Ogošana Zviedrijā

Sveiki.
Vēlos braukt uz Zviedriju lasīt mellenes, piedāvājums braukt ir ap 20.jūniju uz turieni, darbs apmēram 3 mēnešus. Dienā varot nopelnīt aptuveni 70 ls. Vai tā ta varētu būt. Varbūt kādam ir cita informācija. Varbūt kāds kaut ko tādu Zviedrijā darba. Lūdzu pastāstie.
Jau iepriekš visiem paldies.
Re: Ogošana Zviedrijā

oi kā man tā ogošana riebj, vot vienīgas ogas ko nelasu..:) bērnības trauma..:)

Anta, atkariigs no taa, kas tev to piedaavaa? Vai firma, vai kaads turienes letins?

vai cilvecini kautka neticas pa 70ls un vispar mellenu lasisana... nu varbut varbut...atceros ka 2uznemigi dzeki kartoja uz Somiju ogas lasit veselu tipa IKARUSU ar letiniem pari robezai pat netika tas bij 7g atpakal bet pa ogam mellenem toc neticu

mani arii intresee ssis pasaakums.tikai man teica ka sezona saakas ap 10 juuliju.varbuut uzraksti man uz e pastu meegjinaasim uzzinaat kautko vairaak kopiigi...

Ls 70 x 22 darba dienas mēnesī = Ls 1540 - nav nemaz tik neticama alga priekš Zviedrijas, pirms nodokļiem pavisam normāli. Tā kā te par šo algu plānots darbināt 30 dienas pa >12 h un ar izpildītu normu, arī ticami, tomēr jānovērtē, kas to piedāvā. Iz vietējiem bāleliņiem par 90% uzmetiens.

taisniba taisniba jt

man e-pasts: antagriinberga@inbox.lv

pat prieks Zviedrijas taa ir laba alga
neticu

nonsenss. Tu tās ogas ar uguni nevarēsi sameklēt...priecāsies, ja litru ogu salasīsi

taisnība..esu bijis reizes trīs..jābrauc tikai ar savu auto..2-4 cilvēki mašīnā..ogas tur mežā neaug..izcirtumos..pakalnos..saules pusē..melleņu sezona sākas kā kuru reizi..bet pārsavarā augustā..ja kāds stāsta ko citu iedod štangā..jūlijā vņi tur lasa lācenes pa purviem..man savādāk..zvanu..prasu kas un kā..ja ir ok braucu..paņem šņabīti tas tur zelta vērtē..redzot tevi ar litru rokā atmaigst jebkurš zviedrs.

padalies uz kurien bruac apmeram cik km no stokholamas un kada virziena,vai norvegija ari tas darbojas?? un kadas ir cenas?

braucu tālu uz ziemeļiem..kādi 850 km..tur ir tāds miestiels..VIDSELA..no stoholmas brauac līdz PITEA..tad līdz ELSBINAI..un tad līdz tam miestam..nu tie tādi lielākie orientieri..cenas atšķirās no ogu daudzuma..pagājšgad bija 20 kronas 1 kg..tas ir aptuveni 1,4ls..ogas tur neaug kā pie mums..ja viņas tur ir tad ir paklājs..šķin tikai..bet ja nav..tad nav..UZMANĪBU..NORVĒĢIJĀ AR LIKUMU AIZLIEGTA ŠĪ NODARBE..TJIPA BOJĀ MEŽU..tāka neiesaku..un atkārtoju..MELLEŅU SEZONA TUR NESĀKĀS JŪNIJĀ..JA KĀDS TO GRIB IESTĀSTĪT AR RUNGU ŠIM PA MUGURU..vaitad jūnijā mēs latvijā jau šķinam mellenes kilogramiem !!!

Man ar parādījās interese par šo ogošanu :)
Ja arī brauc,tad kas ir jāņem līdzi un kādi tur ir apstākļi? Ja uz Ziemeļu pusi,tad gan jau tur ir vēss laiks.
kāda tur ir dzīvošana,kāda atpūta?
Vai tiešām ir vērts braukt - vai var nopelnīt???

Pilniiga taisniiba romulam

Ja jau romulam taisnība,ko tad viņš pats uz turieni braukā trīs gadus pēc kārtas?
Tad jau nav nemaz tik slikta tā nodarbe?

Mani ieintereseja ta Zviedrijas ogosana.Mana masa pat 250Ls samaksaja,lai tikai tiktu uz to ogosanu.Sakas ar mellenem un tad jau bruklenes.Ja kads varetu man visu aprakstit,ka tiesi ir ar to ogosanu,un vai tiesam ir jasamaksa,lai tiktu taja darba. Butu loti pateiciga.Varbut pa to naudu varetu atrast kadu citu darbu,un vai tiesam Zviedruja ir tadas ogu razas?

250 ls...VĀJPRĀTS..par ko..!!!??? zviedrijā katrs var brīvi iet mežā un lasīt..ogas..sēnes..tam nekādu atļauju nevajag..tas neskaitās oficiāls darbs..!!! Nu !@#$%..kāds murmulis atkal vāra piķi uz šitā pasākuma !!! Teikšu vienu..JA NAV SAVA AUTO UN KRMPJA KAULOS..TAD TUR NAV KO DARĪT..cilvēki mīļie..tak domājiet ar veselo saprātu..neiekrītiet uz šitiem AFĒRISTIEM !!! 250 LS...........VĀKS VISAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mees ari gatavojamies braukt..

sveiki milie cilveki gribu pateikt vienu viens litrs maksa 18 lidz divdesmit kronu nauda tas ir no lata lidz lata cetrdesmit ja kadam intrese braukt ir sava masina telts un uz cetriem cilvekiem 155lati tad mierigi kas velas mus panemt ar sievas divus un jus divi izbrauksana 20 julija biletes perk 15 julija vel daudzi brauc 20 datuma uz zviedriju lasit ogas tikai viens no stoholmas vel jabrauc talak ar masinu divsimti kilometru tur vel japieskaita kadi 20litri degvielas rupji rekinot jakas sutiet man sms uz numurinu 22079889

a caur kurieni tu gribi braukt taja divdesmitaja

es ar tanī pilsētelē vidselā esu bijis divas reizes !!! šosezon atkal braukšu !!! ja redziet sarkanu audi a4 nepaejiet garām :-)

jani ar audi sarkano kad doma tur braukt un cik aptuveni vajag biletei lidz turienei cetrata un ka tur ar tiem uzpircejiem

Kā ir ar uzpircējiem, vai tie tālu un kā pieņem?

skatoties caur kurieni brauc !! ja caur stoholmu tad auto pakete kādi 130 ls...4 cilvēki plus mašīna,ja caur helsinkiem tad auto pakete kādi 80ls ,bet jāreķinās ka benzīnu vajadzēs vairāk jo caur visu somiju jābrauc un augšā pāri robežai zviedros.Pieņem ogas turpat uz vietas tai miestā.

caur helsinkiem ....tas ir no tallinas !!!

Mellenes jau lasa ar mašinīti, un kā pieņeem, tādas pašas ar lapiņām?

Mi s zhenoj sobiraemsja na sbor jagod, podskazhite skoljko nado s soboj vzjatj deneg i kak eto voobshe proishodit? gde ostanavlivatsja na noch?i skoljko zhilje i pitanie stoit??

Man arī doma bija braukt,uz Somiju ogās un pie reizes pie lāčiem...:); 100% Romulam taisnība,ka nav ko maksāt starpniekiem,jāorganizējas, esmu viens + bembuks viens,izturība un agļu valoda arī itkā..,varbūt kopā lētāk,? neesmu maniaks!!!
Mans @pasts ir Krist.z@inbox.lv.

Vai tad ogas šogad būs? Un visiem pietiks?

MES ARI AR VIRU GRIBAM BRAUKT KADA14.JULIJA..... VARBUT VARAM SAZVANITIES.. JO 1.REIZI VEL IR JAUTAJUMINI!!!!!!

a cik reali var salasit tas ogas pa dienu?
vai vispar sogad ogas ir?

Sveiki visiem!!! Esmu no Ventspils! Šāds darba piedāvājums ir www.ventspils.lv! Mēs ar vīru piezvanījām un noskaidrojām,kas tur īsti ir ar to ogošanu! Ir starpnieks! Starpniekam jāmaksā 25,00 Ls par to, ka izstāsta kas jāņem līdz, noslēdzam līgumu ar viņas!!! Viņa 20 jūlijā brauc kopā ar mums uz Zviedriju, pavada mūs līdz kempinga vietai! Mājiņa 4triem maksā 32 Ls, bet par telša vietu jāmaksā 2 Ls.dienā katram! Viņa parāda arī ogu nodošanas punktu! Ir ar mums 5 dienas un pēc tam paliekam vieni!!! Kempinga vieta atrodas netālu no Stokholmas!!! Nopelnīt varot 70 Ls dienā!!! protams, dabū rauties ne pa jokam!!! Bet mēs tak braucam pelnīt, tātad, saprotams, ka nebūs viegli!Ogas jālasa it kā kastēs, bet viņa teica, ka pa kluso, lai lasa spainī un pēc tam pārber kastē!!! Biļete uz turieni maksā 4triem cilvēkiem un 1 auto 78.00 Ls. Lēti tāpēc, ka brauc vesela grupa!!! Lētā pakete! Jāizmēģina, tad jau manīs, kas un kā!!!

Ko ta viņš tādu var izstāstit, vai tad nezināt ko jāņem līdzi ogošnai un dzīvošanai kempingā. Un uzpircējus jau nav problēmas atrast, tik jāuzprasa.

Mēs arī brauksim ar šo pašu prāmi un pēc šī sludinājuma 20.jūlijā, uzskatu ka 25 ls par pakalpojumu nav liela nauda un ja nekad nav būts taj pusē, tad var "noziedot" šo summu,jācer ka tā nav krāpšana.

Mēs brauksim pāris dienas vēlāk un uz savu roku. Ja mēle ir, tad jau nepazudīsim.

Kaut kā smagi aizdomīgi ,tas ka kempings tuvu Stokholmai par to gan šaubu nav, bet par tām augām gan, tad kāpēc citi traucas tuvu pulāram lokam tās lasīt,ja te pat pie Stokholmas 70laši sanāk, SVIESTAS!!!

he..he..ogotāji aug kā sēnes..un starpnieki arī..jankam taisnība..nav tur tik ātri ko darīt un 32ls par būdu tas ir dārgi..mēs maksājam 3 ls sutkā par dzīvokli no cilvēka..nēesu arī dzirdējis ka ogas kāds lasītu stoholmas tuvumā..visi brauc uz augšu..uz ziemeļiem..bet kas zin.....esu bijis vairākas reizes un vienmēr lasām ogas maisos..gribu redzēt kā jūs tās kastes dabūsiet lejā no kalna :-)..jeb jūs domājat ka tās ogas aug ceļmalā..esiet prātīgi ar knišļiem tie tur uzbrūk miljoniem..var sakost tā ka no rīta acis neatvērsi..domāju ka te jums palīdzēs mitrās salvetes vai smēre..saucās US622..maksā apmēram 32 kronas..nu ko..lai viecās..ja gadījumā redzat zilu 6 mazdu nepaejiet garām.

