cik lielu lomu spele milestiba

Cik attiecibas spele lielu lomu milestiba es agrak ar nevareju iedomaties attiecibas bez milestibas.bet tagad esu piekeris sevi ka ta milestiba nemaz man tik nozimiga nau.nu jaa nenoliegsu klikskjim un simpatijam ir jabut un skatoties uz musu vecakiem un vecvecakiem tie ari ipasi nesaka ka jauniba kaa es tevi milu vai ka nespeju bez tevis un nerunajot par gultu ka reti kurs jau gul tai vecuma kopa es ar domaju ka viniem palicis tik pieradums nu un isteniba ta jokaini ar izskatas ka penshi nem un bucojas kaut isteniba taa milji :)
Re: cik lielu lomu spele milestiba

izi...Tu mani atvaino,bet domāju ,ka arī esi penzis:-))))))

iesākumā mož definēsim ,ka sir mīlestība!? ;)
nu lai visiem būtu kopēja izpratne ap ko lietas grozās :)))))

p.s. personīgi man svarīgi ir simpātijas, cieņa, kaisle..nu un vismaz pāris kopējas intereses, ar ko nodarboties kopistiski ik pa laikam, kad nenotiek tā sauktā attiecību veidošana ;)

4x4 teiksu retoriski kadam tiesam esu pensis bet kadam zalknabis :) bet ka man sava laikaa mineja kads 75 gadus vecs onka ka vinam gadi pec 30 esot sakusi bizot tad man ar kas lidzigs un ja ta aizdomajas tad tiesam vel bikin un jau nopelnita atputa ka par tevi gada jau jaunie:)

Tad jau tev Betij ka man ka milestiba ka tada nau tik butiska vairak meklejam to kvalitati ko spej sniegt otrs

ja iet runa par sociālām naudām, ko sagādā ''jaunie'' ar savām nodokļu iemaksām, tādejādi gādājot par noplenā atpūtā aizgājušiem, tad tur ne tikai atpūta nesanāks...jāskatās, ka tik zobus uz vadža neuzkārt :DDDDD
re

.. neviens te dzimšanas gadus nesauc ,stādoties priekšā,tā kā neņem ļaunā:-)))
bet pensiju šai valstī gan negaidi...tikai uz sevi palaujies!!!!

o-ou...te nu man nav ko piebilst.....žuoklis nokārās čut ne līdz ceļiem:)))...īpaši par betiju.....
Re: re

4x4 ir ok :) gan jau ka mans bazars liek noprast ka es jau ar baigo bagazhu nu ja pieredze ir ieguta bet gadi nau tik daudz vel lai sauktos par pendzu:)

nu pirmkārt, mēs te neesam definējuši , kas ir mīlestība..mož to ko esmu nosaukusi, tā ar ir mīlestība!? a!? ;)
otrkārt..diez vai to saukšu par noteiktu otra cilvēka kvalitātes rād''itāju, jeb kvalitātes pazīmju kopumu - esmu diezgan saprātīga(dažreiz mēdzu domāt) un samērā toleranta savā attieksmē..vnk. man nepieciešams justies labi un es vēlos baudīt dzīvi ar otru un neviss izmocīt ;)

Es betij par pensiju neuztraucos audzesu sava mazdarzinja burkanus un kartupeljus un galus kaut ka savilksu :)

to upsim

ceru es tevi patīkami pārsteidzu upsi..nu lai attaisnotu to Tavu atkārušos žokli :DDDDD Neba pa velti būsi turējusi žokli vaļā!? ;)))))))

to izi

nu ja tikai Tev ir mazdārziņš...tad jā :))))))))

p.s. dalīšos savos pārdzīvojumos, ja jau tā pensijas tēma ir auzskarta - es gan uztrraucos..pie tam trakoti ...man mazdārziņa naf...:))))

Milestiba ir tad kad tu pamosties un mekle ar roku kur ir milotais milestiba ir tad ja tev nau iebildumu mazgat zekes apenes taisit rita kafiju ka tu atrak gribi tikt no darba valja lai tik redzetu un izjustu otru kad nekad tu nesajutisi no otra nigrumu nurdesanu ka sezot stundu klusejot tevi parnem sajuta ka tu esi to stundu kartigi noplapajis vienvardsakot ar otru tev nekad nekur nau garlaicigi

betij, atzīstos-nē!!! dēļ cieņas un simpātijām nevienam tēvainim neietu brokastis taisīt un pēc aliņa skriet, kad viņam pohas:)))

