misionaaru poza

kaapee zakjiem patiik shajaa pozaa opaaties?? prasa tikai to pozu vien un citaas opaaties negrib, chiikst, ka nepatiikot :D
Re: misionaaru poza

Laikam Tev gadījās vārgi zaķi...

Es dažreiz nevaru pierunāt savu zaikiti uz misionāru pozu dažreiz. Tā kā jāmeklē pareizāki zaķi

nafig saspringt ja piseejs tik suudiigs ka vienalga ko shis tur dara.. misionaru pozaa var vismaz pasnaust..:))

vo, vo - ne tos zaķus opā!

nju taa pozajau tomeer ir vislabaakaa. kaut gan manpersoniigi patiik,jano mugurpusiites vai arii virspusee, kur pati varu dariit ko veelos.

tev nav paveicies ar zakjiem, Janka!

:-)))

da kura normala taja opajas?fuuuuu,iistam zakjim no taas ne silts-neauksts,garlaiciga un iesaceeju-tinju poza un vecu oopu)))
Tante!!!

Hehehe, ļoti labs!!! Starp citu missionāru pozā arī džeki var foršāk aizmigt. Man tikai nav vēl gadījies
Re: sisiii

nju nez kaa ar to veikshanos, neba es vainiigs, ka zakjim tikai tajaa pozaa kaifs kjeraas bet paareejaas var lasiit graamatu vai degunu urbinaat, lai arii kas tiktu dariits :D Man atkal misionaaru pozaa padavai graamatu ko palasiit :D
Re: Tante!!!

Man vienalga kāda zaķis pazā, ka tik riekstus izšaut.
Janka

Ko lai saka! Nav Tev ar paveicies ar dāmām! Man tā misionāru poza labi noder, lai bikiņ atpūstos, kad esam izmēģinājuši daudzas citas.
Expisam

:)) man gan kau kaa gadiijas aizsnausties kad pujka jeemas man pa virsu... pamodos no taa ka jams man ieplikjeeja pa gjiimi..prasu "tu ko, nojuudzies?" jams "aj, es nobijos.. tu paliki tik baala"... naacaas jamam sameloties ka tad kad sievietei ir Baigi Labi tad jamaa paliek liikja baalumaa... neies taksh katram mudakam staastiit ka ar jamo ir Tik Garlaiciigi ka naak miegs..:))
Re: #

fedja: a man riekstus izshaut taapataas, bez jebkaada moraalaa kaifa nemaz neprasaas ... ta jau to darbiibu var izveikt arii masha kulachkovska :)

draiskule: nav jau taa, ka vienmeer vajag to pozu, bet nu kaadi 66% no visaam reizeem tiek taadaa veidaa izveiktas :D
Re: Janka

Nu, Janka_vai tad tu nemaaki meitenes uzkaurinaat uz citaam pozaam???
virspusee parasti ir vislabaak no meitenes viedoklja. a tu tikmeer vari lasiit gramatu vai skatiities futbola machu :))

nju dazhaado bishkuciit ar meitenju dziivi. palasi Kamasutru...
:DD
#

dullā tauta,par ko bazārs, ja izdomas naf,ta i rakom aizmigs,vai vienkārši nogurums,mok))
Re: Expisam

Jā, Tante, to tu pareizi darīji, ka samelojies, nafig vīriešus traumēt, tā jau viņi vārgi.
Re: Expisam

nu ja ka... es jau diktan vienmeer zheeloju shitos "varguljus"..:)) us savaam Stiprajaam, Muskuljotajaam rocinjaam nesaaju ij aukleeju..:)) ar karotiiti baroju ij punjkjus noslauku kad jamie apraudaas no laimes ka ir ar mani paziistami..:))

da es esmu vienreiz paarshkjirstiijis to kamasutru no viena vaaka liidz otram, neko jaunu un neizproveetu tur neesmu ieraudziijis :P

varbuut tu, speciaaliste, pastaastiitu, kaa jaauzkurina citaam pozaam?? es zinu kas jaadara normaalu zakju gadiijienaa, bet te shoreiz taads specifiski smags gadiijiens :)
Janka

Reizēm, kad māc nogurums dienas beigās, tā var labi atpūsties. Bet vispār man labāk patīk daudzas citas pozas.

Nju jaa-ja tik smags gadiijiens-tad jaaiet pie sexpataloga. shamais paliidzees. un veel priekshaa paraadiis.
uztaisi mozh meiteenam hipnozi ar domu :
tev nebuus miileeties misionaaru pozaa!!!

:DDD
Re: opaashanaas

draiskule: man jau ar patiik visaadas citas pozas, bet neba es viens pie teikshanas :D

sisiii: pie sexopataloga jau vinju nepiedabuushu aiziet, bet par to hipnozi doma laba, mosh toch var saprogrammeet zakjus, lai minetus taisa no riita liidz vakaram, opaajaas, kaa sirds tiiko, utt :)
Re: opaashanaas

Raksti labāk grāmatu, Janka
Tantukovski,ko muldies-kas Tu labdarības kombināc...

Nu visam iepriekšējam me,tā kā piekritēja,be ka Tu sāc stāstīt,ka ņērgas vien Tev trāpās,ta me vairs richtig netic))
Pastāst,ko inčantāk)PPP
Oliversam

var padomaat ka tu manaa tieshaa tuvumaa kaut vienu njergu buutu pamaniijis..:)) es njergas savaa tuvumaa ilgi neturu.>:))
Tante

Tā jau viš i,be par pieredzi-nevar jau lječīt,to kurš tik njerkst un negib mooocīties)))
laps-me out no šitā tjematjika
Janka

Un arī citi varianti man dikti patīk.
Man gan reizēm ir tā, ka es ta gribu, bet manējais vairs nespēj :o(
Re: Draiskule

man gan biezjaak ir taa, ka es ta veel gribu taa un shitaa, bet maneejaa vairs nespeej :(
Janka

Būs vien jāsamierinās un jāgaida nākošā reize :o)
piu piu

nja ciinja notiek visur un ikvienaa ! Manupraat, labaakas ir reizess, kad to dara vienreiziit, bet ilgi un izsmeljoshi taa ka ne vienam ne otram ir veelme peec tam dariit to uzreiz veel, preteejaa gadiijumaa ir pamats domaat ka kautkas ir pietruucis !
Zirgs

Kurš te runā, ka uzreiz?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Iepirkumu vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.