Vai tā ir sirdslieta?

Gribēju te pajautāt, vai kāds nezin kur var lēti dabūt vistu sirdis, aknas un guzas?
Un vai Minkānu drīkst ar vistu sirdīm barot?
Vai viņš ar laiku nepārņems vistas dabu?
Re: Vai tā ir sirdslieta?

agrāk laikam varēja kekavas p/f..a tagad itkai ķīnā:)))

Nedrīkst vis! Ja šos vērtīgos subproduktus kaķiem izbaros, ko tad mēs, pensionāri ēdīsim, alkšņu mizas, vai?????

Varbūt kāds var palīdzēt ķīniski sameklēt vistu sirdis?
Vai pareizi uzrakstīju?
רציתי לשאול כאן אם מישהו יודע איפה ניתן לקבל לבבות עוף זול, כבד קורקבן?
וגם או Minkānu להיות מוזן עם לבבות עוף?
האם הוא בתוך זמן לא ישתלט על טבע עוף?

Vai... es sajaucu, uzrakstijās dzimtajā ivritā!!!
Labi Indriksones kundze, bet ko lai bez reņģēm Minkānam dod?

vecaistēvs
vai nepārdomāsi iespēju mums samesties kopā; - man gan kaķi patīk, gan pats varbūt esi vēl lietojams?

市場
可能
不接手,不會下蛋,甚至不期待 !

tas jau pēc japānju haikas izklausās:))))

tirgus
maijs
Pārņēma, negulsies olas, nav pat gaidīsim!

Te pie reņģēm un ōpīšiem,var pat valodu dažādību redzēt.Tas tik ir temats.Reņģes,ko neteiksi.....

Pa, pa , pa .... kādiem nolūkiem gribi lietot manu kaķi, svešā?
varu aizdot uz laiku, lai jaunā dzīvoklī ielaistu visiem pa priekšu... bet nekādas izvirtības ar Minkānu nepieļaušu!
protams ka es esmu lietojams! mazlietiņ b/u (bivšij upotrebļeniji) kad vairs kauliņus nevarēšu paklabināt, tad vismaz turēt dzijas kodaļu pēc krāsošanas , lai nav uz tītavām jāliek kamolā tinot, varēšu!
nu gan vec'māmiņa laiž.... vai tur tiešām ir par vistu sirdīm?
es pagaidām vēl olas no sirds atšķiru!

paklau, opi, jajau teu tas kakis tik dārgs, tajau vid-ā jādeklarē!!!..skaties vecais, nokavēsi termiņu,a to maksāsi štrāpi vai nāksies orgānus tirgot:))))

Vecaistēv, tev laikam ir tas,...nu ko k/b rakstīja...personības valdzinājums vai....! Man...vienalga ...šķībs vai greizs tu, bet...patīc man ļoti! Nāc biežāk ciemos! Ap tevi...īsta jautrība!

Vai vistu orgānu tirdzniecība pie mums nav ar likumu aizliegta?
Varētu vistas aknas iesmērēt par... piemēram zosu aknām..un lielo rubli saņemt!
jā... dārgs mans Minkāns... ļoti dārgs! bet virs tiem 10 000 laikam nevelk... vai to var apdrošināt par labu summu?
insanti ,vai ja viņam būtu aknu ciroze, kāds labs kaķu ķirurgs ņemtos aknas pārstādīt?
Donorus varētu labum labos sameklēt...

OOO, šitā svešiniekus gan ciemos neaicini... un ja nu piezvanu tev pie dzīvokļa durvīm lūdzot reņģēm kapeikas? Varbūt no bailēm sāksi valodu raustīt? es navu k/b no kura tev nav bail!

Tev gan vajadzētu apdrošināt kaķi.Varētu viņu jūrskolā aizsūtīt, un tu saņemtu apdrošināšanas naudiņu. Man ir divi zelta zobi, viens augšā, otrs apakšā. Deklarēju abus!

Bez tiem diviem zobiem tev vēl kāds mutē ir saglabājies? vai vairāk nav?
Tad jau tu kā čuska!!!! Vai inde zem tā zelta kronīša paslēpta? Kad pie zobārsta iesi vienmēr ņem līdzi to deklarācijas polisi un pirms muti vaļā ver parādi papīru, citādi pēc narkozes špricītes nemaz nepamanīsi ka tie kļūst par čigānu zeltu!!!
Es ar varu ar zeltu palielīties:
Man mutē ir klusēšanas zelts, un runāšanas sudrabs....

