vīrietis-vēzis

Vīrietis - vēzis (pēc horoskopa) - kāds???
vērts nav vērts ko pasākt?:)īpatnības, plusi,mīnusi,dzīves uztveres pamatprincipi...
Re: vīrietis-vēzis

Tikai plusi.
Gudri.
Saprot, ka horoskopi ir viltus zinātne.

Un tad ābrīnās, ka visi labie nodomi, piemēram, man izgāžas, ja no otras puses, eksistē tādi indivīdi, kam augstākais punkts cilvēka vērtēšanai skalā ir horoskopa zīme :(

Aļņi, vai tu kāds briesmeklis pēc horoskopa? Vai ta tādi ar mēdz būt? :))))

Vispār baigie nūģi, egoisti un privātīpašnieciski despoti.
Aplidošanas stadijā - burvīgi, bet pēc tam.....:(

dzīves uztverers pamatprincips - sievietei vīrietis jāappuišo pēc pilnas programmas. Tipiskais partiarhāts.

Pēc hororrskopa esmu Žirafe :D

Es pēc horoskopa esmu ar neglītu un aizspriedumainu iekšējo pasauli.

Aļņi, mānies :D Kāpēc žirafe? Tāpēc, ka lēni pielec?:D

- tam viltvārdim "es" - paturi savas necilās domas pie sevis. Izskatās, ka uzkāpu uz varžcīm! :)))))

Manis aprakstītais "vēzis" nav aizspriedumi, bet konkrēta dzīves pieredze. Un pazīstu es ne vienu vien vīrieti-vēzi.

Un vēl mans horoskops saka, ka esmu palaistuve in general. Un vēl es ticu dieviņam, jo viņs ZS nes dāvanas.

Pilniigs sviesc. Peec definiicijas neveiksminieks. Iedomaajas par sevi nez ko, bet patiesiibaa ir kompleksu pilns cilveeks. Domaa tikai kaa pacelt savu pashapzinju un biezhi to dara citus cilveekus pazemojot. Attieciibu saakumstadijaa, labaaka kavaliera nav, kopdziivee - pilniigs nekas. Pie tam vinjsh jaaptekalee, jaapabaro, jaapmierina un nedriikst protesteet. Meitu gjeegjeris, tiesa gan tikai vaardos, jo uz darbiem lielaako tiesu vinjsh ir slinks, nu ja nu akuraati aciis neceertaas. visu bremzee. Neveelas uznjemties atbildiibu, meklee sievietes patstaaviigas un taadas kas ir ar pautiem, jo kjibelju gadiijumaa, vinjsh paaraak kuutrs lai atbalstiitu.

Tak visģimeniskākie pēc horoskopiem. Ir ok!

Žirape ir vienīgais veids, kā kaut nedaudz atšķirties no komponista:) Alņa Zaķa :)

Zicim 100% taisnība!!! Bet ir jau arī vēl otra tipa vīrieši-vēži. Un tie ir....alkoholiķi. Skarbi, bet....diemžēl.

No pieredzes - ljoti miil kaveeties atminjaas par laiku, kad zaale bija zaljaaka. Miilestiibaa atziistas pa telefonu peec paarsimt gramu ienjemshanas. Pie reizes arii pastaasta, cik labi buutu kopaa un ko vins zaudeejis, jau agraak to nesaprazdams. Izdomaa, kaads apgjeerbs Tev vislabaak (vinjapraat) vareetu izskatiities un paluudz Tavus izmeerus, lai pats to nopirktu...un taa taalaak. Liidz dariishanai nonaak peec visai ilga laika, ja vispaar...:))

Aļņi, vai tiešām tas ir objektīvi, ka bez tās žirafes nespēj sevi atšķirt no komponista? :))) Pat spogulī skatoties ne?

Zivs sievietei ar vēžiem vislabākā saskaņa, ko varu apliecināt no savas pieredzes!;) Man vīrietis-vēzis ļoti patika - mīlošs, rūpīgs, seksīgs... Un arī veiksmīgs, centīgs un ambiciozs lietišķajā dzīvē. Pašapzinīgs meitu ģēģeris gan, pat ļoti. Pilnīgi piekrītu Elenai par kavēšanos atmiņās, brīžiem pat izbrīna, cik ļoti cilvēks var dzīvot atmiņās!;)

pilnībā piekrītu Zicim un ES

viiriec vezis (aplukoti 2 gadijumi) - idinsh, egosists, tikai vinsh un vinja draugi, suudians gultaa, ja nu vieniigi pati uzkaap un nokaap; savas ambiicijas augstaak par visu; der kaa dzivokla biedrs :P plusi - nemuld, saka kaa ir...arii par citaam veceneem...