Ar tiem apgabaliem ir taaa, jo ausgtaak uz ziemeljiem jo vairak ogu, jo vairaak ogu jo vairaak Polju, jo vairak Polju jo mazaka cena ogam!!!

Tad kurā apgabalā būtu visoptimālāk ogot?

Gruuti pateikt, es tas pilseetas neatceros, ka vinjas sauc, bet nu nostaak no ziemeljiem, pamekleshu ta miesta nosakumu uz kuru braukshu, tad doshu zinju!

he tu nugan riktīgs ogotājs - neatceries pat kur esi bijis..........nestum te fufeli un nejauc cilvēkiem prātu.....................

Tu pajolinj redzi kaut viena vieta, kur esmu esmu rakstiijis ka esmu bijis ??????????????????

KAA SHOGAD AR CENAAM ? KADAM NAW KADA APTUVENA INFORMACIJA ?

Kad sak pienemt ogas un ka var atrast tos uzpircejus???? Vai ir kadas specialas norades?

TAD TURI MUTI ANTIŅ..NEVIS BĀRSTI TE SAVUS MURGUS..TJIPA TĀ UN ŠITĀ..KO TU VARI ZINĀT JA PATS NE REIZI NĒESI TUR BIJIS.....āksts..viņš paskatīšoties kartē.........

Paldies visiem par ieteikumiem! Noteikti gribu braukt,ja nesavaņģošu kaimiņpuikas ar mašīnu,tad drīkst kādam pievienoties?

visi tik paarliecinaati, braukt ar savaam masiinaam, labi teoreetiski jaa, bet praktiski, ja lietotam auto uz cela kas nopietns atgadaas un pats saviem speekiem netiek galaa, tad staavi un plaati rokas, ka neiznaak kaa filmaa BRAT2........... it kaa nekas, bet tomeer gabals liels un lietots auto ir lietots.......es runaaju par 90.gada autiniem plus miinus...........

šādas problēmas var visur gadīties.........diemžēl

Autors: tam OGOTĀJAM
Datums: 17.07.09. 06:39

TAD TURI MUTI ANTIŅ..NEVIS BĀRSTI TE SAVUS MURGUS..TJIPA TĀ UN ŠITĀ..KO TU VARI ZINĀT JA PATS NE REIZI NĒESI TUR BIJIS.....āksts..viņš paskatīšoties kartē.........

muti turi tu pajolinj, tev tik atistitas smadzenes naw , ja tev vinajs visapr ir , lai tu varetu iedomaties, bet tu nemaki domat , ka esvaretu labi pazit, un pat loti labi, cilveku kas tur brauc jau gadiem, un zini loti daudz un ja tevi kas neapmierina tad varbuut tu vari sniegt preciizaku un kvalitativaku informaciju par man ?????

pirmos punktus ver valja 1, 2 datumaa, parejos nedaudz velak , Es griezhu uz Varmlandu, kadam ir kada noderiga informacija par to vietu, jautaju, jo interese katra cilveka viedoklis, kas gajis, cenas u.t.t! Paldies jau ieprieksh!

Es šinī kartē:
http://www.mobilehomes.lv/karta%20latvii.html
atradu Varmlandu rajonu,tātad arī Norvēģijas pierobežā ir mellenes,a pašā Norvēģijā arī ir? Vai kāds zina?

varbūt kādam ir kāda brīva vieta un var paņemt lidzi 22349592

Esat gan jūs izturīgi. Es tepat paogoju divas stundas, un man pietika. Ja to dara kā darbu, tad nu es neizturētu.

Bet,Anit,ja ar to varētu labi nopelnīt,vai tad nepaciestu?Es tik domāju,vai sakarā ar krīzi tur arī šogad labi maksās?

Nezinu kā citos rajonos bet augšā ziemeļos sāks pieņemt 4-8 augustā...sazvanīju to onku zviedros kas tur visu to fīrē...šis teica ka raža vidēja..teica arī ka tautas būšot daudz..izbraucu 30 jūlijā no Tallinas..jāpaspēj zivis pamakšķerēt līdz sezonas sākumam.

kur tad copeesi romul ???
ta razha ta nekad slikta naw, galvanais jaatrod kur ir ogas :D , romul naw infaspar cik aptuveni iepirks ???

ROMUL UN CIK TU PATS IEPRIEKSHEEJOS GADUS DIENA PELNIIJIS, PASTASTI KAS UN KAA, JA NAW SLINKUMS RAKSTITT UZDRUKA UN PASTAST KAA TURISTIT IR, KA PATS LASIJU, KADAS SLODZES JEB CIK STUNDAS DIENAA ??KAA SAUC TO VIETU KUR TU BUUSI, josakuma es braucu uz vormlnadu, pectam ja nebus ok tad domaju talak uz ziemeljiem!!!

kurš var pateikt kā lētāk aizbraukt mēs četri cilvēki ar auto izdomājuši braukt, no ventspils skatijos bija 70 lati par auto un no cilvēka 22ls vēl degviela varbūt ir kāds savādāks maršruts?

Atradu prāmja cenas no Rīgas.Varbūt tomēr lētāk,kā no Ventspils?
http://www.tallink.lv/lv/prices/oneWay/sto-rig/default.htm

braucu uz ziemeļiem..miesta nosaukums VIDSELA..par cenu pagaidām info nav..cenu nosaka pieņemējs orientējoties pēc tā cik par 1kg sola fabrika..pagājušogad bija 1,60ls..cik var salasīt atkarīgs no paša cilvēka..un protams arī no ogām..kilogramus 30 iesācējs sliktā sezonā salasīs..labā sezonā var salasīt divreiz vairāk..jārēķinās ar to ka..vajadzēs nopirkt kombainu ar ko lasīt..viņiem tur tie verķi tādi jocīgi ne tādi kā latvijā..meži tur nenormālākie simtiem kilometru..upes..ezeri..riktīgi ziemeļi..zvēru daudz..čūsku arī..zābakus obligāti..zviedri kur vien var un par ko vien var prasīs naudu..vislabākais kukulis šņabis.

Cik var šņabi ievest?

Kur tie kombaini pārdodas un cik maksā. Kur lasa un kā nodod( tara).

Ogoshanas stash 9Gadi, ja kaadam interesee varu uzrakstiit kas interese!
romulam ir taisniba..

pats braukshu 31 julijaa no Tallinas. jo parasti sezona saakas ar 1 augustu!!

Aizbrauciet tur un dzeniet kandžu. Noiets garantēts.

Mani arī interesē ogošana Zviedrijā. Uzrakstīju dažiem no jums e-pastus.

Cerams lāčus nesastapsiet, faķīri tādi!!!

Dendij, varbut iedod savu e-pastu, man ir jautajumu leerums :) !

ROMUL cik ilga laika tas iesacejs var salasit tos 30 kg ? visu dienu, nu cik stundas ? un cik tu pats salasiji ??? u cik ilgaa laikaa ?

ROMUL cik ilga laika tas iesacejs var salasit tos 30 kg ? visu dienu, nu cik stundas ? un cik tu pats salasiji ??? u cik ilgaa laikaa ?

kur dziivoji? kempingaa? kaa tur maksaaja dziivoshana ?

kempings no 70-90Ls menesii tas ir uz atlaidi...atkariigs no ogaam ja ir daudz ogas atd var arii vaitraak salasiit!!! :)

Dendij, tas ir kur ??? tur kur es braucu , tur 4 cilvekiem 32 ls diena masa maajinja kempingaa!!! Savu -epastu iedosi???
dendij ,pastast kur lasi kaa lasi, cik ilgi dienaa, parsavra ir labas ogu sezonas ??? ka cenas mainaaas pa gadiem ??? cik diena videeji lasi un cik ilgi lasi ? kura rajona lasi ?

Zviedrijā savvaļā dzīvo vairāki tūkstoši brūno lāču- tas tā informācijai!

Ļoti interesē! Tikai Tu man neatbildi :/

Autors: Dendijs
Datums: 21.07.09. 23:36

Ogoshanas stash 9Gadi, ja kaadam interesee varu uzrakstiit kas interese!
romulam ir taisniba..

Statistika gan neiepriecinoša...........bļāvieeeens!

varbūt kautkur var dabut konsultacijas ta lai vis ir skaidrs jo šeit jau neizdosies pie precīzas informācijas tikt, protams par samaksu
karlis300@inbox.lv

Kā tur ar tām čūskām, tur ir odzes, zalkši, jeb kaut kādas kobrveidīgās!?

vai tad Zviedrija klimats daudz atshkjiras no latvijas ??? :D

Nu vispār jau laikam atšķiras, ziemeļbrieži, vilki, ap2500 un vairāk lāču, vai vēl turpināt?

Neiekrītat! Šogad Zviedrijā un Somijā ogu nav....Ir , bet ļoti sīkas...Pats strādāju Somijā pie gurķu novākšanas un vaktēju mežu....Visas ogas saulē izcepušās...Vajadzēja 3 ned apakalj 30mm lietu un tad varbūt būtu bijušas arī ogas,bet...Es tagad ar neko nevaru izdomāt...Varbūt meklējam iespējas iepirkt ogs tepat latvijā un vest nodot uz Tallinu vai Somju???
Uz doto brīdi Somijā varētu būt cena 1 kg melleņu 5eur/kg bet precīzi nemāku pateikt.Ja kādam ir kāds priekšlikums,mans nr 22423595

Neveinmeer ogas aug izcirtumos cik emsu braucis katru reizi gandriiz atshkjiraas ogu vietas kur vinajs aug un neaug!! tpc meklee kur tuvaak ir purvi vai dziljaak mezhaa kur saule nespiid!! :D... un tie nokrishnji ir atkariigi no vietaam zviedrijaa !! :) takaaa nevisur ir karsts ir arii tak lietaus bijis cutur :)

nezinu kas tev tur ir izcepies.......man māsa zvanīja no zviedriem....ogas ir..... tik vēl pazaļas...sāks pieņemt ap 6 augustu......tas gan ir tālu ziemeļos..................

nu bet logjiski ka ogas ir kaa bez vinjaam :D jaatrod tiaki kur shogad aug un tad jau ir oky!! :D

nu bet logjiski ka ogas ir kaa bez vinjaam :D jaatrod tiaki kur shogad aug un tad jau ir oky!! :D

