Ceļojums ar mašīnu

Sveiki, ceļotāji!

Pirmo reizi ar vīru brauksim ceļojumā pa Eiropu ar mašīnu.Sakiet, kādas būtiskas lietas vajadzētu paņemt līdzi? Jo parasti ir tā, kad esi jau procesā, tad atceries - vajadzēja paņemto to...utt..
Re: Ceļojums ar mašīnu

neaizmirsti vīru un mašīnu :))
Re: Ceļojums ar mašīnu

sarakstu mums prieksh jums tagad buutu jaasastaada? :)
pirms pirmajiem celojumiem es parasti jau meenesi ieprieksh visur neesaaju liidzi papiirlapu, kur, tikliidz kaa kautko atceros, taa velku aaraa un pierakstu. ar domu, saraksts ar pilniigi visu, pat elementaaraakajaam lietaam, kas buus vajadziigas celojumaa (kaadas tieshi zaales, adata ar diegu, cik paari bikshu, kuras baterijas utt utt utt).
Metode laba, jo saraxtu tu sastaadi vismaz meenesi, un pa to laiku jau nu var atcereeties (un omentaa pieraxtiit- kaut ielas viduu!) visus siikumus, kuri tev skiet vajadziigi :) un no listes lietu izsviitro tikai tad, kad ieliec somaa.
Tagad celasomu maaku sakraameet stundas laikaa un neko neaizmirst, bet tas jau vienkaarshi treninsh...
Re: Ceļojums ar mašīnu

mees ar ar viiru dosimies pa eiropu juunija viduu, bet par liidznjemamaam lietaam maza beeda, galvenias pases, naudu, kaadu lupatu un viss. lielaaka probleema ar marshruta izdomaashanu.
cik esmu intereseejusies tad viena patieshaam noderiiga lieta ir GPS, ko arii domaajam iegaadaat. veel mashiina zem lupas jaapskata un ellja jaanomaina, viss cits - pupu mizas.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Man nevajag, lai Tu man uzskaiti, cik parus apaksbikses nemt lidzi:) bet ka jau teicu, lietas, par kuram medz nepiedomat!
Re: Ceļojums ar mašīnu

Pase, nauda, kredītkarte, karte, kaut aptuveni izstrādāts maršruts, telefons. Pārējais mazsvarīgi. Jo mazāk parpalu, jo ērtāk.
Re: Ceļojums ar mašīnu

:O nu forshi, kaa mums zinaat, par ko tu meedz nepiedomaat?! :DDDDD

un Eiropa plasha... visas valstis apbraukaasiet vai kaa?
Re: Ceļojums ar mašīnu

Vai no ta kaut kas mainas, vai ir nolemts apbraukat 3 vai 7 valstis???:-DD Ja, tris tad 3 pari bikses, ja 7, tad 7 pari bikses???
Re: Ceļojums ar mašīnu

nee, tas maina benziina cenas (a la kuraas valstiis labaak pildiit baaku), apdroshinaashanas izmaksas, cik naudas atveeleet maksas celjiem (vai tos vispaar izmantot, jeb konkreetaa valstii arii nomaljie celji ir ok) u.tml. 'siikumi', celojot ar auto.... :P
Re: Ceļojums ar mašīnu

Pase, kredītkartes - 2 uz katru kontu, vēlams. Vienu savā kabtā, otru vīra kabatā. Medikamenti. Pārējais - mazsvarīgi. Ir gadījies pie baseina pirkt aizmirstu peldkostīmu, pilsētas centrā lietus laikā lietussargu utml. Starp citu, lupatas tirgo lielveikalos pa ceļam. Man šitā viena druška taisās ar moci apceļot Portugāli, i filozofiski noteica, ka veļa būs jāpērk vienreizējā katru dienu...:DDD
Re: Ceļojums ar mašīnu

svarīgi ir apdrošināt veselību
paņemt medikamentus
telefonu numurus ne tikai telefonā bet arī uz kādas lapiņas,ja nu aparātu nozog utt
pases kopija
ērti skrejami apavi
zināt kādu kontaktālruni ja nu kas
Re: Ceļojums ar mašīnu

