Krima (Sudaka) septembri

Vai kaads nav paredejis braukt uz Krimu (Sudaku) septembra saakumaa??? Izskataas, ka esu palikusi bez kompaanijas.......
Re: Krima (Sudaka) septembri

Es braucu, tikai ar vīru.

Vai jus uz turieni braucat uz savu roku? vai kopaa ar kaadu tuurfirmu? Es 3.sept no Balttura.

es arī 3. sept no Balttūra. :)

tas jau priecee, kad kaads atsaucaas, kas ari brauc 3.sept...:)

Es, vīrs, māsa, mamma un, varbūt, tētis braucam 3.sept.

Btw, kādas naudinas labāk nemt līdzi, EUR vau USD?
Un kā ar paiku? Laikam jau vismaz rupmaize un sprotes somaa jaielek.

solidada: ta runa, ka uz 03.09 formejoties loti simpatiska un patikama grupa.

cik dzirdets labaak esot USD...rupjmaize drosvien tur nebuus dabuujamaa, bet par paarejo nedomaaju, ka buutu jaasatraucas, jo cenas zemakas kaa sheit...
No kurienes Tev ir info par patiikamo 3.sept grupu?:)

Biju Sudakā jūlijā. Ja Jūs braucat ar autobusu, brīdinu, ceļš ir vienkārši murgs 2 dienu garumā. Iesaku ņemt līdzi dolārus, vai bankas karti (nav nekādu problēmu atrast bankas automātus). Ēdamo ņemt līdzi ir muļķīgi, jo uz vietas ēšana tomēr ir nedaudz lētāka kā mums. Cigaretes un alkohols vispār ir uz pusi lētāks. Ja ir vēlēšanās peldēties un sauļoties, tad labāka pludmale ir nākamajā kurortā Novij Svet. Turpat Sudakā uz galvenās ielas var iekāpt mikroautobusā un pa 20 santīmiem nokļūt daudz tīrākā, eiropeiskākā pludmalē. Ja ir vēl kādi jautājumi droši jautājat, mēģināšu atbildēt.

Kāsi, kādā ziņā brauciens bija murgs? Nu tas, ka divas dienas autobusā nav nekas viegls, tas skaidrs. Un it kā jau pa nakti ir paredzēts palikt viesnīcā. Vai bija vēl kas, kas "samurgo" to braucienu? Par maz zaļo pieturu, rindas uz robežām utml....

o.k. ar neiipashi patiikamu celu rekinos...cik liela ir komisija izmantojot banku automatus? un vai Tu arii brauci ar Balttur autobusu? Kadi bij apstakli viesnicaa?un kaa ar drosibu vispar?

Hei, man ari stuks ir laist 02.09. lidz Simferopolei ar vilcienu un tad tax/ autobuss uz Sudaku. Tad meklet babulas, kas izdod istabas- nu max 5$ no cilvja par nakti tad laist uz Alustu, tad uz Feodosiju- kur ir tie visi objekti:bahcij saraj, Bezdeligas, medvedji- kam vini ir tuvak- sobrid neesmu vel izpetijusi, tadel jautaju, domaju turpat uz vietas pirkt kadu Krimas atlasu un tad pacelot. Jeb kadam kabata ir labs marsrutins saglabajies?

Mani mulsina nakstmajas: ja mantas paliek pie babulas un es pa dienu staigaju apkart- ka lai zinu, ka vina neko nenosper? Nu labi visa nauda un pase lidzi, bet citaas lietas. Nu ja -krimiki ir mans zanrs:)

Vai esanai 3ls diena pietiek? (es jau gan domaju par auglu dietu, bet ja nu sagribas saslik :))

Es ar gribu uz Krimu, bet izskatas, ka tuvakaja laika nespid.Atsutiet kads man pastkarti no saules pielietaas pludmales!!:))))

Arī es braucu ar Balttūrs. Arī mums tika solīta nakts viesnīcā Kijevā, bet reāli mēs pēc ilgstošas aizkavēšanās uz Ukrainas un Baltkrievijas robežām, pēc 22 stundu ilga brauciena nakts vidū bijām nokļuvuši tikai Čerņigovkā, kur mūs izvietoja pabriesmīgā viesnīcā. Ar to viss nebeidzās, jo pēc plāna bija paredzēta ierašanās Sudakā vakarā, bet mēs tur nokļuvām tikai 5 no rīta. Autobusu arī būtu grūti nosaukt par komfortablu, tā kā saprotiet paši kā mēs jutāmies pēc divu diennakšu pārbrauciena tādos apstākļos.