GALIGI DIRSA TAS OGAS NAV KO DARIT VISI ZIEMELI ISTIRITI TUKSI MELLENES NAV POLI VORMLANDE RATVIKA BORLANGE DALARNA LEKSAND TIRI MEZI UN SIKAS OGAS PIENEM JAU NO JULIJA SAKUMA BET PAR DESMIT KRONAM PA KILOGRAMU BUSOT NO 1AUGUSTA DIVDESMIT KRONU PA KILOGRAMMU BET KAS GRIB BRAUKT ATPUSTIES UN DRUSKU PAMEKLET PIEDZIVOJUMU NAV SLIKTI BET TA NAV KO DARIT TICIET MAN UN NO TA VENTSPILI TA DIRSA TA VISPAR TRAKA DZEN KAUKADAS BUMBAS BUS AIZBRAUKS BVETBUS ZOPA TA VOT MILISI PASI ESAM RATVIKA SEZU RATVIKAS BIBLOTEKA UN RAKSTU JUMS LAI ZINA KAS GRIB BRAUKT NEIEKRITAT LUDZU CAU VISIEM

GALIGI DIRSA TAS OGAS NAV KO DARIT VISI ZIEMELI ISTIRITI TUKSI MELLENES NAV POLI VORMLANDE RATVIKA BORLANGE DALARNA LEKSAND TIRI MEZI UN SIKAS OGAS PIENEM JAU NO JULIJA SAKUMA BET PAR DESMIT KRONAM PA KILOGRAMU BUSOT NO 1AUGUSTA DIVDESMIT KRONU PA KILOGRAMMU BET KAS GRIB BRAUKT ATPUSTIES UN DRUSKU PAMEKLET PIEDZIVOJUMU NAV SLIKTI BET TA NAV KO DARIT TICIET MAN UN NO TA VENTSPILI TA DIRSA TA VISPAR TRAKA DZEN KAUKADAS BUMBAS BUS AIZBRAUKS BVETBUS ZOPA TA VOT MILISI PASI ESAM RATVIKA SEZU RATVIKAS BIBLOTEKA UN RAKSTU JUMS LAI ZINA KAS GRIB BRAUKT NEIEKRITAT LUDZU CAU VISIEM

DENDIJ TU I TRAKS SAKAS DRIZ JAU BEIDZAS TAD JAU TEV JABRAUC IR 800 KM UZ ZIEMELIEM LASIT VIODSELA LACENES NOSALUSAS MELLENES ZALAS VEL UN LOTI MAZ TAKA TA IZBAUDIET KAS GRIB MUGURA PEC OTRA DESMIT LITRIGA SPAINA BUS DIBENA CUSKAS IR BET PAREJIE DZIVNIEKI NEMAZ NESATRAUC LOTI RETI VAR IERAUDZIT TAKA KAS GRIB BRAUKT OFICALI ZABAKUS UN SILTAS DREBES LIST GAN TRAKI IK PEC DIENAS UN KA TU VARI PALASIT GALIGA DIBENA

Nu vot tā! Paldies ,Modri,par slikto informāciju!Tātad atkrīt tā lielā peļņa!Esmu sašauta!

Modri, vai lācus ir iespējams satikt, vai neredzēji, cik garas tās čuskas ir un vai indīgas?

Modri es tev pilniibaa nepiekriitu!! :)) Es lasu kur ir polaarais lohs!! ap to kvartaalu! es braucu no talinas uz helsinkiem ar kugji.... un tad es braucu uz zviedriu ar mashiinu!! takaa es tur pa aukshu vein kuljos!! un taas muguras saapes ir tiaki peec paaris dienaam un tad pierod!! nevaig slinkot un ja reiz esat aibraukushi straadaat tad straadaajat!! nevis laizhat luni!! chuuskas pa 8 gadiem emsu redzeejis 3 :D:D
erces tur nav... alnjus briezhus stirnas gan tur daudz taka pie mums zakji :D:D..
pa dreebeem gan siltas vaig!! man ir stiprs mugurkauls dziivoju busaa un mezhaa tur kur straadaaju!! priekshkam lieki teereet naudu par kaut kaadiem kempingeim !! :)
By DENDIJS

tb LOKS :D:D

Es nesaprotu,kur tie 2500 lāči ganās, nu točna nezinu, kas viņiem ogas negaršo, jebšu viņi no letiņiem baidās!!!!????

Nesen atgriezos no Zviedrijas - šogad ogotāju vairāk nekā ogu.

Un tas viss pateicoties Delfu forumam!!

Aha, bijām tur 8 dienas, Bodenas apkārtnē visus purvus apskraidījām 3 cilvēki, 2 spaiņus ar lācenēm salasījām. Kā jūs domājat, ar to var nosegt maksu par kempingu? Pareizi - nevar. Kāda vēl tur peļņa. Melleņu mētras pārsvarā tukšas, šur tur pa zaļai ogai, saulē lillā. Pāris reizes vēl no lāča laidāmies, tie jau dzīvo kur visvairāk ogu, jo tā viņu pārtika. Latvieši, poļi, lietuvieši, ķīnieši - tie gan visur pa pilnam! Cenas solīja līdzīgi kā latvijas melleņu cenai, ap 70 sant/kg mūsu naudā.

Es tak teicu,ka tur uz lāča var uzrauties, a te viens 3 čūskas 8 gados redzējis, sviets kautkāds, ja gribat extrem, lūdzu!!

kas negrib lai nebrauc..šodien vēl pārzvanīju..mellenes ir..tikai pazaļas..lācenes nelasu..to nekad nav daudz..UN OGAS TUR NEAUG TĀ KĀ PIE MUMS..TĀS IR JĀMEKLĒ..............pats savulaik simtus nobraukāju līdz atradu..tagad vieglāk..braucu un lasu..trešdien prāmis uz helsinkiem..un tad tik rullē..veiksmi visiem braucējiem..uz redzi !!!

Vai tad,Romul,ir vērts par 1 Euro kilogramā braukt tik tālu? Lasi tak tepat

Bet es par tiem lāčiem ieinteresējos...:)

a kas teica ka 1 eiro ... ;-)

ROMUL esi tik laipns, padalies ar info kur brauc,mes esam viena mashina!!!!mans e-pasts klaunelis@inbox.lv , bushu ljoti pateiciigs

tev ir kada informacija kada shogad bus cenas ?

Tepat Latvijā mellenes var nopārdot par 0.8- 1.3 EUR. Kāda jēga dzīties to gabalu uz Zviedriju? Ja nu vien paceļot, ko mēs arī darījām.

bļāviens.. !!! nu cik tu te latvijā salasīsi...???... mēs braucam 6 gadus un lasam vidēji 40kg no kādiem 7 rītā līdz 2 dienā.........vakarā uz copi...lai latvijā katru dienu salasītu 40kg ir jābūt vismaz terminātoram.........savus latus 50 dienā nopelnam.......un kārtīgi izcopējamies.......nevajag braukt ceļot........vajag braukt strādāt.

uzrausaties uz mani lāča, apēdīšu visas jūsu ogas + saldajā...

sveiks, es piekritu tavam tekstam, tas ir viens, otrs ar ko es uzbaaziishos, varbut varam ka sazinaties par vietam, kur atrodies, mes te vien mashina esam, mans e-pasts ir klaunelis@inbox.lv, varbut vari uzraxtit, vai iedod savu numuru, mes tadi ka iesaceji shadam celjojuma bet ne ogu lasiishanai un copeeshanai!

MĒS PIEMĒRAM AR ZVIEDRIEM KOPĀ TEMPJAM ŠŅABI !!! NEVAJAG SŪDUS TAISĪT........UN VISS BŪS ČIKINIEKĀ !!!

Kandžu dzīšu. Kandžu!!

tauta, kas notiek citos rajonos, esmu varmlanda, te maksaa 10 kronas par kilogramu, , tak bezjeega lasiit, naudas naw , ja kadam ir kada informacija par citiem rajoniem, raxtat, gaidiishu, paldies, mans epasts klaunelis@inbox.lv

bet ka ir ar somiju ir doma nakosnedel aizkulties uz to pusi tas mellenes palasit varbut kads var padalities ar pieredziti

es tiko atgriezos no zviedrijas biju prom 6 dienas, 10 gadu pieredze lasiissanaa. ssogad peec iespeejas aatraak braucat prom, nav ogu un nebuus, arii cena nebuus jo ssiem uz to mazo daudzumu ar kautkas jaanopelna. Nav ne denvidos ne ziemellos.

neuzkerieties uz sludinajumu, kas atkal ir ievietots ventspils.lv, ka piedava lasit ogas zviedrija. cilveki, kuriem ta tulkotaja it kaa izkartoja darbu mellenes, neko tur nenopelna. vinjai par to samaksaja naudu, bet nemaz nebija pacentusies noskaidrot vai tur vispar ir ko lasit. tada dusma!!!!!!!! tagad tie, kas tur ir prom iztereja vairak neka nopelnis!!!!!!!!!!!

Man ir baile ,ka tev no dusmas nokritīs bikse.JA tev tāda emocija,tad rīko debati.Citādi būs kā Andrim- viņam vienā kāzā nokrita bikse un sāka sāpēt akna un smadzene.palīdzēja tika kumelīte tēja .

Tas ir pilnigs sviests!!!! Sogad ogot nav verts braukt, jo ar mellenem nopelnit nevar (10 kr kilogramaa, aptuveni 0,65 Ls) . Diena var savakt aptuveni 20-30kg, ja ir ogas ko vakt. Tagad to vaceju ir vairak neka ogu :) ( Poli, Leisi, Rumani, Birmiesi utt) Pats vakar ar pulem atgriezos no Zviedrijas meziem, jo apsolits bija vakt lacenes, bet so ogu vispar nav. Ja kads grib zinat konkretak , rakstiet uz e-mailu.
Varbut velak var lasit bruklenes, tas pagaidam ir vel zalas, bet diezgan daudz. Par cenam nezinu.

Kā pārējiem ogotājiem iet? Par miljonāriem jau esat kļuvuši?

par šanci ārzemēs iečeko arī šito lapu - http://www.xn--darbsrzems-yfb4t.lv/darba-piedavajumi/<\/a>

Sogad ogas nav mans puika jau ir tur un man jau jasuta vinam nauda jo pat celam nevar nopelnit!Ta ka neuzkeraties.Ja romuls varetu pateikt savu telefonu butu loti pateiciga,mans numurs 28222452

es nupat atbraucu no zviedrijas ogas tur nolasa Taivānieši šie tur ir ap 14 tūkstošiem Zviedrs ar viņiem ir noslēdzis līgumu cenas tur ir ap10-15 SEK par kilogramu tie mūsējie kas tur palika nezin kā tik mājās ja interese tuvak zvanat 28778982 pastastisu visu tuvak.