Visparastakas lietas reizem nevar nopirkt benzintankos - ir gadijies meklet korkvilki, glazes, skiltavas u.c., kas it kaa vienmer ir pie rokas. Dari ka 3 viri laivaa - pieraksti visu, ko tu lieto un tad atsakies no taa, kas ir par lielu, slikti ozh vai tml
Re: Ceļojums ar mašīnu

nu ar medikamentiem ta uzmanigak ne vienmer un visur tos var ta legali vest uz krievijas robezas var sanakt skaidroties!!!
Re: Ceļojums ar mašīnu

Uz paranoiskām valstīm nevajag braukt, lai viņu tūrisma bizness iznīkst!
Re: Ceļojums ar mašīnu

Aha

Domā tās, kur uz robežas aizdomīgi uzlūko, uzdod 500 jautājumus un papildus painteresējas vai vecvecmāmiņa bija uzticīga valdībai?:)
Re: Ceļojums ar mašīnu

Tās pašas. It ka nebūtu jaukas vietas, kur atpūsties vai nodarboties ar biznesu.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Ar savu mašīnu esmu izbraukajis lielako daļu Eiropas. Sākumā deviņdesmitajos, kad vēl nemaz nebija naudas, braucām vairāk pa bijušajām "soc valstīm", un tikai dažreiz, uz paris stundām atļāvamies ielauzties īstajos rietumos. Nakšojam vis visadi, teltīs, mašīnā, kempingos. Tagad, kad ekonomiska situacija ir izmainjusies, turpinām braukt, tikai nakšņojam viesnīcās. Jautājums "Ko paņemt līdzi" nekad nestāv pirmajā vietā, jo braucot divatā viglajā mašīnā, vietas ir tik daudz, ka paņemt var visu ko lieto ikdienā, un vel nedaudz. Vienīgi par pārtiku, gan gribetu piebilst: to ņemt līdzi vajag minimāli, tikai pirmajai dienai. Rietumu Eiropā lielveikalos cenas ir zemākas nekā Latvijā, produkti praktiski tādi paši. Laimīgu ceļu.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Vietas daudz, hahahaha. Man ir liels auto, bet kad tur jāielādē 2 lieli bērni ar draudzenēm, 3 suņi, apģērbi uz 2 mēnešiem, suvenīri mājiniekiem (kaste vīna), tad prasās pēc autobusa ar kravas piekabi.

Par produktiem gan taisnība, uz vietas ir lētāk un svaigāk.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Kā kuram. Tu vēl piemirsi nosaukt meisteru Kirmušku( ja nu kas pa ceļam jāparemontē), viņa kaķīti un sunīti...
Re: Ceļojums ar mašīnu

Vot riebjas šitie humpalnieki ar saviem neko neprotošajiem kaktu meistariem, kuri tev pa piecīti visu auto sadirsīs. Instrumentus un lielo hidraulisko pacēlāju arī vilkt līdzi? Ja kas pa ceļam jāparemontē, es saucu sos, braucu tuvākajā autorizētajā servisā, lai apdrošinātājiem galva sāp par cenām.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Ceļot ar savu mašīnu tālāk par Poliju vai Somiju - tas ir sadomazohisms. Priekš kam tad lidmašīnas domātas? Un arī ar komfortablu autobusu būs gan daudz ērtāk, gan arī lētāk.
Re: Ceļojums ar mašīnu

Lidmašīnām ir daži nopietni mīnusi: Ryanair vispār dzīvniekus neved, citi - ne vairāk kā 2 vienā reisā. Un ja tev vienam pašam jau ir vairāk par 2, ko tad? :)))
Ar lidmašīnu ir OK, ja mērķis ir liela pilsēta, kurā tik tiešām auto noliktu stāvvietā uz vairākā dienām un pārvietotos ar sabiedrisko. Bet ja plāno apskatīt virkni mazpilsētu, ciematu, dabu, pludmales, utt, tad lidmašīna neder. Pat ar lidmašīnu līdz reģionam un tad ar vilcienu no punkta uz punktu nav ērti, jo mantas līdzi jāvelk.
Re: Ceļojums ar mašīnu

:)

