plūdi Polijā

nu beidzot ir case, kad sāku uztraukties :))
- svētdien ar ģimeni pplānojam sākt autotūri līdz Horvātijai, bet pašlaik pa TV rāda, ka plūdu dēļ virkne ceļu Polijā, Slovākijā un Čehijā esot slēgta (aplūduši). Vai kaut kur Internetā ir kāda precīza info dabūnama, lai savlaicīgi varu pārplānot maršrutu ? vispār tas būtu interesanti vakara tumsā ieraudzīt škērsu baļķi un ziņu svešā mēlē, ka jābrauc pa apvedceļu pārsimt kilometru, bet ģimenē to varētu neizbaudīt ..
Re: plūdi Polijā

ja esi gejs, atraksti, mēs sapratīsimies. varētu pat braukt kopistiski.
Re: plūdi Polijā

Nupat atbraucām no Grieķijas. Ceļi tiešām applūduši, bet vairāk tracināja remonti - Dolny Kubin-Rabka Zdroj ir vājprāts ar luksoforiem un vienu joslu, bez apvedceļa, savkārt caur Česky Tešin- Žilina un uz leju likās ok. Applūduši ir tieši Dienvidpolijas ceļi pie Krakovas, tā kā brauciet caur Katovici. Remontē arī ceļu Augustov-Bialystok, tur labāk nē, bet caur Lomža un Ostr.Mazoviecki. Vēl viens interesants moments bija šodien ceļš pēcpusdien Suwalki-Budzisko. Ceļa vidū nesaprotamu (iespējams, topošo) remontu dēļ uzlikts luksofors virzienam no Budzisko, un izveidojusies rinda apmēram 5km garumā ar smagajiem (nu jā, ne tikai) bez kustības, varbūt labāk brauciet caur Lazdijai, tur labs ceļš un smagie nebrauc vispār, attālums tāds pats.
Re: plūdi Polijā

Tieši uz tā ceļa aiz Belostokas mēs Jāņu naktī, kad gāja riktīgais gāziens, gandrīz nokritām no tilta. Kāds bija noņēmis aizsargbarjeras. Labi, ka ātrums bija mazs un laikus pamanījām, ka kaut kas nav lāga! :( Arī koki, zari pa gaisu! Belostoka pludoja! Ieteiktu atlikt.:(
Re: plūdi Polijā

nu vispār Jūs mani sabiedējāt - man bija ieplānots Suwalki- Augustova- Belostok - Lublina- Reszova - Presov - Kosice - Miskolc (celš ko zinu aivērtām acīm) bet pēdējo reizi pa to braucu 2 gadus atpakaļ...any way jebkuŗš koments šovakar un rītdien vēl tiek pieņemts ... tad jau skatīšos dabā:))
Re: plūdi Polijā

Bet vai šis gadījumā nav visilgākais ceļš (cauri neskaitāmajiem mazajiem miestiem)? Kaut gan katrs izbrauc Poliju un Varšavu savā stilā:) Starp citu, Varšavā remontē centru, ceļš slēgts aptuveni no CH Wilenska, jārēķinās ar ilgāku laiku:( Attiecībā par to stulbo rindu Budzisko-Suwalki jāsaka, ka turpbraucot jūnija sākumā nekā tāda nebija. Bet ceļu pie Bialystok (virziens Augustov) remontēja jau pagājušogad augustā, tur tā pamatīgi ķērušies klāt, izskatās pēc jauna bāņa būves.
Re: plūdi Polijā

šo ceļu esmu bliezis kādas 5 reizes turp atpakaļ.
Jā - ir daudz miestu , bet ja ieplāno tos šķērsot sestdienā,svētdienā, tad fūres tikpat kā nemaisās un miestā laižam ar 60 (GPS nofiksē ātrumu).
- otra lieta - it kā ir īsāks, mazāk populārs un līdz ar to ir mazāk traucējošu auto
- ceļā remonti ir krietni veikti un šosejas daudzās vietās ir ideālas
- un pēdējais - esmu salīdzinājis - braucot caur Varšavu , vakarā nonākam apmēram tajā pašā attālumā pie Krakovas, kā pa manis pieminēto ceļu -tā ka lielā mērā tas ir gaumes jautājums.
Re: plūdi Polijā

to hrvatska

Tu raksti, ka Waršavā centru remontē. Drīz paredzēts uz šo pilsētu braukt, konkrēti viesnīcu Novotel Warszawa Centrum, ul Marszalkowska 94/98. Varbūt, ja zini, vari padalīties, kā (pa kādu maršrutu) ar auto ērtāk piebraukt pie viesnīcas, pa kuru ceļu labāk iebraukt Waršavā?
Paldies.
Re: plūdi Polijā

Taisnība, remontē centru un tur vienkārši ir aizliegts braukt. Domāju, ka iesācējiem, ja Varšava nav jau kādas 10x izbraukta (katru reizi brauksiet pa citu ceļu, garantēju :DDD) labāk nopirkt karti un braukt atbilstoši tai, labāk pa vienkāršām ielām, jo prospekti Varšavā ir kā ātrgaitas maģistrāles ar atļauto 70 bet vidējo kustības ātrumu 100:). Brauciet taisni iekšā, ja no Bialystok virziena, kamēr var, kad būs sadalījums, pa kreisi un pa pirmo tuvāko lielo ielu pa labi un atkal taisni, kamēr tiekat pāri upei, un tad pēc kartes. Vai izmanto viamichelin.com un izpēti, kā labāk/ Tev saprotamāk tur nokļūt, slēgta ir aleja Solidarnosci (faktiski Bialystok ceļa turpinājums) no ielas Targowa (Praga Polnoc).
Re: plūdi Polijā

Paldies vēlreiz.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.