Izdzinu kandžu. Visu pārdevu. :D

neisaku uz turieni braukt,tiko pati no turienes atbraucu,OGAS TUR NAV,labi ka tikam majas.pardevam paiku ,cigaretes lai varetu ieliet bendzinu.mus vel no latvijas ap4akareju katru uz 100 ls.ja tada vija un zoja saka ka jamaksa 220 ls neticiet.....

Nu re nu, Kuzjam neviens neticēja! Par ākstu sauca. A Kuzjam tagad labi, nav jādomā kā prom no turienes tikt, jo laicīgi aizlaidās. Tik skumstu pēc lāča, paspējām jau iedraudzēties.

reāli kāds satikās... ar lāci?!!

Da laikam jau nesatikās! Ja satiksies,tad.........neatbildēs!Lai vismaz lācenes palasa,ja ar mellenēm tik švaki!

Tagad esmu zviedrija dzivoju karavanaa ogas ir bet maz jo kinie6i visu aplasija :) gan jau ka bus bruklenes vajaga tikai zinaat vietas kur vinjas aug :):):)

hej!

dzivojam zviedrija stadam mezu utt.protams satikam daudzus letinus kuri griej taisit lielo rubli mellenes bet neko dizu nav varejusi sakasit.20 30 kg diena.bet zinami poli un ukri gan sakasija ap 60 un uzaugsu kg diena.videji cena bija 12 sek par kg tagat kapj lidz 15sek par kg.bet nav jau to mellenu,jabrauka jameklee utt.bruklenes ja izskatas a bus daudz vairak neka mellenes.vienigi cena vinam vienmer bijusi zemaka ap 10 12 sek par kg.ta kempingos dzivosana ir sviests ja normali vervelee angliski var noiret nelielu majeli kura nedaudz saspiesti var sadzivot ap 8 10 kaklu un kas izmaksatu no 700 lidz stukai par nedelu.ogas ieperk katra otraja ciemata.meklejiet uzrakstu bär köpes.cenas gan visur vienadas.ja snabi unsmekus nem cik var.2 bloki cig un litrs stipra var vest uz personu.to jums izpirks tie pasi poli ukri unvieteje etini es tanii skaitaa.pasi dzivojam bergs kommuna, svenstavikas apkartne.ja kautkad jautajumi uzsitat epastu pastastis kovairak.

p.s. nevienam neko nemaksajiet ja braucat,vnk sametas viena kompanija karte paduse un maucat shurp.fokus vairak uzziemeliem,te esot vairak to ogu.nu davai ta!!!!

Sveiki!! neiesaku jums braukt uz to job*** zviedirju.. ogu tur nav.! Šķībacainie nolasījuši un tapat ir loti maz!! taka nebraucat un neticat maigai kura organize tas grupas kas brauc ogot!!!

Paldies par uzmanibu!.

sveiiks uraaa! es tev jau rakstiju uz e-pastu varbut nesi sanemis padod zinu ir viena laba tema ko varetu apspriest!mans e-pasts bentley7777@inbox.lv

ogas tur bij maz salasit ko vareja ,bet maz. pats tiko atgriezos.

Fuflisimo!!

nu sogad bruklenes ir daudz, mes videji diena katrs no 60 - 80 kg lasijam pa dienu, vakar tik atgriezamies, bet ogas vel palika. pusotru menesi nodzivojam lasot ogas un labi nopelnijaam, tik mellenes bij sogad mazaak! taka ogas bij, tik jamak lasiit un mekleet..

Vai tad sezona nav beigusies???

bruklenes var lasiit lidz pat septembra beigam, kamer naw salnas.

ziemas sezonā var piepelnīties gaiņājot ziemeļbriežus.

ogas sasnigušas

Kā ar darbu Zviedrijā?

Tad reāli ,cik bija ieņēmumi +izdevumi, vai ir vērts koncentrēties uz šo sezonu!?

Biju lasīt tas mellenes, šodien tikai pārnacu mājās no ziemeļiem, peļnas nekādas, gāja visādi, dzinās pakaļ lāči un ķīniesi, bet es aizmuku, nezinu vai vel braukšu !!!

bija labi

Vai nav auksti?

Šogad ogās brauksim!?

Nu vismaz uz ziemelju pusi netaisieties.sali panjeema savu.Un dalarnas apgabals noleemis shogad,no katra lasiitaaja iekaseet veel naudinju.Taa kaa domaajiet.

Ka tas ir par dalarnas apgabalu,kur tas atrodas!? Vidsel tur bija doma doties!

Pie kā jāpiesakās uz ogošanu Zviedrijā!

Nu uz Vidsel jadodas tikai uz vasaras otru pusi jo tad veras vala nodosanas pukti kas pienem ogas jo tur loti daudz ar ir poli un Lietuviesi kas lasa ogas. jo es jau braucu 5 gadu uz zviedriju lasit ogas. un var labi nopelnit. tikai jabut savai mašinai.
Jo savadat neko nevar padarit. nenesisi ogas uz muguras baigos km..........

Un nav japiesakas bet jabrauc un jamekle kur ir nodosanas pukti jo vini ir katra pilsēta....
un protams ka pašam jamekle kur aug ogas. un tad jalasa tās......
un pat viens cilveks var nopelnīt lidz pat 1200 kronam pa dienu bet tas ir atkarigs no tā ka lasa........

Dzivosana ir cempinga vai pie kada privata kas izire savu naminu.... summas menesi ir no 700 kronam lidz 3500 kronam tas ari cik lielu naminu vai maju gribat.

pa ogam naudinu uzreiz sanemiet kadv ogas nododiet.

... traks var palikt cik daudz pretrunīgas info ... kautvai par to pašu vodku ... nevis 1litru stiprā bet desmit uz cilvēku ... ja ved alu tad 110 litri ... vīns 90 litri ... eh ogotāji...................................

Ja interesē ogošana Zviedrijā - rakstiet!

ja...zvaniet VT viņš jums drošvien naudiņu noslauks par to ... par ko nemaz nav jāmaksā...pagājušogad sabrauca cilvēciņi kuri bija nopiķojuši 250 ls ... labais ne ... un tādu bija visai daudz ... kāds smerdelis latvijā bija labi uzvārījies ... labākais tas ka sabrauca dievs vien zin kādi ļaudis - mežu redzējuši tikai kino ... NEMAKSĀJIET PAR TO ... PAR KO NAV JĀMAKSĀ.

Katrs jau spriež pats pēc savas samaitātības.....

piekrītu par to maksāšanu !!! lai lasītu zviedros ogas nav jāmaksā nevienam..........pats braucu jau ceturto sezonu.

Tapēc jau ari teicu, ka varu iedot saimnieka kontaktus. Tālāk viss jāsarunā PAŠIEM!
Draudzene tur ieprecējusies, tikko atveda to adresi. Ja kāds ir tik glups un maksā 250 Ls par to, ko var dabūt par VELTI, tad man patiešām žēl!

Tātad: ja kāds vēlas dabūt šo patiešām smago darbu - rakstiet!

par ko tu te murgo .. ko nozīmē DABŪT smago darbu .. kāds SAIMNIEKS .. tas darbs nav jādabūn - ej mežā kad gribi un lasi cik gribi .. nav tur nekāda saimnieka ir tikai ogu pieņemšanas punkti .. nečakarē cilvēkiem prātu.

A davai noorganizējam lasīšanu pa lilastes mežiem par maksu

Saimnieks ir tas, kas dod auto, dzīvesvietu, maksā par ogām. Vari to nosaukt arī par pieņemšanas punkta īpasnieku - kas no tā mainās? Protams, var turp braukt ar savu auto, dzīvot pie draugiem/teltī/mašīnā. Agresīvajam komentātoram: baidies no konkurentiem vai? Dusmas bojā veselību un smukumu!

ko jūs te cepjaties ??? braucu tur no 2001 gada...sākuma braucu naudu pelnīt tagad braucu atpūsties...zvejot...pie reizes palasu ogas...atpelnu to ko esu iztērējis ceļā un nodzīvojis zviedrijā...runājot par saimnieku...nav tur tāda...un par to dzīvošanu tāpat būs jāmaksā...par to auto kuru viņš iedos arī...ogas vienā miestā var pieņemt vairākās vietās...dzīvošanu var sarunāt pie privātajiem būs lētāk...arī kempji nav dārgi 2.50ls sutkā no cilvēka...runāt par konkurenci nebūtu nopietni...tur ir tādi meži kā aļaskā...visiem pietiks un vēl pāri paliks...un jā - tas ir bezmaksas...nevienam nekas nav jāmaksā...brauc...lasi...nodod.

Jā, redzu ka tev ar steigu nepieciešama atpūta pie dabas - nervi neder nekam! Cik saprotu, piedāvājums nebija domāts tādiem speciem kā tu - diemžēl ir pietiekami daudz cilvju, kuriem pašaiem nepietiek ne uzņēmības, ne zināšanu kautko atrast pašam. Tātad labi, ja kāds palīdz ar konkrētu vietu kurp braukt, pie kā vērsties. Un ar tādu ļaunumu uzņemt kāda vēlēsanos palīdzēt - nu zini, vārdu trūkst...
Pie tam, kā redzi daudzi sūdzas par naudas/darba trūkumu, bet atsaucības no potenciālajiem ogotājiem nekādas...

:-) ... ja...ja...es tas ļaunais...apnikusi tā cilvēku krāpšana un maldināšana...sasola brīnumlietas...piemēram 2004 gadā atbrauca autobus izkrāva ap 30 cilvēku un pamāja ar roku...pagājšgad bija cilvēki kuri bija samaksājuši par to pasākumu 200 ls + biļetes + degviela + partika...sasolīts ar bija gana brangi...dzīvošana viesnīcās utt...utt...rezultātā trīspirkstu kombinācija...man vienalga...lai katrs dara kā viņš grib...esmu pārliecināts ka arī šogad būs visādi brīnumi kuru autori būs kārtējie krāpnieki no latvijas.

Kur Latvija var nopirkt kombainu ogu lasishai?

domāju ka latvijā ogu lasāmo verķi var nopirkt tikai no kāda privātā !!! latvijā ar to verķi ogas lasīt AIZLIEGTS !..! tātad veikalā viņu nenopirksi............

Ja,aizliegts. Bet ieejat iebkura meza ogas laika un paskataties kas notiek.Visi lasa un neviens no zinamiem man cilvekiem netika piekerts vai sodits.