Kasi: bet kada bij viesnica Sudakaa?

autoram :) - vai Tu arii brauc ar balturu 3.sept?
Aija

Uzraksti savu meilu vai raksti man. pastastiishu vairaak par Krimu. Nesen biju, arii braucu ar vilcienu liidz Simferopolei.
Re: Aija

Visu mūsu grupu izvietoja privātajā sektorā. Tā kā mēs konkrēti bijām paņēmuši dārgāko variantu, tad mēs dzīvojām tiešām labos apstākļos. Mūs izvietoja privātās mājas otrā stāva vienā pusē. Mums bija liela virtuve ar visiem traukiem, sadzīves tehniku utt., milzīgu vannas istabu, balkonu, labu guļamistabu (grēks būtu sūdzēties). Dažiem gan nepaveicās un viņus mēģināja izvietot dažādās "žurku būdās", bet to nevajag pieļaut. Tie kas parādīja raksturu un nepiekrita iet tādos apstākļos dzīvot, tomēr panāca ka viņiem piemeklēja citas dzīves vietas.
Mans padoms,- tāpat kā austrumu zemēs atrodoties, vajag kaulēties un mēģināt nosist cenu visiem pakalpojumiem.

Maize Krimā ir izteikti negaršīga, tāpēc laba rupjmaize somā nebūs lieka.

solidada: ja tikšu galā ar darbiem, tad jā.:)

Kāsi: izklausās diezgan nepievilcīgi. :( Varbū tiešām jābrauc savā gaitā. Dārgākais variants skaitas tas ar TV, kondicionieri un labiriecībām blakus? Nu bet ja ir maksāts par tādu, kā viņi drīkst izmitināt zemākas klases vietā (žurkubūdā! ).

No personīgās pieredzes zinu, ka Balttūrs darbiniekiem viņu solījumi neko nenozīmē, galvenais ir nopelnīt naudu. Viņi neuzskata par vajadzīgu atbildēt pat uz oficiāli iesniegtām sūdzībām. Es personīgi otreiz uz Balttūrs āķa neuzķeršos. Varbūt tiešām labāk braukt pašiem un atpūsties kā pašam gribās.
Daba Krimā tiešām ir fantastiski skaista (ir vērts braukt gandrīz visās piedāvātajās ekskursijās)un augļi garšo pilnīgi savādāk kā šeit pirktie.
Krima

:) man ir liidzigi, ja tikshu, pagaidaam gan neizskataas diezko ar darbiem, bet man patieshaam gribaas izbegt no visa un visiem uz paaris nedeljam, varbuut arii taapeec, ka braucu viena un galiigi nav laika izleemu labaak braukt ar tuurfirmu, lai gan vairaak esu "brauksanas uz savu roku" piekriteja, shis zelta viduscels, kad nav jauztraucaas par celju un viesniicu, bet uz vietas var dariiit ko pats veelaas..........
kāsis

Kāsi, iesaki kadas mantas obligati janem lidzi soma ( prieks septembra). Man liekas, jo mazak jo labak- jo taisos 3 dienas sur 3 citur- lai nav janes. Ceru, ka nebus auksti.
Re: kāsis

Kāsis!!!!!

Es pilnībā piekrītu Tevis teiktajam, izņemot to, ka mums dargākās dzīvošanas bija labas, bet kopumā man ir ļoooooti negatīva pieredze ar Balttūru, es arī esmu sūtījusi šiem pretenziju, uz kuru nav atbildes utt... direktore visu laiku izvairās no sarunas ar mani pat pa telefonu... principā man daudz kas slikts sakāsm šajā sakarā...! Un tas, ka viņi sola visas naktis viesnīcās - ir pilnīgākās muļķības..es gan zinu, ka ir ari vēl cita grupas vadītāja, kura labāka (varbūt) bija par mūsējo.. taču vienreiz es jau rakstīju te foruma par to, kā tu gāja....
Patreiz esmu iesniegusi Patērētāju tiesību aizsardzības centrā atkārtotu vēstuli, ka Balttūra man nereaģē... gaidu reakciju! Zinu tikai, ka kaut ko šie darīs (PTAC).

