Kur, lai aizbrauc????

Iesakiet, gudrie, pieredzējušie ceļotāji - kur lai šovasar aizbrauc (2 pieaugušie un 9 mēn. vecs zīdainis) par ierobežotu budžetu - apm. 600 Ls.
Kādas ir Jūsu idejas?
Re: Kur, lai aizbrauc????

Horvātija? Slovēnija?

atbrauciet uz Rīgu.

kundu: Uz cik ilgu laiku domā to braucienu? 1nedēļa; 2? 3?

Kāpēc jāmoka savs bērns un sveši ceļotāji??? Bez brauciena dzīve apstāsies?

Gribētos, kādas, 5 līdz 7 dienas!

kaapeec taa butu mociishana? iistais vecums celjoshanai ar beernu. tik uz priekshu! dienvideiropu gan laikam nebuutu labi karstuma deelj siicim. ja tas buut rudens, tad ieteiktu stambulu. bet beenu niideeji (jo tik mazs nevar trauceet; breec ljoti klusu, pa seedekli priekshaa nesper utt) lai padomaa par savaam vientuljajaam vecumdienaam.

Ar bērnu, manuprāt, vislabāk ir lidot uz Turciju. Pats biju, gan ar trīsgadīgu bērnu, bet paliku ļoti apmierināts. Turcijā pret bērniem ir īpaši laba attieksme. Arī cenas ziņā Turcija liekas diezgan pieņemama!

Zini, kad jāceļo ar tādu brēcošu knēveli kaut vai 2 stundas, tas jau ir vāks...Pēc 6 stundām domāju, ka jumts aizbrauks.
Un bērna māmuļa nejutās labāk :/

aizbrauc uz Maljorku- nenozheelosi.

nesaprotu kapec celojuma janem lidzi zidainis!!! besi man brecosie berni lidmasinas - vel saprotu, ja tiesam nepieciesamiba celot - bet uz nedelu celot ar zidaini!- vins tapat neko nerubu - tikia mocisanas vecakiem un parejiem! stulbums tiesam!

Nu, bāc - ZB. Es neprasīju Jūsu viedokli par bērna ņemšanu ceļojumā! Jautājums bija cits.
Gribu un braucu ar bērnu, man ir pilnīgi vienalga vai kādam tas patīk vai nē!!! BASTA!!!

Paldies tiem, kas reāli kaut ko iesaka! Par Turciju it kā domāju, bet nezinu vai par tādām naudiņām kaut kas normāls sanāk - kā ir???
Stambula, diemžēl, atkrīt, jo uz turieni braucam decembrī - Bez bērna (gavilējiet bērnu-ceļotāju nīdēji)

hihi - ienistu stulbas mates nevis bernus:)

Tieši tā. Nabaga bērns, kam tik stulba māte.

nu papuciitis ?, kursh savu beernu sauc par kneeveli labaak gan butuu pakluseejis.

kk -labak vien pats pakluse -"zidaina vecums labakais celosanai" - ka var ko tik nesakarigu pateikt!

beerni ir ok, sapraatiigu vecumu sasniegushie man pat ljoti patiik... bet celjot ar siici nav ok, iipashi jau garaas stundas ljopenee. ja taa padomaa, man liekas, ka kaadu briidi atpakalj es pati iestaajos PAR celjoshanu ar siici- lai jau no mazaam doenaam pie plashaas pasaules pierod utt utjp. BET peec 11h (!!!) ilga paarlidojuma, kura laikaa man bija taa laime seedeet tieshi naakamajaa rindaa aiz 2 (!!!) ziidainjiem... aaaaaa.... vinji breeca. uz mainjaam, reizeem abi kopaa. sasniedzot teju ultraskanju. peec 2 stundaam saakaas galvassaapes. peec 4 nespeeja liidzeet ne ausu aizbaaznji ne pleijeris... peec 8 stundaam jau jutos kautkur tuvu komai deelj vaajpraatiigaam galvassaapeem. kad lidojums bija galaa, man pat nebija speeka priecaaties par nokljuushanu galameerkjii :PPP un citi pasazieri neizskatiijaas diezko labaak. visi kaa viens ieniida debiilos vecaakus, karmu toch vinjiem sabojaajot :P un tikai nevajag te- beerni klusaam breec! tas maates puskurlas jau palikushas, nevis beerni klusi! ak, atpestii no siicjiem ljopenee. un ja nu kas- spiedienu mainja un sausais gaiss diez vai ir ziidainim ieteicamaakais :P nu nafig, nafig nevar tepat pa LV, tuvajaam aarzemeem padziivoties, kameer beerns izaug?!

