Dzimumloceklis par garu!!!

Probleema taada, ka mana draudzene saka, ka mans dzimumloceklis ir par garu ...

Probleema ir noveershama izmantojot tikai taas seksa pozas, kur nav tik dzilja ieieshana - bet tas samazina izmantojamo pozu skaitu ...

Varbuut ir kaadi risinaajumi ?

(stulbiibas, like - nogriez iisaaku utt ... nemaz nepiedaavaat)
Re: Dzimumloceklis par garu!!!

Lieto dzimumlocekla garumu ierobezojosu uzmavu!

Iesaisties sexsaa ar citu!Kurai buusi pashjaa laikaa!

un kāds tad ir tas garums ja nav noslēpums.

Zin, izbeidz te pribednjatsja un lieliit sevi... Tu mazais kraaninj:)))) smiekli naak...:))) Njehuj, kaa zakjiitim dragaat... nevajag kaa pneimo aamuram sievietes dzemdi dauziit... bet gan mieriigi un leeni... taa lai veerojot metenes kaklu Tu redzi kaa vinjai kakla aabols paceljaas uz aaru ik reiz kad Tu vinjaa ieej...:)))))

uzbaz barancinju uz Ojara

Par uzmavu laba doma...

2 peliite - neesmu meeriijis :)

2 Otto - ne jau aatrums, bet gan cik stipri tu ieej ...
Barc

Zin, Tu man te batonu uz mani un parejiem nedrupini... ned.irs veciit, ka savu bibuku neesi meerijis...:)))) Katrs sevi cienosh zeens kaut reiz dziivee to ir dariijis...:))) tapeec, esi nu mieriigs ar saviem 13 cm....:)))))))))))
Re: Barc

nu lūdzu izmēri.un tad es tev pateikšu vai tā ir problēma.vai tad lineāls nav pie rokas.mūsdienās katrs kārtīgs mīlētājs zin savus parametrus.

meeriijis esmu, bet iisti neatceros cik bija (tipa no 15 liidz 16 cm bija) ... a tagad prob. izmeeriit. Esmu darbaa.

Ja 15 cm... tad iistaa laikaa....:)))) Vispirms vajadzeetu uzprasiit cik meteenam gadinji... moshka uz mazgadiigaam esi meties...?:)

Un tas skaitaas daudz?????? Tas ir normaals loceklis, tautieti!!!!!
15- 16...

garsh...hi,hi, hi....laba homha, ljoti laba!:))))))))
Re: 15- 16...

:)))) Srednjij zenskij...kas tas var buut pa garu???????????
tavējais par garu

jau nu nekādā ziņā nevar būt :)))
hmmm,

vai neereģētā stāvoklī ?:)))
Re: hmmm,

16 tas ir normāls garums.manam tāds pac.un es nemaz nesūdzos.protams ir pozas kurās lūdzu viņam apieties maigāk.bet visā visumā labs garums normālai sievietei.pat nezinu kurš no jums ir vainīgs.
Re: hmmm,

Sievietei ir 23 gadi - taa ka - mazgadiiga tochna nav :)

Vieniigi pat vinja pati ar ap 1.69 m ...

karoche - katram sava fiziologjija :)

btw- es jau neteicu (nedomaaju), ka pa garu, bet gan ka konkreetai meitenei ir par garu :)
Barc...

1,69...!? 1,69????!!!! ebio rio... da taadai i tanks var pazust... nemanot...:))))) Klau, a Tu apkaartmeeru esi proveejis izmeeriit...:)))) varbuut tur tas suns aprakts... varbuut tev ir dikti resns tas pulkjiitis...??:))))
Re: Barc...

pelīte ir 1.56 gara.48 smaga.un nemaz nesūdzas par 16 garu

paklau, vai tev pašam nesāpētu pēc 15-16 centimetru dziļākas iekļūšanas? droši vien stipri steidzies! parovē vazelīniņu :)))garkrāniņš atradies! hi hi hi....

