minets masina

Kada ir sajuta virietim ja vinam braucot pie stures sieviete taisa minetu? Vai par to nav soda nauda jamaksa ja noker?
Re: minets masina

Tu samaksāsi par visu.

Cik liels ir sods?

sodā minets visai brigādei

Ja tas naff domāts kā joks, tad tas naff pavisam smieklīgi. Es pret šādu nodarbi vadot mašins izturos klajo noraidoši. Netaisos priekšlaicīgi doties uz viņpasauli tik dēļ asām izjūtām.

man to ir aizliegts dariit braucoshaa mashiinaa.

Pareizi goča atzīmēja. Tas jau drīzāk skan kā joks. Iedomājos sevi uz štrāses, ātrums ap 110, čikse man tā maigi visu laiku tur starp kājām ar mutīti darbojās. kaiffss. Tad nākas apdzīt fūri, jāpārslēdz uz leju ātrums lai taisītu uzrāvienu, te kur gadījies kur nē, sanācis priekšā līkumiņš. No tā apdzīšanas manevra laikā izšaujas pretī džigits autiņā. A tikmēr čiksīte iegājusi kaifā un cītīgi drāž nost manu galu. Tālāk jau skan retorisks manu autokursu instruktora jautājiens: jūsu darbības kursant? Kādas darbības... Nobrēkties `bļadj`un laisties pie Pētera ar visu čiksu, kurai starp zobiem būs palicis viss mans lepnums.
Morāle? Priekš tā vismaz ir stāvvietas vai klusi meža celiņi, kur pieturēt. Es jau labāk izvēlētos kādu moteli.

Ir bijis, nav ne vainas. Bet labāk apstāties.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ACCOUNTS TO REPORT SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.