Riebj, ka atpūtas vietās un lidmašīnās bez jēgas staipa brēcošus knēveļus. Un man vienalga, ko domā stulbie vecāki, bet es viņiem ne morālu, ne fizisku, ne materiālu atbalstu ceļošanai nesniegšu ;). 9 mēnešos bērnu vajag iepazīstināt ar pļavu, čiekuriem, smiltiņām, mācīt pūst pieneņu pūkas un mest akmentiņus ūdenī, bet ne vazāt pa Turcijas tirgiem. Basta!
Btw, bērni man patīk.

Nu, bet tāpēc jau prasu - uz kurieni labāk AR BĒRNU?
Justbe - Ar 11 h lidmašīnā savu bērnu, sevi un apkārtējos mocīt netaisos (Principā to var izsecināt izlasot jautājumu, kurā pieminēts ierobežotais budžets)! Iesaki kaut ko konkrētu no tuvajām ārzemēm!!!

tiesam - kur izpaužas mans stulbums?????? Vai faktā, ka man nešķiet mokoši ceļot ar bērnu, vai tajā, ka nesēžu mājās kā veca piepe, tikai tāpēc, ka man ir bērns. Vai ir kādi citi iemesli tam, ka tieku saukta par stulbu????

nee, stulba varbuut arii neesi... aprobezjota gan- neveelies saprast, ka lidojums un staipiishanaas pa lidostaam nav nekaads veseliigais pasaakums tavam beernam, neveelies reekjinaaties ar apkaarteejiem cilveekiem, kuriem tavs breekulis neskiet burviigaakaa un klusaakaa radiiba uz pasaules utt utt.
jaa, milziigs tev paldies visu pasazieru vaardaa, ka 11h tomeer nelidosi... bet tici man, arii ar 4h ir pilniigi pietiekoshi :P

laaab, un par teemu tagad- tu prasiiji SHOVASAR (kaa buutu ar mazliet konkreetaakiem datumiem?). vasaraa arii Lv ir silts. savukaart Turcijaa- KARSTS! nu taa, ap 35*C (protams, atkariigs no regiona)... skaidri zini, ka ziidainim tas patiks? :P a ja nepatiks- vinjsh breeks :P un par 600ls (kaa saprotu, tas ir viss kopaa,- celsh, viesniica, eediens?! autore ar paskaidrojumiem paskopojaas...) 2 cilveekam un 1 siicim, nedeelju, turcija, vasaraa... diez vai pavilksi. es pajautaashu veelreiz, pieklaajiigaak- kaadeelj tuvaas aarzemes (eesti, lietuva, slovaakija utt) vai viesumaaja skaistaa vietaa tepat LV tev neskiet pienjemams variants?

ak, peedeejaa komentaa tomeer piemini tuvaas aarzemes. ok. praats saak paraadiities :D
taatad, lai foruma tauta tev speetu ko ieteikt (nepaziistot ne tevi, ne teevu, ne beernu, ne gjimeni un juusu hobijus. gaisregji tomeer te maniiti nav :PP), kaa buutu ar meeginaajumu konkretizeet savas veelmes?
- kaada gaisa t* ir pienjemamaakaa? (tb- ko beernu aarsts saka?)
- kaadu komforta liimeni gribat naktsmaajaam?
- kas interesee? gribi kalnu gaisu siicim? gribi muzejus? gribi juuru jeb pietiks ar ezeru? gribi pilseetu? patiik lauki? utt

tev sheit jau ieteica valstis... jo pati jautaaji UZ KURIENI. atbildeeja. kas nav labi? ja gribi ko vairaak/konkreetaak noskaidrot, tad uzdod konkreetaakus jautaajumus.

