Laika prognoze ritdienai

Latvija rit gaidams saulains laiks, Daugavpili , Valmiera un Bauska briziem makonains . Atmosferas gaisa spiediens Riga 1018.6 hPa , bez nokrisniem . Ziemelu vejs ar atrumu 4 m/s . Gaisa t Riga -14 C , Kurzeme -5 C , savukart Rezekne , Aluksne un Valmiera temperatura , iespejams , nokritisies lidz - 12 C .
Re: Laika prognoze ritdienai

Galvenais ir dzivot harmonija ar sevi, radit sev apkart harmonisku vidi , kura justies patikami . Ir laimigi cilveki dzivodami sliktos apstaklos un ir cilveki, kuri dzivo labos , bet tik un ta pikst un njaud , cik viss ir slikti .

...sapratu,ka nakts stundas klons manu niku nezags,ta ka jus mani tagad varesit satikt foruma un sanemt padomus tikai naktis,tumsajas nakts filozofijas stundas.visiem gaismu velot un uz tiksanos nakti-jusu smuka sieviete

Sutu sveicienus klonetajai , jo , nemot vera klonetajas stihijas ietekmi, saja spele vairak aktivi nepiedalisies, jo zudusi interese , vinas stihija ir pamanit , noradit, bet parejais ir citu zina , jo pasaule mainas, ik bridi notiek citi notikumi, kuri gaida , lai tie tiek pamaniti .

Kādi jauni notikumi ir jāpamana? :)

...sapratu,ka nakts stundas klons manu niku nezags,ta ka jus mani tagad varesit satikt foruma un sanemt padomus tikai naktis,tumsajas nakts filozofijas stundas.visiem gaismu velot un uz tiksanos nakti-jusu smuka sieviete

Paldies visiem par izteiktajiem komentariem , tiem, kas nupat nakusi pec brivdienam foruma, isi paskaidroju ka serialos, kas noticis ieprieksejas divas brivdienas. Foruma uzradies klons, kurs parkope manis ieprieks paustos subjektivos viedoklus kopa niku smuka sieviete , pirmaja diena to veica haotiski, pie viena atstajot savas pedas, jo komenteja ari citu autoru topikus . To salidzinaju pec laikiem . Neesmu stridu mekletaja, un cerot , ka konflikts atrisinasies miera cela , ar humora klatbutni izveidojam maratona skrejienu pa topikiem, sev klat piesaucot pacietibu, bet klonam novelot izturibu . Bet acimredzot klons ir cilveks ar humoru uz Jus , tas nenostradaja. Vakar izveidojas dialogs musu starpa, klons uzstadija ultimatu- vai es atbildu uz personigas dabas jautajumiem, varot ari samelot , lai sarakstu ko velos , vai turpina klonet . Atbildeju , ka neatsacisos ne no vienas sava muza pavaditas dienas un sastaptajiem cilvekiem , tapec datus neizmainisu , un personigus datus publiski nepaudisu . Sorit, ienakot foruma, skatos , klons jau tapis gudraks, nekur nekomente, tikai turpina klonet .
Ko velos pateikt ...ari virtuala vide notiek notikumi, tikpat reali ka dzive, jo aiz kadra , katra komenta stav cilveks ar saviem pardzivojumiem, noskanojumu, pieredzi . Man ir loti interesanti ka tiks izspeleta sada situacija virtuali, jo reala dzive katrs rikotos tiesi tapat, ka seit .
Jauku pecpusdienu Jums, nepulieties un nelasiet parkopejumus, kurus klons sodien daudz maz veiksmigi piemekle pec temas .lauties vai nelauties provokacijai , ka mes rikotos , ja sada situacija butu dzive , lai katrs pats lemj .
Ar cienu Jusu smuka sieviete .

Seit atklajas Tavs Ahileja papedis . Vairak nebija vajadzibas rakstit komentarus, jo Tu tos ne tikai kopipeistoji , bet pat saki koriget atbilstosi tematam .

Un kas ir Ahileja papēdis?

vieniga vieta, kur Ahilleju vareja ievainot.

Ja drikst , manuprat tiesi labak ir izspelet situacijas virtuali , un, pirms majas atnakot dot vecim taure , varbut vispirms noskaitis lidz desmit .

Par gimenes vertibam nedrikst izteikties, par laika prognozi ari ne, par ko tad drikst l.cien. klonetaja ?