Nav gan vairāk nekā. Tikai mēle. Bet es tev jūtu līdzi. No sirds jūtu. Un saprotu kā tu jūties.

un mēle assa? kā zobens? tas ir vareni labs ierocis!!!! ar zobiem savu upuri satver un tad ar mēlīti tā šņik, šņak, šņik, šņak...gabaliņos sašķērē? labi ka jūti man līdzi, tu neesi vienīgā! kad tunelī stāvēju ar Minkānu un cepuri spēlējot blūmīzeru man daudzi juta līdzi, dikti daudz līdzjutēju bija, bet nez kāpēc , kad projām gāju, mana cepure vienmēr bija iztukšota?
Es pat secinājumus izdarīju;
Līdzjutēji nav palīgi, bet gan vilki aitas ādā!

Sirsnīgs sveiciens,vecaistēvs,Ģimenes dienā!Ja jau vectēvs,tad gan jau mazbērni ar ir?Redzi,man vēl nav,lieko zobu,nu ne parasto,ne zelta, ar nav.Atšķirībā kā tev,man līdzjutēju ar nekad nav bijis.Tādā ziņā ar mani ir ņormāli,bet kordebalets,nu ir te vīrietis,kam nepatīk 50 gadīgās ,uzskata,ka bezmaz vai ,kirdik, ar tādām ,kā es?Sajutos nu tā.Kā pēc tavām ,vai Minkāna, domām?

paga ,ko nozīmē deklarēt zelta zobus? namu pārvaldē tos pieraksta(deklarē)savā dzīvoklī,lai nemigrē?

Ei, kiššš, projām! Nu jau visas sagribējušas manu vecotēvu! Kā nekā biju pirmā!
Kā Minkānu lietot? Apžēliņ, tāpat, kā tu pats! I pēc reņģēm abi varētu lūkoties. Acis man ir, zobi visi savi, mēlē nav asa!
Dzen citas babulienes prom!

nu moins!!!!..izrādās ka viss forums pilns ar vecām kukažām:))))...a to citiem fruktiem stāsta- cik es jauna, cik es smuka:)))

atjauno rindu,man arī tuvojās laimīgais gadījums,jo ,kā nekā esmu šeit pavadījusi ,laikam jau divus gadus,

Nekā nebija.Esmu pieteikusies pirmā,un tā .Nu,vispār tak rinda paliek rinda,kā padomju laikos!!Nu gadi man ,varbūt ,nemaz nav 50.

Nu gan, ups! Kāpēc "pilns vecām kukažām"?! K/b tak izskaidroja, ka vīriešiem, neatkarīgi no vecuma ir personības valdzinājums! Tāpēc- vecaistēvs var patikt gan jaunām , gan vecām! Luk tā! Uz izķeršanu!

zinu zinu šitās metodes:)))...izvest uz skatuves dzīvniekus un mazus bērnus= sitiens zem jostasvietas:)))

Man vecaistēvs patīk arī bez Minkāna!

Vecotēv!
Tā google viena traka padarīšana,tulko kā pašai patīk.Domāts bija pavisam savādāk...

es tak nesaku, ka viņjš man nepatiek:)))...moška aiz auss šo pakasīt??? lielas, spalvainas auss:)))))

ooo, zini, mēs varbūt varam sadalīt vecotēvu un Minkānu; - man vairāk patīk kaķi kā vectēvi. Dzīve bez vīrieša ir, ...njā, ne visai; bet dzīve bez kaķa ir... nu pavisam bēdīga! Kaķim ir kolosāla pašapziņa un ja tev tādas nav, tad viņš var to iemācīt. Viņa moto ir, - piekāst visus priekšniekus! Tai skaitā vīriešus!
Jāsaka, ka bēdīgā veidā man nav kaķa, - un tas manā dzīvē ir lielākais trūkums! Ne tāpēc, ka nevaru dabūt sev minkānu, bet tāpēc, ka vazājos pa pasauli un kas tad kops manu dārgumu?

Un kārtīgam kaķim arī ir P/V!!!

Ai, Svešā...ja varētu tev atdot tos kaķus...kas vazājas manā dārzā! Daudz...un "apsmaržina"'visus pakšķus. Un rok bedrītes manās dobēs...Nu īsta kaķu muiža!

man ir kaķis,kas staigā,kur patīk, nāk kad patīk,bet par ko stāsts?
Manuprāt par vīrieti,taču!:)

ooo, vaita teu sunja nau???..unn sunim nau piekāst priešknieku:))). Kaķis pieķerās vietai, ne cilvēkam, a sunim vienalga kur, katik ar savu priekšnieku:)))

Nav suņuka. Man tā publika tāda alerģiska.

saprotu:)))..tavai kaķjumuižai toč alerģija pret suņiem..kopš tiem laikiem kad brīvbiļetes dalīja:))))

Vecotēv!
Teikšu,kā ir!Žurkas neļauj naktīs mierīgi gulēt,cerēju ar Tava Minkāna palīdzību tikt no tām vaļā,jo pašas kaķis jau pāris gadus kā aizgājis medīt uz labākiem medību laukiem.