Jā, laikam tiešām ar bērniem ceļojot par garlaicību sūdzēties apkārtējie nevar :) Lidmašīnā to prieku izbaudīt nav vēl nācies, bet 10h vilcienā no Šanhajas uz Pekinu bija tāds pasākums :) Tīri interesanti. heh.

Nesen lidoju 2.5h un mazais sedeja lidmashinaa rindaa pirms mums un viss bija kartiibaa - mierigs berns, guleja. Netrauceeja nemaz, vadoties peec kada troksna - nepamanitu, ka ieprieksheejaa rindaa mate ar zidaini.
Protams, medz but iznjeemumi, jo berns ir berns.
Galu galaa, miljaas sievietes, Jus nevariet zinat, kad Jums bus tada nepiecieshamiba lidot ar mazu bernu. Ne jau visas maates, teevi dodas ar bernu celjojumaa, bet gan ari nepiecieshamibas vadiiti. Tapec nevar teikt, ka visas maates stulbas/aprobezjotas, kas lido ar zidainjiem.

Ak, dies, šāda rakstura diskusija par bērnu līdzi ņemšanu atkārtojas tik regulāri :))
Nu, var ņemt līdzi bērnu ! Un tas, ka daļa no vecākiem nezin kā to bērnu nodarbināt lidojuma laikā, ir šo vecāku problēma. Paši regulāri ceļojam kopā ar bērnu (t.sk. ar avio + staipīšana starp lidostām, kā te tika teikts; kas gan tur neveselīgs ? vai veselīga ir sēdēšana mājās līdz pilngadībai ?), un esmu pārliecināts, ka nevienam no nabaga jūtīgajiem pasažieriem, kuriem piemetas migrēna, ja bērns 1 minūti paniķojas, nezvai bijuši kādi iebildumi, ja mazais sēž un kaut ko ķimerējas savā nodabā. Vēl jo vairāk, lidojot ar kādu no ārvalstu aviokompānijām, vairums pasažieru vienkārši smaida, kad mazais aizjož pa gaiteni. Bet, redz, vietējie - pārgriež seju un izsaka aizskarošas piezīmes. Attieksme laikam mums te vairumam nepareizā.

"Nu, var ņemt līdzi bērnu ! Un tas, ka daļa no vecākiem nezin kā to bērnu nodarbināt lidojuma laikā, ir šo vecāku problēma"

nē, tā tad redz kļūst arī par visu citu pasažieru problēmu...kuru neviens perkot savu aviobileti nav veeleejies dabuut bonusaa..

"kas gan tur neveselīgs"

spiediena maiņa, sauss gaiss, lidojot uz siltajaam zemeem, taa gala karstums ari nav domats ziemelvalstii dzimusham ziidainim...

nevajag jau demagogjeet un paarspiilet pisaucot pilngadiibu... bet paaris gadinjus jau var arii beerna labad netriekties pa pasauli apkart.. un pabraukt mazliet tuvaakaa apkaimee pacelot...galu galaa ja taisi beernu, tad mazliet tomer jaareekinaas arii ar vinju...