Galvenais ir dzivot harmonija ar sevi, radit sev apkart harmonisku vidi , kura justies patikami . Ir laimigi cilveki dzivodami sliktos apstaklos un ir cilveki, kuri dzivo labos , bet tik un ta pikst un njaud , cik viss ir slikti .

tu zini ko es gribu - par visu vairāk es vēlos, lai tu nolaidies no saviem augstumiem un kļūsti man/mums par līdzcilvēku(tas ir tavs ahilejas papēdis)
protams, tu vari to nedarīt, bet tad es arī palikšu spītīgi pie sava un tu varēsi tikai pa starpu maniem copy-paste kādam žēlabaini ieminēties, ka es esmu baigi sliktā riebeklība, kas tevi apbižo vai arī pa naktīm, kamēr es guļu, nakts ēterā sludināt ...izvēle aiz tevis

tas ir tik vienkāršinolaisties no saviem augstumiem un atbildēt anonīmi uz trīs jautājumiem...būt tādam pašam cilvēkam kā 'pārējie....bet nu izskatās, ka ne visiem tas ir viegli ;)

starp citu! man nav nekas pret, ja izskai savas domas, dalies ar uzskatiem, pat sludini. Cilvēkam ir savs viedoklis un tas ir apsveicami, ka viņš viņu aizstāv. BET mani tracina, ka tu uzņemies iztaujāt cilvēkus , runāt ar viņiem par viņu personīgām lietām...rakāties viņu privātā dzīvē un tai pašā laikā nekad, nekad viņiem netabildi personiski...t.i. cilvēciski, kad tevi uzprasa elementāro - cik tev gadu...vai bijusi tāda pieredze. idrit_vai_kociņ...tu tai vietā lai atbildētu, ka viltus draugs divkosis, izliekamies nedzirdi cilvēcisko un atbildi ar pretjautājumu ielienot tā cilvēciņa privātumā un kašājoties tur ...vot šito, es necietīšu..vai nu tu izdarīsi to ko prasi no citiem...vai nutev te nejkādas uzstāšanās nebūs...un es nemainīšu savu pozīciju...tici man...tu vēl nepazīsti tādu stihiju lai to identificētu

vienkāršai būt ir forši, tā taču mēs esam paši :) un būt vienkāršai, lai ar otru būtu draugs - esmu par! tikai un vienīgi par. tas arī nozīmē mani pasargāt - jūtas un sirdi pasargāt :) bet lai.. nebaidos, ka mani sāpinās atkal.. jo piedot varu arvien, jo tas vairo mieru manī un labo.. tāpēc ar vīrieti ir vieglāk būt tikai labam draugam, jo tā nav iespējams sievieti sāpināt :) ...un īstam draugam būt - tā ir garantija, ka mani nesāpina kā sievieti :)) njā.. lai būtu draugi, draugi, draugi.... un tad jau redzēs :)
jauki un labi ir būt vienkāršam un īstam - tā ir laime cilvēku attiecībās, un ja draugā tiek cienīts viss sievišķais un cilvēciskais, tad sirdi ir iespējams arī nesāpināt.vienmēr labākais atkāpšanās ceļš ir draugi - īsti draugi, jo tā ir iespēja sevi un otru nesāpināt.
lai mums veicas! :)

Viss ir Tavas rokas , kopetaja ! Atver savu majas lapu, kur ienaksana obligati registrejoties, noradot personigo kodu . Tomer Delfu noteikumos, lai diskutetu foruma , ta nav obligata prasiba . Nekad neesmu teikusi , tadus nelabus vardus , ne par vienu cilveku, kur nu vel par pilnigi svesu, nezinamu - Tevi . Tiesi otradak - Tu esi jauka , istaja vieta ar tadam spejam Tu butu loti vertigs darbinieks , jo Tev piemit speja pamanit un nepalikt vienaldzigai .
Kura vieta saskati augstumus , ka izsaku domas par attiecibam? Ja Tu uzskati, ka virietis jalama , nevis jakalpo vinam , izsakies , pienemsu Tavu viedokli , bet tapec jau neversisos pie Tevis rupjiem un aizskarosiem izteicieniem ka pie personibas . Un par sludinasanu - Tu tiesi ar to ari nodarbojies, parkopejot un sludinot manis agrak rakstitos tekstus . Paldies, Tev, protams, par to .
Kapec nemaz nav svarigi , cik kuram gadu, ar kadiem cilvekiem draudzejas un kadu rita avizi pasuta ?

Atkaribas nem virsroku, uzstieptie sadzives standarti , kas nelauj garigi attistities , dzivot saskana ar dveseli .
Ja drikst , manuprat tiesi labak ir izspelet situacijas virtuali , un, pirms majas atnakot dot vecim taure , varbut vispirms noskaitis lidz desmit .

