Kails ķermenis

Man ļoti patīk būt kailam, gulēt kailam, staigāt pa māju kailam, bet es gribētu to arī darīt pie dabas... Piemēram doties uz nūdistu pludmali, peldēt kailam, u.t.t., bet mans dzimumloceklis miera stāvoklī ir mazs... Tik tiešām mazs... Nu kādi 10 cm ir, bet viņš apkārtmērā ir mazs, un tāpēc izskatās mazāks, lai gan ja apkārtmērs būtu lielāks, tad arī izskatītos lielāks, tomēr ir kas ir.
Man vienkārši ir neliels kauns kaut kur tā iziet, jo ja nu kāds uz mani skatās, apsmej, aprunā, u.t.t.? Mani interesē citu cilvēku domas un viedoklis un vienmēr tas ir interesējis...
Vai personīgi jūs tas interesē kāds kurš cilvēks izskatās kails? Un vai tie kuri iet uz nūdistu pludmalēm, vai lūdzu varat uzrakstīt kādi ir vidējie vīriešu nūdistu dzimumlocekļu lielumi? Jo ja nu es beidzot dodos izbaudīt dabu kails, tad lai nebūtu tā, ka es vienīgais tāds, ar mazāku draudziņu... Sievietes, man svarīgs jūsu viedoklis! Protams droši rakstat gan sievietes, gan vīrieši! :) Paldiesiņš
Re: Kails ķermenis

taisnībusakot jā - pamanu mazus loceklīšus. bet vienmēr paturu prātā, ka mazie spēj piebriest vairāk nekā lielo peņu īpašniekiem. vnk paturu to prātā, novērtējot vīrieša mantību.

kad paturēsi rokā, tad beidzot izmetīsi arī no prāta

ja man patik virietis, tad jau nekas, ka mazs loceklis. bet, lai baigi luretu uz svesa viriesa locekli nudistu pludmale, nu ne. vispar jau gribas paskatities, jo tas jusu veidojums ir loti simpatisks gan liels, gan mazs.
man tiesi baigi lieli locekli ne parak sajusmina, jo esmu smalka sieviete un man tur ari, skiet, ir viss smalks. ar liela krana ipasnieku mileties ir sapigi.

skaitās, ka ar 8cm (brīvā karājienā) varot apmierināt vidējo aritmētisko vāveri.

ja runa ir par skaistumu, tad galvenais, ka nav spalvās ieaudzis, a tāā jau smuka manta ar visiem riekstiņiem. Nu, jaukas bumbiņas komplektiņā!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
PROF.LV
Konkurss beidzas 2014-09-21

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Pārdošanas un loģistikas menedžeris/-e
ACE Logistics Latvia

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.