Varbūt atradīšu tekstu, ko reiz jau stāstīju...

Te ir teksts, ko reiz jau rakstīju ->

NEKAD neiedomajies, ka vajadzeu izmantot SIA Balttura A pakalpojumus, jo vinji piedava braucienu uz turieni... nezinu, ka ir, kad brauc individuali, bet mans viedoklis ...ja nu kas.. ->

TATAD, ja kads velas zinat manu Viedokli par sho tur-firmu, kas organize braucienu uz Krimu... isak sakot, man shi organizacija sabojaja visu atvaljinajumu un tas Nav parspilejums!!!!! Piekrotu lenkai... bet principa tapatas, neviens nezvana pats un neko nestasta.... ka ari mums bija grupas vaditaja, kas ari neko nestastija... ja pajautaja kads beidzot, tad taka ar grutibam atbildeja vispar... turpcelja ieprieksheja diena pirms izbraukshanas pazinjo, ka viesnica nepaliekam(!!!!!) jo viesnica domata ar 3* un brokastim, tad vari Aizmirst kaut ko tadu... Krima tiesham skaista daba un jura, brinishkjigi, bet VISU samaitaja attieksme un organizetiba... ta bija "fenomenala" limeni.. Tur aizbraucot Tev pasaka, kur dzivosi un tad ir pofigs uz tevi, lai kaut ko pateiktu/pastastitu... pasham jauzzin.. un tad tikai interese, lai brauc ekskursijas (par cik grupas vaditaji to visu pa velti dara - tas vel taa..) bet par gida pakalpojumiem tu maksa vinjai... ! atpakaljcelja ne pa kam negribeja palikt pa nakti paredzetaja viesnica Kijeva.... vajadzeja pierunat.... tad, kad beidzot atpakaljbrauceju vairakums bljava par to, ka vajag palikt pa nakti, manuprat, tas ir normali, var vismaz nomazgaties utt.. bet tas ari bija jasaruna sava starpa - "grupas vaditaja" nekada veida negribeja par to runat... tas, ka tu esi kaut ko maksajis Riga, vinja, redziet, nav informeta un nemaz i nedoma tev atbildet par pakalpojumiem. Labi - mes grasijamies palikt... atpakaljcelja, kad pusdienu bijam nobraukushi, mums pazinjo, ka vajag satikt autobusu, kas brauc no Rigas ar nakamo grupu, jo pie vinjiem esot dokumenti, kas nepiecieshami, lai mes tiktu caur muitu(!!!) (no rita, izbraucot vinji laikam to nevareja zinat...!) mums bushot jabrauc atpakalj 150 km, bet mes braucam 350 km ka min, tatad laika zinja tas bija aptuveni no 6 stundam zaudeta laika... nakti iebraucam Kijeva, kur vajadzeja palikt pa nakti, "viesnicas" nosaukums nebija zinams, tikai iela, kur ta atrodas... "viesnica" bija kopmitnes... nemaz nerunajot par viesnicu zvaigznem, par brokastim pat sapnjot nebija verts, ka paredzets liguma un par ko parasti ieprieksh cilveki maksa naudu un rekjinas(!),... mes viena iztabinja gulejam 4 nepazistami cilveki, blakus istabinja bija shoferi un uz visiem 6-iem cilvekiem koridora bija vanasistaba ar tualeti Kopa!!! iedomajieties, kas notiek no rita? kad visiem vajag un vajag ari nomazgat kaut vai seju utt. Un tur uz vietas - krima - vinji nebut nepiedava visas ekskursijas, ko piedava Riga, tapec man nav skaidrs, kada jega te maksat par ekskursijam ar atlaidi it ka, ja piedava pavisam ko citu...?! ka ari tie autobusi, kas ir vinju majas lapa, diezvaij vinji vispar tadu ir redzejushi tuvuma... ok - teja, kafija, karstais udens bija autobusa, tapat kaut ko no ta dzert (karstu) vareja tikai tas, kuram patik ekstremi to darit.. WC musu kokretaja autobusa neviens nepiedavaja, vajadzeja list krumos - pat ne meitenes pa labi un puishi pa kreisi, bet visi taisni.
ja kadam ir velme sabojat sev atputu.... ludzu..
p.s. "grupas vaditaja", kad vinjai pajautaja, ko var vest atpakalj no Krimas, teica, ka visu, ko karo sirds.... bet man bija nepatikami starpgadijumi tieshi shaja sakara uz Baltkrievijas robezhas, kad mani personigi izvazaja pa muitu veselu stundu un pazemoja zverigi... - tikai tapec, ka gida pienakumos ietilpst informet atputniekus par to, kadi ir noteikumi shkjersojot robezhas..

