Kā tikt uz Norvēģiju

Vai kāds man varētu pateikt kā vislētāk tikt uz Norvēģiju. Mašīna, divi peaugušie un bērns. Jau iepriekš pateicos.
Re: Kā tikt uz Norvēģiju

Nemaz tik daudz variantu nav. Pačeko kurš prāmis un ceļš līdz tam lētāki un pēc tam ceļš no Zviedrijas ostas līdz vietai Norgē un gala cipariņi visu izteiks.

Rīga-Stokholma
Tallina-Stokholma
Klaipēda-Karlshamna

Ja vajag tālāk uz Norges ziemeļiem, iespējams, ka caur Helsinkiem un tad apmēram no Vāsas uz Umeo (vietas precizēt!) ar prāmi pāri Botnijas līcim. Vai vispār apkārt līcim, ja pavisam ziemeļos.

var arī tallina-helsinki-stokholma.

var arī Tallina - Helsinki pramis Helsinki- Turku auto Turku - Stokholma pramis. ramji no Turku "Silja Europa" otru neatceros ievērojami sakarīgāki par tiem, kas no Rīgas vai Tallinas.

Autore skaidri jautāja kā VISlētāk, 2 prāmji, pat, ja otrais būs lētais dienas prāmis, kopā maksās vairāk kā tallinks no Rīgas.
Re: janim

Neteikšu viss. Man pirms 2 gadiem ( 2 pieaugušie +2 bērni +auto)Tallina- Helsinki - Stokholma sanāca par 15 LVL lētāk kā mūsu Regina no Rīgas uz Stkholmu.( par servisa un komforta līmeni neizteikšos) Tikai tur jāpieskaita klāt benzīns līdz Tallinai .
Biļetes pirku 'turfirmā. Iztērēju apmēram 30 min, lai visām tūrfirmām aizsūtītu pieprasījumus par biļešu rezervāciju un man atnāca tādi piedāvājumi uz konkrēto laiku ,kuru starpība cenās bija 200 LVL( pie viena līmeņa kajītēm)
Re: ohmygods

"Turku - Stokholma pramis. ramji no Turku "Silja Europa" otru neatceros ievērojami sakarīgāki par tiem, kas no Rīgas vai Tallinas."
Otrs prāmis saucās "Festival" un no rītdienas tas kursē līnijā Rīga - Stokholma, tādēļ tavi apgalvojumi uzskatāmi par "izcili gudriem"
Re: !!!

Nu jābūt ļoti garlaicīgam ceļotājam, lai tērētu laiku un benzīnu 300 km līdz Tallinai un variantam Tallina-Helsinki-Stokholma! Es tomēr uzskatu, ka Rīga-Stokholma ir ātrākais un lētākais variants ar auto uz Norvēģiju - tikai nakti pārgulēt, no rīta Stokholmā, pa taisno uz Norvēģiju.
Re: @

Neteikšu visss ,jo Helsinkos mums bija 6 stundas - paspējām pietiekami daudz apskatīties un ar kuģīti pabraukāt.

Nu taisni kā es teicu - ja laika bezgalīgi daudz un maza interese par Norvēģiju konkrēti....jo Norvēģijai arī 2 nedēļas ir par maz, un diez vai ir vērts nosist laiku pusi dienas līdz Tallinai, pusi dienas Helsinkos, tad vēl līdz Stokholmai = Norvēģijā nonāc tikai jau krietni paceļojis pa salīdzinoši mazinteresantām vietām, ko sakarīgāk ir apmeklēt atsevišķā īsā ceļojumā.
Katram protams citas intereses.
Re:@

Nu konkrēti es Norgē nonācu dienu ātrāk - t.i.pilnībā izmantoju visu atvaļinājumu ,jo no Rīgas tad vēl katru dienu negāja prāmji, tā ka...
Un neteikšu ,ka Helsinki ir mazinteresanta vieta.
Par Norgi - ar 2 nedēļām ir daudz par maz ,lai to visu apskatītu, var normāli apskatikt tikai kādu daļu ,ko arī veiksmīgi izdarīju- redzēju ļoti daudz un kāpu kalnos un ledājos ļoti daudz .
Re!!!

Nu gan tu man apniki!
Rīga-Tallina = 300 km =5 stundas +25 l x0.78 Ls=20 Ls

Tallina-Helsinki=
The total price of your tickets will be 159.00 EUR Home
Passengers: 4 Adults
Transport: Car
Accommodation: 4 of Seat in Jet Class Lounge

Helsinki-Stokholma=

The total price of your tickets will be 230.00 EUR
Passengers: 4 Adults
Transport: Car

Kopā = ~ 270 Ls viens virziens!

Un bezjēgā notērēts laiks.
Rīga-Stokholma prāmis =dārgākajā laikā 320 Ls turp-atpakaļ un jau nākamajā rītā Stokholmā, un vēl pēc dienas Norvēģijā. Ja grib braukt uz Norvēģiju, nevis vienkārši pavadīt laiku ārpus mājas.
Braukt var visādi - jautājums bija - kā lētāk ar mašīnu uz Norvēģiju.
Dārgais !!! - paliec vien pie sava un turpini braukt tāpat, tikai nestāsti, ka tas ir ērtāk, ātrāk, lētāk, labāk!

Gribi aizsūtīšu Tecv pŗāmja biļetes ,kur biļetes kopā ātrais prāmis Tallina- Helsinki un Silja Opera Helsinki Stokholma man 4 cilvēkiem un a/m maksāja 158.LVL Tā ka pats ....
Un tad izlasi vēlreiz ,ko rakstīju sākumā
Pats esi apnicis ar savām gudrībām.

Autors: !!!
Datums: 01-08-08 15:52

Neteikšu viss. Man pirms 2 gadiem
....nabaga !!! - pat neesi pamanījis, ka jau 2008.gads! :):):)

Esmu pamanījusi un esmu daudz kur citur braukusi , bet shēma -pasūtīt caur tūrfirmām diemžēl vai par laimi darbojas un ir krietni ekonomiskāka. Ne es vienīgā, kas drusku pasēž pie datora un aizsūta savas vēlmes pēc biļetēm uz tūrfirmām un ietaupa krietnu naudiņu nekā paši gudri rezervē biļetes internetā un rezultātā samaksā krietni vairāk!( tieši prāmju biļetēm) Tā lūk . Un pie tiem piederi arī Tu- galvenais būt krutam un citus nodirst!

:):):)
!!!
:):):)
~~~

letiņi saplÄ“sÄ?s...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Projektu vadītājs/-a
Reklāmas aģentūra

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
PROF.LV
Konkurss beidzas 2014-09-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.