A vaina vecene (ok, piedod meitene)
Es neteiktu ka man ir gars, meriju sanaca 18cm. Bija partnere kura to vien prasija lai dzilak dzilak, davai sunispoza ta var dzilak iebazt utt uzdzina man kompleksus izskiramies (ok, nejau kompleksu del..)
Tad reiz sanaca man sex jeb dienesta romanins viss bija romantiski, viesnica sampanietis utt bet kad sakam tad bija ups.
Si ierauga saka arprats kad Tev milzenis jusmo priecajas...
Nu ka pirmo pozu meginaja si uzsesties virsu tip amaza vera. Tas meginajums atgadinaja man berniba kad nezinamu iemeslu pec man mamma lika kajas bazt verdosa salsudeni, ta uzmanigi pa milimetram vien un tad strauji noleca nost ar piebildi ta nekas nesanaks, ok, meginajam misionaru poza, neka, saskrapeja plecus un iesita pa ausi, man visa gribesana pargaja (ne fiziska, draudzins par so tejatri tikai vel vairak saslejas)
Nu par sunisu pozu uc tamlidzigam vareja uzreiz aizmirst. Tad beigas sanaca ta: vina guleja uz vedera ar kajam kopa, es no mugurpuses virsu, starp vederu un vinas dupsi ieliekot vel spilvenu... Extreem sex! Pectam gan so pasakumu vina kompenseja ar uzviju sniedzot taadu oralo ar visiem komentariem cik man forss un cik liels utt smiekligakais ir tas ka vina so brinumu nevareja izmantot :(
Katreiz saskrienoties darba man lupu kaktina bija manamss maids bet vinai uz vaigiem sarkani plekji...
p/s pec si pasakuma mana pasciena par garumu tika atguta ar uzviju !!!

Izmeeriiju ... man tomeer ir apmeeram 17,2cm

viss ir stokos, mums lidz rekordam vel talu.
(ja nemaldos tas bija 29.7 cm)
kas manuprat ir anomalija...

man ir 1,69-50kg un zini prieks manim tavs draudzins ari butu pa lielu. nevar visas sievietes merit ar vienu merkoku, vienai ir dzilaka otrai seklaka draudzenite. bet ar tevi ir vis ok tapat ka ar tavu otru pusiti. meginat ieiet sex-shopa kopa tas butu interesanti un varbut jums palidzes atrisinat jusu probleminu.

Nu nez maneeja ir 1.62 un 50 kg un ir ljoti apmierinaata ar maniem 18 cm. Un es to nezuskatu ne par lielu ne mazu. Normaals standarta izmeera loceklis
Re: kulakova

standarta izmers ir 16 cm ta ka nevaig. tev ir arpus standarta ramjiem. bet ja tev problemas nekad nav bijusas tad tev ari liekas, ka tev ir standarts.

salati man 20 cm
Vot tas Stoks :))

Skub nu tad tu ka sunits vari pats sev palaizit...

kam man sev laizit ir kas tapat palaiza :))
Un veel tik perfecti!!!!

a man kaut kādi 14..nez..pofig..draudzenei pilnīgi ok leikās..pašvērtējumam pats gribētu lielāku(garāku)..nez..pagaidām darbojās viss..uz garantiju neesmu nesis..

Ne jau no garuuma viss atkarigs bet no prasmes to pasniegt!!
Var pat ar 10 cm izdarit vairak neka dazi ar 20 utt
Viss atkarigs no prasmes un protams pieredzes

Mjaa man 18 un es lidz shim domaaju, ka man mazs... Mjaa...

idioti pisties vaig macet, normals vecis pat ar pirkstiem spes apmierinat ja zina pareizas vietinas kur pieskarties. nesaprotu kads te izmeram sakars. vienigi ja par garu tad pasam dzekam sudigak. bet ja normals babietis pie sana tad vis ir ok un nekadu problemu
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Lawyer
TX Solutions

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.