NECEĻOJIET AR ECOLINES!!!!

Gribu Jūs brīdināt un pasargāt jau iepriekš no nepatīkamiem pārsteigumiem, dodoties ceļā ar Ecolines autobusiem!Tā nu bija sanācis, ka bija jānokļūst Parīzē, no kurienes jādodas tālāk ar vilcienu uz Francijas vidieni!Autobusam Parīzē bija jāienāk 21.00 vakarā!Taču šoferīši (starp citu tie tuntulīši, ko rāda kādā no reklāmām, kas lielās, ka šoferi naudu var saņemt tagad ar bankas karti arī ārzemēs) šādu varoņdarbu nebija spējīgi paveikt!AUTOBUSS NOKAVĒJĀS PAR 2 STUNDĀM!!!!!!PAR 2 STUNDĀM!!!!Nevienu šo tuntuli neinteresē, protams, tas , ka cilvēkam gala mērķis nav Parīze!!nakti nācās pārlaist stacijā, jo tik vēlu bija nokavēts vakadzīgais vilciens tālākai braukšanai!TAD NU, JA NEVĒLATIES NAKŠŅOT STACIJĀS KOPĀ RA BARIEM NĒĢERU-NEKAD NECEĻOJIET AR ECOLINES, JO TĀ JŪS ZAUDĒSIET GAN SAVU TIK DĀRGO LAIKU UN NEATJAUNOJAMĀS NERVU ŠŪNAS!
Re: NECEĻOJIET AR ECOLINES!!!!

It kā Eurolines būtu citādāks :(

kas tu pa ceļam ar viņiem pārgulēji, ka sauc kaut kādos idiotiskos mīļvārdiņos, vai kā???

Puika, tu atkaartojies .... :>

:)Puika no traumas, šķiet, neatgūsies visu atlikušo mūžu! Ek, jaunatne, jaunatne! Sabeigta viņiem tā vārīgā nervu sistēmiņa:)

ja priekš Tevis, juhaz, tuntulis ir mīļvārdiņš, nu tad sorry:)))nevajag visus cilvēkus mērīt pēc savas vērtību skalas - Tev laikam katru dienu ir rituāls ievilkt kalendārā svītriņu-pārgulēju - nepārgulēju.
Krī, nu neesmu es vairs nekāda jaunatne. varbūt tad man būtu viss po:((Pee par Juusu uzbraucieniem

pasham pee par shitaadu histeerisku auroshanu ;DDD

Ņu, līdzšinējā pieredze ceļošanā rāda, ka jāatvēl VISMAZ stunda, ja jāpārsēžas no viena autobusa otrā vienā un tajā pašā autobusā, divas stundas, ja jāpārsēžas no autobusa vilcienā vienā un tajā pašā pilsētā (un tas viss iekšzemes braucieniem), un stundas četras starp jebkuriem transporta līdzekļiem, ja brauciens ietver robežas šķērsošanu.
Var jau, protams, veikties, un tikt no viena autobusa otrā arī 15 minūšu laikā, bet to labāk riskēt tikai tad, ja nekur nav jāsteidzas.
Pats vainīgs, ja nemāki plānot savus braucienus!

es nebūt nedomāju, ka tuntulis ir mīļvārdiņš - kā jau es rakstīju tas man šķiet idiotisks mīļvārdiņš....
Re: meža putns

Nu nav viņš vainīgs, ka nevar plānot savus braucienus! Ja autobusam ir jābūt Parīzē 21.00, tad tam IR jābūt tur 21.00. Savādāk, kas tas ir par servisu, ka man ir jārēķinās ar to, ka autobuss var kavēties vai vēl kaut kas var notikt? Esmu samaksājusi naudu par to, ka ar noteikto autobusu tikšu noteiktā vietā un NOTEIKTĀ laikā! Es jau nesaku, ka jāatbrauc precīzi sekunda sekundē, bet 2 stundas - tas jau ir pa traku!

juhaz!Loģika laikam jau nav tava stiprā puse:))Es jau nesaku, ka tuntulis ir mīļvārdiņš, es saku, ka viņš ir idiotisks mīļvārdiņš>Tu esi sanarkojies vai kā??es jau nesaku kaķis, es jau saku ....kaķis

bee! latvju valoda laikam nav tava stiprā puse, jo mīļvārdiņš nevar būt "viņš". Tu esi sanarkojusies vai kā??
camellia

Un cik perfekta esi tu pati, m? :) vienmeer un visur uz sekundi?
Re: camellia

Nu, var jau protams, sūdzēt tiesā visas autobusu kompānijas pēc kārtas (un aviokompānijas arīdzan, arī tur reizēm diezgan neprognozējami, kad lidmašīna varēs nolaisties un kad tiksi ārā no lidostas). Bet, ja tas ir mans ceļojums, es labāk plānoju to ar krietnu rezervi (it īpaši, ja tālāk paredzēts braukt ar pēdējo autobusu vai vilcienu), nekā pēc tam sūdzos par sliktu servisu.
Paši redzam - ceļi ir tādi, kādi tie ir, satiksme uz tiem tāda, kāda tā ir, un arī no Valmieras uz Rīgu vienu dienu var tikt stundas laikā, citu dienu jābrauc vairāk par divām.
Manuprāt, vienīgais, ko no šī stāsta var mācīties - ka ceļojumi jāplāno piesardzīgāk. Pretējā gadījumā sanāks vien cīņa ar vējdzirnavām un savu nervu bojāšana.

