Uz Norvegiju - ar ko labaak un leetaak???

Nu dikti gribaas uz Norvegiju aizbraukt .. par dzivosanu man info nevaig, bet par celu gan .. ar ko labaak un leetaak tur butu nokluut???

Ar lidmasinu laikam jau padaargi??? Bet autobusi .. tuvaak ziemas puteniem laikam buutu bisku riskanti, ne???

Ja konkreetaak, man uz Oslo pusi vajadzeetu :-)

Vai kadam ir kaadi ieteikumini???
Re: Uz Norvegiju - ar ko labaak un leetaak???

Autobuss no Rīgas autoostas.

Prāmis uz Stokholmu, tālāk vilciens vai autobuss.

Autobuss uz Gdaņsku, prāmis uz Trelleborgu, vilciens vai autobuss tālāk.

Prāmis no Liepājas vai Klaipēdas uz Karlshamn, vilciens vai autobuss tālāk.

Gan jau ir vēl ko turpināt, šie pirmie ieskrēja prātā.

Tu izklausies taads liels celotaajs :-) .. varbut vari ari kaut ko aptuveni par cenaam mineet??? nu apmeram, lai puslidz zinu ar ko butu jarekinaas???

Pa sauszemi esmu braukusi ar Rigas prami.
Pramis Riga-Stokholma www.rigasealine.lv.
Nu tur visadi cenu varianti.

Autobuss Stokholma-Oslo www.saflebussen.se (aptuvenaa cena autobusam 500 zviedru kronas tur un atpakalj, ja brauc darbdienaa, brivdienaas dargak). Autobusa bileti var dabut ari autobusaa uz vietas. Cels 7 stundas.

Ar lidmasinu visletak vismaz man sanak parasti ar Finnair.
Ar SAS vienmer dargak.
Iespejams kaut kadi charterreisi arii iet, vismaz viena pazistama norvegiete uz Rigu bija ar charterreisu aizbraukusi, bet neko sikak par to nezinu.

sorry kludijos adresee www.safflebussen.se :o)

Autobuss no Rīgas autoostas - ecolains, 2x nedēļā, Ls25 + no 63 EUR [sēdvieta prāmī] [www.ecolines.lv]

Prāmis uz Stokholmu, tālāk vilciens vai autobuss - Baltic Kristina, no Ls10 [akcija!], swebus katru dienu, 265 SEK [www.rigasealine.lv, www.swebusexpress.se]

Autobuss uz Gdaņsku, prāmis uz Trelleborgu, vilciens vai autobuss tālāk - ecolains, Ls20, prāmis no 190 PLN, swebus no Malmes, 250 SEK [www.ecolines.lv, www.dfdsseaways.pl, www.swebusexpress.se]

Prāmis no Liepājas vai Klaipēdas uz Karlshamn, vilciens vai autobuss tālāk - prāmis no 590 SEK [krēsls], autobusi/vilcieni jāpiemeklē pašai, daudz viņu [www.terrabalt.lv, www.tagplus.se]

Tomer rekomendeju safflebuss, jo viniem ir vismaz divas reizes vairak reisu pa dienu kaa swebusexpress, ari nedaudz letak. Brauciena ilguma zinjaa - tas pats kas ne-express. Par parejo gan nestridos, nav ne mazakas nojausmas par citiem celjiem man :o)

Milziiiiiigs paldiesssss :-) Bucas Jums :-)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvuzraugs/-dze vispārējās būvniecības specialitātē
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-JI
Bio Circle Balticum JSC
Konkurss beidzas 2014-10-26

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.