Man no kaķiem,suņiem bail,laikam to rindu atstāšu,man tas vecums priekš vectēta būs nepiemērots.Nupat samīlējos Džekijā Čanā,pilnīgi raudu-šis tur tik neglītas Jelgavā bučojis......:((((

ooo
Starp īstu kaķi un tiem nabaga nožēlojamiem radījumiem, kas uz ielām klimst, ir tāda pati starpība kā starp Anželīnu Džoliju un Buranovas vecmāmiņu.

vecotēv, ūū!
Kur paliki? Pastāsti, kāds ir tavs Minkāns ja jau tu tik ellīgi viņam gādā paiku!

Tā vis nesaki Svešā! Tie manējie lielākotiesu kaimiņmāju luteklīši...ar slksniņām ap kaklu...manā dārzā jūtas kā vienā lielā atejā.....

:))))..apsmējos!!!

rēķinu par savvaļas havaju neesi mēģinājusi piestādīt saviem kaimiņiem?

ooo
Tavā dārzā ir kautkas pievilcīgs. Es gan pret kaimiņu minkāniem būtu laipna, - cik tad nu viņi var " piesmaržināt"? Lietus tak visu noskalo ja tas ir ārā. Tavs dārzs tak nav puķupoda lielumā?
Tā kā uz vectēvu es joprojām pretendēju, tik viņš ir pazudis!

Nu redzi, Svešā! Maskas krīt! Kāda vairs tur man laipnība, tolerance un visādas citādas liberālas fīčas....Nēēē...jūtu kaut ko no Šarikova melnās būtības mostamies dziļi, dziļi...!

vai tas no rudens buus piekliidussais kaiminnienes piebarotais?;-)))...laba tava sirds, cilveek ..par mazzaako ruupeeties!!!

ooo
Man jau nu gan likās, ka tu patālu no Šarikova...

Labdien mazmeitiņas un citas jaunkundzes!
Pazudis jau vēl neesmu, tikai rīta solis tāds lēnīgs, pa nakti izejamās čības bij maziet pielijušas un uz tirgu ejot makšķerēt reņģītes - tās maķenīt žļurkstēja. lai nepievērstu sev pastiprinātu uzmanību skaļi šļūkāju un sirsnīgi stenēju.
mans aktīvais komunicēšanās laiks ar pasauli ir ierobežots, jo bibliotēkas , kur es varu lietot bezmaksas internātu.. tfuu... internetu, strādā ar visiem zināmiem , bet ierobežotiem darba laikiem.
lai arī cik ļoti garlaicīgi ir vakari bez Līdzjutēju bariņa, man uz nakti palikt ieslēgtam bibliotēka negribās, kas Minkānu aprūpēs?
Vēl vakar varēju noskatīties pēdējo bezmaksas hokeju fanu teltī un pamalkot pusizdzertos alus kausus. feina izkalide, Minkānam ar hokejs patīk.
Rindā gan vajag ievērot kārtību, un lai kāds nekaunīgais bez rindas neielien uzrakstiet uz rokas kārtas numberiņus...

Jāsāk laikam visām atbildēt...
Paldies Babulienei par ģimenes dienas sveicienu! bet pagājušā svētdiena jau vairāk kā māmiņu svētki... tēviņu svētki esot septembra otrajā svētdienā..
Viss dzīvē ir tik ļoti relatīvs, to jau sen Einšteina papiņš atklāja. Par to ka 50 gadīgās ir kirdikt, domā 20 gadīgie, kad pašiem būs 40, tad teiks ,ka kirdikt nav pat 60 gados. kad būs 60, tad kirdikt iestāsies pēc 80 gadiem...

