ar mašīnu uz Vāciju

Sakiet, vai kāds te ir ar savu mašīnu pars braucis uz Vāciju? Un jā, caur Poliju, kur, cik esmu dzirdējusi, labāk aizslēgt durvis un neapstāties :)
Tātad, mēs ar vīru sākam plānot šādu braucienu divatā ar mūsu Audi A4 avantu.
Ar ko jārēķinās ceļā un, ja esat braukuši, kādi izdevumi bija ceļam?

Paldies :)
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Vācija liela - uz kuru pusi brauksiet? Bet jebkurā gadījumā līdz Frankfurt am Oder nomaldīties grūti - Warszawa, tad bānis 33 PLN, un mašīnu plūsmā līdz robežai, dienas laikā poļus izskriesiet.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Ok, par maršrutu paši tiksim galā, mani interesē ceļa izdevumi, varbūt ir kas tāds, kas jāņem vērā, vai ko vajadzētu apskatīt pa ceļas, īpaši nenocirzoties no maršruta...
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Esma braukuši. Bailes no Polijas nebija. Nakšņojām ceļmalas viesumājā. Sēdējām Lido tipa krodziņā. Bija forši. Laikam neizskatījāmies pēc vērtīgiem cilvēkiem.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Leģendas par Poliju ir drusciņ pārspīlētas un novecojušas. IMO - labāk tieši plānot nakšņošanu starp Varšavu un Krakovu.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Es ar jau 3x sogad esmu braukusi caur Poliju uz Vaciju - nu nav tur vairs tik traki, kā bij agrāk!!! Un parasti naksnojam Konina!
Re: ar mašīnu uz Vāciju

BAT KĀDAS IR IZMAKSAS, braucot ar mašīnu jums!?!?!!?!?!?
Re: ar mašīnu uz Vāciju

kadas Tev ir izmaksas braucot, piem, no Rigas uz Ludzu
panjem kalkulatoru saskaiti- benziins- naktsmiitnes- aptuveni eeshana

tas ir individuali- braucot ar corsu vai kraisleru, eedot hotdogu vai vistu baklazhaanu sautejumaa, guljot teltii vai viesu maajaa

sviests
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Benzīna izdevumi. Cenas Polijā ne pārāk atšķirsies no mūsējām. Ēšanas izdevumi... Tie parasti ir vairāk individuāli nekā atšķirības starp ES valstīm. Nakšņošana - pieredzē 10 - 60 Ls uz istabu. Izkliede - jo nekad neesmu rezervējis. Kur apnika braukt, tur stājos.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Mums ir 1.9 dīzelis, plānoju kādus Ls 150 uz "soļarku", vai tā varētu būt?
Re: ar mašīnu uz Vāciju

cikos labāk izbraukt no LV, lai nebūtu pa nakti jāpaliek Polijā? Apmēram cik stundu garš varētu būt brauciens līdz Vācijai?
Re: ar mašīnu uz Vāciju

150 var būt gan 2x par daudz, gan 2x par maz, lai nokļūtu līdz Vācijas robežai. Līdz Vāczemei rēķināt degvielu ap 1 eiro litrā, pēc tam līdz pusotrai reizei vairāk.

Par Polijas drošību Tev ir aizķērusies padsmit gadus veca informācija, kaut izlikties par vientiesi arī nav ieteicams, labi un slikti ļaudis ir jebkurā vietā. Ja auto pavisam jauns un spīdīgs, Varšavā ieteiktu nedaudz uzmanīties no priekšā strauji bremzējošajiem, kam ieskriesi pakaļā - izplatīts lohu ķeršanas variants. Neturēt meža vidū, kaut stopē policijas formā esošs vīriņš, tā vietā braukt līdz tuvākajam apgaismotajam policijas iecirknim un razborku taisīt tur.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Polijā DD maksā ap 0.8 Ls (vismaz pagājušajā nedēļā).
Man domāt, labākais ceļš caur Olštinu – Suvalkos griezties pa labi, pēc tam pēc norādēm.
Polijā nakšņot nav nepieciešams – no rīta izbrauc no šejienes, ap pusnakti būsi Berlīnē (ceļā ap 17 h)
Ja vēl jautājumi, meklētājā ir daudz, daudz info.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Man sanāca 19 h, tiesa - ar kaut kādiem apvedceļiem Polijā remontu dēļ. Vai tik ilgi tur blīve starp stūri un vadītāja sēdekli - tas jau individuāli.... :)
Re: ar mašīnu uz Vāciju

skatoties cik ātri brauc bet principā ap 18-19 stundām jārēinās lai no Rīgas tiktu līdz vācijai.Pēdējo reizi jūnija sākumā braucām pa ziemeļu pusi no šcecinas-budgošč-torun utt un baigi patika tas ceļš tādā ziņā,ka maz mašīnu un ceļa segums un platums labi.braucot uz frankfurti pie oderas tomēr dabūsiet vilkties starp fūrām un apdzīšanas iespējas ļoti minimālas izņemot to bāņa posmu ap poznaņu.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

ja precīzi, tad Polijā degviela vēl pirmdien maksāja 4,62PLN, un braukt tur ir tikpat droši kā pie mums, tikai viņiem braukšanas stils ir tāds nedaudz dīvains, ceļa zīmes tai tautai neeksistē bet tas nu tā, pie visa pierod...
Re: ar mašīnu uz Vāciju

es ar tiko no taa gala, tik shaavaam taalaak - uz spaaniju. bijaam rezerveejushi viesniicu varshavaa Aramis*. Ap 8njiem izbraucaam no Riigas un 17: 30 bijaam pie viesniicas. Viesniica leeta, triple room - 25 Ls. Atpakaljceljaa palikaam turpat bez rezerveeshanas. Vakaraa Varshavu izstaigaajaam.
Polijaa cenas liidziigas kaa pie mums, vaacijaa uz baanjiem degviela daargaaka kaa nostaak no baanjiem.
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Sakiet, vai kāds te ir ar savu mašīnu pars braucis uz Vāciju? Un jā, caur Poliju, kur, cik esmu dzirdējusi, labāk aizslēgt durvis un neapstāties :)


šitas nu gan smieklīgi, grib ceļot, bet nezin, ka tas viss jau pagātne. Vislabāk uz Varšavu, manuprāt laist caur Belostoku!
Re: ar mašīnu uz Vāciju

Sveiki, vai kāds neplāno tuvāko 2 nedēļu laikā braukt uz Vāciju un atpakaļ ar auto? Būšu ļoti priecīga, ja kāds atsauksies un paziņosman!
Re: ar mašīnu uz Vāciju

esmu Polijaa, atbraucu ar savu mashiinu,viena pati, staav nomesta pie privaatmaajas Varshavas piepilseetas rajonaa, nozagta nav (nav jauna, bet nav arii grausts).Pa celjam Polijaa biju iebraukusi mezhaa paguleet,jo naaca miegs,neviens nenosita.jaa,brauc polji bez noteikumiem,es arii taa esmu saakusi braukt,bet pie visa pierod,mentus vispaar veel neesmu redzeejusi ne varshavaa,ne uz robezhas,ne pa celjam.fotoradarus ignoreeju,aatruma ierobezhojumus arii.ja kaadaa jaukaa dienaa mashiinu man sasitiis/sasitiishu,iipashiu nepaardziivoshu(braukaaju pa varshavu),bet vispaar nav ko tos shausmu staastus staastiit, notikt var jebkas un jebkur.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.