Ekskursijas Londonā

Sveiki,

varbūt kāds var padalīties ar info, ar kādu naudas summu jārēķinās, ja gribu apskatīt ievērojamākās vietas Londonā. būšu tur kādas 4 dienas... Domāju, cik maksā ieejas biļetes utt...

Pateicos par info.
Veiksmi jums.
Re: Ekskursijas Londonā

Nesen lasīju, ka Tisso k-dzes vaska foguuru muzejā biļete 22 lati (= mārciņas). Baigi dārgi :(
Biju pati pirms 6 gadiem, cenas vairs neatceros.

http://www.londontown.com/

precizak -

http://www.londontown.com/sightseeing/

Īsumā - dārgi un ļoti dārgi. Lētākais varētu būt autobusa City tour ar hop-in/hop-out.

Ja viesnīca lēta, tad pilnvērtīgai atpūtai vēlams ieplānot Ls 100 dienā [naktsmājas, ēšana, transports, sīks šopings, muzeji u.c. apskates vietas, vakara kultūras programma].

Nacionalaja galerija un Britu muzeja ieeja par velti. Tas abas ir ieverojamas Londonas vietas un, ja galigi negribas naudu teret, tajos abos mierigi var 4 dienas pavadit un vel tad nebusi visu apskatijusi. Un parejas vietas apbraukat ar City tour busu, ka ieteica Janis.

dabas muzejs arii forsha vieta var pa velti uz dinozauru skeletiem paluureet!!

un veel ja iespeeja uztaisi studentu karti ISIC, labi noderees jo daudzkur atlaides!!

Cik man zināms, arī griničas observatorija ir par brīvu. London Eye 14GBP. Varbūt kāds var pastāstīt ko vairāk tā kā decembrī taisamies doties uz 4 dienām 5 backpackeru bariņš

paldies liels pat ieteikumiem...

100 lati diena - izklausas Labi (!)
par viesnicu jau samaksats, bet vakar kulturas programmas man nebus aktualas, bushu tur viena, ka ari pirmo reizi viena braucu kaut kur taluma.. bet nu tas taa...

kur un pa cik un cik ilga laika var sagatavot to ISIC karti, varbut, ka ietaupas kaut kas... ;) he!

Arī Lonodonas vēstures muzejs un Viktorijas un Alberta muzejs ir bezmaksas. Londona ir dārga, ja grib tērēt, bet var arī lēti pilsētu apskatīt, ja naudas maz. Uzmanīgi ar teātru ieejas biļetēm. Oxfordstrītā ir piedāvātaji, kas to neafišējot, par biļetes rezervāciju paņem 20 mārciņas, tas ir tikpat cik biļetes cena. Labāk pirkt biļetes teātru kasēs un internetā vai arī iepriekš precīzi noskaidrot cik maksā biļete un cik rezervācija.

cik patikami, ka vairaki muzeji ir par brivu :)))

Tāpēc, ka Tu viena, atteikties no vakara programmas????????!!!!!!
Ņe poņimaju. Man tikai maciņa saturs būtu šķērslis, lai neietu uz kādu mūziklu, teātri, kino, koncertu. Populārākā biļešu būda ir Leichester Square [ja kaut ko nejaucu].

Man vislabāk patīk iet vienai uz Londonas teātriem, nav jāsakaņo intereses ne ar vienu :)
No rīta aizčāpoju uz Leichester Square biļešu kasēm un iepērkos par puscenu, vai arī pirms izrādes mēģinu ko nopirkt tieši pie teātra :) Tas taču tik vienkārši :)

ei - kur , kā un pa cik cik ilga laika var iegadaties ISIC karti ?

http://www.londontown.com/

sheit ir daudz deriigas informaacijas

vai arī es kaut ko nesapratu, taču es izlasīju par ISIC karto to, ka tā var būt tikai pilna laika studentiem... :( es esmu nepilna.

...un ari Tate Modern lielaka dalja ekspoziciju ir par brivu.

Ja taupi naudi,nebrauc ar dargo turistu busu kur dienas bilete ir kadi 15lati. Tas tik dumjiem turistiem. Noperc dienas karti metro, busam,dabu autobusu karti no metro stacijas, brauc ar 15 busu piemeram, Oksforda iela, Picadilly,Trafalgara lauk.,ST. Pauls, Towers,samaksasi 4.30 par mero, busa karti, jeb 2,50 par autobusa karti tikai.

Ivar, tu dumsh vai?
Nafig ar metro braukt, kas tad kads brauc skatiit pazemi vai Londonu.
Labaak peerc to tuuristu busu un vari ar vinu braukt 24h , iekaap izkaap kad un kur gribi un gids tev visu smuki pastaastiis!!

Kapec turistu autobusu par to milzigi dargo naudu ,ja var ar parasto mautobusa karti pa 2.50 visu dienu braukt, to pasu redzesi. N emot vera, ka Londona tik darga.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Mašīniekārtu sertifikācijas speciālists/-e Vidzemē
Uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
MEKLĒJAM PĀRDOŠANAS TALANTUS!
BALTA AAS
Konkurss beidzas 2014-09-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.