Oslo, Sannjefūra Torpa

Apskatīju Wizzair cenu piedāvājumu, izdomāju, ka varetu vasarā aizceļot uz Oslo, Sannjefūra Torpa, bet nevaru atrast īsti nekādu noderīgu informāciju. Piemēram, kā ar viesnīcām tur, kādas cenas, par sabiedrisko transportu arī neko saprotamu neatrodu... Lūdzu, padalieties ar pieredzi un informāciju.
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

tad labāk nelido, ja neko nemāki atrast....
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

nu ja varbūt meklē pēc šiem trulajiem latviskojumiem, tad arī neesi pelnījusi laikam neko atrast.
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

no lidostas ir ekspresis uz Oslo, bet nemācēšu pateikt, cik maksā, jo pati vnm ar mašīnu braucu un ne līdz Oslo. lai gan zinu, ka studentiem maksa par ekspresi ir samērā zema (kkur 250 kronas return trip. krona 9 santīmi.). naktsmājas noteikti nebūs nekādas lētās, kā jau Skandināvijā. vispār Norvēģijā neiesaku sēdēt pilsētā, jo tur īsti nav, ko redzēt. labāk paņemt mašīnu un izbraukt kādu no lokiem, piemēram, uz Vermorkas spēkstacijas muzeju, tālāk līdz Oddas ūdenskritumu ielejai, kur var apskatīt Latefosu un Voringfosen ūdenskritumus. var arī pa leju pabraukties līdz Kristiansandai. pati gan tur neesmu bijusi. vārdu sakot, mans ieteikums nomāt mašīnu un apskatīt to, kas Norvēģijā patiešām ir apskates vērts - dabu.
un ar info atrašanu vai neatrašanu ir tā, kā ir, jo Norvēģijas saitos info ir samērā skopa un nereti tikai norvēģu valodā. tādēļ nenosodiet autori.
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

Meitene ieraudzīja, ka avio biļete maksā 49 santīmus un nolēma ceļot.
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

Vispār nosaukumus nekad nelatvisko - lidostu sauc Sandefjord Torp (nekāda tur Sannejfūra).
Lidostai ir mājas lapa, kur iesakumā vari iepazīties ar info, kā no lidostas nokļūt uz tuvākajām pilsētām http://www.torp.no/Default.aspx?Language=EN&pkMenu=131<\/a>

Viesnīca (lētākā) pilsētā Sandefjord maksā uz 1 nakti ap 25Euro. Bet tur nak ko darīt.

Vispār, ja nejēdz šādu informāciju pat atrast, labāk nekur neceļo!
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

Nezinu, kur var atrast Sandefjordā viesnīcu par 25 EUR, pēc ilgas meklēšanas lētākais bija 700 NOK (kas ir apmēram 90 EUR). Jāņem vērā, ka lidmašīna uz Rīgu ir 8:00 no rīta (tātad jābūt lidostā 7:00) un vienīgais transports ir vilciens reizi stundā (atiet no Sandefjordas 6:38). Līdz Oslo ir apmēram 2 stundu vilciena brauciens, nezinu, vai ir iespējams uz 8:00 rītā paspēt.

Vispār Norvēģija ir nesaprotami dārga zeme, par viņu RIMI jebkas ir 3x dārgāks nekā pie mums, un bez loģiska iemesla. Paēst ceļmalas kafūzī (sviestmaize + kafija) izmaksās 14 Ls pat īsti nesaprotot, par ko.

Būtībā Norvēģijā NAV ko darīt, daba ir mežonīga, veloceliņu nav. Saaremaa ir daudz interesantāka.
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

Pilnīgi nepiekrītu TONTONAM, ka Norvēģijā NAV ko darīt. Tieši mežonīgā daba ir tas skaistums, nevis urbānā vide. Brauc ar mašīnu, ja nav veloceliņu!
Pilnīgi glups apgalvojums.....:(
Re: Oslo, Sannjefūra Torpa

Nezinu kaa sauc to naktsmiitni, bet pazinja staastiija, ka pa taadu naudu tur varot ko atrast.
Es pati driiz saskarshos ar sho lidostu - no 1.marta tur (lidostaa) nevar palikt pa nakti, taa jau viss buutu OK. ieprieksheejajaa dienaa dodos uz Oslo un tad naktii ar shuttle bus braucu uz lidostu. Shuttle bus 180NOK laikam bija plus veel hostelis 200NOK.

Nu vismaz x1 dziivee Norveegija ir jaaredz.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.