sexa kuriozi

Kādi jums ir bijuši sexa kuriozi?

Mans lielākais aplauziens bija vakar. Mans mīļais strādā netālu no mana biroja, bet nedaudz ilgāk par mani. Parasti viņu gaidu mūsu mašīnā, kura stāv pie viņa darba. Mums abiem atslēgas, lai nebūtu uz ielas jāstāv. Skatos, mašīnu nolicis pavisam maliņā no visām. Sēžu, gaidu. Izvilku no bardačoka prezi un uzrullēju uz ātrumkloķa. Likās smieklīgi. Tad ienāca galvā baigā doma, uzsēdos uz tā (jūs jau sapratāt), lai manējais pasiekalojas, kad atnāks. Skatos, šis ar kolēģi nāk. Uh an ah, netieku no tā kliņķa nost, sanervozējos. Pēdējā momentā nokāpu un prezi uzspēju novilkt. Tā mēs visi trīs braucam un te es pēkšņi atcerējos, ka manas biksītes mētājas uz pakaļējā sēdēkļa, nu ja, tieši tur, kur sēž tas svešinieks :) Pēc tam savam mīļajam visu izstāstīju un beidzās mūsu saruna ar labu sexiņu mašīnā :)
Re: sexa kuriozi

jauki!:d vismaz būs ko atcerēties. man nav bijis kuriozu

Skatos, laba fantaazija, Tev Jolka, gadiijumaa neraksti stastinjus "Zhirafei"? Saakums daudzsolosh, beigas izchaaksteeja. Vareeji nobeigt stastinju shaadi : ..beidzas musu saruna ar labu seksinju trijataa + aatrumklokjis.

haha pilnīgai laimei to kloķi vajadzēja purkšķī iebāzt

Fantāzija man ir ļoti laba un izdarības vēl labākas. Neviens nav vainīgs, ka Andris labāku draudzeni par Žirafi nav atradis :d

man jautājums - auto bija automātiskā ātrumkārba vai manuālā? :DDD

slims cilvēks

jā. slims, kas par savu purkšķī došanu vien raksta. pat ārsti nespēj palīdzēt... cik žēl:/

man šitos jaunatnes gājienus neizprast , vot nesaprotu kur var šitāda doma ienākt prātā maukties virsū visam , kam var - nu kur tur var būt kaifs - nu nesaprotu un viss , tāpat kā arī vibratori man nepatīk un viss , 2x man uzdāvāja - bet es tik paskatījos uz cenu, ka labāk man par to naudu kādu smukumu būtu nopircis
nu un kāda vaina spodrim , varētu padomāt, ka citi te baigās gudrības vai ko sarakstījuši , nu kādam žēl, ka viņš uzticīgs saviem sapņiem un domām

spodra aizstāve ja?

nē , brīvas izteikšanās aizstāve , jā !!!

bet tas vienkārši tracina, ka visur, kur vien var bāž savu slimo fantāziju. lai dibina klubus un tur arī realizē savu slimīgo fantāziju

nu tracina, protams, bet nu pasties uz ielas , kas notiek, iet un nospļaujās - nu tas netracina ? katru reizi iedomāju, cik labi singapūrā - tur sodot par spļaudīšanos
otrs - man domāt, ka spodris to aiz gara laika raksta un tikai nolūkā , lai visus kaitinātu , ja pašam kāds īsts gejs uzmāktos ,kaktā viņu iegrūdis, nevar zināt vai šamais tur šausmās nesaļimtu, paspējis nožēlot visas tās reizes , kad vien par purkšķī došanu rakstījis

par to, ka kāds nospļaujas uz ielas es nemanu, jo arī pats nespļaudos. es saku, šitādus purkšķomānus vajag uz bambusa virsū. oi kā sāpēs kliegs...

elmiņa ir smirdīga petene

nu nē, tas jau skan varmācīgi un briesmīgi - tā nu gan nevajag, kas tevī pašā notiek, ka šitā domā , nu liec viņam mieru un viņš liks tev mieru ; nu kā var būt kāds uztraukums par otra dibenu vai runāšanu par to , galvenais, ka tu zini par savu un rūpējies par tā drošību un labsajūtu
...

Jolka!

varēji sameklēt mani netā un es tev iespraustu ar savējo tā būtu labāk

tad lai patur savas fantāzijas sevī.

punktiņ, un kāpēc tu vari te savas fantāzijas rakstīt, bet viņam jāpatur sevī ? šitas man arī nepatīk,ka citus grib ierobežot

nu kāpēcīšus jāpaklausās, tur tu dabūsi atbildi. tas vienkārši sāk krist uz nerviem. pat schranz mūzika ir interesantāka. ja gribi zināt, kas tas ir ieej hardcast.de ja nemaldos. viens no tiem kanāliem spēlē. nu tas tikai liecina par tā cilvēka izdomas trūkumu!

tā tas ir redz. visam jau jābūt robežai. tas nekas, ka nets ir kā miskaste, kurā katrs atrod sev vajadzīgo. varbūt nepiegružot ar šiem [purkšķiem]

nu nezinu, mani netraucē , man kolēgi neļauj mūziku klausīties , redz traucejot , bet pēc darba es no visām tehnikām, ka tik tālāk nost

ja neļauj mūziku klausīties, tad dungo domās! vai uz austiņām. jeb uz kompja uzliec, lai tak skan fonā! man mājā visu dienu skan mūzika! ja tāda neskanētu es nojūgtos! neko nevaru darīt bez tās.