Nav jau slikti draugu kompānijai noīrēt helikopteru!:) ...... mēnešiem 5-6.....
Daudz ērtāk, jo var nosēsties tieši uz viesnīcas jumta!:) Ja kādam piemetas ceļotāju diareja, hospitāļa pagalmā:) Ja nu pēkšņi valstī N aviošovs, arī var jemt:) dalību, tā teikt, ekšens:), neatejot no kases:)
Padomā, kurš atļaus piedalīties ar reisa lidmašīnu?:)
Re: Mašīnists

Man patīk tava ideja par helīti un diareju. Sadzeršos purgenu un pavēršu lodziņu. Aviošovā. Vai vismaz virs tirgus laukuma.
Re: Mašīnists

Kā kuram. Tev nu gan ar humoru laikam pavisam švaki. Meisters "Kirmuška" nav nekāds kaktu meisters, bet gan veikala-noliktavas DEPO reklāmas varonis.
Re: Mašīnists

Kas te par bla-bla-bla?
Re: Mašīnists

Tās Depo reklāmas taču bija kaut kad pirms miljons gadiem, ne?
Re: Mašīnists

Kā kuram. Tu laikam Latvijas rādio klausijies pirms miljons gadiem. Meisters Kirmuška, joprojām ir aktuals. Nesen viiņš izdomāja, kā cīnīties ar sniegu. Šim mērķim viņš mobilizēs veselu pūtēju orķestri, ar mežragierm un stabulēm pūtīs sniegu prom no ceļiem. Tā lūk.Tādu veci dabūt par ldzbraucēju būtu katra autotūrista sapnis.
Re: Mašīnists

:) Manuprāt Tu jauc divas nesaisītas lietas,- ceļošanu, un pārvietošanos telpā. Ja Tavs mērķis ir ceļošana, respektīvi redzēt un izbaudīt pēc iespējas vairāk, tad lidmašīna gan nav īstais veids. Savukārt, ja Tu vēlies padižoties savu paziņu un kolēģu priekšā ar to ka biji teiksim Indijā, tad izvertē savu ieguldijumu šajā pasākumā. Tavā vietā uz Indiju varētu aizceļot arī kartupeļu maiss. Nevajadzētu tos visus tūkstošus cilvēku, tai skaitā arī mani, kuri ar saviem autiņiem braukā pa Eiropu, saukāt par mazohistiem. Es pieņemu, ka Tu īsti, nezini šī vārda nozīmi...
Re: Mašīnists

Izkritusi no informatīvās telpas :))) Latvijas radio tiešām nav klausīts. Un TV man nav jau kādus 3-4 gadus. Un pat ja gadījās kaut kur nejauši paklausīties, paskatīties, tad tieši Kirmuška negadījās. Bet ja šis ir tāds, kā tu stāsti, tiešām būs jāapdomā, kā iepakot līdzi, var noderēt. :)))
Re: VISIEM

Vakar ienāca prātā traka ideja- janvāra otrajā pusē padoties kur ar mašīnu siltākās Eiropas daļas virzienā! Doma ir uz kādām pārs nedēļām (atvaļinājums, izbraukšana un atbraukšana ir fleksibla). Maršruta plānojumam tikai ķeršos klāt. Galvenais, gribu izvairīties no kalnainiem ceļiem, nežēlīgi dārgiem tiltiem (Dānija, piemēram) un pārmēru dārgiem ceļiem! Tād pagaidu variants ir Parīze (un nedaudz tālāk uz leju). Uz Venēciju laikam tomēr bez kalniem (braucot puslīdz pa taisno) neaizbraukt..
Jautājums Fritz un janis (u.c. advancētiem autoceļotājiem).....Vai tas maz ziemā ar godu ir iespējams (riepas labas, mašīna zēr gūt)!
Re: VISIEM

KĀDS

Uzsākot ceļošanas māniju, braucām tikai ziemās. 10-12 dienas ap J.G. I nekāda vaina! Tikai dienas īsas. Venēcijā bijām 30.dec. Pa pirmo! +12 un bez grūstīšanās!:) Vienureiz pavisam aptrakām un aizbraucām līdz Sicīlijas galējam punktam. Aiz Neapoles kalnos sākās baisā snigšana. Šamiem riepu ta nav, braukš.ātrums 40km/h. Mēs godam izcīnījām 3.vietu!:) Autobusi gāja garām un viens lietpratējs šveicietis, vairāk neviens!:)
Horvātijā ( iebraucām uz 1 dienu no SLO) gadu mijā uzrāvāmies uz pamatīgu lietu, až ārā neizkāpām lāgā!:(
Braukt var, ir savi - un savi +.
Re: 1/2 advancētais