Svešā, mani nevajag sadalīt!!! Nu nekāda veidā!!! Es iru nedalāma vienība!
un nevajag arī pretendēt, ja nu vien par kādu ne visai lielu atlīdzību ...
Minkānam ir ne tikai P/N viņam ir pat PVN ! kakla siksniņas un reņģu izskatā... Tieši to kaķisko nepakļaušanos saimniekam es no viņa mācos... dzīvoju un mācos!
Nu traki ka jāvazājās pa pasauli ,kā čigānam bez kaķa, bet vecumdienās uz soliņa saulītē sēdot ar kaimiņu babuli tev būs ko paklačot un ko atcerēties...

ups, vai ta nepazīsti sievišķīgo dabu? normāli ēbrējiska atbilde uz jautājumu cik gadi? a cik vajag?
Un vai ta gadiem ir nozīme? galvenais lai labs cilvēks!

baltā kafija, saki ko tu te sadarot veselus divus gadus esi ieguvusi, ko iemācijusies, vai laimīgais gadījums ir kas līdzīgs Vika OML ( obligātā masveida laime)?

OOO, laikam jau šarikovs ir katrā vienā no mums paslēpies.. cits to slēpj, cits to apkaro , cits ar to lepojās un kultivē... labas domas arī apkārtni padarīs labāku!

4x4, Viks teica ,ka mums jāuzņemās atbildība par tām vistām ,ko pieradinām
Vai aiz labas sirds, vai aiz pienākuma?

Kāds tu, vectēv, nejauks, - nu gluži vai k/b! Sveicinies tik ar mazmeitiņām un jaunkundzēm! Vai tad tev arī tas p/v ir tikpat liels, kā k-baletam?
Es tak pati pirmā rindā pie jums ar minci! Mēs, tās, kas nav mazmeitiņas un jaunkundzes, te esam vesels bars, - varētu tik smuki izvēlēties, bet tev ar tik tās jaunās prātā. Nepastāsti neko par minci, - eh, vai tik nebūs jāmeklē cits minča saimnieks...

Svešā, Sen jau kā neesmu mērijis to savu p/v... nezinu kuram lielāks!
vai nav vienalga kā uzrunā?
atkal relatīvie gadi... es vados no tā ko nesen dzirdēju ,ka 40 gadīga sieviete ir 18 gadīga jaunkundze, ar 22 gadīgu pieredzi.
Par minkānu neko neteikšu, lai nenoskaud!
Parādi man bara kārtas Nr./ lai točna zinu ka esi pirmā!

nav augstāka vērtējuma manās acīs vīrietim ar salikumu- laba sirds un pienākums sauc!!!:-)))
Tosts!!Par tiem vīriešiem ,kam ir pienākums,bet sievietei,tas jau no dabas dots!!:-)))

Vecotēv!
Kā tad paliek ar tām žurku medibām?Vai varu cerēt uz Tava Minkāna palīdzēšanu ?

Paldies4x4 par tostu, sēžot bibliotēkā un rakstot ,mēģināšu pa kluso ieraut no līdzpaņemtā kortelīša, neskatoties ne uz grāmatizsniedzējas nikni uzmestajiem skatieniem ,ne uz hokejtiesnešsvilpes trobeli aiz sienas!
Sieviešiem jau daudz kas vairāk dabas dots- nekā večiem!

vecmāmiņ, Tās tavas žurkas ir ļoti lielas??? un daudz? nezinu .vai manam Minkānam nepaliek bail no žurkām, peles viņš ķer, ar kāmīšiem trennējās un cirslīšus dzenā, bet žurkas mēdz būt kaķa lieluma! nevienu noķerto neesmu redzējis...
varbūt tev vajag medību šuneli, kādu racēju, taksi?

Vai žurku ādiņas var kādam ģērētājam nodot, ko no viņām šuj? Vai to pašu ,ko no kurmju? smuku vesti varētu , un priekšpusē ar astītēm sašņorējamu pogu vietā...

ņu gan vecais prātu izkūkojis:)))..un interesanti zināt, kur tu tādā žjurku vestē iesi???..kā vecs ķēms:)))))

Kāpēc tikai varbūt kā ķēms? kā ķēms!... bet ziemas vakaros man būs silti...

Vecotēv!
Ir suns,bet žurkas neķer.Varbūt ka Tev pazīstams kāds vectēvs ar žurku ķērāju taksi?Gribētos jau uzreiz komplektā tās žurku medības organizēt . Viens pats taksis bez vectēva ni ni. Vai nu vectēvs ar taksi,vai vectēvs ar Minkānu.

uzmanīgi ausos...vai tur IR kāds suns , kas var iedvest kaķiem bijāšanu...lai mūžīgi mūžos tiem vairs negribētos nokārtoties manās puķudobēs?

