lieki kg

te daži grupā mēģina atmest smēķēšanu, varbūt atdodās arī kāds kas vēlās nomest kādus sešus liekus kg? kopā būtu vieglāk.
Re: lieki kg

Uz tualeti arī varbūt kopā sāksiet iet?

Daudz laimes varda diena un uz prieksu!
Vai nav vienalga, grupa vai viena? Galvenais rezultats.
Ja velies grupu varu iedot: www. svars osso.lv. Tur daudz tievetaju.
Lai veicas!

Līna, a davai grupā nojājamies?

Lina, laba ideja, uz pavasara pusi deretu gan . Ta ka tagad istakais laiks sakt planot un kerties versim pie ragiem. Kadas idejas ?Speciala dieta vai vnk skaitam kalorijas, ko edam ? Varbut kads var specialus vingrojumus ieteikt?

Es ar varētu pievienoties vingrojumu programmiņai. It kā kg īpaši nespiež, bet varētu pievienoties bariņam, lai veiksmīgāk izdodas atbrīvoties no liekā citiem. Man doma par jogas nodarbībām, tik jānoliek laiks, kad sākt :)

Man doma par kaloriju skaitisanu, pec sesiem vakara neko neest, dzert udeni 3litrus un vingrot minutes 15 . Smuka, kadus vingrojumus Tu ieteiktu ? Un kur palika pati Lina ?

Līna droši vien vakariņo:))
jox

Kādreiz, kad domāju, ka man kas par daudz, arī vakaros pēc 7ņiem neēdu un taisīju vēderpresīti uz muguras saliektām kājām ceļos, plaukstas aiz galvas un elkoņi taisni uz sāniem. Tad vēl nedaudz kāju vingrinājumi guļus uz sāniem augšējo kāju taisnu ceļot uz augšu 45 grādu leņķī, tad arī saliektu celī, noliecot celi pirms izstieptas guļošās kājas un aizliekot pēc tam celi aiz guļošās kājas.. Tad vēl guļus stāvoklī rokas gar sāniem, kājām ceļi saliekti celt augšā dupsi.. viss komplekss uz 15-20 min. Pēc nedēļas bija pirmie panākumi :)

Nu kā tad! Ha, ha, ha...ir, ir man pārbaudītas mertodes. Labas.

Kādreiz gadās uzēst kādus trīs kilogramus. Nometu nekavējoties...nevajag gaidīt pavasari.
Neskaitu kalorijas, neko neierobežoju, bet...pēc pl 15iem (aptuveni) neēdu nekādus oglhidrātus un saldumus. Tātad...gaļu ar dārzeņiem var locīt iekšā arī ap sešiem un pēc. Ja gribas saldumus, kūcinu...to var no rīta. Tas ir t.s nakts tievēšana princips...man slinkums izvērsti rakstīt pamatojumu. Svars tiešām zūd un labums ir tas, ka neaizliedzot sev kādus produktus, atgriežoties pie parastā režīma, nav "apspiestā kāre".

Tauku noārdīšanās sākas arī apm. pēc 20 minūtes mērenas slodzes kardiotreniņa (?). Tagad ziemā ideāli - distanču slēpošana. Atkal īsti neatceros - bija pamatojums, - kādam apm, jābūt pulsam...u.t.t. Spēka treniņš svara mazināšanai gan neder...joga ne tik.

Tas butu loti forsi saorganizeties uz sadu pasakumu .Varetu pievienoties pec nedelam 3 , jo ir paredzets vel uzaudzet kadu kg . Un kamer saorganizesies, kamer apspriedis ko un cik edis ka vingros, ta tik bus .

man tie kilogrami uz petenes nafig snovim godom nav vajadzigi....butu virietins man,tad lai tur bura,bet ta man jau nepatik ka tur staiga surpu turpu makaroni pad mini no citas realitates joga ne tik...atkal isti neatceros,es ari loku ieksha galju ar galu petenica pec klinduru apciemijumiem,bet tas nav apspriezams ar jumstagad un tagad,atbalsts visam tievam petenem no darba mekletajiem vortalasmukas velas masinas

Diētu ieturu jau otru nedēļu, nekāda cukura un necik sāls. Ēdu graudu galetes un uzdzeru kefīru, un dzeru zāļu tējas, un ūdeni, vārītus griķus vai rīsus, kā arī skābu kāpostu salātus un greifrūtus. Pliks ūdens diezko neiet iekšā, bet ar lielu piespiešanos 2l izdzeru. Vingroju apm 45 min dienā intensīvi, lēkāju uz deju paklāja, cilāju kājas, trenēju presi, bet sāka nenormāli sāpēt vēdera muskuļi, tā ka kājas nevaru atraut no grīdas. Pārgāju uz citiem vidukļa vingrinājumiem.
Ar visu šo svars ir nokrities tikai par 700gr, divās nedēļās!!!
Paldies visiem, kas uzmundrina un pievienojās, jo, ja rezultāts nenāk viegli, sāk uzmākties izmisums un panīkt gribasspēks.

