Delfinārijs Klaipēdā..

Rīt jābrauc uz Viļņu un attapos ka bērnam pases derīguma termiņš ir beidzies, kāds sods man var būt par to ka ceļoju ar nederīgu pasi???
Re: Delfinārijs Klaipēdā..

Nezinu par sodu, bet es vispār pasi aizmirsu mājās braucot uz Poliju! man visu laiku rēgojās, ka uz robežas un uz ielām vaktē tikai mani...Protams ka nevienam mana pase nebija vajadzīga!:DDD

Nu tā varētu būt :D man ar droši vien tā pat būs, rēgosies ka vaktē mani:D bet nu negribētos atcelt braucienu:(

es gan nebrauktu bez pases... nu uz robežas (Lietuvas) pases diezgan bieži pārbauda... nekas traks nebūs- tikai izsēdinās....

Vienkāršs administratīvais naudas sods litos. Cik - tad jau redzēs, bet ticamāk, ka nekas nebūs, respektīvi, neviens nepārbaudīs.

Paris reizes braucu uz EE ar tadu pasi bernam un abos parbaudija robežsargi šosseja, vienkarši dod ar smaidu visas pases kopa kur tas bernu pase kaut kur vidu vai leja - vini skatas uz pirmo - pec tam tikai uz foto vai vispar atdod, man reala problema bija kad iebraucu no Šveices uz Italiju ar LV pensionaru kam pases bija noradits bezderiguma terminš - italieši reali nevar saprast kam tas domats - megina zvanit uz galveno kantori - pec tam atdeva pasi ar vardiem ka pec ES prasibam taja aile jabut cipariem nevis tadam uzrakstam.

Nu re, paceļojām pa Lietuvu un pases nevienam nebija jāuzrāda!!!

Kas neriskē........, tas neapceļo LT!

Tieši tā, Gint!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Tehniskā atbalsta inženieris/-e
HansaMatrix

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Darbinieces/-ki siļķu fabrikā

Karstās vakances
Visas vakances 
RAŽOŠANAS VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.