Nez kāpēc šorīt biblioteku atvēra agrāk?
Es laikam zinu kur dzīvo OOO, šorīt, pavisam agri , kamēr vēl lija lietus, slāju pa privātmāju rajona trotuāru izvairoties sabradāt, bet lasot resnās/ dzīvelīgās sliekas šķīstošās kafijas bundžā( indiešu), un aiz viena žoga , tulpju dobē redzu: viens pavisam nežēlīgi ruds kaķis pacēlīs trīcošu asti kā karoga mastu ,mēģina pa lielam nokārtoties. Tas jau būtu normāli, lai tak tām puķēm tiek arī kāds mēslojums, bet pēc izdarīta darbiņa, neaizrokot savu šmuces darbu, šis tiek iztraucēts no citā diedelnieka, un metās skriet tieši pāri puķēm! veldzējošais rīta lietus tulpju kātus padarījis stingrus un trauslus, šitā nedarba dēļ pāris ziedi knikšķēdami nolūza un abi bomži aizskrēja viens otram pakaļ.

šļūkājot tālākuz tirgu vienā žogmalē ieraudziju maijpuķītes ziedam, salasiju pušķīti un tunelī pārdevu, par latu , vēl tikai brangie naktstārpi jāpārdod un sanāks škaļiks!

Vectēv, tev tā īsti neizdodas nomaskēties, lai kā tu centies

a,kurš to nezin?

ja kas, kakji ir vienīgie dzīunieki, kas akurāti sakārto vietiņu pēc sevis:))..a citi izspārda vai vispār atstāj vispārējam sašutumam...

Nomaskēties?? Es gan neko nezinu un nevienu nepazīstu.... pirmā pasaules kara laikā Tīreļpurvā maskējāmies , lai dzīvi paliktu.... tagad jau visiem savādāk, gribās lai plaši atpazīstami, PR ir svarīgāks par IQ.

Esi uzlicis sev tādu imidžu:))) Labi, valkā ar!

večukam gan iet traki.. sliekas un maijpuķes.. un izsalcis Minkāns.. :(

Vai tad to veco ādas naģeni, ko šorīt šķībi uzliku tagad sauc par imidžu?
'Var jau viņu saukt ,kaut par kukarambu, ka tik lietus uz galvas netek...
A ,kas tu Svešā tāda esi ,kad nemaskējies? es bez brilles pavisam slikti redzu!

Labrīt,vecotēv!
Aizraujoši raksti ,kā romānu.Tev grāmatas jāraksta, Tava valoda ir raita un tīkama

aha. būtu jādzied ōperā..:)

Nu es jau te kādu laiku atpakaļ biju pavisam atklāta palikusi, - man ups tādēļ jau par duru nosauca. Nu, droši vien, ka pareizi ir, citādi jau te var apspļaudīt vēl sāpīgāk, kā inkognito. Kaut gan, - arī tas mani nebaida, īstenībā jau nav ko slēpt.
Bet labi vien jau ir, ka tev tās brilles tādas pašvakas.

Valoda varbūt man arī raita, bet pirksti stīvi un kleini!
...tagad bibliotēkā sēžot un sev apkārt redzot milzum daudz krāsainu ,gudru un bildēm pārpilnu grāmatu aizdomājos... kas gan tās visas spēs izlasīt????
šodien Minkānam būs svētki! Daugavā nākot iekšā reņģes, grīvā no mola ar plikiem āķiem tās varot spaiņiem ķert, iemet četrus plikus āķus un uzreiz velc ārā, uz visiem pa kārtīgai zivei.
Sanāks arī pašam ko sacept un etiķī iemarinēt.

tāks, svešā!!!:))....vaj tu gadienā bebru medībās neej?

šodiens jaunatne tiešām briesmīga, šplaudās uz visiem stūriem, un pat uz ielas! kad mēs augām, tad tā nebija, pat neskatoties uz to, ka papirantu tabaka rūgti uz mēles trāpija!!
Tie špļaudekļi citreiz ir noderīgi... kad makšķerēju , špļauju uz sliekas pirms upē mešanas, zivīm tā labāk patīkot...

Ja, jau nav ko slēpt, tad būtu man palīdzējusi saskatīt a to pašvako brilli, lai skaidrāks skats, bet nē... - labi vien esot!
nu gan steigšu reņģēt!

Nomierinies, ups, nemedīju neko, - dod Dievs ar nomedītajiem bebriem tikt galā.
Vectēvs tik tāds intriģējoši noslēpumains, - vajadzētu kā dziesmā par dzejnieku, kas gribēja, lai maskas noņem.

sorī..značit abaznalasj:)))...
zinko, te uz katra soļa pārsteigumi sagaidāmi..un metemarfozes visādas:))

ups, tu mani nebiedē!! Ja svešā nemedī bebrus varbūt pa kluso medī Minkānus?visa dzīve viens pārsteigums!
ikdienas rutīnu pat ugunsgrēks par svētkiem pārvērš...