Esmu divu bērnu māte, savus bērnus neesmu mocījusi ceļojumos. Savādāk to grūti nosaukt, kā tikai mocības. Esmu atskatījusies dīvainos vecākos, kas aizved vasaras vidū no mērenās klimata joslas uz kastumu, kur mazais jūdzās no bļaušanas nost kopā ar vecākiem un apkārtējiem atpūtniekiem. Es Tev neko nepārmetu, bet iesaku. Tik mazam bērniņam tas būs par grūtu. Padomā, sanāk apmēram 25 grādu strauja pāreja. Sīči neēd, sārtiem vaigiem, pārmocījušies, pārbļavušies. Goda vārds, tā ir pārsvarā, jo ceļoju ļoti, ļoti bieži. Varbūt varat ceļojumu pālikt vismaz uz septembri? Tās naudiņas pat pietiktu Turcijā sakarīgai viesnīcai, ja mēģināsiet noķert pēdējo brīdi, bet ne vasaras vidū. Tad arī viss ir dārgāk. Ja nevarat pārbīdīt atvaļinājumu, tad gan pieturieties tepat pie mūsu grādiem. Varbūt tā var būt Palanga, Nida, Saarema, Pērnava? Tur visur ir labas viesnīcas jūras krastā.

Nevajag pārspīlēt un vispārināt - ir sīči, arī visnotaļ mazā vecumā, kam ceļošana ir fanīgs pasākums. Nav viņi pārmocījušies, pusbeigti un tik pat pusbeigtus padarījuši apkārtējos. Pasaulē, izņemot Latviju, ģimenes ar bērniem ceļo un neviens, izņemot protams latviešus, par to nicīgi neizsakās un nicinājumā degunus nerauc (godīgi sakot, no laimes arī nekūst, bet, acīm redzot savas neizkropļotās audzināšanas rezultātā, raugās visnotaļ iecietīgi un lietas cenšas uztvert ar veselīgu humora devu). Ja par autores jautājumu - es izvēlētos Turcijas kūrortus, AI, vismaz 4*. Turkiem tradīcijas (varbūt reliģija, sīkāk nezinu)nosaka, ka mazs bērns nes laimi, tāpēc attieksme pret šādiem ceļotājiem ir izteikti jauka. Tā kā par zīdaini nav jāmaksā ne lidmašīnā, ne viesnīcā, budžets varētu būt pietiekams, lai pavilktu bingo vai express piedāvājumu. Ja mērķis nav pagozēties saulītē, bet tīkamāks šķiet mūsu platuma grādu šķidrais un lietainais vasaras piedāvājums, izvēlētos Somiju, jo tā ir man zināmā tuvākā valsts, kur arī neviens neiespringst par to, ka kāds knēvelis iešņukstās. Pilnīgi noteikti neiesaku apmeklēt tās vietas, kuras ir apjūsmojuši citi letiņi, jo tad reakcija pilnīgi noteikti garantēta līdzīga iepriekš izskanējušiem komentiem.

Spiediena maiņa, sauss gaiss.. neviens neliek nekur lidot ar mēnesi vecu bērnu, bet gandrīz gadu vecs bērns jūtas visnotaļ labi gan lidmašīnai paceļoties, gan nolaižoties (nu, iedodiet viņam tajā laikā pudelīti ar ūdeni !). Un, ja vecāki nav idioti, un neatstāj mazuli +40 grādu tveicē, nekas viņam nenotiks. Gribas tikai izteikt līdzjūtību tiem vecākiem, kuri uzskata, ka ar bērnu nekur nevar ceļot un pateikties saviem senčiem, ka esmu visur (saprāta robežās, protams) ņemts līdzi un ka tieši tā arī darīšu ar saviem bērniem. Bērns uzvedība lielākoties būs atkarīga no vecākiem.
Hanna, tev ir savdabīga attieksme pret ceļojumu, ja tu to sauc par mocībām. Acīmredzot, nepareizie tev tie ceļojumi :)

Autorei - brauc droši :) Tiesa gan, man arī liekas, ka vasaras viducī ar mazu bērnu nav pārāk prātīgi laist uz dienvideiropu.. Pagaidi septembra otru pusi/oktobra sākumu un tad brauc.

nedaudz komentāru no personīgās pieredzes.
pirms mēneša veicām 3 nedēļu garu ceļojoumu ar 6-7 mēnešus vecu bērnu.
Rīga - Brisele - Lisabona (15 dienas portugālē) - Roma - Rīga.