Labi labi man ar nau mazdarzinja bet pensija kas zin varbut bus pasam savs traktors govju ferma un Betija sieva :)

upsi!
vot no kurienes Tu esi rāvusi, ka es kaut kādam tēvainim skrietu uz veici pakaļ aliņiem brokastīs uz pohām !? no kurienes, Tev - sieviete tik negatīva un aprobežota iztēle...a!?

to izi
par to mīlestību...nu meklēt ar roku otru, kad pamosties..taisīt kafiju un mazgāt zeķes un apenes var arī ja jūt stipras simpātijas, cieņu ...un arī kaisli
bet nu nekad neņurdēt, nekad nestrīdēties ..tas ir no fantezī...arī iemīlējušies cilvēki strīdas, ņurd un pauž savu egosimu...tas taču ur tikai normāli..mēs visu esam cilvēki :)

betij, a vot es, ja mīlētu...skrietu:)))

to upsi
es ne par skriešanu ...es par ''tēvaini'', par ''pohām''..koroč saprati - par kontekstu Tavu
Tev ko upsene, darīt nav ko atvaļinājumā!? a!?

ko tu klausies vis''adām tenkām...man atvaļinājums būs baraviku laikā!!!

uz pohām pat mīļais zaķuks izskatās pēc mežaveča:))...un tikuntā, ja mīl, tad var gan aliņu atnest, gan tēju ar citronu un ingveru uztaisīt:)))...a vot ja tikai cieņa tur kaisle un hobiji kopīgi, tad tādu gribētos pasūtīt urālu virzienā tālu tālu un aizmirst par jabkādu tur kaisli...

tu domu savu nākam reiz izliec bez maldināsānas kontekstos...savādāk izklausās tā, it kā Tev patizli joki būtu..nekā kopīga ar to, ko tagad saki...
a kad normāli izklāsti, tad normāli arī saprats var

ups... šogad neesot sēņu gads... ;)

tu sakkki?:))

ups... pat delfos bija rakstīts... ;) nu neko lasīsi čiekurus pa mežu...

hihi:))..līdz septembrim vēl tālu!!

da lab... divreiz nomirkšķināsi un skat septembris...

nu manuprāt mīlestība ir tad kad ir prieks par to ka otrs cilvēks ir pasaulē.un ilgošanās otru redzēt,un tam obligāti nav jābūt seksuāli. vēl vairāk,ja tas cilvēks ir mīļāks par visiem pasaulē.

ganjau iemērcēs...šovakar pat solīja ritīgu gāzienu...

pēc debesīm spriežot... diezin vai būs lietus... neviena mākoņa nu vismaz rīgā...

bet pēc tāda bula klasiski prasās pērkona negaisu ar burbuļojošiem starautiem pa brauktuvi:))

man neprasās... pēc lietus... un pēc strautiem uz brauktuves ne tik... man vēl caur visiem sastrēgumiem līdz mājām jātiek... ir karsti un man patīk... vakarā tik papeldēties jāaizšauj...

Manupraat, ciena un simpátijas izklausaas ¨sausi¨..ciena pret skolotaaju, darba deveeju utml, simpaatijas nu tas kaaa padsmitniekam, kad iisti skaidrs nav kas un kaa...nu jaa tad veel kaisle, bet kaisle varbuut arii tikai taada 3sekunzzu, ja nav taa nu taa iisti neaprakstaama (miilestiibas) vienam pret otru...kad viss ir taa viegli vienam ar otru..protams kuram negadaas pastrideeties, bet kopumaa dziivojot ar otru baudiit otra klaatbuutni...un retu reizi piekriitot Ups, arii paliidzeet sava ¨teevainim¨ ;) tik galaa ar paggiraam (manam draugam gan ir paveicies vinnam nekad nav paggiru :)) )...vai saredzeet otraa to jauko kad cilveeks ir slims, noguris utt...un kopaa smieties un baudiit dziivi un vienam otru atbalstiit un buut speejiigam paarunaat visu ar otru...