Nu gan sāpīgi dabūju no bibliotekāris pa kaklu.
Kamēr es caur brilli lūrēju zilajā ekrānā nemaz nepamaniju, ka man maisiņā uz grīdas noliktā kafijas bundžiņā apgāzusies un resnās sliekas izlīdušas pa visu telpu.
Labi gan, ka ne pārāk daudzas tika sabradātas ... uz celiņa šorīt daudzrei vairāk līķīšus redzēju.

Vecaistēvs
kā tu vari kautko tādu teikt, ka es varētu medīt Minkānu? Vai tad es neteicu, ka kaķi man ir vismīļākie dzīvnieki un es pret viņiem izturos ar cieņu. Nebrīnos, ka Ēģiptē viņi bija svētie dzīvnieki.
Ko tu ar sliekām ej uz bibliotēku? Pēē..

Svešā, ko man piedāvā? atstāt to kafijas bundžiņu ar sliekām pie bibliotekas durvīm ārpusē? A, ja nu kāds domā ,ka musars un mizkastē izmet, vai bērni sāk futbolu spēlēt? Sliekām tas ļoti , ļoti nepatiktu...

Es Vēl neesmu bijis Ēģiptē uz kaķu svētvietu, un nez vai tur nokļūšu, jo trūkst informācija ,vai tur pēc lietus ir sliekas? Man liekās ,ka tur lietus periods ir vienu reizi gadā un zemē dzīvo tikai smilšu tārpi, ko zivis galīgi neēd!

Varbūt kāds man var pateikt, vai sliekām ir sirds?

Labdien,vecaistēvs!

baltā kafija, saki ko tu te sadarot veselus divus gadus esi ieguvusi, ko iemācijusies, vai laimīgais gadījums ir kas līdzīgs Vika OML ( obligātā masveida laime)?

esmu ieguvusi,tas jau ir "+"
laimīgais gadījums? tādi ir un tai pat reizē nav,jo paši jau viņus veidojam,kā saka, šodien notiek tas,ko kādreiz vēlējāmies,iecerējām ,pagatavojām,iemaisījām.
OML,man ar terminiem ne pārāk,nepatīk piegružot galvu ar mēsliem,tāpat pa kādam iesprūk.bet kopumā,nu jā,mārketings ir dzīvs,taču jautājums,vai tas ir godīgs uz labprātīgas nepieciešamības pamata,tā teikt, pērk lai ko ražotu,vai stumda gaisu.
varbūt nesapratu jautājumu,taču atbildes patiesas.

hehe:))..kaķi barosi ar slieku sirdīm????

Nu skaidra lieta,vectēvs ir viens riktīgs,kramīgs,noturīgs,bezcerīgs zivju bende.No tiem,kas it kā kaķa dēļ ,sēž visu mūžu ar bada pātagu ezera vai upes krastā.Un visa tā sirdslieta .Priekš kam te vistas?...nu priekš kaķiem.

ups, nē... Minkāns tās zaļas neēdīs... bet sacept es nespēšu... tās pēc spageti varētu izskatīties?
domāju vai man nav jāiet par sliekām runāt citā sadaļā, vai varu palikt sirdslietās?
paldies kafijai par centību atbildēt, bet es neko nesapratu...

tas parasti, cenšos,lienu āra no ādas,bet viens teļš izliekas ,ka neko nesaprata.
neko darīt.
atā!

Vecotēv, ja neesi biis Ēģiptē faraona Tutanhamona laikos, tad tagad gan nebrauc, - nabaga minčus tur sen vairs negodā un drīzāk tev viņu nospers kaut vai bakšišam (lai arī ne īpaši viņiem derīgam), bez tam tur šauj un taisa nemitīgas revolūcijas.
Saki, ko tad tu nodarbojies ar divām tik nesavienojamām lietām, kā zivju sliekošanu, tpū, - makšķerēšanu un...kompjošanu bibliotekā? Jeb tu gribi teikt, ka mēs tik neesam ievērojuši, ka visi tie, kas tup ar makšķeri cauru dienu, vakarā kā likums viens aiz otra rāmi tek iekšā bibliotekā?!