luk!

vel ->

Aga - janjem lidzi dolarus, jo tur var samainit tikai no rubljiem un no dollariem uz vinju naudu (grivnam), he - es biju panjemusi 330$ - 60$ no tiem es "pardevu" lidzbraucejiem ;) un vel 50$ atvedu atpakalj ij dzivoju neko netaupot un paest tur var traki leti, es gan biju Sudaka, bet Jalta cenas pat ir aptuveni tadas ka pie mums partikai... bet Sudaka labi :) ekhhh.. skaisti tur bija tomer.. :)
p.s. shodien, starp citu, es ari nosutishu pretenziju tai "slavenai" firmelei... redzes, ko teiks... es gan dzirdeju, ka tiem saimniekiem pirms tam bija cita firma (ari turisma) un bankroteja... vai jums ir vel jautajumi?! ;))p

oki.. veiksmigu celjojumu un patikami atpusties...

p.s.s. tur gan stastija, ka pavisam dzilja vasara, ja brauc, tad nenormali liels pulis tur ir... mes vel "brivi" staigajam ;)

un vēl ->

Njuja - es jau ari piemineju, ka man gadijas uz baltkrievijas robezhas.... bet nu bija trakak neka es vel apstastiju, tas bija liels Trekns punkts tam visam, ko aprakstiju.... baltkrievi krata ta ka pa maz neliksies, tas toch!!!!! nujaa... jarekjinas, ka tur ari pa, celju braucot, policijas patrulja daudz un labprat Tevi aptures, ka arī pieprasis naudu par neko utt...

par bankomatiet - piemera, Sudaka bija kads parits, ka arī pashas bankas ir, taka par to nevajadzetu satraukaties... tur ari uz ielas piedava naudu mainit, beeeet neiesaku nekada veida to megjinat darit... tikai oficialos mainjas punktos (cik jau nu Ukrainas mazpilseta tos var nosaukt oficialiem)...

par viniem - jaaaa......!!!!!!!! tas tiesham paliek atminja, garsho daudz daudz savadak ka pie mums pardod, tur vinji tadi "satigi" un dzerot nav sajuta, ka dzer kaut ko atshkjaiditu ar udeni... vel jau neesmu izmegjinajusi, ko majas atvedu ;)))

skan briesmigi...:(
Kas Tev tur uz Baltkrievijas robezas isti gadijas? Ko tadu vedi paari?
Re: Krima (Sudaka)

Varat palasīt rakstu par tādu braucienu kopā ar Balttūru:
http://www.antireklama.lv/lat/showtopics/?celojumi
Re: Krima (Sudaka)

es vedu vīnus no krimas ij man bija 150 g vairāk kā drīkstēja vest caur Baltkrieviju (kaut arī tranzītā)...
tā nu mani "paņēma priekšā" kārtīgi...

varēja vest 3 l.

