Naudas pārsūtījums

Kā vislabāk un izdevīgāk no Anglijas pārsūtīt naudu uz Latviju? Ar PayPal arī var?
Re: Naudas pārsūtījums

VISizdeviigtaak iedot kaadai uzticamai personai, lai atved...

A ja nav kam iedot?

Eu, toč, kam ir pieredze, man ar šis jautājums intresē. Western Union ir operatīvs, bet padārgs. Ko varat ieteikt, ne tik dārgu un ne tik operatīvu?

bankas pārskaitījums uz kontu LV...

Var ar PayPal, ja saņēmējs var naudu dabūt kontā.

Bet vai tad ar pastu ierakstītā un apdrošinātā vēstulē nevar? Kad interesējos DNB Nord bankā, tur man teica, ka pārskaitījums uz ārzemju banku maksā Ls 18 :( Pa pastu iznāk krietni lētāk.

nu latvijas bankas parskaitijumiem uz eiropas bankam ir ipass gadijums, Vacija atverot kontu ir sakarigakas Bankas, parskaitijumi uz Latviju ir bez maksas, atverot krajkontu vel iedos karti ar kuru visur pasaule no VISA bankomata 10 reizes gada vares iznemt naudu bez maksas.

No Latvijas EU ietvaros man pārskaitījums maksā 4Ls (SEB vulgaris). Tas, ja izmanto IBANus.

te jau gan runa par to kā NO Anglijas pārskaitīt.

Ja sūtījumi regulāri, tad atvērt kontu UK un karti aizsūtīt pa pastu uz LV. Te jebkurā bankomātā varēs izņemt vai maksāt pa tiešo. Komisijas u.c. izmaksas atkarīgas no konkrētas bankas utt.

Ja sūtījumi vienreizēji, bet summas nopietnas, var ar bankas pārvedumu, no UK tomēr ir lētāk kā pretējā virzienā, taču atkal no konkrētas bankas atkarīgs. Pagaidām daudzi pagaidām ignorē EU ustanovku, ka maksai par pārskaitījumiem EU robežās jābūt vienādai un tādai pašai kā vienas valsts robežās (un LV bankas, kā jau augstāk minēja, ir izcils ignorētājs).

Ja atrisināta naudas izņemšana, var arī ar PP, bet, liekas, tur diezgan augsta komisijas maksa tomēr.

WU pamatā tomēr ir ekstrēmiem gadījumiem.

No jebkuras ES bankas uz jebkuru ES banku, tātad arī no Anglijas uz Latviju, var pārsklaitīt internetbankā. Ja tev ir konts Anglijas bankā, atver tur arī i-banku un līdz 10 000 (eiro) skaiti bez maksas kad vien gribi. Pienāk apmēram 2 dienās. Visas tās nešpetnās komisijas ir par bankas darbinieka zelta rociņas pieskārienu.
Ja tieši runa par miljoniem, tos laikam ved mazos melnos čemodāniņos, bet tur man nav pieredzes.

esmu dzirdeejusi, ka daudzi izmanto sho opal transfeeru :
http://www.opaltransfer.com/en/state/AA:navID.48/AC:-1.1285669456/AA:navID.48/

es sūtīju no sava UK konta ar Bank transfer uz savu LV kontu, cik izmaksāja jei bogu neatceros, bet bija pāris mārciņas. Tas pāris gadus atpakaļ, un es sūtīju GBP, tagad internetbankā jevrikos noteikti lētāk.

Tagad jau vismaz kādus 2 gadus vai vairāk ir spēkā ES Regula, ka nevar līdz tiem 10 000 komisiju ņemt. Pārskaitījums vismaz vienā no bankām :)) saucas Eurotransfer. Ja tu sūtīji GBP, tad varētu būt jāmaksā par valūtas maiņu, ja saņēmējam nav multivalūtu konts, kurš ņem pretī arī mārciņas.
Es pārskaitu eiro pati sev, bērniem, vecākiem uz Swedbanku (Hanzeni) un cik vienā galā nosūtu, tik otrā parādās, pa ceļam nekas "neatbirst". Jā, arī sev, jo man ir Visa karte no Hanza bankas, tā ērtāk.

Bet kā ir, ja skaita no LV uz Ķīnu, Taizemi utt, ko labāk izmantot izņemot WU ? Lai tas transfers ir kaut mazliet lēnāks un arī lētāks tajā pašā laikā. Ar WU adresāts naudu saņem 15 minūšu laikā. Tik operatīvi nav vajadzības. Kādi vēl varianti?