Vecotēv!
Ir sliekām sirds,pie tam dažām pat ar četriem kambariem.Kā gāja reņģošanā?Minkāns laimīgs?

nu, neesmu namaz tik dumš.. reizēm arī teļiem atnāk vaļā :)

kātad.:),bet man reizēm aizkrīt ciet.

Kas nu es pa teļu? neglaimo man! es iru vecs bullis!

Vecmamm , Tie siržu kambari sliekām 4 gab. ir katrā kājā pa vienam?
Pārdomāju reņģes ķert, kam man tik daudz vajadzīgs, kur likšu pilnu spaini? lai paaugās, un resnākas kļūst! Minkānam ar piegriezušās.. vakar uz upi devos!
Vakar saķēru raudiņas, smuki nāca ,kādas 6 gab. četras sacepu pats un apēdu ,divas peļu junkuram tika!

Svešā, nu neparko neatdošu Minkānu kā bakšīš. vispār kukuļus nedodu , bet 10%ziedoju gan.
Pa ziemu bibliotēkā silts un mušas nelido, kulturāli un jauki, bet vasarā miera vieta ir upes mala... kas tur nesavienojams?

nja,es gan nav vecāmāte,bet dulla vecene gan!

Nu gan šodien pērkona negaiss! Debesis melnas un dārdi plēš ausis.. Likās ,ka artilērijas uzbrukums piet Tīriņmuižas 1919. gadā . Vajadzēja no tā slēpties bibliotēkā un ko citu te darīt, kā pastāstīt par sesdienas muzeju nakti!
Labs pasākums! mums penžiem nekas nevar tik ļoti iepriecēt sirdi, kā izstaigāt Rīgas pieejamos muzejus pa velti, žēl ka nedrīkstēja Minkānu līdzi ņemt.
šiti foršs pasākums, be pārāk īss, vai nevarētu visu nakti tas turpināties?

vecotēv, ko ta es bez jums tik ilgi darīšu mājās ja muzejnakc būtu garāka? ..dzirdi, vai arī es nākamreizīt somā līdzi!?

Īsti vectēvi naktīs guļ.

Sveiks,vecotēv!
Nabaga Minkāns...viens pats uz visu nakti mājās.Būtu vedis uz žurku medībām kamēr Tu savu sirdi iepriecē ar nakts pasākumiem

es tā lēnītēm uz pelītēm :))

Žurkas peles no pagraba izdzīvojušas. Ko var sacīt-agrāk gan zāle bija zaļāka,gan kaķi nešķiroja grauzējus pelēs un žurkās, bija naski mednieki.

es uz drusku maigākiem dzīvniekiem kā žurkas :)

Patiešām īstie vectēvi naktī neguļ gan, tie klusītēm lavās uz tualeti, lai nenočīkst durvis un lai vecāsmamas nepamostās... nakts aizsegā čurāšana ir viena interesanta padarīšana...
Vēl vectēvi naktī apstaigā visas guļamistabu durvis un klausās, vai visi gulošie labi krāc?
Kāpēc naktī vectēvi neguļ? vienkārši- pa dienas vidu ,pielikuši māgu ar garšīgu maltīti ir pasnauduši un tūlīt pēc panorāmas atkal jau acis ciet, pat laika ziņas līdz galam nenoklausās...
Minkāns gan izliekās ka guļ, bet īstenība sargā vectēviem miegu, lai neatnāk kāda miega pele un nenozog to!
Vai ir arī miega žurkas? vai ir kāds redzējis?

opi, tu ko, pansionātā dzīvo, vai???

Apbižoti pansionātā tiek visi,arī vectēvi.Ļaunas vecenes tur strādā,riktīgās,,stahanovietes,,resnas,iedomīgas.Vajg vecīšiem tur aizstāvi.....

LAikam pensionātā, sakne no vārda _pensija!
Paldies Dievam! Mani neviens vēl nav apbižojis!

Īstie vectēvi un vecietēvi , vai kāds varētu paskaidrot atšķirību ?

Vecotēv!
Vai bibliotēkai karantīna , ka netiec pie datora ?