Kāpēc gan sevi tik ļoti jāmoca?

izklausās baisi.
slava Augstajam, ka man nav tādu problēmu

normāla diēta, galnais alkaholi ar ņigrama, tad rezoltāts neizpaliks:)))

a problēmas katram savas, dažs labs sauc - kaut tikvienproblēmu man dzīvē būtu, kā pārs lieku kg:))))

Visādi var būt. Ja tev, skaida, izdosies atmest smēķēšanu, svars var nākt klāt.
Taču mana pieredze un pārliecība ir tāda, ka bez īpašas steidzīgi/degošas vajadzības pakļaut ķermeni tādam stresam nevajadzētu. Gribasspēks jau ir laba lieta, taču...kermenis mobilizējas, pretojas un...pec diētas beigšanas, viss ar uzviju atnāk atpakaļ. Tas ir tāds burvju loks....bezgalīgās diētas, tad noraušanās u.t.t.
Varianti, kurus aprakstīju savā komentā tik tiešām ir rezultatīvi.
Un...tagad tāāds sniegs. Rigā pat, ir divas labi uzturētas slēpošanas trases. Vakarā pēc darba...stundiņa uz slēpēm un tad uz marta sākumu jau tauciņi būs nost! Un...tas ir tik forši...arī miegs dziļš un bezrūpīgs!

jā, man tas nav jaunums, ooo. tieši tā arī notika, kad atmetu.
taču ne par to stāsts. katram no mums sava bēda, problēma vai kompleksiņš. cīņa ar lieko svaru man šķiet briesmīgs pasākums, ko sievietes tik nedara, lai atgūtu slaido figūru. bet droši vien kāds tā pat šausmināsies par to, kādas mocības pīpmaņiem ir atmest smēķēšanu.

Oi, nē...smēķēšana IR netikums, taču daži kg tauciņu...diezgan subjektīva problēma. Tava cīņa pret ļuļķi, kaut arī grūta, ir pilnīgi citas kategorijas, kā ekstremālo diētu dzīvesveids.

Un stāsts, manuprāt, ir par ko citu...par to ko saucam par normālu, dabīgu dzīvi. Tad, manuprāt, daudzu problēmu, vienkārši nav.

Par to svaru un smēķēšanu - tas kā kuram. Man nekas nenāca klāt tos divus gadus, kamēr nesmēķēju.

Darīt sev pāri un ko nežēlīgi aizliegt arī nevajadzētu. Par smēķēšanu piekrītu - tas ir netikums, kuru atliek tik atmest. Tas tāpat kā ento paralēlo attiecību netikums. Iespējams daži te iebildīs, bet sieviešu jeb vīriešu nemitīga maiņa arī ir netikums.. netikumīgs dzīvesveids.
Par pašiem tīkamiem tikumiem! :))

kāāātad!!! a negausīga rīšana pa jūsējam gan tikums:)))

Ēdu ar baudu un bez steigas. Jau sen!

Nu, nu...pastāsti, ups, kur tev izdevās ko tādu izlasīt?

ooo, tu esi pārāk toleranta, lai tiešā tekstā kādai resnai d, tiešā tekstā tā pasacītu:))...un visas tās medikamentu, vielmaiņas, depresijas uttatrunas 'tikai attaisno paša negausību...ai nu negribu atkal ar tevi saplēsties :)))...bet visnotaļ respekt pret autori, kas sit trauksmi pie nevisai būtiska svara pieaauguma, jo atjēgties pie 58 izmēra ir stingri par vēlu.....

Lina .Prieks par Tevi, ka esi apnemusies atbrivoties no, ka Tev skiet, liekajiem kg. pareizi jau vien ir, pasai tas liekais svars janesa visur lidz. Tikai nedaudz rada izbrinu, ka divu nedelu laika esi nokritusies tikai par 0.7 grami, pat nesanak pilns kg. Varbut tas saistits ar to, ka sporto diena tas 0.45 minutes un aug muskuli ? Vel velos Tev pakautat, kapec grikus un risus, kuri satur ap 270 Kcal 100 gramos, Tev neaizvietot, piemeram ar paris apelsiniem- tajos ir c vitamins + tikai ap 30 Kcal un salatiem 17 Kcal !!! 100 gramos. Ideala varianta vajadzetu nomest 1 kg diena un zaudet 1cm vidukli un gurnos .Nezinu par zalu teju lietosanu lielos daudzumos, bet par udeni ir lasits, ka tas palidz izvadit no organisma liekos taukus, un tiesi nevarits udens. Loti intrese, ja kads varetu uzrakstit par vingrojumiem .
P.S. Atvainojos visiem par sekretarites aktivajam darbibam rita agruma. Bet var tacu saprast, rit Valentindiena, un aiz nepacietibas gribas visus darbinus padarit atrak. Jauki izklaideties , sanemt un sagadat parsteigumus saja diena, dava citiem daudz milestibas ka ari sanem , lai Tev veicas !

