erotiska masaza

Teksts: erotiska masaza kaisligi glasti ar pikantu turpinajumu par atlidzibu.esmu simpatiska tum6mate,35gadi(5)kru6u izmers,1,70 augums 65kg.kungi jus gaida neaizmirstamas baudas no-10,00-22,00 uz sms neatbildu mob.2-9-8-7-2-0-7-5
Re: erotiska masaza

Sludinājums ievietots nepareizā vietā Nu parasta prostitucija !!!

Sludinājums ievietots nepareizā vietā Nu parasta prostitucija !!!

tak "ar pikantu turpinājumu" atlīdzība tev, raimond! Par masāžu un kaislīgiem glāstiem maksā tu! Jūrmalgeitas variantā: "Paņēma un uzmeta" ir divi dažādi TEIKUMI!!! Te tas pats. Žēk ka es varu tikai agrāk un pēc 23:00 noteikti izmēģinātu tādu perversiju.

Pamēģini sevi raalizēt darba biržā.Kas pa 20 santimiem,kas pa 50 santimiem pēc mineta tev kabatā iemetīs.Ja tiešām esi ar tik lieliem pupiem tad ir vieta kur mineta laikā plastmasas aliņa pudeli uzlikt.I tev naudiņa,i večiem prieciņs.Ja dikti iekritīsi sirdi pēc rūpigi paveikta darba zēni tev uzpīkstinās uz tavu numuru.Neslinko un mudīgi pārzvani.Var gadīties isti biezs kam lasis ar vecu garantiju kabatā.

Marina aizmirsa nosaukt cenrādi,laiku,un vietu!Jēga zvanīt,tērēt naudu,laiku,ja pati dzīvo pie Kolkas raga????!!!!!

Man te Tev maza laimīte.
Tad kad tu šo vēstulīti izlasi, Tev tiek dota stunda laika, lai Tu aizsūtītu to 100 draugiem, vai cik Tev to ir.
Bet kad tu nospied pogu sūtīt vēstuli, iedomājies vēlēšanos un tuvāko 24 stundu laikā ar Tevi notiks brīnumi!

Man te Tev maza laimīte.
Tad kad tu šo vēstulīti izlasi, Tev tiek dota stunda laika, lai Tu aizsūtītu to 100 draugiem, vai cik Tev to ir.
Bet kad tu nospied pogu sūtīt vēstuli, iedomājies vēlēšanos un tuvāko 24 stundu laikā ar Tevi notiks brīnumi!

gandrīz nokavēju

resna cūka un noteikti ar pilnu sts komplektu, ieskaitot rīkles gonoreju un augšējo elpošanas ceļu hlamidiozi

Aizmirsi pieminēt - anālo nesaturēšanu.

es sniedzu anālo prostatas masāžu , vīrietim būs jāšķiras no 20 ls, bet toties anālīti apsolu izmasēt pēc pilnas programas, vibrators vīrietim nav jāpērk, to es sagādāšu.

Ir atvērts jauns masāžas salons Rīgas centrā, kur tiek piedāvāta arī tantriskā (erotiskā) masāža sievietēm, erotiskā masāža pāriem (!!!) Masāžu veic augstas klases speciālisti... sīkāku info varat iegūt zvanot pa tel. 20071113...

to aina Ka mes varam sarunat ?

aina, sarunasim to analo masažu??

Piedāvāju erotisko fistingu tūplī zēniem un vīriešiem. Nagi man ir apgriezti!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Business Development Manager
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLE "TĒRBATA")
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.