nodrosinaasanaas

maijaa ar Air Baltic lidoju uz taalam zemeem, lai tu ari 4 menesus paliktu dzivot. Protams, lidzi bus bezmaz vai visa mana iedziive, tapec butu traki nepatikami, ja taa celaa nemtu un pazustu. Tad nu radaas doma (dross klust nedross) taas mantas, bez kuram es traka paliktu, ja taas pazustu, likt rokas bagaazaa. gribeju tapec jautat, cik es isti drikstu ienest lidmasinas salonaa? cik kilogramus? un vai es, piemeram, drikstu sesties salonaa ar lielo sporta somu, ja vien taa neparsniedz svara limitu.

starp mantam, ko domaju nemt salonaa noteikti ir portativais dators, veel sis tas svarigs. Vienkarsi satrauc mani tas fakts, ka loti daudziem pazinam gadijies, ka lidojot kas zuud. jaa, pec tam atrodas un tiek atsutits uz maajaam, bet taa kaa es braucu uz ASV, tad diez cik leeti tas vis man nebuus atgriezties Latvijaa pec paris dienam, lai dabutu rokaa pazuduso bagazu un atkal brauktu atpakal
Re: nodrosinaasanaas

tas viss skaidra latvieshu valodaa rakstits airbaltica majas lapaa.Bet nu pec savas pedejas negativas pieredzes ar airbaltic vairs nelidoshu.Pat ryanairs, par kuru daudziem visadas negativas atsauksmes - man daudzo lidoshanu laikaa nav neko pazaudejis un sabojatai bagazjai uzreiz sedza laboshanas izdevumus bez liekam runam.
Es tieshi tikko atgriezos no ASV.Pirmkart SAS izpildija airbaltic reisu lidz Kopenhagenai un lika riktigi daudz samaksat par parsniegot bagazju, kaut ar parasti ja esi atbraucis taja pasha diena ar strapkontinentalo reisu - tu vari vest vairak kg, ka atljauts un arii somas var vest 3.To man pashi airbaltic skaidroja.Bij jau ar gana daudz - 20 kg parsniegti.
Man laptopam vadi palika pazudushaja koferi, jo diemzel rokas bagajzaa daudz panjemt nevaru - man ir fototehnika pilna mugursoma parasti celojot.Ta ka nakas vien vest daudz ko bagajzaa.Iesaku visus vadus un dargakas lietas, ka arii tas, ko gruti nopirkt - vest tikai rokas bagajazaa. Parejo, ko nav bail pazaudet un zini, ka varesi nopirkt, ja vajadzes - ved bagazjaa.
Un vel - cik zinu - cilvekiem pozitivaka pieredze ir ar Air lingus celojot uz ASV, jo vinji ved gana daudz kg, biljetes letas un serviss ar gana labs;)Es izdariju kljudu - pasutiju airbaltica biznesa klases biljetes un luk serviss - nozaudeta bagazja:D
Citadi - rokas bagajzaa var vest daudz ko - un droshibas noteikumi uz rokas bbagazju ir tadi pashi, ka tepat Eiropaa lidojot.Vienig USA smuki saliec elektro ierices(mobilo,plejierus un tamlidzigas lietas) un laptopu viena kaste.
Kurpes visur liek novilkt atshiriba no Eiropas, kur liek novilkt izlases kartiibaa:D Un vest nevar visu to pashu - sarakstu vari atrast jebkuraa aviokompanijas lapaa.Un jebkadi priekshemti, kas veidoti un sastava ir udens, shkidrumi - jasaliek maisinjos.Parasti visu to sabazju liela bagajaa, jo tas nav nekas tik dargs, ko butu bail pazaudet:D

Pie tam ja vinji pazaudee, tad ja tev ir tupr un atpaklaj biljete, tad bagajzas ir JASUTA TEV UZ LATVIJU.nevis tev jabrauc paklaj.Ta ka neuztraucies - ja ar pazudis - aviokompanijam ir jasedz zaudejumi. Pirms suti biljetes - iesaku gan iepazities ar atbildibu, kuru nodroshina katra no kompanijam ar ko lidosi shados gadijumos:D
Re: ceļotāja

Man nez kāpēc ir sajūta, ka Tu nevisai labi zini, kura aviosabiedrība kuru ceļa posmu veica... Un kura līdz ar to pazaudēja Tavu bagāžu...