Kad isti sakas ta mellenu sezona Zviedrija?

visu laiku labākā diskusija :D

sveiki,divi puisi brauc lasit ogas braucu ar savu businu nekad neesmu bijis ceru ka atradisu ogosanas vietas ,navigators un karte ir ceru ka viss bus labi,ja kads velas pievienoties trakajam braucienam ar savu auto nav problemu sazvanamies un laizam mans numurs26476322

sveiki,divi puisi brauc lasit ogas braucu ar savu businu nekad neesmu bijis ceru ka atradisu ogosanas vietas ,navigators un karte ir ceru ka viss bus labi,ja kads velas pievienoties trakajam braucienam ar savu auto nav problemu sazvanamies un laizam mans numurs26476322

Tikai neaizmirstiet,ka sheit zviedri tam jau gatavojas:),peec peedeejo gadu gaajieniem,mashiinaas guleet vairs nelaus hi,hi.
un pie ogu noshanas punkta tiks pielikts nodiklis.
Ha ,brauciet,lasiet.

...nemels niekus...tur viss ir štokos.

Tauta kas tur jau bijusi!!! Kā,kas un kad? Dodat tak info uz manu e-pastu aivele777@inbox.lv

pilnīgs sviests ko te raxta pārsvarā, kombainīšhus nopirkt var pie nodošanas punktiem, mēs pirkam laikam , ka ap 7ls bija, šie kombainīši kas latvija galig neder, zari ir par biezu un par mazu...tiešam ir ka brauci, staigā pa mez;iem kur acis rāda, bij pirmo gadu pagajušogadu un gaja labi, tikai vajag apņēmību.

Vai lācenes jau gatavas?

Ja VT vēl var iedot to adresi ,tad mans e-pasts annakoo@inbox.lv, gribušogad pati arī iepazīt tos zviedru laikus:)

izbraucu 28 jūlijā no tallinas uz helsinkiem..tad caur somiju uz zviedrijas ziemeļiem..ja vēl kāds brauc padod info..kopā jautrāk.

ogas,:)padodu info - atrakstiet uz e-pastu,man vēl nav skaidra plāna

ogas,:)padodu info - atrakstiet uz e-pastu,man vēl nav skaidra plāna

Nu un kaapeec tki sarezgjiiti braukt? Nopeerc bileti uz Stoholmu pie reizes arii autobusa bileti liidz Falunai,vai Morai un ogo uz nebeedu.Kajiites cena 21+12 aut.bilete.Vai brauciet ar auto.
Ja kaads dodas uz Mora vai Retviku,varu ar info paliidzeet.raksti lykii@inbox.lv.tad arii iedoshu savu T.numuru,jo dziivoju sheit patstaaviigi.

Kāds zin pateikt, kā šogad sastāv ar ogām?

vai kads varētu uzrakstīt smalkaku informāciju par ogošanu kas vajadzīgs līdzi kur atrodas gribās pamēģināt.

NU..sarežģīti tāpēc ka no rīgas uz stoholmu nav brīvu vietu mašīnām...pats arī braucu caur tallinu...visas auto vietas līdz kautkādam 3 augustam aizņemtas...tālāk neinteresējos...pats braucu no tallinas 29 jūlijā 7:30.

Miiliie veelreiz saku,godiigi.mellenju shogad ir loti maz.Veel vakar speciaali iegaaju mezhaa skatiities.Jaa bruuklenju gan buus nezheeliigi daudz,bet taa kaa pagaajusho gadu mellenes bija daudz,tad shogad to ir maz. Mans T.+46720068566 (zviedrija)

.. nez kā tu vari zināt cik būs brūkleņu .. tās ap jokmokas miestu ir gatavas tikai augusta beigās - septembra sākumā .. bet mellenes sāk pieņemt augusta sākumā .. ... ...

nu ja esi pilseetnieks,tad vari uzdot shaadus jautaajumus.To vai buus daudz ogu redz peec aizmetnjiem.
Uzmaniigaak vaig buut un veeriigaakiem. Visa gudriiba.

man gan šķita ka pagājušo gad bij maz melleņu (vismaz ziemeļos), un cik zinu tad Zviedrijā mellenes nemeklē mežā, bet gan izcirtumos.

nemels niekus šogad latvijā mellenēm to aizmetņu bija kā biezs tik to ražu kautkā nejūt..........nejauc cilvēkiem prātu.

Tak manis peec gribat ,brauciet,gribeeju tikai pateikt to ko redzu,Gribat teereet naudu un pacelot,juusu dariishana.
Un ja ir aizmetnju ir ogu,ja nav tad nav-speciaalist:)
Man nav zheel,ka piepelnaas,bet ir zheel to kuri aiznjemas naudinjas,lai brauktu un peec tam nezin kaa noreekjinaaties.
Taa bija pagaajusho gadu.
Veelu veiksmes.

es braucu jau nezkuro vasaru pēc kārtas .. nekad nav bijis tā ka nedabū atpakaļ to ko esi iegūldījis .. un vēl divtik .. ogas pašas klāt nenāk tās ir jāsamaklē .. jā .. bija pagājušogad visādi ogotāji sabraukuši - aizšauj šie līdz tuvākajam mežiņam 10 minūtes pabradā un brauc mājās jo .. OGU NAV .

interesanti palasit,kadas pretrunas.romul,tu biji pagajsgad un kur

interesanti palasit,kadas pretrunas.romul,tu biji pagajsgad un kur

varu pastastit un atbildet godigi.t;29401676

pagājšgad biju vidselā Dendij...bik nokavēju...mazie knariņi no taizemes tuvāko apkārtni bija izslaukuši tukšu...cukura maisos ogas sakrāvuši...nācās braukt tālus gabalus pēc oģelēm...raža arī bija pašvaka...aizbraucām 3 autiņi...viens vēlāk aizbrauca uz dorotea ģerevņu...kādus 300 km uz leju...tur vismaz nebija mazo šķībīšu...kā būs šogad - dievs viņu zin...tad jau manīs...vienu gan varu teikt...odziņas ir jāmeklē...tās pašas klāt nenāks.

Paslaik esmu Zviedrija,atbraucam pec sludinajuma 26 cilveki,maksajam tikai par prami 29ls,tad mus savaca busins un veda1100km,braucam 16 stundas vel apmaldijamies jo saimnieki aizskreja pa prieksu,atbraucam tikai vakar ,ogas vel nav gatavas saksim lasit 2 augusta,tagat lasisim marosku uz purva,velak mellenes,tad bruklenes,maksajam par kempingu 10euro sutka,dzivojam divata budina,te tikai gulta plitina un rozete vairs neka nav par kempingu jamaksa 5euro sutka,atrodamies kautkada overlih pilsetas tuvuma,bet mus laikam piecakareja jo summa tikai 35 santimi par mellenem un par bruklenem 30 sant,kg,kombainus mums dod un vietas rada ari,rita saksu stradat tad redzesu cik nopelnisim,bet ogotaju te pilns,laikam iegrabamies,neticas ka te var nopelnit,lidz var nemt cik vien gribi cigaretes un snaba ja uz prama un ar savu masinu,nekur neparbaudija,es vien panemu 6 blokus cigaretes jo te tures mus 2 menesus,iesaku nemt cigaretes un vairak ediena,cenas nezeligi dargas maize maksa 1.40 musu nauda,nemiet vairak kadas servelades desas ilgi turas,te cenas katostrofiskas,isi sakot ja baruciet ar masinu,kartupela maisu neaizmirstiet,savadak sanaks stradat tik uz paikas.Ja kads zin kur tuvuma man pienem dargak ogas ludzu ludzu uzrakstiet numuru savadak negribas nodot pa 5 kronam kg,bruklenes vispar nems pa 4 kronam,vaks,uz tadiem letiem darba spekiem vini varas,esmu kautkur 18km no pilsetas overlih(vaikautka ta) loti gaidu numuru kur var nodot dargak.

nesaprotu -kaadi veel saimnieki tev tur vajadziigi?

muļķa cilvēciņi...cik esu rakstījis...cik stāstījis viss velti...saku vēlreiz NAV TUR NEKĀDU SAIMNIEKU...BRAUKT BEZ SAVAS MAŠĪNAS IR NEPRĀTS...7 VASARAS ESU TUR BIJIS NEKAD NAV PIEŅEMTS LĒTĀK PAR 10 KRONĀM...aizdomas ka jūs čakarē un pamatīgi.
..par dzīvošanu arī dārgi...pagājušogad viņi šitā piečakarēja taizemiešus...viss tas beidzās ar baigo skandālu... ... ...INA iemet mobilā numuru...pats būšu zviedros 30 jūlijā...uzzināšu kas un kā pārzvanīšu.

iepirkties zviedrijā vajag ar prātu .. kartupeļus pērk no privātā .. veikalos skatieties uz cenām preces kurām tuvojas derīguma termiņa beigas ir nopērkamas par 30-40% lētāk .. arī dīzeli tur var dabūt pie privātajiem .. dzīvošanu arī var sarunāt pie privātajiem .. kreisos smēķus arī tur var nopirkt.

pagājšgad pieņēma mellenes pa 10 pēctam 12 un 14 kronām 3.5 kronas tas ir izsmiekls domāju ka viņi grib lai jūs kā taizemieši vergojat pa velti......

Romul uzpikstini uz manu numuru: 29401676
tad es parzvaniishu tev!

Nebrauciet uz Overkalix,jo tur notiek krāpšana un ņirgāšanās par cilv ekiem.

Kadaa veidaa,jo arii uzpirceeji var dabuut pa kaklu,ja paarkaapj cilveektiesiibas.

vidsela sak pienjemt pimdien...12 .. 13 kronas kilograma .. var dabut dzivokli 70 kronas no cilveka sutka...var iziret auto ja vajag ... cilveku te nav daudz ... kaadi 30 teica ka velak bus kiniessi cik daudz nezinu ... ogu nav ipasi daudz polji lasa 30 lidz 40 kg uz cilveka ... pats veel meza nesu bijis nemacesu teikt cik daudz to ogu ira..ja kaadu interese iedosu numuru polja kurs vidsela tur visu fiiree ... 0730727260 runaa sis lauzitaa krievu valoda bet saprast var .

overkalix atsaucieties .. ja nav ar ko atbraukt uz vidselu atvedisim .. te vismaz cena daudzmaz normaala ..

Ja varat uzrakstiet telefona nr. jo internets nobloķēts.

busu zviedrija 8 augusta tel. 29401676

Uz Rekvikas pusi aizbrauca četri Jelgavnieki,Andrejs,Sasha un vēl divi.Uzmanieties no
viņiem.Tie ir cilvēki ,no kuriem var sagaidīt visu to ļaunāko.

Dažas dienas atpakaļ atgriezos no Overkalix., kur 30 cilveku grupa devamies stradat, uz ogu razas novaksanu . bet 29. julija pecpusdiena plkst. 16 es un vova
pametam un aizmukam projam no tas bazes. lai tiktu atpakaļ uz tevzemi latviju . .mums tika maldinata visa informacija. musu ciematina tika nobloketi internets ., lai nevaretu sazinaties ar latviju un arpasauli . no bazes kopuma aizmuka 6 cilveki . jelgava atgriezos 31.julija . bet 24 cilveki palika liktena vara .