daudz ko nesaprotu no tām visām enerģētiskajām vērtībām, bet ir dzirdēts, ka organismam visvērtīgākās ir olbaltumvielas, bet ogļhidrāti un tauki vērtīgi tikai pie lielas un regulāras fiziskās slodzes, atsēžot ofisā 8as stundas un pēctam 4st pie teļļuka rijot apelsīnus un banānus no resnas pakaļas neatbrīvoties....un vēl, man viens onka stāstīja, ka tauki degot tikai pie fiziskas slodzes, tākā te viens jau teica, pēc pamatīgas iesildīšanās,.... un ūdens vienīgi palīdz izvadīt šlakus, jo kā zināms, tauki ūdenī nešķīst:)))

un pie visiem garīgajiem pretīgumiem tupā upsene vēl ir arī resna. pē, pretīgā bāba.

oijj, daiļā, kā redzams, mutes tīrīšana nav tavs ikdienišķās higiēnas pasākums

ja ups būtu tik resna kā tu, nepiedurtos par rijējiem.
rīšana arī ir netikums, tāds pats līdzvērtīgs netikums - būt atkarībā no rijamā, rīt vietā un nevietā, naktī un dienā, ikbrīd, kad kļūst skumji vai garlaicīgi, nervozi vai dusmīgi ap sirdi, rīt no priekiem un tādēļ, ka žel mest ārā, domāt par rijamo un sapnī redzēt taukos čurkstošas pankūciņas vai zeltainus kartupeļus, celties naktī un uzcept sev prieciņu

mieru, tikai mieru, esmu nejauka, man atkarības kritiskais laiks:)

esmu Vīrietis - tas tavai zināšanai, tupā upsene.

a pierādi, ka esi Vīrieti!
bet pagaidām tev būt bābai..

to, tu esi pasīvais pediņš...nekāda sakara ar vīrieti:))....lieliski atminos mūsu pirmo komunikāciju, daiļā !!!

ups, tu esi pasīvais pediņš...nekāda sakara ar sievieti:))....lieliski atminos mūsu pirmo komunikāciju, daiļā !!!

hihi:))), ieliec dūrītes padusēs un intensīvi kustini elkonīšus- augšā, lejā!!!...un dziedi- kikirigūūū...

Nu gan parunājāt!
Bet es - atgriezos no slēpošanas...forši! Iesaku jums arī! Un nerakstīt visādas muļķības par ūdeni, kas izvada taukus un tamlīdzīgi....

ups
Klau...tu jau zini, par ko runājam.... Saki, vai tu pazīsti ŠAUBAS? Vai arī bliez tā...bez aiztures...lai trāpa, kam trāpīdams...un tas nekas, ja daži cieš nevainīgi?!!!! Saki, vai nav tā, ka pat lielā taisnībā var būt daži...nu teiksim 15% izņēmumu? Un ko tad? Vai var būt tā, ka neesi par to domājusi?

OOO kas ir liekais svars? Ta ir tauku uzkrasanas, un sajos taukos ir toksini, kuri tur uzkrajas.Udens caur nierem izvada so piesarnojumu un taukaudi noardas. Piedod, ka neprecizi biju uzrakstijusi .

Sveiciens visiem mīlētājiem!
Šorīt pirmais vērā ņemamais rezultāts-1,4kg!!!!esmu apierināta kā tikko paēdis pitons:), jo iedomājoties sev piekarinātas 6 cukura pakas, kas diendienā jāstaipa līdzi, ir smagi gan morāliski, gan fiziski.
Vēlreiz paldies visiem atbalstītājiem un arī neatbalstītājiem.

ooo, šaubas pazīstu gan, bet tās lielākoties jau ir pagātne....bliežu vai nebliežu atkarīgs no daudziem blakusfaktoriem, visnotaļ cienu visus apņēmīgos, neatlaidīgos, urbējus, nu tos, kas pa dzīvei cīnās un sperās uz priekšu, visus, kam ir vīzija, mērķis un patiesa vēlme uz to tiekties....ar tādiem cilvēkiem man ir interesanti, uvažaju un respektēju viņu viedokli, un nekādā ziņā man nevelk viņus apcelt, ieņirgt vai atspārdīt...turpretī nīkuļi, ņauduļi, pīkstītes..bāc!!!...vislabprātāk vispār nekomunicēju ar tādiem, bet ja viņi sāk bīdīt savas vārguļu teorijas kā globāli eksistenciālas, tad nākās iespert, vai pat atspārdīt..lai citi neinficētos, jo kā zināms, jebkurs zaraza ir lipīga

ups
Un kas būs tā taisnā tiesa, kura izškiros - kura vārgule, ņaudule pīkstīte, kura ne? Tu?