Manupraat, ciena un simpátijas izklausaas ¨sausi¨..ciena pret skolotaaju, darba deveeju utml, simpaatijas nu tas kaaa padsmitniekam, kad iisti skaidrs nav kas un kaa...nu jaa tad veel kaisle, bet kaisle varbuut arii tikai taada 3sekunzzu, ja nav taa nu taa iisti neaprakstaama (miilestiibas) vienam pret otru...kad viss ir taa viegli vienam ar otru..protams kuram negadaas pastrideeties, bet kopumaa dziivojot ar otru baudiit otra klaatbuutni...un retu reizi piekriitot Ups, arii paliidzeet sava ¨teevainim¨ ;) tik galaa ar paggiraam (manam draugam gan ir paveicies vinnam nekad nav paggiru :)) )...vai saredzeet otraa to jauko kad cilveeks ir slims, noguris utt...un kopaa smieties un baudiit dziivi un vienam otru atbalstiit un buut speejiigam paarunaat visu ar otru...

Mīlestība ir galvenais.Kad mīlestība mirst, tad mirst arī attiecības.Bet jā- bez cieņas nav mīlestības. Un bez mīlestības pat negriež nazis ass.....

..bez mīlestības dūmo krāsns un negrieš maizi nazis ass.. njā..

Ja jēdzienam - mīlestība, būtu atrasta definīcija, tad būtu arī radīta tās mērvienība... Mīlestība ir kaut kas neizskaidrojams, kaut kas tāds, kas nepakļaujas normālai loģiskai analīzei... Un varbūt labi, ka tā...
;-))

Nu, ja! :)

Mīlestība ir kā klimatiskā zona ar katram piemērotu klimatu un valdošajiem vējiem. Mīlestība iededzina uguntiņas acīs un sirdīs. Mīlestība ir ūdens slāpstošajiem un siltums salstošajiem. Mīlestība ir mājas un laime. Mīlestība tomēr nav banāns palmā. Mīlestība ir maiga,vienkārša, bet ļoti garīga un gudra. Mīlestība ir bez morāles. Bet viņa ir kārtīga. Mīlestībai ir daudz definīciju, bet nav precīzas formulas. Jo mīlestība nav noķerama, nosverama, izmērāma un apvelkama. Mīlestība ir kā brīnumputns -visi par to sapņo un runā, bet neviens nav noķēris aiz astes. Kad ir mīlestība, atliek tikai baudīt un izjust laimi. Tikko gribēsies mīlestību ievilkt savā atvilktnē, tā novārgs un mirs. Vai izgaisīs.

Mīlestība ir kā klimatiskā zona ar katram piemērotu klimatu un valdošajiem vējiem. Mīlestība iededzina uguntiņas acīs un sirdīs. Mīlestība ir ūdens slāpstošajiem un siltums salstošajiem. Mīlestība ir mājas un laime. Mīlestība tomēr nav banāns palmā. Mīlestība ir maiga,vienkārša, bet ļoti garīga un gudra. Mīlestība ir bez morāles. Bet viņa ir kārtīga. Mīlestībai ir daudz definīciju, bet nav precīzas formulas. Jo mīlestība nav noķerama, nosverama, izmērāma un apvelkama. Mīlestība ir kā brīnumputns -visi par to sapņo un runā, bet neviens nav noķēris aiz astes. Kad ir mīlestība, atliek tikai baudīt un izjust laimi. Tikko gribēsies mīlestību ievilkt savā atvilktnē, tā novārgs un mirs. Vai izgaisīs.

Pa smuko, bet ir nianse - Kad ir Mīlestība, to atliek tikai dot, baudīt atpakaļ un izjust laimi.

then show me!

Mīlestību nevar ielikt atvilknē un tikai sev. Ja ir mīlestība, tad gribas mīlēt visu pasauli un īpaši to, kas otram apkārt un ir svarīga.. darbos.. un tas ir vienkārši :)
Ar labu nakti!

Esmu? Tad paņem!

Manuprat faktoru , kad kadu cilveku mil vai ne , var noteikt savstarpejo stridu laika , sirdi parnem vardos neizsakamas skumjas un cilveks parversas autopilota - automatiski ed , dzer un strada - ka zombijs .