Attiecību ar vīrieti - vēzi nav bijis, bet kā par darba kolēģi šis no Ziča teksta ir precīzi - patiesiibaa ir kompleksu pilns cilveeks. Domaa tikai kaa pacelt savu pashapzinju un biezhi to dara citus cilveekus pazemojot.

O, jā! Kā es aizmirsu! Kad attiecības ar kādu ir beigušās, vienalga vai pēc paša iniciatīvas vai meitenes, tās bijušās tiek kārtīgi apliktas! Fui, riebīgi.

Es gan shitam horoskopu shtelem ipashi neticu, bet, vai nav ta, ka tam vezim ar vienu sapasee ar otru ne? Es, piemeram, esmu skorpions un par vezhiem varu teikt tikai visu to labako. Ok, kopdzive 10 gadu garuma nav bijusi, bet tas, kas ir bijis, tiesham bija skaisti. Vezhi tadas jutigas dveselites, ar viniem jamak apieties :) Bet ta- nu, visnotal interesanti. Vienigi problema ta, ka visi mani vezhi gribeja kaut ko nopietnu, bet man kaut ka galigi negribejas. Ta ka, nu, nevar teikt, ka vini visi baigie egoisti. Man domat, ka viniem ta jutu pasaule baigi domine. Bet ok, es jau ar neesmu nekads eksperts :)
H&M

Tu esi vīrietis? Ja tā, tad tur pavisam cita opera. Sievietes -vēži nepavisam nav tādās kā vīrieši-vēži! Viņas tiešām ir feinas! :)
Re: H&M

Sievietes vispār nav tādas kā vīrieši, sievietes ir vislabākās. Turpmāk mīlēšu tikai sievietes, jo visi vīrieši mani pamet. Es gan pie tā nu nemaz neesmu vainīga!!!
Re: viltus "es"

Tev problēmas? Vēlies par to parunāt? :))))
Re: Es

Ne, ne, es sieviete un darishana lidz shim bijushi vienigi ar virieshime vezhiem :)
Re:

a man nau ne jausmas kādi ir tie vēži tai kulītē :P
Re:

svariem ir pavisam cita tēma jāatver :P
Re:

ui, nevaig vērt gan, a to visas sāks lielīt :)))
Re:

Ļoti daudzās lietās piekrītu Zicim un ES. Paskarbi uzrakstīts, bet varbūt taisnība vien ir. Un arī H&M par tām jūtīgājām dvēselēm.
Man gan tēvs gan nepazināti, bet nu sanācis ka arī vīrs ir vēzis.
Tēvs alkaholiķis.
Vīrs - ļoti jūtīgs, un mīļš, bet dažbrīd gribās, lai ir ar lielāku "krampi". Lai vairāk pieņem lēmumus.
Bet nu domāju ka viss ir atkarīgs kas ir ar viņu kopā - citiem sapas, citiem ne tik ļoti.
Re:

Ups, mans tēvs tipaaizraujas ar alkoholu, bet pēc pases ir lauva. Laikam tomēr jātic horoskopiem un mans tēvs tātad patiesībā ir vēzis!!! Sasodīts, tādēļ jau domāju, kādēļ šim nav krampja normāli izaudzināt savas meitas!
Re:

Mans puisis- pilnīgs pretstats tam, ko rakstīja Zicis. Mans sapņu vīrietis ar visām no tā izreitošajām sekām un īpašībām :))

Vēlreiz apliecinājums tam, ka horoskopi - sviesti!
Re:

Pielnīgi piekrītu: Zicis
Bet, ir arī savi plusi reizēm - kad sakašējos, tad viņš tā māk mani palutināt un pielīst, ka otra tāda nav.
Neveiksmīgs, egoists ar zemu pašapziņu, lai gan pašam liekas, ka ir baigais VECIS, bet dvēselē ir maigs, trausls bērns, kuru ir jāžēlo... Viņam patīk stipras sievietes, bet viņš nevar izturēt, ja viņu bīda un biksta. Tas jādara viņam nemanot, tad viņš ir pārlaimīgs un ar dzīvi apmierināts.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Lielo klientu vadītājs/-a Baltijā
Putnu fabrika Ķekava

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.