Dažas dienas atpakaļ atgriezos no Overkalix., kur 30 cilveku grupa devamies stradat, uz ogu razas novaksanu . bet 29. julija pecpusdiena plkst. 16 es un vova
pametam un aizmukam projam no tas bazes. lai tiktu atpakaļ uz tevzemi latviju . .mums tika maldinata visa informacija. musu ciematina tika nobloketi internets ., lai nevaretu sazinaties ar latviju un arpasauli . no bazes kopuma aizmuka 6 cilveki . jelgava atgriezos 31.julija . bet 24 cilveki palika liktena vara .

ina ka tur beidzas tai overkalix . ar cienu dainis jelgava

kaa izdevaas? vai esi vesela un sapelniji ari naudinju, ko parvest majas?

http://bizz.cc/83715<\/a>

Dana.paldies par info.
Kaa klaajas tiem,kas ir Överkalix,dalaa.

Traki traki daini veljoprojam esam te,pelnam diena videji 5euro,te ir elle,visi aizmuka kas vien vareja palikam kadi 10 cilveki.mellenes te nav,vinus var atrast tikai kas te jau bija,diena lasam pa 10-20kg bet celamies 3 nakti,4jau masina un lidz vakaram,vajprats elle tira,majas netiekam,jauniesi no lielas majas nozaga to vladimira bussu un aizbrauca majas,otrais kemping kas no mums 15km plesas ka suni delj cigaretem un diena,cilveki te novesti lidz vajpratam,to ogu pasiem jamekle ka ar marosku,nekadas kartes nav,atveda vel mongolus gruppu,sie jau ari raud ka grib majas,viniem ar neiet,vladimirs tikai smaida par so visu,rakstiju latvijas vestniecibai kas atrodas stokholma,sie saka ka jaiet uz policiju,sitajos kempingos mes ar edgaru palikam 2 bet sakuma bijam 23 cilveki :D domajam ka aizlaisties,labi ka vismaz jus daini aizlaidaties,internetu keram pilsetas vai reti kad te paradas,puisi pa trako zog veikalos,pavelu no otras majinas aiztureja par zagsanu,nabaga puika sez uz sutkam,sie cukas vel baltkrievus vedis pec nedelas uz seieni,planojam driz aizlaisties ar masinu ja viss sanaks varbut uz menesa beigam tiksu latvija,ka gribu majas.

Traki traki daini veljoprojam esam te,pelnam diena videji 5euro,te ir elle,visi aizmuka kas vien vareja palikam kadi 10 cilveki.mellenes te nav,vinus var atrast tikai kas te jau bija,diena lasam pa 10-20kg bet celamies 3 nakti,4jau masina un lidz vakaram,vajprats elle tira,majas netiekam,jauniesi no lielas majas nozaga to vladimira bussu un aizbrauca majas,otrais kemping kas no mums 15km plesas ka suni delj cigaretem un diena,cilveki te novesti lidz vajpratam,to ogu pasiem jamekle ka ar marosku,nekadas kartes nav,atveda vel mongolus gruppu,sie jau ari raud ka grib majas,viniem ar neiet,vladimirs tikai smaida par so visu,rakstiju latvijas vestniecibai kas atrodas stokholma,sie saka ka jaiet uz policiju,sitajos kempingos mes ar edgaru palikam 2 bet sakuma bijam 23 cilveki :D domajam ka aizlaisties,labi ka vismaz jus daini aizlaidaties,internetu keram pilsetas vai reti kad te paradas,puisi pa trako zog veikalos,pavelu no otras majinas aiztureja par zagsanu,nabaga puika sez uz sutkam,sie cukas vel baltkrievus vedis pec nedelas uz seieni,planojam driz aizlaisties ar masinu ja viss sanaks varbut uz menesa beigam tiksu latvija,ka gribu majas.

Traki traki daini veljoprojam esam te,pelnam diena videji 5euro,te ir elle,visi aizmuka kas vien vareja palikam kadi 10 cilveki.mellenes te nav,vinus var atrast tikai kas te jau bija,diena lasam pa 10-20kg bet celamies 3 nakti,4jau masina un lidz vakaram,vajprats elle tira,majas netiekam,jauniesi no lielas majas nozaga to vladimira bussu un aizbrauca majas,otrais kemping kas no mums 15km plesas ka suni delj cigaretem un diena,cilveki te novesti lidz vajpratam,to ogu pasiem jamekle ka ar marosku,nekadas kartes nav,atveda vel mongolus gruppu,sie jau ari raud ka grib majas,viniem ar neiet,vladimirs tikai smaida par so visu,rakstiju latvijas vestniecibai kas atrodas stokholma,sie saka ka jaiet uz policiju,sitajos kempingos mes ar edgaru palikam 2 bet sakuma bijam 23 cilveki :D domajam ka aizlaisties,labi ka vismaz jus daini aizlaidaties,internetu keram pilsetas vai reti kad te paradas,puisi pa trako zog veikalos,pavelu no otras majinas aiztureja par zagsanu,nabaga puika sez uz sutkam,sie cukas vel baltkrievus vedis pec nedelas uz seieni,planojam driz aizlaisties ar masinu ja viss sanaks varbut uz menesa beigam tiksu latvija,ka gribu majas.un kapec jus ta aizmukat vakara ar kajam tacu 1000km pat neatvadijaties,tas bija nesaprotami :)

ina - paldies par tavu entuazismu un atbildi . atvadities mums nebija iespejams, jo man un vovkam tika dots laiks - 10 minutes,lai sagatavotu cela somas . un nepilnas 10 minutes , bija janoiet un janoskrien aptuveni 1 km, kur bija norunata tiksanas vieta - begsanai, ar auto . tas notika no plkst. 16.05 - 16.25 . brauksanas apstakli bija nezeligi un nenormali . kopa mes nobraucam ap 1000 km. kopa bija tikai 4 atputas . mus izglaba 2 igaunu puisi . brauciena laiks un atputa bija loti stingri ierobezota . braucam uz helsinkiem . cela - kopa pavadijam tiesi - 48 .stundas . izkapjot riga - es gandriz vai apraudajos . ina - mans mob. tel.-27198874 jelgava , obligati piezvani . ina - cik cilveki jus tur esiet no jelgavas ., jus 3 vai 4 augusta aizveda uz stokholmu , ka tas kroplis vovka bija apsolijis taja sapulce , 28. julija . ina - steidzigi zvani man un raksti interneta . vari iedot manu telefonu ari savai mammai . es rit dosos pa instancem . ina visi palikusie - turieties un lai dievs stav jums klat .

paldies daini par atbalstu bet pats saproti te ar kreditu problemas,lai vismaz ka palidzetu mums latvijas vestnieciba uzrakstija sadi "Lai tomēr cīnītos pret cilvēku izmantošanu, būtu ļoti svarīgi, ka vismaz mājās atbraukušie uzrakstītu iesniegumus policijai vai Konsulārajam departamentam ārlietu ministrijā par šo gadījumu, jo pēdējā laikā daudzi cilvēki nonākuši līdzīgās situācijās"

lasu un nesaprotu, tā tiešām ir patiesība?! tie necilvēcīgie apstākļi un bēgšana???

Ja jūs tur izmantoja, kāpēc negājāt uz tuvāko policijas iecirkni vai kaut vai pie vietējiem pēc palīdzības??

kāpēc bija jābēg 1000 km?

Vai tiešām tur nav nekādas civilizācijas, un bija kādi vajātāji, kas varētu dzīties jums pakaļ 1000km???

Daini, ja esi jau Latvijā, uzraksti visu sīki un konkrēti, kas tur īsti notiekās!

Vai tieshaam cilveeki nezina, ka Zviedrijaa ir policija???

autoram - es neizprotu vienu , kur gan varetu atrasties ta vieteja policija , ka ta baze atrodas loti talu no apdzivotu pilsetu vietam . ja kads lasa tagad so rakstu , var steidzigi pazvanit man pa mob, tel.- jelgava 27198874 , ar cienu dainis - jelgava
Re:

http://www.polisen.se/en/English/Startpage/<\/a>

Phone the police number 114 14 to report a crime, make a tip-off or ask for information that you can not find on the web site.
Re:

esi cilvēks un piezvani man dainim - jelgavā 27198874 , un nemāžojies te ar to stulbo anglikāņu valodu .
Re:

Visi tik gudri ,ka es sarunasos ar policiju ja pat neviena varda nezinu,te no museiem neviens nemak runat ne vina valoda ne angliski,labi,paldies visiem par dalibu,ganjau tiksim pasi gala,neviens te netur ar varu,vienkarsi maksa tik daudz ka paest nepietiek kur nu vel sakrat celam lidz majam(1500km)ar stopiem ar negribas tadu gabalu ar tadam somam stiepties.
Re:

Visi tik gudri ,ka es sarunasos ar policiju ja pat neviena varda nezinu,te no museiem neviens nemak runat ne vina valoda ne angliski,labi,paldies visiem par dalibu,ganjau tiksim pasi gala,neviens te netur ar varu,vienkarsi maksa tik daudz ka paest nepietiek kur nu vel sakrat celam lidz majam(1500km)ar stopiem ar negribas tadu gabalu ar tadam somam stiepties.
Re:

If the person has been sent to Sweden, he/she is covered by certain provisions in Swedish laws and collective agreements during the period of employment.