Oi...mīlestība rada motivāciju!
Te blakus topikā kāds meitēns meklēja motivāciju dzemdēšanai. Nu protams, ir pienākums, taču tas vien būtu tik sausi un ...briesmīgi.
Taču...no mīļotā vīrieša gribas bērnus, un mīlestība pret bērniem liek nogurumu, negulētās naktis, kakas un čuras...uzskatīt par otrā plāna problēmām.
Man ir tā, ka mīlestība palīdz pārvarēt krīzes, ir trakots dzenulis uzturēt sevi formā....man ir svarīgi kā mani redz mani mīļie - gan vīrs, bērni, vecāki. Kādreiz neesmu darījusi ko nosodāmu tikai tāpēc, ka zinu, ka sāpinātu tos, ko mīlu. Kādreiz sāpinu, taču ...jā- man ir vissvarīgākās viņu domas, ne sabiedrības nostāja vai spiediens.
Taču...tā kā mīlestība pret man tuvajiem man ir sajūta NR.1, tad doma par mūžīgo dzīvošanu bez viņiem man liekas biedējoša. ....par to jau ar ups esam diskutējušas.

ooo, parakstos zem katra tava vārda:))...bet par mūžīgo dzīvošanu ir pavisssssam cits stāsts....mēs piedzimstam vienatnē un mirsim arī vienatnē..ka tarī apkārt būtu kaudzēm bezgala mīļu, tuvu, labu cilvēku....

cik jauki, ka jūs jau šo to esat noskaidrojušas par aizkapa mūžīgo dzīvi un tagad nepacelsiet šo tēmu ;)

ui, miroņiem mieru un dvēselei augšupceļu! :)

par to augšupceļu...vot es domāju, mums tas augšupceļš ir no paura un uz augšu, a japāņiem, otrā pusē uz leju vai!? respektīvi visi sķībacainie nonāk pa tiešo ellē...nu tā sanāk ;) vot dilemma - kurš tad ceļs īsti ir uz augšu ...mūsu zemeslodes pusē vai diametrāli pretējā !? ;)

Tas tā kā joks bija domāts ?

joks vai kā, bet abi gali vajadzīgi :))

Gaidu Jūs abas - betiju un aha !!! Nebūs lēti.

Kamēr dzīvs - abi gali, bet pa lielam augšup. Kad jau miris, tad tikai augšup.
Psihiatr, nekas te dzīvē pa lēto nenotiek, ja kas :)

to tikai pajautāju
es atbildēšu kā žids - ar pretjautājumu: a vai tādas lietas saka pa nopietno ;)

to psihiatram

cik!? ;)

arī tā var :))) labs :D

es jums apmaksāšu to ārstēšanos... vai arī pats varu uzņemties... pa lēto... tā sakot uz jums pamācīšos a pēc tam jau uz smuko sievieti un ups... varēšu tā pa nopietno nopelnīt... ;)

aga...ar Tevi un Tavu ārstēšanos, tagad mums ceļš uz Tvaika ēku būs izlikts ar sarkano paklāju ;)

šļūc pa dēli, es..

neies cauri, es! :)

a, kas meitenes?... parunāsim pa dušam... paraudāsiet man uz pleca... pagulēsiet uz ādas dīvana... i, nākamajā dienā uzreiz saulaināks skats uz dzīvi un problēmas, kā ar roku noņemtas... ;) tak, piekrītiet... es deļ jums akciju pat uztaisīšu... divi, nē trīs nopuņķoti krekli par viena cenu... ;)

Tad tu, Es, par lakatiņu turētāju vai arī ko citu vari meitenēm piedāvāt? :D

tak teicu uz mana pleca papuņķoties varēsiet... tāpēc tie 3 krekli par viena cenu... ;) vēl ādas dīvāns... relaksācijai... varu kādu aromsveci nopirkt... ;)

Pie Tevis ierasties tikai bēdu brīdī? Nē, nu, es jau saprotu, ka cēla lieta un tā.. un īsts draugs jau tikai bēdās sevi parāda, bet tomēr.. :)

a, tu gribi puņķošanās etapu izlaist, ja?... ;)

gana jau :) laiks pagājis :)

nu forši... ka puņķošanās etaps pagājis... ta no mana piedāvājuma paliek tikai ādas dīvāns un āromsveču ostīšana... ;)