Sutu sveicienus klonetajai , jo , nemot vera klonetajas stihijas ietekmi, saja spele vairak aktivi nepiedalisies, jo zudusi interese , vinas stihija ir pamanit , noradit, bet parejais ir citu zina , jo pasaule mainas, ik bridi notiek citi notikumi, kuri gaida , lai tie tiek pamaniti .

tad savas konsultācijas tev būs dot nakts melnumā kamēr es saldi guļu ;)

Paldies visiem par izteiktajiem komentariem , tiem, kas nupat nakusi pec brivdienam foruma, isi paskaidroju ka serialos, kas noticis ieprieksejas divas brivdienas. Foruma uzradies klons, kurs parkope manis ieprieks paustos subjektivos viedoklus kopa niku smuka sieviete , pirmaja diena to veica haotiski, pie viena atstajot savas pedas, jo komenteja ari citu autoru topikus . To salidzinaju pec laikiem . Neesmu stridu mekletaja, un cerot , ka konflikts atrisinasies miera cela , ar humora klatbutni izveidojam maratona skrejienu pa topikiem, sev klat piesaucot pacietibu, bet klonam novelot izturibu . Bet acimredzot klons ir cilveks ar humoru uz Jus , tas nenostradaja. Vakar izveidojas dialogs musu starpa, klons uzstadija ultimatu- vai es atbildu uz personigas dabas jautajumiem, varot ari samelot , lai sarakstu ko velos , vai turpina klonet . Atbildeju , ka neatsacisos ne no vienas sava muza pavaditas dienas un sastaptajiem cilvekiem , tapec datus neizmainisu , un personigus datus publiski nepaudisu . Sorit, ienakot foruma, skatos , klons jau tapis gudraks, nekur nekomente, tikai turpina klonet .
Ko velos pateikt ...ari virtuala vide notiek notikumi, tikpat reali ka dzive, jo aiz kadra , katra komenta stav cilveks ar saviem pardzivojumiem, noskanojumu, pieredzi . Man ir loti interesanti ka tiks izspeleta sada situacija virtuali, jo reala dzive katrs rikotos tiesi tapat, ka seit .
Jauku pecpusdienu Jums, nepulieties un nelasiet parkopejumus, kurus klons sodien daudz maz veiksmigi piemekle pec temas .lauties vai nelauties provokacijai , ka mes rikotos , ja sada situacija butu dzive , lai katrs pats lemj .
Ar cienu Jusu smuka sieviete .

copy-paste ;)

Labvakar ! Kopetaja Tu esi lieliska ! Esmu sajusma par Tevi . Nekad nenoverte par zemu pretinieku , macies atpazit vina labakas spejas , atliek tas ievirzit pareizaja gultne . Citeju Tavu tekstu :

teikšu tā..tev piegriezies, ka es tevi citēju, bet man piegriezies, ka tu kā priesteris sludini augstprātīgi...ja nokāpsi no saviem augstumiem, tad likšos mierā..ja turpināsi tēlot augsto priesteri, tad es būšu kā paklausīga avs un atkārtošu visu ko priesteris saka :)

Seit atklajas Tavs Ahileja papedis . Vairak nebija vajadzibas rakstit komentarus, jo Tu tos ne tikai kopipeistoji , bet pat saki koriget atbilstosi tematam .

ar mīlestību copy-paste

liels paldies, jo tieši gribu jau doties pie miera :) man būs jauka un mierīga nakts!
paldies arī tev par to! :)

Nupat nesen skatijos raidijumu pa Krievijas kanalu , un iegula atmina vardi - ja virietis gribes but kopa ar sievieti , tad 100 cilveki vinu tures, bet nebus spejigi noturet . Neaizvainojies , ka ta saku , bet tad Tevi izmanto , vai ari pati lauj ar sevi ta rikoties . Ir pari, kuri dzivo kopa , ja saprot, ka vares sadzivot un izveido gimeni , bet ir otradak - ar vislabakajiem nodomiem sak dzivot kopa, bet ciks vien sanak . Ierosini dzivot kopa , un varbut atbilde Tevi parsteigs laba nozime .

forši uzrakstīji! jā, jādara kolīdz ir iespējams!

Mana uztvere ir ta . Grib but kopa - bus kopa. Negrib - mekles visadas atrunas , kad apniks , vai paradisies cita gribetaja pie horizonta , pametis. Un tie viriesi , kuri patreiz ir gatavi veidot nopietnas attiecibas, pa so laiku bus izveidojusi. Rezultata Tu pati sev nosaki , kada attieksme virietim pret Tevi izveidojusies . Nedzivo pa sapniem, laiks mosties . Ja baidies jau tagad noskaidrot attiecibas ar so virieti, kada var but runa par kopa dzivosanu , kopa dzivojot tacu katru dienu ir jautajumi, kuri jarisina . Tev vajag tadu neizlemigu virieti ? Kas bus pec tam ? Vilksi visu uz saviem pleciem ? Tads ir tikai mans viedoklis , citiem, iespejams ir citada domasana un citi risinajumi .

