Vai ir kāda jēga

Vai ir kāda jēga gaudot te forumā par vīriešu trūkumu vai cūciskumu? Vai paliek vieglāk? Vai atrodas kāds mierinātājs?
Atceros kā es gribēju, lai aizved mani un drago uz Siguldu, gandrīz neviens nepieteicās, gandrīz neviens nebija gatavs satikties aci pret aci. Vai ir jēga tērēt šeit laiku cerībā, ka uzradīsies kāds? Vai varbūt tā ir apzināta izvairīšanās no meklējumiem reālajā dzīvē? Varbūt padošanās?
Re: Vai ir kāda jēga

iepazisiemies sualit, ejam pastaigaties pa parcinju. vaij tad tiesham neviens neiazxveda uz siguldu un nedaopaj ujus ar drago? nu gan maitas;(es butu ne tikai uz siguldu aizvedis, bet ari uz kanalmalu tepat un sabuchajis.

Man gan liekas, ka te tiesam tikai pagaudo, izladejas, savac viedoklus un tad - aida, lielaja dzive!

Esmu šeit,sniedzu taksometra pakalpojumus ar zinta mersedesu.

te jau NAV VĪRIEŠI, BET foruma ņergas. Te lieli un vareni iztaisās, a kad darīšana - ČUŠ! Ko, jūs vēl to neapjēdzat? Naivules...

Nu, es šeit tiešām tikai muļķi laižu un ievācu viedokļus - vnk bazars bez jebkādiem secinājumiem.
Kad uznāca fiksā ideja un palaidu muļķi uz iepazīšanos, atsaucās viens tīri sakarīgs džeks un viens...hm..hm... kompleksains radījums - varētu būt no tiem, kuri šeit sevi dēvē par depesskrāpji vai tamlīdzīgi (ja atceraties tādu niku).
Manuprāt, pārsvarā šeit nolaiž tvaiku un viss.
Bet prieks, ka šeit ir arī sakarīgi cilvēciņi.

kran, kas tie pa tekstiem, ko?
protams, ka aizveda uz Siguldu, ar opāšanos gan tam nebija nekāda sakara :)

es labprāt gribētu dzirdēt gaudojošo sieviešu viedokli.

Nav jeegas, nav. Tak iznjemot tvaika nolaishanu, 99,99% shjienes iemiitnieku, njiko arii vairaak nevajag. :D

vau vau vauuuuuuuuuuuuuu

Nu nevajag gan tā runāt, esmu ticies ar 3 šejienes dāmītēm :)

tad ta nu,esmu ticies ar kadu pussimts vismaz sejioens damitem,un kas no taa? forsahs chikses parsvara, sexigas un buchojams;)
Re: :) ir ir jēga

jaa,dorshai taisniba;0 vot dorsh uari nesmu buchojis,diemzhel,bet gribetu;) a puskarova pati vianiga, jo lauzhas ka jaunuve.

žēl man to cilvēciņu, kas ir spiesta būt kopā ar krānu. ja nopietni - ko šis var sniegt attiecībās???

vot,esj au labprāt ar tevi pabučotos,bet tu pats visul aikul auzies kāv eca meita.:( atceros,ka vecmeitaa r kaķi vienreiz ar visiem baloniemt ualetēi eslēdzies, kade s tev pakaļākniebu. :(
fifa

:) :) :) es arī domāju visu laiku kā mēs tos savus vīrus un sievas smagi piespiedām.

dūuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura.

dorsha, pasaki tia fifia lai aziveras, ka neemsu vinajs sapnju viritis, ka vinja neturs ti perversu opajienu
vai, nevar but ka man bija baloni!?tad jau jau es bushu tev tajos smukajos cichos iekniebis;)

:*)

ak,dorsha, sagrabshu tev iaiz pecpuses, nekur tu nespruksi shoreis;) bus vien japacienajas ar oci;0

jee, rita man jau ceturka kaazu jubileja;) vot ,jataisa kodiens forumaa;)

man jau bija 4 kāzu jubileja, laikam. :D karoč', atkal aizmirsu. :)
vari mani apsveikt, man jūlijā meitēns piedzima. :)

:) aiz pēcpuses gan būs grūti, man tagad pakaļa pa 2 pūrvietām. :)

aija. :)

:) slinkums rakstīt, vecīt, da i sīkaliņa tūliņ būs pie pupa jākabina un miegs nāk. :)

tāpat samīļojiens.

sen neesmu rīgā, citādi labprāt paknaibelētos pie kādas kafijas tases. :)
wīīī, bet gan jau.

aaaaaaaaaaaaaa,jojo,murrr;)atkal kajas kuuljaa zem galda;)
iekniebiens tev pecpuse,par tiem baloniem-ak.nu..pa diebenu tev;)

pupuchi gan tev smuki;) shitas te fifas noskaustu ja zinatu;)

Es laikam sāku Tevi nesaprast, Lee Young.

Nu, re izrādās, ka velns nav tik melns kā viņu mālē un tas gaudotājas arī drīz pratīsies :) kaut gan bez viņām būtu skumji :)

esmu ljoti nekitrsshodien un gribu tevi botjik un tevi lee opa opa abas kopaa;)

A es Tevi negribu, Kraanuc ;)
Re: ...

Tik pat liela jēga kā gaudot par darba trūkumu - patiesībā jau darba netrūkst, trūkst tikai darba vietu, kur maksā par nekā nedarīšanu un nekā nezināšanu.

nu i nevajagak olzhoznieces tadas,iztikshu ar padastr austishanu;(

vē, cik pretīgi izklausās - kuilīši...brrrr:(((
Re: fanija

ne tur ierakstīji, dārgā, par zobiem runa bija citā stāstā :)
Re: fanija

leee, miljuminj,buchinja tev, manz mazais susurci,kaa tur paliek arto ka es jus abas ar barbaru via botiju vedu paparcinju pastiagaties un iekniebu pecpusees?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Personāla atlases speciālists/-e
ODNOKLASSNIKI.RU

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ATTĪSTĪBAS UN PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Logu montētāji/-as
logu ražotnē un būvlaukumos

Karstās vakances
Visas vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.