sākšu ar peibildi, ka mūsu dēls pēc dabas ir smaidīgs un apmierināts ar dzīvi, labi guļ un taml.

ziņā lidojumi viņam atšķirībā no līdzvērtīga ilguma braucieniem auto viņam nesagādā nekādas nepatīkamas emocijas.

auto ir jābūt iesprādzētam.
lidmašīnā iesprādzēšana ir tikai paceļoties nolaižoties un arī daudz patīkamāka nekā auto. lai izvairītos no spiediena maiņas blakusefektiem paceļoties/nolaižoties tiek dots dzert. nolaišanās ir lēnāka un ilgstošāka līdz ar to vislabāk uz to laiku plānot barošanu (it sevišķi, ja vēl ēd no krūts)

mūsu gadījumā lidojumā visvairāk noderēja slings, tajā gan var salīdzinoši droši staigāt pa lidmašīnu, jo rokas ir brīvbas, lai pieturētos, gan arī bērns var labi izgulēties.

uz vietas viņam patika vispārējā cilvēku uzmanība un vēlme "parotaļāties" kā arī tas, ka varēja daudz laika uzturēties ārā

kopsavilkums - personīgā pieredze liecina, ka nav īpašu iemeslu, lai nelidotu ar bērnu, tas pat ir daudz ērtāk, kā braukt ar auto. cita laba alternatīva būtu vilciens.
pacelšanās/nolaišanās laikā jādod dzert.
galamērķim jābūt ar siltu, bet mērenu klimatu.
ja vien bērns nav no tiem, kam ļoti patīk gulēt auto, tad optimāls dienas pārbrauciena limits ir 2-3h, ko vajadzības gadījuma var sadalīt 2 daļās

"gadu vecs berns justas labi paceloties un nosezoties" - atkal kaut kads divains apgalvojums! -kapec tad tie berni ta brec tiesi saja laika?
tiesam nesaprotu kapec celojuma uz nedelu janem lidz tik mazi berni - pasam bernam tas ir mocibas - nekada prieka, vins neko vel nerubi- jaunas zemes vinu neinterese!, vecakiem gruti, lidzcilvekiem gruti! pasakiet iemeslu kapec tik mulkigi jarikojas?
saprotu, ja ir nepieciesanmiba, bet ja ne...,manuprat, stulbums!

Visforšāk apkārtējiem, kad sīkais pamperī iespiež lielu, smirdīgu kaku.
Re: cz

Es tikai ieteicu, un mana savdabība bāzējās uz pieredzes. Sicīlijā atsklausijāmies un atskatījāmies un pārmocītu somu 2 mēn. vecu bērniņu, vecākiem , kuri jau savā starpā vairs nesarunājās, bērns bļava naktīs, pa dienu..Turcijā britu zīdainītis pārmocijies...kur te runa par latviešu nāciju...Ja bērnam ir pāris gadiņi, par to neiet runa. Jāpeibilst , ka es ar saviem bērniem arī ceļoju , tikai ne lidmašīnā un tikai ne zīdaiņa vecumā.
Autorei&Co

