Pērku Riga-Jelgava un Jelgava - Riga Vilciena biletes

Varbut ir kāds strādājoš cilvēciņš, kurš katru dienu parvietojas ar vilcienu Riga - Jelgava Jelgava - Riga?
Man deretu jebkādas biletes- mēnešbiļete,
vai nedelas biletes turp atpakal, vai arī varbūt kāds var iekrāt viena mēneša darba dienu biletes turp atpakal?
Loti vajag. samaksasu pusi no bilesu summas!!!
nederes biletes vecakas par 1 menesi.
Jau iepriekš paldies par atsaucibu ;) Rakstiet uz @
Re: Pērku Riga-Jelgava un Jelgava - Riga Vilciena biletes

Ai Linda, Linda, atkal jau tu ar savām nelikumībām.

Nav nekadu nelikumibu. Es pirmo reizi vaicaju pec biletem :o
Kas tur nelikumigs? Man skola pieprasa, bet es braukaju ar autobusu, bet mums pienem tikkai vilciena biletes. Cena sanak tiesi tada pati. Bet ar vilcienu sanak 2 stundas ilgak braukt, jo dzivoju vel gabalinu no Rigas.
Varbut ir kads kurs brauc ar vilcienu un perk menesbileti? Es varetu atmaksat pusi no menesa braucieniem.
Bet kas tur slikts jopta??? Ta ari nesapratu??? Vai tad es kadam sliktu daru?

dari gan un kā vēl - tu dribi zagt no manas naudas!!
Ja nesaprati - tā nauda, ko tu taisies dabūt caur biļetēm, nav radusies pati par sevi, bet gan savākta caur nodokļiem no tādiem nodokļu maksātājiem kā es. Ja valsts šo naudu neiedos tev tavai biļetei, tad tā aizies citur - medmāsai algā, maniem bērniem par bērnudārzu vai mazums kur citur. Es neesmu maksājis nodokli ar piezīmi - samaksāt Gerdai par biļetēm bet gan ar domu, ka no šīs naudas valsts rūpēsies par mani ! vai skaidrs tagad ?

Neesmu sliktaka par medmasu vai ieredni vai deputatu un ta nauda sen vairs nav tava :D

medmāsa ārstē manus bērnus
ierēdnis vai deputāus vismaz vārdos pārstāv manas intereses
bet tu ?
jebšu tu domā, ka medmāsa , ierēdnis vai deputāts dzīvo no nodokļu naudas NEKO nedarīdams ?
savukārt ja tu domā, ka nodokļos samaksā nauda ir ārpus maksātāju kontroles , tad tev nav taisnības... kaut arī ceļš ir tāls un grūts, bet tomēr šī kontrole kaut arī netiešā veidā eksistē. savādāk KNABis būtu likvidējams kā bez darba sēdošs..

Cik smiekligi :D Visi izsakas mana varda :D:D
Es tik tagad ienacu izlasit un tik daudz Gerdas paspejusas jau but :D:D

Bet patiesiba majas tiranam nav taisniba!!! Jo Es tacu braukaju visu laiku- katru dienu!!! Tadel man biletes ir janodod!! Vienigi es savas nevaru nodot, jo braucu ar mikrinu, kur es maksaju uz pusi vairak, neka maksa ta vilciena bilete kuru es velos nopirkt!! Laikam esat parak dujs lai to saprastu. Un ne jau es tur miljonus pelnisu :D:D Es sanemsu tikkai viena brauciena turp atpakal summu lidz skolai :) Bet janodod ir visa menesa biletes! Vot kak :) Ta ka neskatieties cita macina!! Bet gan izpalidzat :)

aR mani nerēķinies

paris reizes brauc ar vilcienu sarunā kādu, kurš Tev dos biļetes. Pusi cenas gan nesoli - muļķīgi. Pasoli 10 ls

es varu dabut tev biletes, cik vajag!

varu iedot tadas biletes, ikai bus uzradits 0.00, jo ir invalidiem.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Dzesēšanas un kondicionēšanas projektu vadītājs/-a
Baltic Master

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
TIRDZNIECĪBAS UN SERVISA SPECIĀLISTS/-E (DARBAM KURZEMES UN ZEMGALES REĢIONĀ – TUKUMS, DOBELE, AUCE)
DeLaval
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.