nu labi, iečekošu , bet izklausās pēc nosaukuma vien diezgan aizdomīga, man jau kas liriskāks parasti iet pie sirds

tas nav tas pats, kas trance. jocīgs vispār nosaukums. es gribētu to saukt par agresive techno. a pie viņa var labi gulēt. ja klausies, tad ar labu nakti jau iepriekš:))

spodris ar savu purksii dosanu ir reizes 100 normaalaaks par autori, kas savaa caurumaa baaz dzelzgabalus, pie taadas aiziesi ciemos un nekam maajaa skarties klaat nevar, viss nupat no cauruma izvilkts, piedaavaas teeju padzert, kruuziite ar karotiiti vel siltas, nupat no cauruma....)))

A ko shis taa mashiinu nolicis bija tajaa malinjaa? Grasiijas izduspseet savu darba koleegji Juri?

nabaga kolēģis
Re: to .

jā kolēģim bija smaga darbadiena un vēl mājupbrauciens jāpavada aizmugurē sēžot kopā ar briesmīga paskata bumbierenēm :D

domāju, ka ies prom no darba tagad. laikam trauma uz mūžu

man domāt ka ņemot atvaļinājumu un apmeklējot pdihologa nodarbības šoreiz vēl izlīdzēsies :)

es ieteiktu mainīt darbavietu. jo pēc atvaļinājuma tas var atkārtoties un tad jau velta nauda izmesta.

autores calim arii laba diena, sis ved uz masiinu juri,lai to izdupseetu, obloms masiinaa vecene seez, sis liek pirmajaa robaa, lai saaktu brauksanu, roka slapja, lipiiga un nelabi smako, naakas slauciit uz dzinsiem, ko sis tikai vakaraa izmazgaajis....))))

nē. tā vecene varētu aizskriet aiz šoka:d nu bet anyway fui. tāda lipīga roka... nabaga kolēģis. vēl var arī tiesāties. bet tas būs fufelis. čakars.

nē. labāk nofilmēt kā pierādījumu tiesā, ja nu šis sadomā tiesāties.

Es piedavaju shadu damites versiju:

Mans lielākais aplauziens bija vakar. Mans mīļais strādā netālu no mana biroja, bet nedaudz ilgāk par mani. Parasti viņu gaidu mūsu mašīnā, kura stāv pie viņa darba. Mums abiem atslēgas, lai nebūtu uz ielas jāstāv. Skatos, mašīnu nolicis pavisam maliņā no visām. Kaapju mashiinaa- a tur mans Janchuks kopaa ar kaadu man nepaziistamu viirieti, pilnigi kaili mengjeejaas. Sveshais uztupies uz mashiinas aatrumpaarslega, Janchuks piekjeeries pie vinja daikta turaas, ar zobiem. Vai nav kolosaali? Es uzreiz noraavu no seviim dreebes un metos pulcinjaa.

nē.

Sveshais uztupies uz mashiinas aatrumpaarslega, Janchuks piekjeeries pie vinja daikta turaas, ar zobiem. Vai nav kolosaali? Es uzreiz noraavu no seviim dreebes un metos pulcinjaa.

un kaa mees trijataa paneemaam prieksaa to masiinas aatrumkloki....
uz maajaam gan naacaas braukt ar tramvaju, autoservisaa meistars saka, ka lai iztiiriitu taas sulas un su..us, kas aatrumkaarbaa sateceejusi vajadzees nedeelas triis.)))

..un peec tam vel servisaa ar mehaaikji un visu vinja brigaadi. It seviskji man patika domkrats.

Tikai nedirs, ja..! Mani jūs nepaņēmāt..!

nu patiesību zina tikai īstais kolēģis.

laba teema un gribas ticeet, ka tieshaam taa arii bija! ko juus visi te pieseejaaties.

cik labi tomēr, ka esmu gejs.

domāju, ka te nevienam nepiš kas tu esi kroplis vienalga.

iepazīšos ar treknu geju retām, bet kaislīgām tikšanās reizēm manā automobīlī.
Re: to Jolka

Liela mašīna ar mazu pārslēdzēju? Tad kāds no jums abiem labi pelna... un mašīnai tumši logi... Kāpēs meti biksītes aizmugurējā sēdeklī? Tas tak nav ērti...

nav kas to ķēmu novāc? čista jau zb.

tiešām, novāciet to agresīvo ķēmu - pa dienu viņš solīja mani pat nogalināt!

pastāsti - tu sevi uzskati par gudru puisi?

purk purk?

Mani nodročīja un ņēma mutē 5 piedzērušās sievietes. Iesākumā turēja, bet beigās jau bija labais.

tikai pierādat savu stulbumu. neko interesantāku nespējat.

un pats MMM nebiji piedzēries? jeb biji skaidrā

hm, man ir liela nesaturēšana - lūk tas laikam ir rezultāts, ka eksperimentālos nolūkos no rīta puses tomēr ļāvos purkšķī.

jāpalūdz kādam lai tevi novāc.

kam tad lūgsi? tādiem pašiem pamuļķiem kā pats?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
PROGRAMMĒŠANAS INŽENIERI/-ES
Ubiquiti Networks Inc.
Konkurss beidzas 2014-07-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.