Tadu padomju pilsonju izkropljotu, agresivu un shovinistisku pasaules uztveri tiesham laikam var redzet tikai saja nozelojama regiona... Arprats, kadi cilveki... Un tadi tacu pashi bijushi mazi, mates un tevi vinjus audzinajushi, milejushi... Tadiem pat varbut pashiem kadreiz bus berni. Tikko atgriezamies ar viru no ljoti talas, eksotiskas salas. Ar mums kopa viesnica bija cilveki ar berniem, ari zidainjiem, ka ari ljoti veciem cilvekiem (vecvecakiem), un cilvekiem ratinjkresla no visam pasaules malam. Ari lidmashina vinji tacu brauca... NEVIENAM neienaca prata aizradit vai uzklupt, ka atbraukusi gimene ar berninjiem vai vecishiem, vai invalidiem. Normala, civilizeta pasaule negrade ka nacisma cilvekus pec ta, kursh ''ir celoshanas cienigs'' un ''kursh nasv celoshanas cienigs''. Celot brivi var visi, kuri samaksa par avio bileti! Ar kadam tiesibam jus te tagad klupat virsu sievietei, maza berninja mammai, kura uzdeva gluzi normalu jautajumu? Kada jums dalja, ja cilveks velas ar savu gimeni kaut kur aizbraukt?! Jums tikai paludza no pieredzes ieteikumus, kur varetu 2 ata ar mazuli par 600 latiem. To, vai ir labi braukt uz dinevidu kurortiem ar zidaini - vai vinjam tas nav par labu vai sliktu, lai doma vecaki pashi. Drausmigs kauns palika par TIK aprobezotiem, agresiviem cilvekiem. Un tie vel laikam skaitas jauna paaudze, kas pasauli redzejusi. Autorei. 600 ls nav tik maz, jo par mazuli lidz vienam gadam nav jamaksa ne lidosta, ne viesnica, ne, auto irejot. Tiesham negribi, piemeram, Sarema salu Igaunija? Tur ir ljoti skaisti, sakopta vide, ir, ko redzet. Ari viesnicas ljoti labas. Ieteicama Georg Ots SPA hotel. Uzmet aci NovaTours, man liekas, letakas Kretas viesnicas plus lidojumu, man liekas vareja dabut par ls 300 vienam cilvekam. Ja nav baigi augstu komforta prasibu, tad kapec ne. Kreta skaista! Es ljoti labi saprotu, ka jaunai gimenitei gribas kopa kaut kur aizbraukt, veselu gadu nonstopa auklejot mazo. Ne jau berna delj vini grib braukt, bet pashi grib nedaudz pamainit vidi un atpusties, ja kads aitas galva te nesaprata! Un tik mazu bernu atstat omem vai auklei, acimredzot, nevelas, un pareizi ari ir. Novelu jauku celojumu!
Re: Autorei&Co

Tik ne Sāremā ar mazu bērnu, jo to vietu tik ļoti iecienījušu šnācošie bezbērnu letiņi, ka negatīvais fons viesnīcā visu laiku būs garantēts.

brecosiem berniem blakus nevelas but neviens, ieskaitot arzemniekus..un ari vini izsaka aizradijumus..ta ka nav ko tagad meginat ieskaidrot,ka latviesi tikai latviesi ir tadi...
man skiet,ka tiesi jus, latviesi, ar brecosiem zidainiem, nevelaties pienemt,ka esat nevelami lidmasinas utt., ignorejat apkartejos, sabojajot ne tikai sev,zidanim , bet ari lidzcilvekiem celosanas prieku

Man mans bērns nevar sabojāt ceļošanas prieku, bet tas, kas attiecās uz pārējiem - pa lielam man ir pilnīgi vienalga. Līdzīgi vienalga par manu pašsajūtu ir arī pārējiem, kas kaut kādā veidā mazina manu ceļot prieku, piemēram, blakus sēdošs resns alusvēders, kas aizņem daļu man paredzētās lidmašīnas sēdvietas, nosmēķējies vai sasvīdis un nemazgājies tēviņš, pisvilpies un atraugājošamies latvju viesstrādnieks, kas uzbāžas ar neķītriem piedāvājumiem. Uzskaitījumu varētu turpināt ilgi... Tomēr uzskatu, ka ar biļetes iegādes brīdi esmu akceptējusi visus iespējamos blakussēdētājus un, ja vēlos nonākt no punkta A līdz punktam B, nākas samierināties ar īslaicīgām neērtībām.
Eločka

Eločka lieliski pateica! Mes katrs teoretiski kadam varam riebties, krist uz nerviem ka pretigs celabiedrs. Uzskaitijumu tiesham varetu turpinat ilgi, un domaju, ka sava vietinja uzskaitjuma atrastos katram, kas te komente.
Re: Eločka

