Atkariba no zilniecem......

Labvakar! Lūdzu pacentieties mani saprast,jo normāli domājošam cilvēkam tas var likties pēc murga. Esmu atkarīga no šiem parģojumiem un situācijas prognozēšanas un attiecību analīzes.
Esmu sapratusi, ka man tas ir tādā pat līmenī, kā cilvēkiem, kuri ir atkarīgi no azartspēlēm. Tas vairs nav normāli, domāju, ka esmu sabojājusi savu dzīvi iespaidojoties no tā , kas ir teikts. Jebkuras personiskās attiecības eju analizēt tādā veidā. Pēdējais gadījums, bija, kad laiku atpakaļ izšķiros no drauga, aizgaju atkal pie zilnieces un vina pateica, ka dzive busim atkal kopā. No tā ļoti ietekmējos un visu šo gadu gaidīju šo mirkli, līdz brīdim ,kad satikāmies un sapratu, ka tas nekad nenotiks, un tas pārdzivojums un šoks bija milzīgs, jo dzivoju ar šo domu, ka viss būs labi. Saprotu, ka esmu slima. Visu laiku domāju no kā tas izveidojas, no gļēva, vajas dabas rakstura, kompleksiem, nepārliecinātības? Lūdzu palīdziet man, kā lai tas izbeigtos, jo pie mazākam problēmām eju pie zīlniecēm......
Re: Atkariba no zilniecem......

Ne jau tapat vien tu tas zilnieces mekle, vai ne? Varbut pastasti, ko gusti, ko lidz sim esi guvusi, pec kartejas vizites. Saderam, ka nedaudz ceribu, nedaudz mierinajumu, nedaudz drosibas sajutas, nedaudz parliecibas utt. Saraksti visus guvumus uz papira un paskaties, cik no tam tu sanem ikdiena no sev tuviem cilvekiem?! Varesi sevi ta paspidzinat?

Jāteic, īsti nesapratu LeeY pēdējos divus teikumus; neiebraucu mesidžā.

Es iesaku sarakstit visus no zilnieces gutos labumus uz papira un pec tam to sarakstu ta rupigi paanalizeet!!!!
Paspidzinashana tapec, ka lasot "drosiba, stabilitate, sapratne, ceriba, mierinajums, parlieciba utt" vairs neatliks vietas iluzijam par savu tagadejo dzivi!!!!

Āa.

Nu ar šīm lietām iesaku neaizrauties -piekrītu,ka tās patiešām ievelk savos tīklos un vaļā nemaz nav viegli tikt!Tava vienīgā cerība ir Jēzus!Es to saku pavisam nopietni- Viņš ir tas ,kurš izdziedina!

Ko nu tur teikt-pārāk specīga maģiskā domāšana,jo sēdēt un gaidīt,kad piepildīsies solītais brīnums.Un vēl akli ticēt...Parasti ar skaudro pieredzi cilvēks nekāpj otreiz uz grābekļa.Taču dažiem patīk apskaidroties no blieziena.
Drīzāk jau tu sadzirdēji zīlnieces vārdos to,ko uz to brīdi vēlējies.Lētāk sanāk laba draudzene,kas tevi uzklausa,dod labu padomu.Bez tam bez darbibas nav rezultāta.Lai gan rezultāta neesamība arī ir rezultāts.

Bija brīdis, kad tam visam pat ticēju un biju arī atkarīgs. Sākās viss vienkārši humora pēc. Tad radās azarts. Bet nu, pamazām saāku atbrīvoties no tā azarta un arvien mazāk ticu. Autorei gribu pajautāt, vai iekšēji viņai nav tāda sajūta, kad kaut ko pasaka zīlniece, bet nu nepavisam tas nelīmējas un nekādi nevar noticēt? Ja ir tāda sajūta, tad neko vairāk par iekšēju konfliktu no tā visa nepanāksi. Pagājušajā rudenī, tad šajā pavasarī, bet pavisam drošs - vasarā man vajadzēja satikt savu īsto un vienīgo otro pusīti. Nekas nav no tā bijis un nekas par to neliecina, jo iekšēji vienkārši es zinu, ka tas tā nenotiks un viss. Cerība, protams ir, bet ne ticība.

Man ir bijis lidzigi - atkariba no zilniecem. Iesakas ka - interesanti, es ari gribu pameginat, draudzenem tik precizi pateica... Rezultata apmekleju aptuveni 10 dazadas zilnieces/pareges. Lastus man nema nost. ;)) Tagad uz to visu paskatoties smiekli nak. Ipasi par to, ka parakstijos iet uz zilesanas saloniem. Vajprats.

Vajag vairak palauties uz savu ieksejo ES. Ar 7 pratu sajust, vai tev fleite vai ne. Man ari visadas psakas sastastija. Pec tiem tekstiem man jau 2x vajadzeja appreceties un ar bernu barinu staigat.

Var jau but, ka kaut kur miit cilveki, kas tiesam ir apdavinati un kaut ko par tavu dzivi nakotne var pateikt, bet tad rekinies ka tadi ir 1 no 100 000 vai pat vairak. Netici sharlataniem! netici lastu nonemejiem un pasaku stastitajiem!

man jus zjel... es principa pie zilniecem neeju, esmu noverojusi, ka ar cilvekiem, kuri ar to aizraujas , allazj kaut kas slikts atgadas.. jo ir jamaxa par shadu zinjkaribu, un ne jau ar naudu vien...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Grupas mārketinga direktors/-e
Uzņēmumu grupa

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
RAŽOŠANAS VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.