The law applies to everybody
The Swedish laws on for example holidays, working hours and minimum wages apply to everybody who is posted in Sweden.

http://www.av.se/inenglish/working/this_is/index.aspx<\/a>
Re:

Ha ja.
Ko ta kadi plutori?
Tur ogas lasit drikst katrs un nodot drikst katrs kur grib.
Nejedzat to, nav ko braukt.
Ta luk.
Zviedrija pacelies bezdarbs.
Ta luk.
Re:

Paldies visiem par ieteikumiem! Noteikti gribu braukt,ja nesavaņģošu kaimiņpuikas ar mašīnu,tad drīkst kādam pievienoties?
Re:

Zviedrija tiesam ogas un senes drikst lasit KATRS,KAS GRIB.
Makskeresanai vajag licences pirkt.Kadas kura vietaa,ar atskirigiem noteikumiem.
Lai ari ko Jums neteiktu Sviedri vai Austrumeiropiesi ,vai nerakstitu portalos
PATIESIBA IR TADA,
ka JUS, ja vienkarsi atbraucat un lasat ogas ESAT TURISTI!!!!!
Tur daudzi studenti , celjotaji, atputnieki lasa senes un ogas, staiga pa mezu.
Ir dabas apcelotaji, dabas turisti.
TAS,KA JUS BRAUCAT LAI LASITU OGAS, SENES, IR VINIEM SAGADISANAS.
TAS LIKUMU NEMAINA.
---
Ka turisti un ari vietejie zviedri JUS DRIKSTAT LASIT SENES,OGAS CIK GRIBAT.
JUMS IR TIESIBAS DARIT AR VINJAM KO GRIBAT.
VARAT KAUT ZEME IZMEST,EST VAI VARIT IEVARIJUMU,NODOT, DAVINAT UTML.
PEC OGAS,SENES PACELSANAS TA IR JUSU UN TIKAI JUSU IPASUMS.
---
PIEMENSANAS PUNKTIEM ,JA TIE IR OFICIALIE, IR PIENAKUMS PIENEMT UZRADITA DARBA LAIKA VISU ATNESTO PAR TEKOSO CENU.
ARPUS DARBA LAIKA NEPIENMT VINI DRIKST.CENAS VAR MAINITIES KATRU DIENU.
-
JA KADS JUS AR VARU VAI DRAUDU AIZKAVE, LIEK NODOT KONKRETA VIETA OGAS, SENES, VAI APMESTIES KONKRETA VIETA, LIETOJOT SPAIDUS ,VARAS DRAUDUS===
TAS NAV DARBA STRIDS.
TAS IR KRIMINALS NOZIEGUMS PRET TURISTIEM!!!!
VAI NU BRIVIBAS IEROBEZOSANA, VAI PERSNOGAS MATAS IZSPIESANA!
TIE IR KRIMINALKODEKSA SARAKSTA NOZIEGUMI, PAR KURIEM VAINIGOS SODA NEVIS DARBA TIESA, BET GAN KRIMINALTIESA.SODI PAREDZ ARI BRIVIBAS ATNEMSANU.JA KADS TURISTAM ATNEM OGAS, VAI PIESPIEZ TAS ATDOT , TAS IR TAPAT, KA JUMS ATNEMTU VAI PIESPIESTU ATDOT TELEFONU,METELI ,NAUDU.
-
VIENIGI, tas nekas,ka Jus esat trucigi.Jus esat TURISTI.
NEVIS UBAGI,VAI KAUT KADI KLAIDONJI.
TADI PASI TURISTI,KA NORVEGIS,KAS IEBRAUCIS UN IET PA MEZU.
LIKUMA PRIEKSA.
-
JA IR LIGUMS PIENEMT PAR KONKRETU CENU, JUMS TIESIBAS PRASIT SO CENU.
BET TADUS LIGUMUS SLEDZ AR PASNODARBINATIEM UTML.
JA TADA REGISTRA UN LIGUMU NAV, TAD ESAT=== TURISTI, TIESI TADI PASI, KAA ZVIEDRS NO STOKHOLMAS.
--
Visa taja ogu kjedee TIKAI PUNKTU PIENEMEJI IR ALGOTI DARBINIEKI, UZ TIEM ATTIECAS DARBA LIKUMS.VINI VAR PIENEMT LASITAJUS DARBA, BET TAD JABUT LIGUMAM, PERSONNUMMER, PIERAKSTS ZVIEDRIJAA, KONTS , REGISTRS, PIRMS LASISANAS UZSAKSANAS.
Vini to nedara, JO OGAS NODOD SIE TE TURISTI!!!
NEVIENAM NAV TIESIBU JUMS LIKT KAUT KAM NODOT VAI NENODOT OGAS..JA LASAT KAA TURISTI TAAS OGAS.
KAA VISI PARASTI LASA.
JA KADS JUMS UZSPIEZ AR VARU ,VILTU,DRAUDIEM, TAD TAS IR KRIMINALI SODAMS NOZIEGUMS, nevis tikai darba likumu parkapums...Par tadiem piespriez parasti cietumsodus vainigam personam.
-
JA JUS OGU NODOSANAS PUNKTAA MAZGAJAT, KARTOJAT, KRAMEJAT JAU PIENEMTAS OGAS, SENES, VAJ KAUT TUR MAZGAJAT GRIIDU, JUMS JABUT DARBA LIGUMAM.
---
JA JUS MAKSKEREJAT AR LICENCI, JUMS NEVIENS NEDRIKST PAREIZI SAKERTU ZIVI LIKT PARDOT, NODOT VAI ATNEMT.
JA KADS TO DARA, TAS IR KRIMINALNOZIEGUMS.
-
Sito pateica soms, kurs strada par juristu zviedru firmaa.PAR TO,CIK UN KUR SENES,OGAS,ES NEZINU.VIENKARSI PAR LIKUMU JUUS INFORMEJU!
Re:

bijām ar sieviņu tai zviedrijā ar savu mašiņiti pa 18 dienām nopelnījām 900 ls neskaitot dzīvošanu ēšanu un atpakaļceļu dzīvojām pie zviedra 50 kroņi dienā maksājām par cilvēku ogas nodevām no sākuma pa 12 tad 15 .. 16 ..17 ..20 kroņiem lasījām vidēji 35 kg uz cilvēku esam apmierināti nākošgad brauksim atkal.
Re:

tev ar galvu viss kārtībā ??? te skaidri un gaiši ir uzrakstīts kur un pa cik tās ogas pieņem !!! nevajag nodod kautkādiem mutantiem par kapeikām !!! ja smadzeņu nepietiek vai lasīt nemāki nelien vispār no mājas laukā kur nu vēl uz ārzemēm................................
Re:

NOPELNīJU 5000 NāKOšGAD ATKAL
Re:

PELNA - tikai 5000 SEK x O,O7 = 35O Ls, baigi švaki. Droši vien pārsvarā dzēri un vārtijies mežā :)))
Re:

Noderīgs links par cenām, google iztulko ļoti labi ;)
http://www.barkopes.se/hem.htm<\/a>
Re:

Atgriezos Latvijā 30 augustā.Ogot braucu pirmo gadu.Nākamgad braukšu atkal.Dzīvoju miestiņā Bjursas,apm.280 km no Stokholmas,pie cilvēkiem kas pieņem ogas.Tā saucamajiem saimniekiem.Super cilvēki!Treilers diennaktī maksāja 30kr.Bij visas labierīcības.Mellenes sākām lasīt 25jūlijā,sākumā cena bija 10kr par kg,tad 12...14...16...18 un beidzamās 20kr.Brūklenes sāka pieņemt 23 augustā,cena 9kr par kg,bet nedēļas beigās jau iepirka par 12kr.Nopelnīt tiešām var,bet jabūt lielai pacietībai un gribasspēkam!Viegli nav!
Re:

Atgriezos Latvijā 30 augustā.Ogot braucu pirmo gadu.Nākamgad braukšu atkal.Dzīvoju miestiņā Bjursas,apm.280 km no Stokholmas,pie cilvēkiem kas pieņem ogas.Tā saucamajiem saimniekiem.Super cilvēki!Treilers diennaktī maksāja 30kr.Bij visas labierīcības.Mellenes sākām lasīt 25jūlijā,sākumā cena bija 10kr par kg,tad 12...14...16...18 un beidzamās 20kr.Brūklenes sāka pieņemt 23 augustā,cena 9kr par kg,bet nedēļas beigās jau iepirka par 12kr.Nopelnīt tiešām var,bet jabūt lielai pacietībai un gribasspēkam!Viegli nav!
Re:

Un kaa tad tu brauci,caur firmu kaadu,vai pazinjaam?
Re:

Salasījāmies trako bariņš un braucām uz dullo!Nobraucot no prāmja Stokholmā tik zinājām,ka jābrauc uz Dalarnas apgabalu.Tā ar braucām,līdz pirmajam uzrakstam BAR KOPES ko ieraudzījām ceļmalā!
Re:

Nu jaa,juus tieshaam dullie,bet tagad vismaz ir kontakti kur braukt naakoshreiz!
Re:

Trakiem pieder pasaule!Ir kontakti un jauni draugi!Ja kādam vajag padomu droši rakstiet aivele777@inbox.lv.
Re:

Paldies,noteikti uzrakstiishu,lai pakonsulteetos pirms braukshanas!Tikai droshi vien jaaplaano uz naakamo gadu:)
Re:

Vēl jau var paspēt arī šogad!:) Uz brūklenēm,ja nopietni.
Re:

būs ?
Re:

tur vienmēr ir ... vairāk vai mazāk bet ir .
Re:

šogad kāds taisās ogot ?
Re:

es atvainojos. 20 kr par 1 kg = Ls 1,40 par 1 kg? to taču tepat Latvijā var lasīt un nopelnīt....
Re:

Te LV nevar sal'idzinaat ogu razju ar Zviedriju. Un kur tad te maksaa 1 40? uz tirgus? jaastaav un veel laiks jaateeree. Ja ir iespeeja aizceljot, tad noteikti ir veerts, un tad naak bruuklenes. Ja dziivo tuvu mezjam, kalnos, tad vispaar nekaadu transporta izdevumu, LV kameer atrodi vietu, kur tad ir, kur nav izlasiits...benziinaa vien cik nenodedzina
Re:

Es taisos uzreiz peec jaanjiem...
Re:

P.S. Braukshu ar savu vieglo a/m pirmo reizi. Viens kompanjons jau ir. Dziivosim teltiis.
Re:

Latvijā teorētiski. Kādreiz krievu laikos par vasaras ogu naudu moskvičus pirka. Vēl 10 gadus atpakaļ varēja, tagad nē. Lubānas klānos var salasīt, jā, bet tad ir jābrauc ar teltīm uz 3 mēnešiem. Ja ved uz Rīgu un pats andelē pa tirgu rudenī - ok. Bet, ja nodod uzpircējiem, tad čau. Uzpircējiem, ar kombainu lasītos, var lēti pārdot, privātajiem 3reiz dārgāk, tad nu rēķini.
28823680

Ja kaadam brauceejam briivas vietas, Piesakos!!!
28823680

Ja kaadam brauceejam briivas vietas, Piesakos!!! mans nr: 28823680
28823680

Ja kaadam brauceejam briivas vietas, Piesakos!!! mans nr: 28823680
Re: 28823680

biju arī 2001 g.,kad tas tikai sākās,ogas bija daudz 1000 kronas dienā pa diviem savācām ,bet braucām kādus 70 km no lulea ,un meklējām vietas,zviedri paši iet mežā ,un lasa,odi,un visādas mušiņas standarts,lasijām no 10 rīta līdz kādiem 4,pēc tam nodevām,dabiski ,ka lācenes dārgākas,bet brien pa purvu ,un vāc pa vienai ogai,un beigās sapratām ,ka nevajag tik traki mocīties,uzpirkām no poļiem un leišiem spirtu,un kempingā sēžot pie basseina tirgojām mūsu ogotājiem.sanāca tīri labi,jo visi ogotāji atbrauc vakarā,kad veikali ciet.,bet tad citi nodzēra visu ,naudas nav,benzīna nav,un simpātiskās latvju meitenes gāja pie resniem švediem atdoties,citas arī palika pa sievām.tā ka braucat ogas būs,un arī nospeķojies zviedrs.

ogu entuziasti sarosījušies ... ... ... AG ko tu tur pēc jāņiem darīsi ... skatīsies kā ogas gatavojās ... SORY pamēģini te latvijā salasīt kādus 50 - 70 kg pa dienu ... jābūt vismaz kiborgam ... OGA es arī biju 2001 neko tādu neatceros ka kāda latviete būtu kādam resnam švedam atdevusies ... kopš 2001 daudz kas ir mainījies ... škībacainie mutanti no taizemes un ķīnas tur ka biezs ... ar 2010 gadu šie izspieda sev vismaz minimālo algu mēnesī 1700 eirikus ... lasa viņi kā roboti ... vienīgais labums ka autiņus viņiem izsniedz tikai tanī dienā kad sāk pieņemt ogas ... mēs jau dienas 5 iepriekš visu tuvumā nolasām ... nopelnīt var ... daudzkas atkarīgs no ogu ražas ... mellenes tur mežā praktiski neaug ... kalnos izcirtumos ... un uzmanieties no šķībacainajiem kuri zviedrijā ir palikuši uz dzīvi ... dzīvo viņi mežā blakus izcirtumam kurā lasa ogas ... visiem braucējiem novēlu veiksmi ... kas zin moš saskriesimies )))

... Man ir informācija, ka sākot ar 27 jūniju sāk pienjemt lācenes, par kurām visvairāk arī maksā. Jā, esot jābrien pa purviem un jālasa pa vienai... nu un?... Tas jāizbauda pašam, tad varēs spriest... Katrā ziņā, paņemšu līdzi makšķeri... 'panašķēšos ar forelēm, ja izdosies...