ā!? tad jau kādu auglīti ko piekost un tā.. :)

..vai bja padomā palasīt grāmatu? :P

pietiks ar apelsīnu smaržas sveci... ;) nebūs laika ēšanai...

saki? tad to bibliotēku vēlāk paņemt? joks :D

tā gan, jāpaēd mājās :D

kādu bibliotēku?...

nu jā... mājās vai pēc seansa varēsi paēst... ;)

nezināji, ka es seansa laikā mēdzu arī grāmatas lasīt? :D Labi, šis joks :D

zini es nebrīnos... tu arī pliko pludmalē taisījies grāmatu lasīt... ;) ja kas... man liekas tu visur lasi... laikam vieglāk būs noskaidrot kur tu nelasi... ;)

aha :DDD

tomēr mana seansa laikā nekādas grāmatas... es uz durvīm uzlīmēšu aizlieguma zīmi ieejai ar grāmatām...

nu, traki! tad mana pierakstu day book arī būs jāatstāj aiz durvīm? cirks un ričuraču? ..nu, jā, labi, bet ar svecēm jau arī var pazīmēt, ne? :))

protams, ka aiz durvīm... sveces domātas tikai to ostīšanai... nekādas zīmēšanas...

protams, ka ostīšanai, galvenais ar sveķiem degunu neapdedzināt..

Nekadai ostisanai , ja dedzina, tad ar labumu - zalas sveces lai naudas netrukst !

aromātu jau ar kaut kādu vajag... citādi nafig tās sveces?...

aromātiskās sveces :)

Svecu maksligais aromats oz tapat ka sakrasota sievietes seja !

Ja lietojam svaigi pirktas, tad tas der ;)

Grūti jums, šķiet, ar to mīlestību!
Man bez viņas 100% vieglāk. Tik par bērnu mīlestībām pārdzīvoju!

Izi . padoma cik cilveku sapno par mirkli lai iekertos milestibas putna aste , kur nu vel veikt lidojumu ta mugura paceloties uz 7 debesim ! Un Tu esi bijis so izredzeto starpa , Tu pazisti un zini ka ir krist bez parasuta - jo vairak Tev tiek dots , jo vairak tiek no Tevis prasits jeb lielaks upuris tiek prasits .

ss
Vienas šausmas (par pēdējo komentu)!

precizēšu - jo vairāk cilvēkam ir dots, jo vairāk viņš mācās, strādā, darbojās savā jomā, attīstās, dod atpakaļ, izdara, sasniedz utt. tas arī to pierāda, ka tādiem cilvēkiem mērķi lielāki, nevar slinkot.. tad tas arī iet par svētību sev un citiem.

Svesa kura vieta saskati sausmas ? Bail sesties putnam mugura ? Zemak par zemi tacu nenokritisi !

Negribas lidot:)))
Patiesībā noņemšanās ar lielo lovi aizņem tik daudz laika un enerģijas, ka,...labāk kaut kur aizbraukt vai...Protams, divatā interesantāk, bet,...tās lielās emocijas lai paliek tās vietas apbrīnošanai, kur esi aizbraukusi un līdzbraucējam nav ne vainas BEZ loves.
Taisnību sakot, patlaban tikai domāju un projektēju, kur varētu aizbraukt kaut vai pa 18 nov., jo šobrīd, diemžēl, jāiet darbā.

Uz kurieni jūs gribētu aizbraukt?

mazi atpūtas brīži vienītī no kopīgās ikdienas dzīves ir labais, bet ne pārāk ilgi. es neriskētu aizbraukt prom uz pārāk ilgu laiku, sen sen domāju savādāk. ilgāku attālumu var izturēt baigi stabilie pāri, kā esmu novērojusi, bet arī visu laiku sazinoties.

uz kādu no latgales ezeriem pavēžot un paspiningot..padzīvot pārs diena teltī bez datora un elektrības...