Ļoooti sen...vēl atmodas laikos lasīju interviju ar pārliecinātu komunisti Martu Krustiņsoni. Viņa bija revolūcijas veterāne, viena no sarkanās ideoloģijas "kulta personām". Būdama jauna meitene, piedalījusies nāves spriedumu pasludināšanā revolūcijas pretiniekiem. Vaicāta , kas viņu vadījis bez īstas vainas pierādīšanas, bez civilizētas tiesas, nolemt cilvēkus nāvei, viņa atbildēja: "revolucionāra sirdsapziņa".

ooo, bet te taču nevienam nāves spriedums pasludināts un izpildīts netiek:)

respektīvi, tavos ieskatos tolerance un liberālisms īstenojams jebkuros apstākļos? individa personīgai attieksmei un motivētam viedoklim attiecībā uz visām sabiedrības demoralizētām vaļībām, kuras tiek piesegtas ar cilvēka būtības vājībām? narkomānus arī var attaisnot ar grūtu bērnību, bezdarbu vai problēmām personīgajā dzīvē

nē, manā pasta nodaļā nav tādas vakances- taisnās tiesas spriedēja, un kukuļus man ar neviens nedod, tāpēc varu teikt vai neteikt kas vien ienāk prātā, man nav jābaidās, ka mundieri notriepšu, vai reputāciju sabojāšu...kāda iru, tāda iru:))

jā!!, autore, malace!! braši turies, es lepojos ar tevi:)))

ooo, palūko, šai pašā forumā, kā nereti gadās- kāda uatore uzcep topiku, kā viņai neiet, kā nezin ko darīt, kā gatava apēst katru stulbumu, ko viņai noliek priekšā, un jau nākamajos, citos topikos laiž padomus kā no ložmetēja...bāc!! jajau tik gudra, ko ta pate ar sevi netiek galā???....man tas šķiet kā vistu kūts, un paņirgt par vistām ar visām viņu dēšanas problēmām, man nešķiet vienos kausos liekams ar taisnās tiesas spriešanu....

Nē, skaida. Tā es nedomāju. Un narkomānus neattaisnoju, dzērājus neattaisnoju.....

Mūsu domstarpības ar ups ir ļoti KONKRĒTAS. Un runa patiešām bija par mirušu cilvēku...viņa atspārdīšanu vai ne....

Un tāda nianse ir tā, ka jūs abas ar ups diezgan bieži te, forumā pasludināt spriedumus par cilvēkiem...no pirksta izzīstus. Par to vienmēr brīnos. Starp citu...mūsu sarunā par takšiem (atceries?) ....attiecībā uz mani tu kļūdījies. Man toreiz galīgi negribējās strīdēties.

Mana nostāja ir tāda, ka šeit, virtuālā vidē, vadoties no selektīvas informācijas, varam izteikt minējumus, viedokļus, attieksmi, taču nedrīkstam "pasludināt spriedumu" par lietām kuras nu galīgi neietilpst mūsu kompetencē...piem - kurš ir vesels un kurš vienkārši slinks.

ooo, nav nekādas atšķirības vai tā virtuāla vide vai reāla pasaule. noteiktās dzīves situācijās cilvēks ir orientēts melot, teikt puspatiesību vai vnk blefot. tādēļ cilvēka rīcības motīvu noskaidrošana ir vienlīdz sarežģīts un tai pat laikā vienkāršs process, kā cilvēku sastopot aci pret aci, tā apmierinoties tikai ar informāciju, ko viņš ģenerē un izplata distances vidē.

respektīvi, kur kļūdījos takšu tēmā? droši vien tev pašai kauns atkailināties savā priekšā un nosaukt lietas īstajos vārdos. un patiesībā daudzkārt esmu teikusi, ka man nav nolūka tevi apprecēt vai ievilkt gultā, tādēļ tavas dzīves labirinti man ir gaužām vienaldzīgi. taču, ja man kāds mēģina atklāti iespraust batonus ausīs, tas patiesi mani uzjautrina.

ooo, droši vien tu labāk orientējies kādā profesionālās darbības jomā, nu piemēram, kultūras vai mākslas vēsturē, un man nenāk ne prātā ielaisties debatēs ar profesionāli par tēmām, kur esmu pilnīgs analfabēts vai diletants. un droši vien lietās, kuras tu pārzini diezgan pārliecinoši, tevi var saērcināt, sasmīdināt vai likt distancēties no cilvēka, kurš ar putām uz lūpām runā par lietām, no kurām viņam vispār nav sajēgas. tobiš, ko es ar to gribēju pateikt, tev ir savas zināšanas, man savējās.

varu droši apgalvot, man nav viedokļa par visām saulītēm, zanēm un smaidiņiem, taču foruma apmeklētāji, kuri izvēlējušies būt atpazīstami pēc konkrēta nika, paši apzināti atklāj savu personisko būtību, rakstura konstrukciju un vērtību orientāciju.
būsim atklāti, ooo, dažbrīd komunikācija forumā ir krietni biežāka/ciešāka nekā komunikācija ar ģimenes locekļiem vai draugiem. respektīvi, ir izveidojusies cieša emocionāla saikne ar dzīviem, reāliem cilvēkiem cilvēkiem, kurus tu vienīgi nezini kā viņi izskatās sejā, bet par kuriem tu zini tikpat daudz, kā par saviem reāliem paziņām vai draugiem.
uh ku gari sanāca:)

skaida, es,piem, apzināti izvairos demontrēt vidi, kurā aizrit man reālā dzīve...tikpat kā neko nestāstu par tuviniekiem, personisko pieredzi, emocijām, uc identificējošiem vai sensatīviem datiem....tā infa, ko esmu ielikusi šeit par sevi, mani nekādā veidā nespēj kompromitēt, vai aizķert izskanot no citu mutes pret mani vērstā formā...laikam esmu pa dzīvei ielāgojusi, ka neviens tevi nespēj padarīt vāju vai ievainojamu, ja vien pats pretiniekam neiedod atbilstošu ieroci un neatklāj savu ahilleja papēdi....

