Glazgova Skotijā

Varbūt kāds ir bijis Glazgovā un var pastāstīt par lētākām viesnīcām vai kempingiem,jo internetā ir atrodamas tikai dārgās viesnīcas.Un kādas ir cenas salīdzinot ar Latviju.
Re: Glazgova Skotijā

Esmu bijusi vairakas reizes, un t.k. agrak lidmashina ielidoja Glasgowas prestwicka ap 11 vakara, tad nacas kert pedejo autobusu lidz Glasgowas centram un tur nakshnot un tikai pec tam nakoshaja rita vareja braukt kur ir ieplanots. Bet tagad reisi ielido atrak t.k. mazak problemu. Esam apstajusies http://www.euro-hostels.co.uk/Glasgow_hostel/, tiri neko bija un ari ar kajam vareja aiziet no autobusu stacijas.

es arī biju tajā pašā Eiro hostelī - milzīga viesnīca, līdz ar to bezpersoniska, bet cenas labas un tuvu visam.

Vai nu Tev internets nepareizais vai arī mums dažādi priekšstati, kas ir dārgi.

nu ko, es arī varu pievienoties Euro Hostel iedzīvotāju klubiņam - tas bija neticami lēts variants centrā.
Komfortu gan tur nemeklēt - divstāvu dzelzs gulta mikroskopiskā istabā, bet pārgulēt OK.

...mēs kad ielidojām naktī...palikām vienā jaukā viesu namā turpat Prestwikā un otrā rītā devāmies uz Glāzgovas centru. Nosaukumus diemžēl neatceros, bet man kkā nelikās, ka būtu bijušas baigi dārgas viesnīcas tur.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu apkalpošanas speciālists/-e (dāņu, zviedru vai norvēģu valoda)
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
Kāpēc es esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kas var atbildēt.

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.