Paldies! :)

Nu, vajag tik rakt! Mēģināšu brīvdienās padraudzēties ar internetu, pameklēt maršrutu, lai pa ceļam būtu vairāk ko apskatīt! Braukt 500-600 km neizkāpjot un tikai braukšanas pēc, lai tiktu uz priekšu, nav mērķis!
Man ļoti patiktu, ja Venēcijā nebūtu grūstīšanās! Ciest nevaru nekādus pūļus! :)
Re: 1/2 advancētais

Ja no Parīzes uz leju, t.i., uz dienvidiem, tad iesaku Provansu un Francijas Vidusjūras piekrasti. Tik ļoti tālāk par Venēciju jau nebūs, arī Alpi priekšā nav. Tur ap jauno gadu +20 grādi, siltie Āfrikas vēji.
Re: FR

Vo! Paldies! Tieši tas, kas vajadzīgs! Gan jau tur arī ir pa ceļam ko redzēt tāpat vien! :)
Re: FR

Itālijā pārtika dārga, ja kas,- tikko biju Roma-Florence-Milāna. Viņējā maximā un tirdziņos: kartupeļi 2 eu/kg, gaļa 12eu/kg, lētākais prosutto 24 ls/kg (līdz 40), baggeti - 0.60-1.20 gab. Vienīgais kas lēts - citrusaugi, zem eiro par kg,>>> bet no tiem jau paēdis nebūsi. Tā kā mūsu žāvētā desa rullē. Tā parēķinot, viss maksā aptuveni 2,5 reizes dārgāk nekā pie mums (izņemot šmotkas, protams). Tagad saprotu kāpēc viņiem ir viena vienīga bezgalīga krīze...
Re: FR

Nu ar piesnigušu Eiropu jārēķinās, poļi ceļus tīra slikti, Vāciju bez korķiem arī reti kad izbraukt. Ja gribēsi 500- 600 km dienā, tad dragāsi no tumsas līdz tumsai. Pērnziem pat Itālijā ceļi bija aizputināti...
Vnk jābūt uz to gataviem. Un par tiem + 20 arī nesapņo:)))
Re: FR

ceļošanai ziemā, ja runa iet par Eiropu, ir divas būtiskas priekšrocības: pirmkārt nav jastrīdās ar priekšnieku un kolēģiem, otrkārt nav jāgrūstās ar citiem tūristiem. Tomēr ja šie divi faktori nav arhi nozīmīgi, es ieteiktu doties uz Eiropas rietumiem pavasarī vai rudenī.
Re: FR

ceļošanai ziemā, ja runa iet par Eiropu, ir divas būtiskas priekšrocības: pirmkārt nav jastrīdās ar priekšnieku un kolēģiem, otrkārt nav jāgrūstās ar citiem tūristiem. Tomēr ja šie divi faktori nav arhi nozīmīgi, es ieteiktu doties uz Eiropas rietumiem pavasarī vai rudenī.
Re: FR

ceļošanai ziemā, ja runa iet par Eiropu, ir divas būtiskas priekšrocības: pirmkārt nav jastrīdās ar priekšnieku un kolēģiem, otrkārt nav jāgrūstās ar citiem tūristiem galamērķī. Tomēr ja šie divi faktori nav arhi nozīmīgi, es ieteiktu doties uz Eiropas rietumiem pavasarī vai rudenī.
Re: FR

NE-grūstīties ar tūristiem- tam ir ļoti liela nozīme! Bet, ar priekšnieku man nav jāstrīdās, tā kā tas neskaitās! :)
Re: FR