Sapnoju izguleties . Un tagad visur notiek visadas lietas , atverot ritos zinas - ka nekur nav tik labi ka majas .
Ups ka ker vezus Latgale , ar tikliem vai rokam ?

Svešā 22:16

aha :D

atkal vakardien čerņa sākās:D baiļu dēļ aizbēgt,ka manu meža kaķi nenolaupa .
un to kaut ne reizi vien esmu teikusi,tā ka palielinās iespēja.domāju ,ja vēl sitīs,piemēram Jo līdzšinējo dzīvesveidu vairs nevēlos dzīvot. nemīlot īsti sevi.un gribu būt uzticams draugs.ja cerams nav jau par vēlu.jo tas mani smagi morāli degradēja:D:(
dzīve zem viena jumta ar kādu cilvēku.kuram pēc latviešu tautasdziesmās teiktā vajadzēja mani sargāt.

Parisa Hiltone nesen esot bijusi Latvijā. varbūt kāds satika?:)
es mīlu tevi,Latvija.twitterī bija rakstījusi. Majoros tusēja un Vecrīgā

nu runāju kaut tāpēc kā caurais siets noteikti aiz ļoti liela stresa.draudzeņu mamma arī izskatījās ,ka ar mani negrib kopīgi lūgties ??varbūt man pietrūcis patiešām labi draugi.un arī viņu klātbūtne,ja arī kas vismaz līdzīgs ir satikts.pat viena tāda cilvēka?

betijai

https://lh4.googleusercontent.com/-7fQMBr1Yins/UgXMeqm73pI/AAAAAAAAAMg/JB_1EK_5opI/w640-h480-no/DSC01645.JPG<\/a>

Mīlestības dēļ sliņķis kļūst čakls un gļēvais drosmīgs. tad pacelsim kokteiļglāzes par to.protams,saldējuma ar sulu.

Kungs, man ir ļoti vajadzīga pacietība.
Pacietība, lai ciestu un gaidītu...
Pacietība, lai gūtu patieso mieru, kas rodams tikai pie krusta un dzīves cīņā...
Dod man, Kungs, šo pacietību, kas cilvēkus dara par svētajiem. Dod man pacietību, kas man ir tik nepieciešama, lai panestu šīs dzīves pārbaudījumus, jo dzīve man reizēm šķiet tik gara.
Ja vien pasaule zinātu!

Svētais Rafaēls Arnaiss Barons

Kādi murgi gan maisās pa tavu pauri.....

tu domā man vajadzētu mazāk runāt/rakstīt/?;)

un kas tieši ir murgi?

njā man visu laiku te jāciešās kur es esmu. man tādas sajūtas smacē nost un gandē psihi,ja nejūtos brīva.piemēram,ja mājās saspringtas attiecības.

Cik tev gadu ?

varbūt man te kā mazu bērnu tur :D tas par ko nedrīkst sūdzēties pēc baušļa.4. !

un jā es jūtos kā augs kuru nomāc ...tās bailes no br.

domā tam nozīme?varbūt grāmatu uzrakstīt tev attaisnojoties????

tikai atjautāju.

domā es sen neaizstopētu kaut.ja kas teiktu tā/ne par br. runa/,bet par ko nedrīkst sūdzēties. lai kuru lēmumu tu pieņemsi zinu,ka tu izvēlēsies labāko.zinu,ka viss būs labi.dari kā sirds tev saka.un es jau neko kriminālu vai amorālu nevēlejos darī. un ceru līdz tam nenoietu

13:25 ir viegli būt drosmīgam,ja tevi atbalsta??un pat nevajadzētu obligāti nekur stopot ,ja...??? varbūt es esmu citu upuris???:D:(

nu ,pieēram,ja br.nebūtu sit. tad zinātu jā jā kāda sliņķe vai galīgi...
man taču nav te jāskaidrojas.varbūt vēl veiksies. ja strādāšu.un lūgšos,lai Dievs svētī!!

visu piecūkoju.betija vēl savu rozi nepamanīs?

kāpēc ... .man savas rētas/brūces/ te visu laiku rādīt??
un ja nu es to vairs NEDARU??? PIEAUGU SPĒKĀ??

betija taču reiz rakstīja,lai negaužos.
mēli parādīt tiem..kas priecājas par cita gaušanos???