Protams, apkārtējiem var traucēt, ja bērns visu laiku brēc un tā tam nevajadzētu būt. Tieši tāpēc jau šajā gadījumā teicu, ka tā ir vecāku problēma kā to bērnu nomierināt, lai pārējiem lidmašīnā esošiem cilvēkiem tas pārāk nesakristu uz nerviem. Un tā tam nevajadzētu būt, ja vecāki ignorē to, ka bērnam ir kaut kāds diskomforts.
Un par to brēcoši blakussēdētāju Elločka patiesi lieliski nokomentēja, jo es arī labāk sēžu blakus bērnam, kas reizi pa reizei iebļaujas, nevis piedzērušam britam (ta vienalga kādas tautas pārstāvim), kurš pilnīgi noteikti man kritīs uz nerviem visu lidojuma laiku :)
Re: Eločka

pec manam domam elocka lieliski atainoja latviesu dzives uztveri - tipa man vienalga ka parejiem -
"Man mans bērns nevar sabojāt ceļošanas prieku, bet tas, kas attiecās uz pārējiem - pa lielam man ir pilnīgi vienalga."

nu tad novelu elockai vairak piedzerusos britu blakus kresla lidmasina 11h,kuram ari bus vienalga ka jutas parejie, tapat ka tev -busi vien sanemusi ko pelnijusi
autorei

brauc ar vilcienu uz Krimu. savā laikā tur braucām bez bērniem, bet tagad ir sīks un īstenībā tas virziens atkal sauktin sauc neskatoties uz vismiem starpgadījumiem uz Baltkrievu robežām etc :D
imo vilciens ideāls ceļošanai ar bērnu. par biļešu cenām gan nezinu teikt, tagad noteikti ka virs 100Ls turp-apakaļ 1 cilvēkam.

ja ir auto, varat tak braukt ar to pa eiropu visos virzienos. kautvai uz Sāremā. lieliska vieta, tuvu unpa lēto un smuki. un būsiet neLatvijā bijuši.
Anna

Saki lūdzu, ar ko šis reģions tevi tik ļoti aizskāris, ka tik žultaini un naidīgi par viņu izsakies? Būtu aizbraukusi prom un likusies mierā. Bet nē - neesi par slinku uzrakstīt garāko komentāru visā tēmā. Tikai par citu tēmu - cik šajā reģionā ir slikti cilvēki :)
Un nebija nemaz runa par ceļošanas cienīgiem un necienīgiem cilvēkiem. Bet par to ka: 1. tik mazam bērnam ceļošana ir pie pakaļas, viņš pat nenojauš ka ticis aplaimots ar iespēju ceļot; 2. ja ceļošana bērnus apgrūtina, tad viņi pacenšas, lai apgrūtināti būtu visi apkārtējie. 3. "Īsti normālās ģimenēs" ir arī vecvecāki, kuri priecājas par iespēju kādu nedēļu paauklēt mazbērnu, kamēr vecāki mazliet relaksējas ceļojot.
Re: Anna

Ieteiktu cilvēkiem, kuriem ir specifiskas prasības (piemēram, zīdaiņu nepanesamība), iegādāties savu personīgo lidmašīnu!! Ja tādu nevari atļauties, tad nelecies un rēķinies, ka visiem ir vienlīdzīgas tiesības izmantot sabiedrisko transportu!

Stjuarte:
+1
kaa naglai uz galvas;)

stjuartei - tieshi taa - VIENAADAS un tajaas tiesiibaas ietilpst arii tiesiibas neklausiities ziidainju raudaasanaa

babka, tad lūdzu, norādi uz tādām tiesībām. Pretējā gadījumā es iizdomāšu, ka man ir tiesības nebraukt kopā ar babku, jo viņai ir blondi/riži/tumši mati, bet man tas nenormāli besī? Ko tad?