jau pasen sabraucu augumā svešajai par hiperaktīvu savas reālās, privātās un intīmās dzīves demonstrēšanu...gods, kam gods, tante ņēma vērā un pat uz provokācijām neatsaucās:)))

galva tomēr pamatā ir domāta domāšanai, ne tikai smuku loku taisīšanai:)))

Ha, ha, ha...takšu tēmā? Detalizēta patiesība ir banāla. Taču man nezin kāpēc liekas, ka uzskatīsi taču par "batoniem"....vai kļūdos?
Ne es, ne vīrs nepiedzeramies, taču pat divas glāzes vīna ir pietiekošs iemesls, lai paši nesēstos pie stūres. Pie tam...es vispār bez vīra uz pasākumiem gandrīz nemēdzu iet...

Izvēlamies takšu firmas un...visbiežāk tieši - Lady taksi. Man/mums nepatīk privātie piedāvājumi no takšu vadītājiem būt par "personīgi pasaucamiem" ( starp citu, nekad neesmu saskārusies ar šādiem piedāvājumiem no sieviešu puses) Neatbalstu tādu "aizmugures biznesu"...man tas šķiet trakoti negodīgs, ja vien šoferis tiešām nebrauc ar privāto mašīnu.

Es tomēr neticu īsti tam, ko raksti pēdējā rindkopā. Redzi, esmu iepazinusi realitātē vienu no foruma apmeklētājām. Un...ir ļoti liela atškirība starp virtuālo šķitumu un realitāti. Realitātē ir....daudz vairāk izcili pozitīvo darbu, ar kuriem cilvēks nav gribējis lielīties.

ghm...:))
tēlaini runājot, cilvēkus ar kuriem izvēlamies komunicēt, bet tā pa īstam, nevis takta, izdevības vai nepieciešamības dēļ, taču neizvēlamies, lai demonstrētu vidi kurā dzīvojam, dziļi iesaistītu savā privātajā dzīvē. mēs ar viņiem komunicējam, jo mums interesē...patīk, iespējams pat viņu savādība, atšķirība.

vai tu priecājies par cilvēku, kurš nav gribējis lielīties?????? tūlīt apraudāšos no smiekliem...
turklāt, tiešām, ooo, priecājos, ka esi mēģinājusi un tev izdevies sastapties ar kādu no foruma:)

vēlos tev pastāstīt kādu noslēpumu, dominējošā foruma apmeklētāju daļa ir cienījami un godājami cilvēki, nevien no vispārcilvēciskās vērtības aspekta, bet arī no sabiedrības sociālekonomiskā pienesuma viedokļa. un tici man, neviens no šiem cilvēkiem publiski nelielās, lai gan viņiem ir pamats un visas tiesības būt lepniem, par to kā dzīvo un ko dara. vārdu kaujas, ka gadījuma rakstura garāmgājējam šķiet rupjš strīds vai nepamatots kašķis, patiesībā ir ampelēšanās un dauzīšanās, ar viedokļu atšķirību mēs papildinām viens otru, liekam sev un citiem mainīties, pārvērtēt vērtības, prioritātes, tā kautkā.
tas tā, lirikai, ooo:)

oijj skaida, kur tu tik gudra??...bācc!!.tikai žēl, ka i nedzer i nepīpē:)))....
...ak, jā!Gavēnis taču..

jājā, ups, vai tev gadījumā pagultē nemētājas kāds lieks nimbs?:DD

tu ko?? kādā vēl pagultē, izejamais stāv bufetē aiz stikla:)))...tiesa, drusku apputējis, no ilgas nevalkāšanas

ooo, vot pasaki godīgi, tobiš maksimāli objektīvi:))...vai no tās satikšanās ar visiem zināmo personu tu jūties ieguvusi, vai kauto tomēr zaudējusi?...vai nav tā, ka jūsu komunikācija, kļūstot privāta, apsīka, ierobežoja savā ziņā ar stereotipiem vai vēl ko citu.....šitie blablabla par labu cilvēku var izpalikt, jo ja tu satiktu aci pret aci kautvai mani, tev žokli krampis sarautu:)))...aiz tā, protams,cik laba, smuka un jauka esmu:))))))))...pievienojos skaidai uzskatā, ka šeit 90% apgrozošos personāžu patiesībā ir ar statusu sabiedrībā, visnotaļ cienījami, godājami un respektējami ļaudis...prosta, neidentificējoties var paspēlēt bērnību, sapņus, fantāzijas, kariņus utt...kaukā tā:))
..bet ja negribi, vari arī neatbildēt

mana diēta ir 0,7 šņabis un sekss. esmu vienmēr labā formā.

