrijās par daudz..

https://my.transfergo.com/lv/r/E741sG

Fiksētā maksa - 0.99 GBP Garantēta saņemšana nākamajā darba dienā Bez papildus maksas vai nosacījumiem
Re: Re: Re: tiem kas gudrijās par daudz..

Izmantoju http://bit.ly/1fdSDBs TransferGo, naudu aizsūtu un nākamajā rītā jau ir kontā! Lētākās komisijas par pārvedumu starp konkurentiem WU, Moneygram. :)
LOAN OFFER

Uzmanibu !!

Tas ir Aso ietaupijums un aizdevumu kreditešanas uznemums. ja jums ir nepieciešams kredits, lai personigo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredits, lai nodzestu visu savu rekinu, ludzu sazinieties ar musu musu šeit e-pastu: finance_institute2015@outlook.com lai iegutu vairak informacijas. Jusu informacijai, musu uznemums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni noklut atpakal pie mums nekavejoties, lai sanemtu darits ar savu kredita parvedums apstiprinajuma dokuments ok.

Sazinaties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemerot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC
naudas čeks

Kā var pārsūtīt no ārvalstīm naudas čeku uz Latviju >
Uz čeka irnauda ko cilvēks grib dāvināt bet tikai ar čeku !!!
Nauda

https://my.transfergo.com/en/r/8YkmRS labākais veids, kā veikt starptautiskos naudas pārskaitījums. Pārskaitot pirmajā dienas pusē, nauda atnāk jau tajā pašā dienā!
Ar šo linku pirmais pārskaitjums bezmaksas. Ja vajag, varu iedot bezmaksas kodu arī uz tālākiem pārskaitījumiem!

E-pasts saziņai 0yu.lia543@gmail.com
Re: Nauda

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
Nauda

Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)
Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz ko citu;
* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)
* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)
* Konsolidāciju aizdevumu
* Aizdevumu kombinācija
* Labiekārtošanas
Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com
Re: Nauda

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justine Williams
Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.