Tie paši varianti - bankas pārskaitījums, PP, tiešā samaksa ar karti. Nav bijis aktuāli, tāpēc nezinu vai Latvijas pasts veic naudas pārskaitīšanu ārpus LV.

nē, man arī nekas neatbira, jo sūtot es norādīju, ka segšu visas izmaksas :)

un manis sūtītie GBP automātiski nokonvertējās uz latiem tikai un vienīgi tāpēc, ka man nezināmu iemeslu dēļ mīļā SEB banka ņēma un slēdza manu GBP kontu un ieskaitīja latu kontā, kurš uz to brīdi nebija multivalūtu. Nju bet man veiksmīgā kārtā uz to brīdi bija ekselents GBP pret LVL kurss, tā ka zaudētājos nepaliku, un mani apkalpojošā meitene nevarēja man sniegt info par to, kāpēc mans GBP konts bija slēgts. Nu bet velns ar viņiem.

Tagad visa tā naudiņa ir veiksmīgi pārceļojusi uz kontu citā bankā :)

sveiki te par to naudas parvesanu uz latviju,kura anglijas banka jaatver konts lai varetu parskaitit naudu bez komisijas .gaidu atbildi

Sveiki Eva caur kuras bankas internetbanku tu parskaiti naudu?Skatijos loyds internetbanka to nav iespejams izdarit

tie gudrinieki kuri saka ka var caur internetbanku, nevareetu pateikt caur kuru konkreeti anglijas banku, es zinu ka caur lloydu to4na nevar, un shaubos ka caur citiem var

Ja tev UK ir Lloyds TSB classic konts, tad nekā nevarēs.
Silver kontam ir speciāla karte ko var nogādāt vajdzīgā valstī un tad naudu izņemt ar karti.

Noteikti iesaku Opal Transfer, suutu jau gadu un viss kaa pa sviestu. Maksaa tikai 3 marcinas no jebkuras summs, un nav nagadziigs nekads pat konts anglijaa. Ja ir konts UK, tad var protams izmantot un sutit naudu pat neizejot no majas. Cik zinu, pazistamie latviesi suuta caur Opalu. Nauda nakamajaa dioenaa jau klaat Latvijaa. Tur ari sad tad strada latviesu meitene uz telefoniem - Elina. Vinu websaits www.opaltransfer.com un es parasti zvanu uz numuru 02079765445.

hmm, palasījos. Nezinat, kā būs ar naudas pārskaitīšanu uz Latviju no Dānijas? Braucu uz Dāniju, Latvijā paliek līzingi un kredīti, kuri nomaksājas automātiski no konta. Biju domājusi, ka atvēršu kontu vietējā bankā un naudu skaitīšu uz savu kontu swedbankā ... man pat prātā neienāca, ka var būt kaut kādas grūtības - vienīgais, ar ko rēķinājos, ka būs ilgi. Ko teiksiet?

skaitu no spanijas bankaa atveerta konta gan no kases meiteneem gan no ibankas par transfeeru nenem ne centa ja skaita bankas darba laikaa nauda liidz faaterzemei nonaak 1liidz 2 stundu laikaa, bet savaadaak ja no faaterzemes uz spaaniem tad vismaz 3 dienas kautkur kliist un veel komisiju ieceetr taadu ka skaitiit nemaz negribaas

Lasu un brīnos, un nevaru saprast- kā saprotu, cilvēki strādā ārzemēs un viņiem NAV sava konta bankā??? NAV konta uz kurieni viņiem skaita algu??? Vai arī VISI strādā NELEGĀLI??? Vai arī vienkārši ir glupi???

OPAL TRANSFER! Aatri, leeti un vienkaarshi!!!
www.opaltransfer.com

hmm, esmu dzirdējusi par metodi, kad no pasta var pārsūtīt naudu uz swedbanku..

Var no pasta uz swedbanku , man arī tā sūtīja. Naudu var saņemt jau pēc 5 min. , UK gan jāmaksā par naudas sūtīšanu , atkarībā no sūtītās summas 6-10 paundi.

Ar Lloyds Bank TSB karti ir iespējams izņemt naudu Latvijas bankomātos?

Jā, bet tikai pastā!

Caur Opal Transfer ir vislabak, esmu izmeginajusi variantus, tapec zinu. Jau 3 gadus sutu ar viniem un visi ir vienozimigi visletakie £3 par jebkuru summu un nakamaa ritaa ir kontaa Latvijaa. Ari kurss starp marcinu un latu viniem ir vislabakais, daudz labaks par banku kursu vai Moneygarm kursu.
Opalaa strada ari latvieshi. Un man vislabak patik, ka var parsutit atri izmantojot internetu, nav vairs pat nekur jaiet. Es sutu no sava konta Lloyds bankaa uz vinu kontu UK, zvanu viniem un nakosa riitaa nauda ir Latvijaa.
No konta Uk gan ir bargi dargi sutit, un cik zinu, tad nevar no interetbankas, jaiet uz banku pashu ar pasi utml apgrutijamumi. Un maksaa £15 no bankas! Tapec Opals vienozimigi ir labakais - 3 paundi un atraks par bankam.

