savienotie reisi

Jautājums, cik liela ir Helsinku lidosta un vai ir reāli paspēt pārsēsties no vienas lidmašīnas otrā t.i.ceļā no Rīgas uz Ņujorku un atceļā no Ņujorkas uz Rīgu, ja savienojuma laiks starp lidojumiem ir tikai 45 minūtes. Šobrīd ir ļoti labs piedāvājums šim lidojumam, bet bail nepaspēt.
Re: savienotie reisi

savienotajos reisos savienojumu nodrošina avikompānija.
zahuj precīzāk nodefinēs :) bet tas vai paspēsi vai nē vairāk ir avikompānijas problēma

45min ir pamaz, jo Helsinkos jāiet robežkontrole, bet lidmašīna var arī pagaidīt :)
Re: savienotie reisi

Diezgan vienkārša situācija - ja viss brauciens RIX-HEL-JFK ir ar vienu Finnair biļeti, tad par neko nav jāsatraucas. Ja esi pats kombinējis, tad viss garām, jo nepagūsti pat bagāžu izņemt un nodot vēlreiz...
Re: savienotie reisi

pats vari paspēt, bet var gadīties, ka bagāža paliek tai pašā Helsinku lidostā līdz nākamajam reisam.
Re: savienotie reisi

Bagāžu reģistrē jau Rīgā un saņemšu es to tikai lidojuma galapunktā. Savienotais tādā nozīmē, ka saitā letasbiļetes.lv man piedāvāja šādu lidojuma ķēdīti, neko atsevišķi rezervējusi neesmu, bet lidojumus nodrošina dažādas kompānijas. No Rīgas izlido ar AirBaltic, tālāk Finair, pēc tam ir vēl 3.pārlidojums ar Continental, bet Ņujorkā ir 4 stundas laika. Un arī atpakaļ ceļā paliek tikai šīs 45 minūtes lai pārsēstos, lidojumam no ASV tas ir maz, tāpēc raizējos. Ja tas ir tikai uz manu atbildību, tad tā ir kā ir.
Re: savienotie reisi

Ja viss ir ar vienu rezervācijas numuru, tad varētu pat izdoties, lai gan ir divas "riskantas" lietas:
vai pagūs pārkrāmēt bagāžu HEL
vai ar 4 stundām JFK pietiks, lai izietu imigrāciju
Re: savienotie reisi

Sajaucu, tomēr abus lidojumus RIX-HEL-EWR gan turp gan atpakaļceļā veic Finnair un atceļā ir tikai tās 45 min.
Re: savienotie reisi

kādam kādreiz nav pieticis 4h imigrācijai JFK?
2 reizes JFK to darīju- it kā tautas daudz, rindas lielas, bet viss bez stresa notiekās.
Re: savienotie reisi

HEL ir lielāka par RIX, t.i. nav nekāda lielā lidosta. Finiera savienotajam reisam Rīgas lidmašīna par pagaidīs nedaudz, lai visi pasažieri no daudzajiem savienotajiem reisiem (pieļauju, ka pasažieru skaits, kas lido vien uz/no Helsinkiem, ir minimāls) paspēj iekāpt un bagāžu pārlādēt.

Autors ielido ne JFK, bet Ņuarkā, tomēr ar 4 h, ja galīgi nečammājas un nav citu problēmu, vajadzētu pietikt, lai pārsēstos (savākt bagāžu, iziet imigrāciju, nodot bagāžu). Ieplānot mazāk gan nebūtu pārāk prātīgi. Pat, ja nokavēsi, parasti mēdz ielikt nākamajā reisā (ja vien nav uz kādu retu vietu, kur lido vien reizi nedēļā).
Re: savienotie reisi

Nu ja jau viens Finnair, tad jau nav tava bēda it kā, bet ja tomēr nepaspēsi un Finnair tev nodrošinās viesnīcu un tikšanu uz Njujorku nākamajā dienā, tad diez vai viņš tik viegli uzņemsies vainu par nokavēto Continental reisu. vajadzētu tomēr pazondēt , kas notiek šajā gadījumā.
Re: savienotie reisi

Par NY un 4 stundām nav nekādu raižu, vienīgi par to vai atlidojot no NY uz HEL var paspēt 45 min laikā uz RIX lidmašīnu.
Re: savienotie reisi

Finieris nereti gaida savus konektētos tālo reisu pasažierus pirms lido uz RIX.
Re: savienotie reisi

man tieši šis reiss bija - turp Helsinkos bija 1,5h, atpakaļ - starp reisiem tikai 45 min.

viss notika kā pēc grāmatas un abos galapunktos (JFK un RIX) saņēmu ar to pašu reisu arī savu bagāzu :)
Re: savienotie reisi

vai tas joprojām ir spēkā, ka pirmajā punktā, kur ielido ASV, bagāža pašam jāizņem un jāiziet muita? Untikai tad var nodot uz nākošo reisu pa ASV.
Re: savienotie reisi

"Par NY un 4 stundām nav nekādu raižu, vienīgi par to vai atlidojot no NY uz HEL var paspēt 45 min laikā uz RIX lidmašīnu."

Kā jau visi tev saka, par to, vai paspēsi uz RIX lidmašīnu nav jāuztraucas, jo tas ir savienotais reiss un tā ir aviokompānijas problēma tevi nogādāt līdz Rīgai. Ja jau par tām 4 stundām nav raižu, tad secinājums ir - nav jāuztrauca vispār :)
Re: par bagāžu

Nav gan dzirdēts, ka āmurikāņi pēkšņi būtu mainījuši savu kārtību (starp citu, tāda pati kārtība ir arī Krievijā, nav īstas pārliecības par Ķīnu, kā arī to, vai saraksts būtu pilns).
Re: par bagāžu

ir tikai viens bet Finnair ielido JFK, bet Continental parsvara lidojumi ir no EWR, ta ka butu interesanti dzirdet ka loterija beidzas?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.