Stjuarte - nu tu iebrauci auzās. Tiesības jau it kā ir. Bet runa iet par tiem, kas tās izmanto nekaunīgi un nevajadzīgi uz citu pasažieru komforta rēķina. Man piemēram, pūšas vēders. Vai tu ieteiksi pirkt personīgo lidmašīnu arī tiem, kuriem nepatiks manas tiesības apjomīgi bezdēt un ik pēc stundas skaļi dziedāt lūgšanu Krišnam?

speciali i.o. - visu lidsabiedribu noteikumi paredz netrauceet paareejos pasazierus...

Vai a.god. juristam-teorētiķim liekas, ka zīdainis ar savu raudāšanu nekaunīgi izmanto savas tiesības ? Tad varbūt nepieciešams izstrādāt Noteikumus par zīdaiņu raudāšanas skaļumu un ilgumu sabiedriskās vietās :D
Re: babka

Tātad, ziniet - sīkie knēveļi (jūs raudat un kakājat biksēs), pendžas (esat kaitinoši lēni), tīņi (zāļknābji), sievietes (kuram gan neriebjas tās dumās bābas?), nesportiskie vīrieši (nīkuļi un resnie) un vispār visi, kuriem ir zemāki ienākumi un amats kā man (nožēlojami lūzeri - kā man jūs traucējat!!!) - prom no sabiedriskā transporta!
Re: babka

citam juristam - ja reiz esi jurists, tad vajadzetu Tev ka zinat, ka par ziidaini atbild vecaaki.. un jaa- vecaaki nekaunigi izmanto savas tiesiibas, nereekinoties ar citu pasazieru tiesiibaam...
Re:

daudzi latvieshi arii uzskata, ka invaliidiem jaaseezh maajaas nevis jaaiet uz ielas trauceet citiem paarvietoties (ar saviem ratiem) un bojaat patiikamo ielas ainavu.
babkai

neviens jau neaizliedz tiem, kuriem nepatīk zīdaiņa raudāšana, arī sākt, piemēram, raudāt vai skaļi smieties (runā, ka arī to mazi bērni mēdzot darīt), tādējādi aizstāvot savas intereses :D
Un ar ko gan tie vecāki tik nekaunīgi izmanto savas tiesības ? Ar to, ka viņiem ir bērns, kuram konkrētajā brīdī varbūt apsāpējušies zobi un kurš nav spējīgs to pateikt citādāk kā tikai raudot ?
Nerēķināšanās ar citu pasažieru tiesībām droši vien būtu, ja tev klēpī iesēdinātu svešu raudošu bērnu un liktu, lai tu viņu tagad ucini un vēl pamperu nomaini.
Neiesim taču sviestā !
Re: babkai

nemanīju gan nevienu, ka kāds te vērstos pret bērniem..drīzāk pret stulbiem vecākiem, kas pasniedz SAVAS intereses kā BĒRNA intereses...

varbūt, ja bēns tik mazs, vispirms tomēr padomāt, kas būtu vislabākais viņam? bet ja tev nospļauties uz citiem, tad nebrīnies, ka citi savukārt nospļausies uz tevi...

Nuuu, ja godīgi, zaebaļi tie sīkie, kaut vai tie, kuri māk runāt (runa ir par izlutinātajiem) ta viņam to, ta viņam šito, visu laiku kaut ko pieprasa, lien visur, kur redz, kā saka, sētas nav- viss ok. Gadu atpakaļ lidoju no Atēnām, tur kaut kāda šmuļu ģimene arī ar to pašu reisu lidoja, koroče, reisa laikā ik pa brīdim ietaurējās, ne pagulēt, ne ko. Kad sākām sēsties, t.i. kopā ap 20 min. sāka tā ķērkt, ka tad, kad ļotene apstājās, visi burtiski bija ar atkailinātiem nerviem.

Ko iegūst bērns zīdaiņa vecumā no ceļojuma?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Reģionālais tirdzniecības pārstāvis/-e/menedžeris/-e
Kurt Koenig Celtniecības Mašīnas Latvija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
INFORMĀCIJAS DROŠĪBAS VADĪTĀJS/-A
OpusCapita
Konkurss beidzas 2014-08-15

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.