Es šo repliku un komentāru izteikšanu Delfos par normālu komunikāciju nenosauktu, tā ir tālu no sociālās komunikācijas kāda ir pazīstama un pielietojama normāliem, dzīviem cilvēkiem .
Šeit noslēpjoties zem kāda no nikiem ir iespēja izgāzt savu žulti, citus pazemojot, vai izaicināt citus uz neveselīgiem strīdiem, nenesot par to nekādu atbildību, IRL Dzīvē mums par saviem tekstiem ir jāatbild, brīžiem smagi jāatbild...
Sava personīgā viedokļa izteikšana publiski - nepavisam nav sociālā saskarsme ,tai trūkst daudzi nosacījumi, lai tā to sauktu.
Savus draugus un domubiedrus izvēlos IRL lai veidotu komunicētu visplašākajā šī vārda nozīmē, lai attiecības veidotos saskarsmē ,nevis lozungos!

pele, ja tik svēta, ieraksti nika vietā vārdu un uzvārdu. turklāt ar mani esi lekusies trīsstāvīgajos, tākā, uzsatīsim tavu komentāru 14:49 par pļurkstēšanu aiz neko darīt

arč, a tu zini cik kalorijas ir 07 šnabī???...lai tās nodedzinātu, tev būtu jāpārojas kā lauvam, 200 reizes diennaktī:)))))

pele, karogs tev rokā!!!..tikai neizpratne neliela, k o t u t e d a r i?

Es neesmu svēta, man nav vajadzīgs nimbs! Manus tekstus uzskati par ko vien gribi.
No augšminētā spriežu ,ka tev par šeit pavadīto laiku un ķengāšanos Delfi maksa naudu, tas nav aiz neko darīt ,bet vienīgā iespēja tavā izpratnē komunicēties.. (atvaino, ja esi invalīde ,vai citādi ierobežota veidot saskarsmi ar cilvēkiem)

ups,es šeit atrodoties īsinot laiku, nevis komunicēju birdinot dzīves gudrības, vienkārši spēlītes pagaidām PC apnikušas.

Es ne par ko neuzskatu tavus tekstus, taču tu esi malacis, ka atklāti atzīsti, ka svēta neesi. da mēs neviens tāds neesam, ar šeit atrodamiem retiem izņēmumiem:))
Tu maldies, pele, es strādāju drošības dienesta struktūrās, un čekot līdzi cilvēkiem ir mans profesionālais uzdevums. Jā, nu par velti es to nedaru, tas tiesa.

pele, bet varbūt, ka tev nemaz nav dzīvesgudrības, ko birdināt, PC intelekts un viss?
šķiet, ka esi dāma labākajos gados, un spriežot pēc lasītā arī dzīve tava nav bijusi pasaka, itkā vajadzēja būt kaut kam, ar ko dalīties

skaida - paskaidro man, DURAI, no kā veidojas tava alga????!!!!!!!!
p.s. spēlēju virtuālo zoli un 99% vinnēju!

anna, neesmu interesējusies, no kā veidojas mana alga:)))

tad pateikšu - no nesamaksātām vecuma pensijām, t.i., mirušo dvēselēm - PRETĪGI!

fuj, anna, toč baigi pretīgi

jā, pretīgi gan...,
bet es zīmēju dažādus ornamentus, V. Uzv. un GADA SKAITĻUS uz kapakmeņiem - dabru TO rūpīgi un pārdomāti, bet... uz KAPAKMEŅIEM!

tieši tā Ups, lai Pelei karogs rokā un uz priekšu,neskatās delforuma. ak,jā Pele kārtējā arčija sirdpuķīte ka te aizstāvībā sāk kvenkšķ..:)

anniņ, bet tas tač skaists darbs, nezūdošs gadu simtiem:)
vari tel.nr. iedot, mazums noder?

skaida - tu tiksi kremēta elles uguņu GAISMĀ!

no kuras ta palātas šitā pestītāja...??????

no TĀS pasaules!!!!

jā, šizofrēnija kļūst arvien izplatītāka, redz līdz kam noved nabadzība valstī. bet tu anna elpo dziļi, es piekrītu, jā, tu esi no TĀS pasaules!

man ir VISAS med. izziņas + piehaltūrēju par maseri :DDD

aizpagajusogad tiku vala no 13 kg. Nodzinu cetru menesu laika. Bet nacas krietni pasvist. Ar auglu-darzenu dietu. Pagajuso gad atnaca 6 atpakal. Nodzinu sportojot un skaitot kalorijas. joprojam skaitu kalorijas un veicas. Vel gan gribetu kadus 5 kg nodzit, bet to atlieku siltakam laikam, kad varesu lauka skriet. Ta jau rezultats ir labs. Bet agrak sveru 55 kg. Tagad 60 kg uz 158cm auguma. Uzbarojos slimnica edot vira atnestos saldumus.
Bet Tev veiksmi Lina. Pasporto, skaiti kalorijas un rezultats nekur nepaliks.

