Usmas ezera kempings

Cik tur ir forshi?
Vai taa ir ka tur vienvietiigs naminsh maksaa 13 Ls diennaktii?
Un kaa ar zivim, vai tur kaut ko var nokert?
Atsauxmes, please :)
Re: Usmas ezera kempings

Pati gan nekad neesmu braukusi, bet mans Onkulis ar berniem katru gadu brauc, nu jau bus pavisam kadi 10 gadi!!!!!!!!!!

Berni ir sajusmaa vel tagad, partiek tur no zivim, ko saker un atved vel majas :)

Diemzel par cenam gan nepateiksu.

Kempings "usma" ir gluzji jauns un straadaat saaka tikai pagaajshgad. tam ir arii sava lapa usma.lv vai tamliidziigi, gan jau ka cenas tur ir. Otraa ezera pusee(no Kuldīgas, Rendas puses0 ir veel viens gluzji jauns un ljoti kruts kepings vai atpūtas bāze(laikam lejasciems saucas)to būvēja Ventspils nafta un esot baigi augstais līmenis. Bet vispār pie ezera ir kempingu un viesu māju cik uziet un izstāastī par tā varbūt var Usmas pagastmājaa. Iesaku uzvanīt un pajautāt.

jaa, usma.lv, pagajshogad biju iechekot. tur vel viss bij pavisam jauns, izskatijaas daudzsoloshi. vienigi pludmale bija nesen kaa iztirita no zaaleem, vel nabija laba, viss tads tumshs un vel pec darbinja prasijaas. nezinu kaa ir tagad - pec gada. Bet majinjas bij jaukas. netalu jahtklubs vai taml.

Pie Usmas man liekas labas "Mežmalas".Saimnieks foršs vecis,visu var sarunāt.Ir kādas piecas mājiņas (2-3viet)stilīgas kā guļbaļķu.Ir pirts ar istabiņām augšā.Ir lielā māja ar kādām 7-10istabiņam(2-4 viet)-sutkā 50Ls visa māja.Piekatras mājiņas grils,malka viss ko vajaga.Ir laivas,ūdens velosipēdi.Zivis ezerā arī ir ,nekad neesmu aizbraucis tukšā.Cenas man liekas COOOL.Mājiņa dienaktī bija pag.gadu 8Ls.
Bet galvenais jau attieksme !!!!!
Iesaku pazvani-- 6555610
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas un loģistikas menedžeris/-e
Starptautiska kompānija

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
Palešu labotāji/-as

Karstās vakances
Visas vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.