Acimredzot Tev rit smaga darba diena , tals cels prieksa un agri jacelas .
Laika matei nozudusi
Bij no saules kambarisa
Maza, zelta atsledzina
Nezin, kur ta palikusi ?
Laiki mijas, skaitli jaucas,
naktis pletas, dienas raucas .
Laika mate meklet vinu
Suta lauka balto zaki
Zakis redz uz cela prieksa
Lauku, pilnu kapostinu
katram simtam cepurisu,
Sazin nu, kam ta aiz vites !
Laika mate savu radu
Suta veco, melno kraukli
Gudraks tas par visiem citiem,
Pardzivojis trissimts gadu .
Krauklis kerc - man tumsa labi !
Kam Tev saules ? Gulam abi !

jā! piekrītu!

Radas doma - iespejams, ir cilveki, kuriem ir apnicis saskarties dzive ar bedam, nepamierinajumu, kuri velas dzivot harmonija ar sevi un apkartejiem. Varbut parunasim, kads cels butu ejams, ko mes katrs varetu darit sevis un citu laba, lai varetu ievilkt elpu un teikt esmu laimigs cilveks . Var tacu uz pasauli skatities no skudras pozicijam, un var pacelties sparnos un redzet lidz apvarsnim . Macamies lidot ?

kāpēc ne?

Ne jau velti tauta ir mits, ka viss, kas notiek ar mums, notiek uz labu . Ja ta padoma, dala taisnibas saja ir, protams, ka negativais ir katram sagadajis bedas, asaras, pardzivojumus, bet ja nebutu cilveks pienemis so negativo pieredzi, nebutu meklejis izeju ari pozitivais, kas notiek pec tam, butu metis likumu . Vai Jums dzive nav bijusas situacijas, kad kaut ko loti gribas, bet mes to varam dabut tikai gadijuma, ja kadam to atnemsim. Ir divi celi- apmierinat savu egoismu, iegustot to sev, vai ari nesapinat citus, kas taja momenta ir loti gruti, jo katrs sev tomer ir tuvaks . Un galarezultata notiek vel divainakas lietas ar cilveku . Butu apmierinajis savu Ego- vel vairak egoisms augtu, tas klutu stipraks un verstos plasuma un nosplauties, ka no ta citiem kajas mirks asaras. Un ir cits cels - atsacisanas , lidz ar to attistot sevi garigi, un ka davanu sanemt iespeju iegut daudzreiz vertigaku. Ka Jums skiet ?

Tā kā harmonija pastāv sabalansēta līdzsvara pozīcijās, tad - jā, lidot šobrīd mācīties būtu īstais brīdis!

Labvakar ! Kopetaja Tu esi lieliska ! Esmu sajusma par Tevi . Nekad nenoverte par zemu pretinieku , macies atpazit vina labakas spejas , atliek tas ievirzit pareizaja gultne . Citeju Tavu tekstu :

teikšu tā..tev piegriezies, ka es tevi citēju, bet man piegriezies, ka tu kā priesteris sludini augstprātīgi...ja nokāpsi no saviem augstumiem, tad likšos mierā..ja turpināsi tēlot augsto priesteri, tad es būšu kā paklausīga avs un atkārtošu visu ko priesteris saka :)

esmu sajūsmā! nopietnā sajūsmā!

nakts stundas klons manu niku nezags,ta ka jus mani tagad varesit satikt foruma un sanemt padomus tikai naktis,tumsajas nakts filozofijas stundas.visiem gaismu velot un uz tiksanos nakti-jusu smuka sieviete

Datums: 14.03.13. 20:22
...ka viltus draugs divkosis, izliekamies nedzirdi cilvēcisko un atbildi ar pretjautājumu ielienot tā cilvēciņa privātumā un kašājoties tur ...vot šito, es necietīšu..vai nu tu izdarīsi to ko prasi no citiem...vai nutev te nejkādas uzstāšanās nebūs
Atvaino, neizlasiju ieprieks . Tu butu tas draugs divkosis, kurs kasajas privatuma, kam Tev zinat personiskas dabas jautajumus? Noradit vietu, kur jautaju par privatam lietam ari vari, vai tikai tuksa runasana ? Kapec Tu necieni foruma apmekletajus , kopejot jau kuro dienu ? Musu dnk ir dazadi ieprogrammeti , samierinies .

par pienemsanam nakts stundas es ieraxtiju,mulkja stakle-paste cope...khe-khe.....vopshem tinies...apniki jau-cik var malt vienu un to pashu....smuka sieviete nac atpakal...es jau ari tev pari dariju...ludzu piedod.....bez tevis te ir garlaicigi.....ljoti.....un parejie arii nez kur pazudushi...bim-bam
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Pārdošanas projektu vadītājs/-a (600-900 EUR + prēmijas)
EVO PUMPS (industriālās tehnikas tirdzniecība)

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
COLLECTIONS COORDINATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.