Tu gribi teikt, skaida, ka tas ir tavs profesionālais kretīnisms - apsūdzēt cilvēkus melos un piešūt visvisādus grēkus? Vai tā ir tava darba profesionālā specifika? Ja tā, tad gan diezgan baisi.
Tev taču likās, ka iemetu...stipri par daudz...vai tad ne? Man radies iespaids, ka domā, ka "lasi" cilvēkus, pārvaldi situāciju. Taču šaubos gan.
Ko nozīmē "cienījami cilvēki"...ka sabiedriskais statuss un daudz pelna? Vai tiešām neesi pamanījusi, cik ļoti atšķiras virtuālā diskusiju kultūra šeit un rietumu zemēs? ...

Esmu kādreiz piedalījusies sarunā par "ļoti rupjo komentāru "problēmu dažādos portālos. Arī zinu, ka tos raksta no bankām, valsts iestādēm. juristu birojiem.."cienījamie cilvēki".

Ok - jokoties, dzīt vellu, bet...argumentācijā jaukt interpretāciju ar faktiem, lietot sofismus un "Merfija likumu" cienīgus paņēmienus...tas neliecina par labu izglītību. Parasti pēc nopietni aizvadītām studijām arguments "tu esi muļķis"...neliekas vērā ņemams.

Nē, ups...es negribētu tevi satikt dzīvajā....vairs ne. Un man pilnīgi vienalga, vai tu atbrauktu mersī vai vecā grabažā. Savas domas par tevi izteicu pēc tā nolādētā komenta. Un neesmu tās mainījusi.

Ar mūsu kopīgo paziņu satikos, iedzērām vīnu...ko gan vēl? Tad kāpēc gan vilties?

jauki, jo arī es tevi negribētu satikt...jau no tava pirmā komenta par svingeru klubu

Redzi ups, savā dzīvē nekad svingeru klubā neesmu bijusi. Tā bija provokācija. Taču...pat ja tā...tā būtu mana personīgā darīšana.
Taču tu vienkārši...uzņēmies soģa lomu, apvainojot cilvēku, par kuru neko nezini. Un skaidri zinot to, ka interneta specifika liedza man argumentēt, kapēc lūdzu tevi klusēt.
Es neticu, ka tevī ir kaut kripatiņas kristīgās žēlsirdības.

kas ta nu saldajai ooo, caureja vai piemetusies?
re nu, arī tu deformējies, jo beidzot sāc runāt to, kas nav rakstīts smalkās grāmatās

skaida - no tava komenta 21:50 SKAIDRI REDZAMS/LASĀMS, ka tev ir deformēta domāšana un uztvere!
smieklīgi :D

bet no tava nika SKAIDRI REDZAMS/LASĀMS, ka tev nopietni jāpiedomā par liekā svara problēmām.

o, jāāāā... :DDDDDDDDDD
zini, āfrikāņiem tomēr ir tāds foršs sakāmvārds, vecs, bet savu aktualitāti nav zaudējis joprojām, DIEMŽĒL..., un tas skan šādi:
ja miris, tad uz laiku, ja dumjš, TAD UZ VISIEM LAIKIEM!

smēķēšana ir problēma,ar svaru mazs sakars,tāpat vēdera izeju,viss ir galvā.galvenais iemesls,kādēļ to dari. iemesls ir....?

ar ko arī tevi apsveicu!

ba-ajj

skaida - PATEICOS par tavu vērtējumu! :D

Paldies, Zenta, par Tavu pieredzi! Vakar iedzēru divas glāzes šampanieša, un rezultāts ir satriecošs, tikai -200gr.

ooo, man takš ir pilnīgi vienalga kad tu melo- tagat vai toreiz:))...un par personīgu darīšanu to grūti nosaukt, ja reiz tas izvērstā formā un niansēti tika pasniegts publiskai izvērtēšanai, tai skaitā arī manai...

... būtu interesanti uzzināt, ko TU saproti ar frāzi "kristīga žēlsirdība"...un protams, vai tev pašai tāda piemīt..

tomēr esmu tev pateicīga par dažām ieteiktajām grāmatām un iespēju tiešraidē noskatīties Baumgartnera lēcienu:))

Oi, oi, meitenes, ko esiet sarunājušas!!!
Neapšaubāmi ooo šajā sabiedrībā ir viena ( vienīgā?) no vistolerantākām personām un tieši tāpēc arī viņas dzīve realitātē ir un būs piepildīta, veiksmīga (ja nu ne gluži vienmēr laimīga, jo tā vienkārši nemēdz būt).
Tur jau tā lieta, ka runāt nejaucības gan vispār, gan konkrēti par otru cilvēku bez pamata tiešā veidā atspoguļo paša iekšējo stāvokli; ja sava dzīve ir pilna ar cūcībām, negācijām, tad tās arī atspoguļojas šeit un...rikošetā nāk atpakaļ. Kā jūs domājiet, kāda dzīve ir:), kura te ir izlējusi megatonnām žulti?!
Vienreiz jau komentā izteicos šai sakarā, - kāda gan grūta dzīve ir cilvekam, kam iekšā sakrājies tik daudz mēslu?!
ups
Jā, - esi tāds kā taisnības postulāts un "bliez" absolūti neraugoties, kādas pēdas tas atstāj. Taču tev par godu jāsaka, ka tavs "bliežamais"ir tikai ziediņi, salīdzinot ar daudziem citiem (Ilonām u.c.)
Kas attiecas uz privātumu, tad, droši vien kautkur tev taisnība, jo sazin ko cilvēku ļaunums var izspēlēt arī bez īpašas vajadzības (t.i., nevienam/ai neko jau neesmu atņēmusi), bet ir tā, ka slēpties ir vajadzība tiem, kas par sevi ir salējuši visādus brīnumus, kau arī patiesība ir pavisam cita. Man nav īpašas vajadzības slēpties, bet arī ne manifestēties.