Kavejas ne tikai autobusi, bet ari lidmasinas un kugi, un ar to diemzel ir jarekinas.
Ne jau speciali tie soferi brauca lenak, lai kads kaut kur nepaspetu...

PUIKAm vispār raksturīgi atkārtoties. Ja nu kāds nepamana, saliek savas vaimanas visās tēmās. Un ne tikai par autobusiem
ecolines

njus.. es ari braucu ar sho pashu marshrutu - no pariizes uz riigu...

veel ne reizi man nebija gadiijies ka autobuss nepietureetu dienas laikaa aptuveni 16 stundas lai vareetu izkaapt izstaipiit kaulus vai pacuraat normaalaa benziintanka wc nevis smirdiigajaa autobusa sauriibaa...

kaa arii burviigaa iespeeja nopirkt ekskluziivas zardeles ar ketchupu un ekskluziivu karstu skjiistosjo kafiju par taadu pat cenu kaa kafejniicaa...
(man skjiet ka vareeja, vismaz kafija buut tomeer tajaa nepaaraak mazajaa cenaa tomeer ieklauta...)
Re: ecolines

ari man ir ko teikt par ECOLINES braucienu uz no Paris. Turpcela Parize iebraucam 3 stundas ATRAK, ta ka paspeju Parizes jaukumus jau taja pasa vakara nobaudit. Atpakalcela uz Rigu nokavejam 16 stundas, jo Eiropa bija briesmigi lieti un negaisi, uz sosejam milzigi sastregumi. Abas reizes soferisi darija, ko vareja.

Par stavesanu benzintankoa - nu tas jau nav turisma autobuss. Ja sak stavet, lai iedzertu kafijinas vai apmekletu labiericiba, tad viss lidz Parizei divas nepilanas dienas neaizbrauktu....seviski nemot vera cik ilgi labiericibas uzkavejas latviesu (drosi vien ari citas) sievietes. galu gala - jo atrak, jo labak. bet kafija patiesam ir drankiga.

A, kas tevi tas tik ljoti interesee? Pats/-i esi braucis/-usi ar sho kompaaniju? ?!?!?!?!?!!?!?

shade: redz, es jau ne par to ka jaastaav pa pusstundai vai stundai katraa benziintamkaa, bet par to ka FIZISKI nav iespeejams nekustoties noseedeet 16 stundas vienaa shauraa vietinjaa...

var iedauziit da jebkuraam baabaam ka apstaashanaas ir 15 minuutes un peec 16 minuuteem autobuss brauc, un pofig ka paliek
(vienreiz sitaads paliks uz autobusu, un ja peec tam pabrauks apakalj savaakt un pateiks ka tas ir briidinaajuma brauciens, vairaak nebrauks pakal bremzeem, tad domaajams kaartiiba buutu)
Re: PUIKA...

mulkjis tu esi...
Seedies pats pie stuures - tad redzeesim, vai speesi garanteet busa pienaakshanu minuuti minuutee... Pariize tomeer pamatiigs kusaks - ar satiksmi uz celjiem arii jaareekjinaas... un busam 2 stundas kaveejums - siikums tas ir!!!!

Protams, ar busu gruti tik ilgi braukt, bet es medzu mazliet pastaigat pa autobusu vai kadas citas aktivitates piekopt. dazreiz jau kada kundzite ari skibu aci paskatas, bet ta nu ir vinas problema.

labakais,ka puika,te vieniem iesaka braukt uz peterburgu (tur jautajums kaa tikt?) iesaka,ka Jus domajat?- ECOLINES.Un esot baigi labs un leets. Vecakos zinjojumos var parliecinaties.

Vņiem ir vēl viens pārsteigums klientiem. Viņi pārdod vairāk biļešu kā autobusā sēdvietu. Kas ātŗak atnāk uz autobusu- tas laimīgi tiek mājās. Pārējie stāv kājās. Iedomājaties ceļu no Prāgas uz Rīgu pavadīt kājās?
Prāga

Sveicināts! Cik saprotu esi braucis uz Prāgu? Mēs arī taisāmies aizskriet.Varbūt vari ieteikt tur kādas jaukas nakstsmājās?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PRODUKTU IZSTRĀDES UN PĀRDOŠANAS VADĪTAJS/-A
Karšu izdevniecība Jāņa sēta
Konkurss beidzas 2014-08-17

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.