Varbūt šodien labo elektrības padevi vai vectēvs atpūšas.. būs jāiet apraudzīt.

hihi::)))..šodien sieusmātei jubileju svin:))..piedzēries lopā..guļ un domā par kakji un reņņģēm:)))

ne ne tā šoreiz nav sievasmāte :))

ups
Diez vai šis vectēvs piedzēries guļ, - viņš ir hitrijs, izliekas par to, kas nav. Kaķi lai skonē.

nevar būt!!! :))

skanieris
Skonēt nav skenēt. Skonē - apvidus vārds, - aprūpē, lolo, kopj

ok, paldies par skaidrojumu!

lai mazbērniem nav jālauza galvas ,kamēr tās tiek nolauztas pavisam -paskaidrošu:
Karantīna šogad bibliotekā nav vēl bijusi, tik vien kā vecajā iekšrīgas grāmatu krātuvē pruskaus indēja. Tad trīs dienas vēdināja , lai cilvēkiem nekaitētu.
Elektrība nu ir gana daudz, jo kā atvēra Vaidavas hesu to var spaiņiem grābt, žēl tikai ,ka lašiem vairs nebūs kur nārstot, un mēs atkal uz reņģu diētas uzsēdīsimies.
Piedzēries arī vairs neesmu, katru vakaru mazliet jau ieņemu pasirds labad, bet vienmēr zolīds un pieklājīgs, kurš ta pa Minkānu parūpēsies?
Mazmeitiņ, varēji jau droši atnākt ciemos ar pīrādziņu groziņu, nekas nebūtu pretī, Visi Rīgas vilki ir izķerti, bet par bebriem pasakā nebija ne vārda.
Protams ,ka es arī kādreiz atpūšos, kad bibliotekāres mājās aiziet, man ir normāls darba laiks.
Svešā ,vai esi filalogus beigusi, kura Latvijas novada pārstāve esi ?Laiakm ar tautas folkloras vākšanu nodarbojies?
tādi nedzirdēti jaunvārdi... bet skanīgi....

Valodas man, vecotēv, vaļasprieks, gan angļu, gan, vācu, gan franču, bet ka kāds kādu skonē, to teica mana kaimiņiene, kas no Kurzemes (aizmirsu tieši kura kraja). Profesija man tuvāk medicīnai, un filalogus (kā tu saki) neesmu beigusi.
Bet Skone kā apgabals Zviedrijā ir tādi mazliet jocīgi runājošie , apm. kā mūsu Latgalē. Tur šad tad par viņiem labdabīgi pajoko.

Vecotēv!
Tev ar kādu pildījumu pīrāgi garšotu?

Nezinu kā tam vectēvam,bet man ar biezopienu un zapti.

vecmāt, pate nesproti??..ar reņģēm tak!!!..viņš papriešku minci pabaros:))..a kas pāri paliks, to pac..

vecmamina
Izlasi, - viņš taču grib MAZMEITIŅU ar pīrāgiem, ne vecmaminu!

Es ar apjuku... sagrozijuši pavisam to sarkangalvīti un vilku... Rakstām jaunu lapaspusi pasaku pasaulē:
Tagad būs vecaistēvs,Minkāns, mazmeitiņa un bebris.
Pīrādziņiem jābūt ar speķi, visi pārējie pildijumi ir bulciņas, bet ups piedāvātās reņģumaizītēs par pīrāgu nenosauksi, kaut'Minkānam tās patiktu. Vislabāk pīrādziņus cepit no kārtainās , nevis rauga mīklas...
Beigas es zinu, būs ļoti labas! minkāns sadraudzējās ar bebri un sāk dzīvot kanāla malā, pie laivu piestātnes . Bebris vienmēr noķer kādu svaigu garšīgu zivi, arī priekš vecātēva. Sarkangalvītei sākas skolas brīvlaiks un viņa ar klasesbiedriem aizbrauc ekskursijā uz Rīgas vagonu rūpnīcu , lai izpētītu vilcienu ražošanas problēmas.

Pa vidu pasakai raibu raibie piedzīvojumi- mednieki ar suņiem sagūsta bebri, Minkāns iesprostots kaķu mājiņās, Nils atbrīvo bebri un visus kaķus lai iemācītu tiem ātri skriet maratonu, bez veselības problēmām ,u.t.t.

Tikai uzjautāju,kādi garšotu - ,tas tā, katram gadījumam,ja nu mazmeitiņai cept pīrāgus nav sirdslieta?

Vili, kaķis Tev ir ?

Vecotēv!
Kā klājss ? Kā Minkāns, vai joprojām zivju diēta?

Man labi iet , nav par ko sūdzēties, jēlas zivis vairs nelietoju, cenšos nokūpināt ar alkšņu malku! Tā mums ar Minkānu labāk garšo. šodien piektdiena, atkal uz bibliotēku netikšu brīvdienās... bet tās saulaini un ar garšu pavadīšu!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu darījumu vadītājs/-a
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
VIDĒJĀ LĪMEŅA UN VECĀKOS ASP.NET PROGRAMMĒTĀJI
Eptron
Konkurss beidzas 2014-09-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.