ak, apģību, šitās 50smit gadīgās trauslās dvēseles. sen jau kā nav vairs 16smit, rezistencei pret citādu skatījumu tomēr bija jāizstrādājas. ne viss ko mēs darām, no malas izskatās tieši tā kā mēs domājam vai vēlamies, lai izskatītos.
turklāt, Svešā, un tu ta kā zini , ka tieši tolerances dēļ ooo dzīve realitātē ir un būs piepildīta, veiksmīga.
no tevis teiktā respektīvi sanāk, ka tava pašas dzīve realitātē ir sekla un neveiksmīga?

skaida
Ja tu gribēji man iekost, tad tici par visiem 100%, ka šai jomā mana dvēsele nav trausla, - es pati labi zinu (un arī ooo zin) ka man nav par ko sūdzēties!
Lai arī kā ups mani nosauca, es pēc gadiem arī esmu tante, taču pat jaunībā neesmu saņēmusi tik daudz gan komplimentu, gan piedāvājumu no vīriešiem,- vienu pārsteidzošāku par otru.
Skaidrības labad pateikšu, ka gan juridiski, gan fiziski vēl pagaidām esmu viena. Šis teikums ir priekš ups, jo viņas slimīgi jūtīgā attieksme pret uzticību ir zināma.

Kas ir kristīgā žēlsirdība?
Nu kaut kas pilnīgi pretējs deklaratīvai svētulībai, morālista pirksta kratīšanai. Tas ir ticīga cilvēka starojums dzīvē...t.s. praktiskais pielietojums.

Par to, vai man tā piemīt, nevaru spriest pati. To vislabāk pamana līdzcilvēki.

hihi:))...svešā, tu mēģini mētāt advancētu džusi, vai kā???...."slimīgi jūtīgu attieksmi pret uzticību" vispār sauc par tikumu, ja kas!!...

meičas,helouu, mājās:-))))....kā vakardiena pagāja...cik tad reizes tikāt sveiktas??:-)))..
nu es taaa,tikai ...salīdzināšanai:-)))))....vai neatpaliekam no vidējā statistiskā....:-)))

autore!!!!......iesaku pirms sēdies uz kādu dietu noteikti pačekot pēc asins grupas sev nevēlamos produktus,...tieši nevēlamos ,nevis neitrālos....

ups
viena no tavām īpašībām, kuras dēļ tev arī daudz ko piedodu (lamāšanos, rusicismus, uzbraucienus u.c.) ir tava asprātība! Nu i mētāšu'džusi!:)))))
Nu tad arī tā piefiksē, ka jautājumos par TIKUMĪBU man ir visai izplūdusi apjausma!

mhm, īpašu tavas žēlsirdības apstarojumu saņem kaimiņu kaķi, kas apčurā tavas puķītes:)))

es tieku žēlots?

nē, ups, tu jauc, kaķi samīza ooo dārzu nevis svešas

Ups jauc nevis par kaķiem un dārziem, jo viņa arī bija domājusi to ooo, bet, pārdomājot par jēdzienu TIKUMS, - tur gan nav tā kā viņa saka. Mēdz būt arī darba tikums (varbūt vēl kāds), un darbs nu priekš manis ir svēta lieta.

wošem, Svešā, nezinu kā ups, bet man tu esi kā Samanta no zini kuras filmas. Tu ir brīva sieviete, dzīvo kā patīk, man gar to nav nekāda daļa. vienīgi tā lielīšanās par gulšanos apakšā jebkuram, kurš kustas un kuram ir vismaz zobi mutē, ir mazliet LOL

Samanta man nereāli iepatikās pēdējās sērijās, kad atklājās viņas cilvēciskums. Svešā, turu īkšķi:)

a es turu īkšķi, lai svešā beidzot uzvelk gredzenu [gribēju rakstīt, lai uzliek plīvuri, bet aprāvos]:)))).........kā saka rusicismi- žitj harašo, a HARAŠO žitj ješčo lučše:)))))

ups
turi gan, tad jau pateicoties tavam īkšķim gan jau ar Dievpalīgu...:))))

līdz Lieldienām būs????:))

Vasarā, ups, vasarā, - lai visi var izlustēties gan telpās, gan dārzā zem lampioniem, ar kantri muziku, - kā jau laukos!

3kg jau zaudēti! Vēl 3 atlikuši, viegli nenākās, bet sparu neeesmu zaudējusi.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
TULKOTĀJA / ATBALSTA KOORDINATORA ASISTENTS/-E INFRASTRUKTŪRAS NODAĻĀ
KPMG Baltics SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Klientu servisa speciālists/-e (650 - 790 EUR Bruto)
Starptautisks uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.