Galvenais braucot uz Krimu ir paņemt līdzi ērtus apavus, jo staigājot pa kalniem, alām tie lieti noderēs. Vēl iesaku paņemt līdzi arī vienu kārtu siltākas drēbes, jo vakaros tikko noriet saule kļūst diezgan auksts. Ja kaut kas no drēbēm galīgi trūks varēsi nopirkt arī uz vietas (daudzi mūsu grupas biedri sapirkās šortus, peldkostīmus, pludmales lakatus utt.).
Krima

hmm....par Balltuuru skan patieshaam iedvesmojoshi:(((((((((((
atliek cereet, ka vismaz grupa bus normaali cilveki un Krimaa spiides sauliite nevis gaaziis lietus kaa pashlaik.........
Re: Krima

Hmm, izskatās, ka ar Balttur brauks jauka kompānija! Mēs arī ar vīru brauksim ar Balttur 3. septembrī! Bet, ziniet, es arī iepriekš lasīju to visu par Balttur un tomēr mēs izdomājam, ka brauksim, jo manuprāt Krima ir tā vērta un es zinu, ka neļaušu nakādiem apstākļiem sabojat man šo braucienu! Meitenes, iesāku turēties visām līdzi un drosmīgi iet visiem šķērsliem pāri! es domāju, ja jau mums sanāks tāds jauks pulciņš, tad jau tas vien ir labi! :-) Tikko stastīju vīram par visu, ko te raksta, viņš teica - paņemsim vairāk šmigas un nepamanīsim, ka atbrauksim! :-) Žēl tikai, ka varēs atvest tikai 3 litrus vīna, es jau cerēju, ka atvedīšu visiem radiem pagaršot, bet sanāk tikai divas pudeles! :-(
Meitenes, kas brauks līdz, sūtiet e-mailus, gatavosimies braucienam kopā!
SOS Kijeva-Simferopole

Tad nu ta lidz Kijevai tieku, vai kads sogad braucis no Kijevas talak? Vai ir gruti nopirkt tas vilciena biletes uzreiz? Var gadities ta , ka palieku tusot Kijeva??? Ol-la-laa tas gan butu murdzins.
Krima

labriit visiem 3.sept Krimas brauceejiem:))))kaut arii iisti neeesu saparatusi, kuri iisti brauc...domaaju, ka bus jau ok, jo labaak zinaat laiciigi arko reekinaaties no Baltuura puses un par ko ciiniities:))))

Par to šmigu mēs arī spriedam, ka būs vien jāņem līdzi . :DD

Labrīt, ceļabiedri!!! Vai jau gatavojaties braucienam? Klausieties, bet ja mēs līdz paņemsim šmigu, vai mums Baltkrievi to neatņems uz robežas? Tur ierobežojumi ir braucot gan no vienas, gan no otras puses?

Gan jau puslitru-litru uz deguna var ievest :) Vai arī jālej šmiga minerālūdens pudelēs, kā savulaik uz skandināvu pusi braucot.:)
Re: :)

Nu tad jau pavisam jautri būs ar šādiem saprotošiem ceļabiedriem! :-)))

Vai kāds jau zin, kur sedēs? Mums tanī aģentūra neko nesaka. Arī pagajušgad, kad bracām ar viņiem uz Parīzi, par savām vietam autobusā uzzinājam tikai izbraukšanas rītā. :(

...izklausaas, ka patieshaam nevajdzees garlaikoties pat briesmigajaa 2-dienu celjaa pasagrabeejushaa autobusaa:)))))

Aijai

par to mantu atstaashanu pie babuljkas dziivoklii.

Pase tev nebuus liidzi, jo to tu atstaasi babuljkai!
viņai tak ar vaig garantiju, ka tu vinjas dziivokli neiznes ...

protams kjiilaa jau panjem tikai vienu pasi no visiem

Vai no sheit klaatesoshajiem kaac brauks uz Krimu 10.09 ???

AApsi: Vai Tu arii brauc no Baltuura 10.09.?
nee, es braucu 3.09
Ketrinai

Re ka man pat nenaca prata, ka jaatstaj.
Nu gan jau bus okei tas viss pasakums, man tikai laikam nepareizi prieksstati par NVS zemem moka.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Cēsu filiāles pārvaldnieks/-ce
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Galdnieks

Karstās vakances
Visas vakances 
LIETOTĀJU ATBALSTA SPECIĀLISTS/-E
ERP PRO SIA
Konkurss beidzas 2014-05-05

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.