kā pirmo solīti ignorēt to mēli un turpināt sevī un apkārtnē rast spēkus.

būs kāds, kurš Tev netieši pieskarsies un kurš Tev dos īstos impulsus.

ar laiku maigi pieskarsies tiešāk.. īstie impulsi Tevī strādā.. Tu sāc just, izjūti caur sevi maigo strāvojumu un tiecies uz augšu.. visādi..

varbūt...bet satraukumā ļoti grūti to mēli kontrolēt...
tip iedomājos jāsaka..es to negribu,negribu-ne mēli palaist. pluss varētu mēģināt sevi atalgot?

paldies

viss ar laiku.. ļaujies laikam, īstajiem pieskārieniem un impulsiem ar sevi darīt brīnumlietas.. un tad arī kopā ar otru.. ļaujies laika brīnumam un maigajam pieskārienam, kas Tevī rada impulsus.. ļaujies tam.. viss ar laiku..

Lapsa , tas Tev no bezdarbibas , sac murgot . Iedomajies, ka biji nokritusi un vienkarsi sasitusi kaju , nevis kads ir tev pari darijis , sen jau tacu vairs nesap , vai ne ? Kada jega runat par to , kas bijis pirms vairakiem gadiem ? Labak mekle sev nodarbi vai sac beidzot stradat , darbs arste visas kaites !

Piemērots un atbilstošs darbs tiešām ārstē. Jātiecas un jādara viss tas, kas ārstē un ceļ uz augšu.

smuka sieviete man vēl tagad ir bail.un tas sāp arī.

Atrod nodarbosanos , ja cauram dienam nav ko darit , ari domas nak mulkigas galva . Ja nevari atrast darbu , ej volunteer piemeram dzivnieku patversme , zirgi labi nomierinot , parraidi skatijos .

delfini ar nomierina... sametam lapsai Turcijas delfinarija apmeklējumu?... i viņai labi, i smuka atpūtīsies no komentu klabinasanas.... ;)

:)

brauksi?...

Pasarg, Dies - negribu to šizu redzēt.. :((

es,redz ko jau uzrakstīja.esmu bailule.

Esi pieaugusi sieviete vai vēl bērns.?

esmu skumju mākts transvestīts..

10:46 klonēts

Nesaprotu -man liekas gan viens gan otrs.

lapsa , viena topika Tev ar dieviem aa jaraksta , cita normala rokraksta - zili brinumi ar Taviem kompjiem, vai ari neesi pietiekami uzmaniga . Kas ir Tavas izklaidibas iemesls ?

..citreiz raksta no kompja, bet citreiz no telefona?

Lapsa mineja , ka telefona neesot .

..dažādi kompji, ir daži bez latv. valodas. reti, bet gadās.

ir man telefons,bet bez ineta
ss ko tu tik ļoti esi norūpējusies par mani?;)

Meginu saprast , tad Tev ir garumzimes ka tagad , tad nav ! Tad Tu raksti latviski /angliski skiet ka tulko caur tulkotaju , ari teikumi salikti ne ta kaut ka .Mosh Tu esi viltniece lapsa ?

she is smart enough :))

..and she will change enough to become wiser and stronger in future.

bieži vien izteikais nav domāts uz kādu personiski, bet gan cilvēka dzīves un domu atspoguļojums pret pasauli. kāpēc tā - ilgāka laika pētnieciskais darbs saistībā ar šo cilvēku.

..un bieži izteiktais ir domāts arī ļoti personiski, neizslēdzot šī brīža atspoguļojumu pret pasauli.

..un bieži Tevis izteiktais uzrunā otru, nemaz nenojaušot izteiktā nozīmi otra dzīvē.

I'm taking a break ;)

mana milestiba pagrieza man muguru..... es viņu nenoverteju,vins mani nesaprata,un tagad es varbut pazaudeju vinu uz visiem laikiem.

Tu varbūt savai pagātnei pagriezi muguru, bet ne jau mīlestībai.

smukā?

Ko ?

..bet ja Tava pagātne ir arī mīlestība, tad Tu atgriezīsies.

Mņe bi vaši probļemi.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Country Manager, Latvia
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
SOFTWARE ENGINEERS
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-10-14

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.