Nu ar piesnigušu Eiropu jārēķinās, poļi ceļus tīra slikti, Vāciju bez korķiem arī reti kad izbraukt. Ja gribēsi 500- 600 km dienā, tad dragāsi no tumsas līdz tumsai. Pērnziem pat Itālijā ceļi bija aizputināti...
Vnk jābūt uz to gataviem. Un par tiem + 20 arī nesapņo:)))
============
Poliju var apbraukt ar prāmi, vislabāk kādu no tiem, kas startē nevis no Rīgas (ja tas haltūristu kantoris vēl ir kaut kā izdzīvojis), bet no Liepājas vai Ventspils. Pa tiešo Vācijā.
Korķis uz bānā diemžēl var gadīties jebkurā laikā - kāds avarē un tu sēdi kamēr notīra. Ziemā pat Eiropā dienas ir īsākas, no tumsas līdz tumsai nav daudz stundu. Bet vai kādam bail tumsā braukt? Itālijā ceļi bija aizputināti, šogad arī tur snieg, Balkānos arī, bet paskaties, pašlaik Provansā ir ap +10, ir bijuši ziemā arī tie +20. Vismaz pie +10 ceļi aizputināti nebūs.
Re: FR

Tu laikam sen neesi braucis ne ar prāmi, ne pa Eiropu.
Re: FR

Nē, es Eiropas vidienē dzīvoju, tik vien kā līdz bodei pārsimt km braucu.
Re: FR

Mani ziemā un vēl, piemēram, šādā laikā, uz prāmi neuzdzītu ne par kādu naudu!
Re: FR

Redz, dāvinātam zirgam:) ( alias dāvanu kartei) zobos neskatās, tāpēc tikko no Stokholmas. Ar prāmi. Tāds ekšenīgāks:) izbrauciens sanāca, bet dzīvi un apmierināti, pat bez, hmmm, kā lai tā foršāk pasaka, iepriekš uzņemtās pārtikas atdošanas zivīm, vai?:)
KĀDAM

Vajag pačekot prognozējamos laika apstākļus iekš Vakareiropas:) un tad izlemt, kurp doties. Vēl var iedarbināt:) fikso variantu: eu, tur noteikti ir forši, davai, bliežam uz turieni!!! Galvenais, lai līdzi nav nīgrumpodi:) ar tekstu: ai, es taču teicu, ka nevajag uz turieni.......:)
Re: FR

Nu, ja negribas ar auto caur Polijai, negribas ar prāmi apkārt, tad var lidot un auto izīrēt galapunktā. Bet tā laikam nebija sākotnējā ideja. Un var atrast iebildumus pret lidošanu ziemas laikā. Vispār ziemā nafig apkārt maisīties, kad mājā krāsns jākurina!
Re: FR

Kurš teica, ka negribās ar auto cauri Polijai? Man pret Poliju nav iebildumu! Negribētos gluži iepērties kalnos, bet tā..domāju, ka nekāda vaina idejai kā tādai! :)
Re: FR

Tad laikam kāds cits sūdzējās par poļu ziemas ceļiem.
Jā, es arī domāju, ka ideja ir laba un realizējama.
Re: FR

Dingo? Nu kā tad paliek ar Francijas dienvidos +20 nesapņot? http://www.delfi.lv/news/world/other/francijas-dienvidrietumos-gaiss-sasilis-lidz-24-gradiem.d?id=42926766<\/a> Protams, +24 ir rekords, bet Provansā un turpat Aviņjonā ir ap +15
Re: FR

labdien.


Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.

Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši – cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka tas viss darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 5 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

Solis – reģistrēties paypal.com
Solis – Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:


1. fatmancopes@gmail.com

2. zhundastocks@inbox.lv

3. ed-c@inbox.lv

4. robitaills@gmail.com

5. roena55@gmail.com

6. krista1977@inbox.lv

7. davemitchell007@yahoo.co.uk

8. liigha@inbox.lv

9. e-e-e-pasts@inbox.lv

10. velninjsh08@inbox.lvUzmanību svarīgs mirklis!!!

Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.

Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet “Viegli nopelnīt miljonu”, “Milzīga nauda mēneša laikā” u.tml., labāk rakstīt “Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī”. Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī – KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 5 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 5 eiro jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma – lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši – veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju:

http://www.google.lv/

vai citu meklētāju

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: ” darbs forums ” vai “forums sākt jaunu tēmu” vai “forums sākt jaunu tēmu darbs” rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi:

http://ss.lv

un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.