Nu es gan lieliski zinu ar ko lidoju:)Pirku airbalticaa, bet SAS iecehkoja lidojumam un lidz ar to skaitijas visu celju, ka SAS bagazja, jo savienotais reiss.Bet uz Rigu lidoju ar Airbaltic lidmashinu no Kopenhagenas.Un ta ka atbildiba ir airbalticam par to bagazju pat ja SAS nozaudeja.Un man nav mana dalja, ka vinji tiek ar to galaa un ka atrod un ka karto savus rekjinus, jo atbildibu prasu no taa, kas man pardeva biljeti.Ne no vinja partneriem. Jebkuraa gadijumaa neesmu jurists un ja vajadzes - jautashu tam pec palidzibas. Vel jau ceru,ka soma atradisies...

un vai es, piemeram, drikstu sesties salonaa ar lielo sporta somu, ja vien taa neparsniedz svara limitu.

ja lielā sporta soma atbilst ne tikai kg, bet arī izmēriem, tad jā...

Tu esi kapitāli stulba - SAS pazaudē Tavu bagāžu, tāpēc Tu ar airBatic vairs nelidosi...
!@#$, sieviešu loģika :))))

tu rakstiji:
"Pie tam ja vinji pazaudee, tad ja tev ir tupr un atpaklaj biljete, tad bagajzas ir JASUTA TEV UZ LATVIJU.nevis tev jabrauc paklaj."

Par to jau satraucos, ka celaa UZ ASV var pazust mana bagaza, bet pec tam ta tiks sutita uz LV. kas es puscelaa bushu tikusi un man tagad jabrauc atpakal uz LV, lai 2 nedelas vai tml gaiditu bagazas piegadi. man tani laikaa jau ASV visadas lietas daramas, nevis Latvijaa tupet un bagazu gaidit, lai atkal celaa dotos velreiz

Droshi vien, ka esmu stulba.Tev gan jau to labak zinat;)

Somām, kuras nodod bagāžā, vienmēr ir jābūt piesietai zīmītei ar adresi un telefona numuru. Raksti to adresi, kur dzīvosi ASV, tad somas Tev sūtīs uz turieni. Protams, ja vispār pazudīs ceļā. Tādu pašu zīmīti ar adresi ieliec arī somas iekšpusē gadījumam, ja ārējā zīmīte notrūkst. Lidojot NO ASV salonā drīkst ņemt vienu somu + vienu "lietu". Ar "lietu" apzīmē rokassomiņu, laptopa kompjūteru, videokameru u.c. Nezinu vai tie paši noteikumi attiecas lidojot ar Air Baltic no Latvijas. Vai tiešām tas ir izdevīgākais variants? Es esmu lidojusi no ASV uz Latviju ar British Airways, Finnair un KLM un nevienā reisā neviena soma nav pazudusi-bagāžā nododu 2 somas. Nekas arī no somu satura nav pazudis, bet neko ļoti vērtīgu tur nelieku. ASV likumi ir tādi, ka somas nedrīkst būt aizslēgtas-drošības noteikumi, tā ka praktiski jebkurš darbinieks var to izkratīt. Salonā ņemamā soma man ne reizi nav svērta nevienā lidojumā-ņemu līdz sporta somu, bet ne pārāk lielu.

Vai salonā var ņemt standarta izmēra riteņsomu + stipri palielu rokassomu + lietussargu + mēteli + tax free iepirkumu maisu (tādu kreptīgu, jo visus suvenīrus un dāvanas pirkšu tur - svara ierobežojumu dēļ). Ja tik es pati visu varēšu pastiept.

Vispar jau laikam tev var atteikt iekapt, ja tev ir stipri daudz mantu. Nekad neesmu par to taa intresejusies, bet cik esmu lidojusi - nezinu, kas tev skaitas standarta ritenjsoma, bet ja domaji somu, kas atbilst rokas bagazjas izmeriem - tad ar to mierigi.Man ar rokas sominja nav baigi mazaa, bet apmeram 30 garax30augsta un paplata.Lidz shim laidushi iekshaa visas un neko nav teikushi. Es gan visbiezjak daru taa, ka metelis man sominjai starp rokturiem un lietusargs gan nekad nav bijis lidzi, bet liekas, ka arii to akceptee.Savukart tax free pirktajam laikam nebija ierobezojumu, bet nu - tas ir atrunats aviosabiedribas noteikumos perkot biljeti - izlasi;)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas nodaļas vadītājs/-a
Uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
APĢĒRBU VEIKALA VADĪTĀJS/-A (2 POZĪCIJAS)
Sunshine Baltics
Konkurss beidzas 2015-01-06

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.