evija

gribu meitai aisutit naudinu uz Angliju,laimazliet palidzetu,vinai nav sava konta.vinas draugam ir PAreks bankas konts,ka man rikoties

gribu meitai aisutit naudinu uz Angliju,laimazliet palidzetu,vinai nav sava konta.vinas draugam ir PAreks bankas konts,ka man rikoties

Vai tad Anglijā strādājošie, kuri, deguniem gaisā, aizbrauca raust lielo RUBLI un uzlika mīksto gan palikušajiem tuviniekiem, gan valstij, ir vēl JĀPABALSTA AR NAUDAS SŪTĪŠANU??????
To gan es nesaprotu! Un, ja viņai nav konta, kur tad viņai ieskaita saņemto algu? Vai tad drauga kontā? Nu ja....ja vien viņš ir viņas suteners!

Sveiki,

Varbūt kādam noderēs info šāds, galvenais pastāsti draugiem saviem.
Lieliskas atlaides katru dienu.

1.Starptautiskā svara samazināšanas centra „Dakteris Bormentāls” nodarbības ar 50% atlaidi.
2.Dāvanukarte juvelieru izstrādājumiem ar 50% atlaidi.
3.Ziema ir klāt! Uzzini savas veselības stāvokli un iegūsti skaistu augumu. Ar 67% atlaidi.
4.Tuvojās Valentīndiena uzdāvini sev un mīļotam īpašu kompleksu 4 stundu garumā + nakšnošanu numuriņā. Ar 60% atlaidi
5.Iegūsti klientu karti no vindecor.lv ar 50% atlaidi
6.Bērnu dzimšanas un vārda dienas ballīte ar 55% atlaidi
7.Aukstums jau aiz loga, Siltumsūkņa montāžai 78% atlaide.
8.Pilns B kategorijas teorētiskais kurss tikai 9Ls.
9.Profesionāla 2 stundu fotosesija studijā. Fotogrāfs Edgars Ramutis. 50%
10.Mūzikas kompaktdisks metāla grupas Neglected Fields albums "Splenetic" Ar 60% atlaidi. Portālā redzams no 24.janvāra
11.Palutini savas pēdiņas! Profesionālie Scholl pēdu kopšanas līdzekļi sausiem papēžiem un patīkamam pēdu aromātam visas dienas garumā! -65% Portālā redzams no 26.janvāra

Vairāk info šeit:
http://www.no50.lv/

Vinnē dāvanu karti 10 Ls vērtībā no www.no50.lv
Kā vinnēt?
Pievienojies sekotājiem.
http://www.draugiem.lv/no50/
un tālāk spied ieteikt šo:
http://www.draugiem.lv/no50/gallery/?pid=245551568
1 no 1000 vinnē dāvanu karti, ja piesakās sekotāju 2000 vinnēs 2 cilvēki, ja 3000 vinnēs 3 cilvēki. utt..
Tāpēc iesakām tālāk.
Nepalaid savus 10 Ls garām.

Iespēja papildus vinēt 10 Ls pievienojot bildi konkursam:
http://www.draugiem.lv/no50/api/konkursi/contest/143159

vislabākais - https://transfergo.com/lv
tiem kas gudrijās par daudz..

tie,kas te izleca ar pārgudrībām,ka ārzemēs strādājošie ir muļķi un strādā nelegāli,ka nav sava konta utt..laikam skolā nav baigi labi klausījušies..vai vispār to nav pabeiguši un tik blato..algu jau vispār var saņemt arī legāli,bez konta-saņemot to algas čekā..:D
bet par tematu labas atsauksmes esmu dzirdējis,tikai par opaltransferu..un to man lieto radinieki..un pats tagad intresējos arī par transfergo..
Re: tiem kas gudrijās par daudz..

Un pats negudrījies? Kurās ārzemēs, izņemot ASV, vēl čekus lieto???

Uk lieto.

nesaprotu: pat ja UK mēdz izmaksāt algu ar čeku, tad kā cilvēks to 1 čeku par lietojamu naudu pārvērš, ja viņam nav bankas konta? Iet ar čeku veikalā, pērk kukuli maizes un dabū pāris simtus atlikumu?

aiziet uz banku, iedod cheku un pretii sanjem koka tugrikus, tfu, paundus

aiziet uz banku, iedod cheku un pretii sanjem koka tugrikus, tfu, paundus

iesaku transfergo. viss notiek ātri, lēti, vienkārši. izmantojot šo saiti https://transfergo.com/lv/r/h8kgvg pirmais pārskaitījums būs bez maksas
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Cēsu filiāles pārvaldnieks/-ce
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Galdnieks

Karstās vakances
Visas vakances 
KLIENTU KONSULTANTS/E - PĀRDEVĒJS/A VALMIERĀ
Hansa Flex Hidraulika SIA
Konkurss beidzas 2014-04-17

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.