AG kas Tev tādas muļķības sastāstījis,ka jau jūnijā sāk pieņemt ogas?
Agrāk par jūlija otro pusi ogās nav ko darīt. Makšķerēt jā,to gan var tik obligāti vajag iegādāties atļauju .Jo sodi tur nav mazie.Pat meža ezeros nepazvejosi bez tās.

Bet ogās braukt var,ja tik ir gribasspēks un,liela izturība!

Man stāstīja cilvēki, kuri bijuši tur. runa jau nav par mellenēm...
Paldies par info., es tik nezinu, kur var iegādāties tās atļaujas.

pardodu melleņu 2 lasāmos kombainus pa 6 ls katrs
Re:

Vo.
Re:

Kad sāksim
Re:

26-28 jūlijā mellenes ... lācenes var sākt ātrāk.
Re:

Sogad arii iebrauceejus ogu lasiitaajus biezi vien apciemos policija, ja atradiis piesaarnotu vietu kur ir apmetusies ogotaaji tiks jamaksaa soda nauda 800kronas. taa ka skataas nepiesaarno, jo aiz poljiem mezi paliek reizeem nu nepajokam piesaarnoti, arii no lv cilveeki daudz atstaaj piesaarnotus laukus. Diemzeel.
Re:

un ???
Re:

nu kāds brauks šogad ??? man ir auto .. varbūt varu kādam līdzi pieteikties .. ja nav žēl protams ... ... ...
Re:

BRAUCIET VISI SURP ogu ir loti daudz cigas un paiku labaak njemt liidzi
Re:

OGAS 2011 no kurienes tev tāda info ??? vēl jau šamējās nemaz nav gatavas .....
Re:

tas pohui, galvenais ir cīgas labi daudz līdzi.
Re:

izbraucu 25 jūlijā no rīgas uz stocholmu ..... visiem veiksmi.
Re:Ogas jau sākās!

Visi kas vēlas doties ogās to var droši darīt.No 14 jūlija jau sāka pieņemt. Šobrīd melleņu cena ir 14 SEK par kg.

Lai Jums veicas!

Ar cīgam labi var npelnīt

Melleņu tur šogad nav.....ar ctiem gadiem nevar salīdzināt, jo sausums

obligāti ņemiet cīgas līdzi. daudz!!!

viengad ogas vairāk ... citu gadu mazāk ... bet vienmēr kautkā ir pieticis ... zviedrija ir liela valsts ... pēc platības lielāka par vāciju ... nav ogu vienā miestā pabrauc 200 kilometrus uz citu miestu tur ira ... ... ... veiksmi visiem.

Kā tur pašlaik ar mellenēm ir? Pa kādu summu iepērk? Paldies!

Kādās vietās tur vispār aug ogas, un kā zināt kur tieši viņas atrast?

Ogu tiešām šogad maz,bet vienmēr jau kautko atrast var.Šobrīd kg melleņu maksā 15sek. Ogas jāmeklē izcirtumos.

IU, tiešām 15SEK? Man te viena pziņa aizbrauca, viņai sastastīja ka ap 7Ls pa kg.... hmmmmm.. interesanti...

bet loģiski domājot - 7 lati par kg!!! Prātiņ, nāc mājās!

es tepat Latvandijā uz mellenēm 150 dienā nopelnu

7ls drsoh vien veikala maxa :D

Ogas ir daudz sogad. no sakuma makasa 20.kronu pa kg sodien jau bija 18 kronas pa kg bet teica ka uz 5 sep jau maksas tikai 16 kronu pa kg. nevajaga daudz rakstiet mulkibas ka nav ogas ka maz maksas. Es jau braucu katru gadu un esmu apmierinac. pa dienu var nopelnit ap 1000 kronu. vajaga tikai gribas speku.....

ogu sezona tuvojas .. jāuzfrišina autiņš un tad aidā dzīvē ... un zivteles ar gaida .. .. eh 25 dienas paradīzē ... super !!!

ap kuriem dātumiem tur īsti tas viss sākās ???

tad jau sanak,ka Latvijā par mellenēm maksā vairāk. Pagājušo vasaru lasījām un nodevām pa 2ls.kg Un vai tad tur neiepērk par eirikiem?

jupīt .. cik tu te latvijā kilogramus salasi ??? un tur maksā zviedru kronās ...

aptuveni no 40-60kg

varbūt kāds ir mēģinājis ogu laimi uz Somiju???

bet zviedros var salasīt 2 reiz vairāk - neiesprinsgtot .. .. tev nu gan labas vietas te latvijā jupīt .. .. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

vietam nav ne vainas, vajag tikai gribasspēku un pacietību. lasu jau kādus gadus as
toņus. un ja jau tur tik daudz ogu - cik tad dienā sanāk pārrēķinot latos?????? man vismaz sotaks iznāk..........

jupīt tas ka pagājšgad ogas maksāja 2ls kg nav rādītājs .. redzēsim cik tu nopelnīsi šogad ja viņas maksās kapeikas ))) ... tur jupīt cilvēki brauc uz mēnešiem 2 ir kas ilgāk no sākuma lasa lācenes tad mellenes tad brūklenes .. .. .. pa visu sezonu var sakasīt tūkstošus .. .. ......

Haaaa!!!!!! arī te beigās sanāk tūkstoši. es nesaku ka nevajag braukt, katram sava izvēle un katrs zina ko viņš dara. es arī nesaku , ka nekad nebraukšu, vienkārši man pagaidām pietiek te pat. tā starp citu sāku ar meža zemenēm [3ls . litrs ] no jāņiem, pēc tam mellenes, pēctam dzērvenes, līdz apm. 15.okt. un ogām cena būs, tas droši.

man prieks par tevi jupīt ))) ... starpība tik tāda ka .. tur to visu var izdarīt pa pusdienu bet cik zinu te garbāķījas visu dienu ... tur kravu atved netīrītas ar zariem un dievs vien zin ar ko vēl .. uzmet kašteles uz svariem .. saņem piķi .. un pēcpusdienā uz copi prom ... ..

ak jā par tiem tūkstošiem .. tāpēc es domāju kur vasaras beigās visiem tantukiem pēkšņi nenormāli daudz nadas uzrodās .. nu man skaidrs - latvijas bagātie meži .... )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"starpība tik tāda ka .. tur to visu var izdarīt pa pusdienu bet cik zinu te garbāķījas visu dienu .... un pēcpusdienā uz copi prom ..."
nu cik strādā tik saņem....
vai te kas savādāk, un paika ar lētāka... pārgulēt un nomazgāties ar var mājās aizšaut... vietas jau arī ir kur cilvēka kāja nav rādījusies...

kā jums veselība tur to briesmu darbu?

pilnīgi piekrītu.... arī šeit ņem ar visu musoru un tā pat kastes sver . 6-8 stundas pēc paša gribas pastrādā , bet pēc ogām atbrauc pakaļ uz mājām. labi a cik tālu tur tās ogas līdz mašīnai jāstiepj ???? nu par tantukiem gan nezinu, bet no dažiem varbūt var pat pamācīties---varbūt....

tad tik lasiet še pat uz nebēdu .. vaitad jums kāds neļauj .. un rudenī skaitiet tūkstošus ))) .. es tur braucu gadus 7 .. es tur kā mājās .. ak jā arī tur ir kur pargulēt un dušā iejiet ... he he un runājot par paikas lētumu drīz starpības nebūs nekādas .. jo cenas mums te drīz drīz sitīs pušu cenas tur ....................

mēs ar sievu ar bijām 2 reizes nu nēsmu nekāds eksperts bet lai salasītu latvijā 70kg pa dienu un to darītu regulāri - man liekas neiespējami .................. lasījām mellenes tur 20 dienas kad beigās saskaitījām cik esam salasījuši es biju autā 1400 kg kautkādi sanāca bet tas bija 2010 gadā tad itkā raža esot bijusi laba pagājšgad gan bija švaki ar mellenēm bet bet toties bija brūklenes sarkanais klājiens ...... nezinu varbūt šogad ar aizbrauksim - daba vienkārši fantastiska tie milzīgie kalni un tās straujās upes - skaisti .

piekrītu par tām cenām pilnībā - pie mums drīz būs dārgāk starpība tik tā ka tur vidējā alga 5 reizes lielāka nekā sapņu zemē latvijā .

informācijas steriem !!! bet vai kāds šogad arī kur taisās ???

nu vienmēr jau kāds taisās )))

sveiki velos lūgt palīdzību.Es ar ģimeni taisos braukt uz mellenēm,varbūt kāds varētu sniegt kādu informāciju par lasīšanas un nodošanas vietām galvenais par dzīvošanu.
parādā nepaliksim.
mans e mail sarmis11@inbox.lv
paldies

sveiki velos lūgt palīdzību.Es ar ģimeni taisos braukt uz mellenēm,varbūt kāds varētu sniegt kādu informāciju par lasīšanas un nodošanas vietām galvenais par dzīvošanu.
parādā nepaliksim.
mans e mail sarmis11@inbox.lv
paldies

Man nav komentāru par Jums visiem... Latvijā patiesībā ir pilns ar ogām (protams, ja zina īstās vietas:)) Es jau kādus piecus gadus vasarā pelnu naudu, lasot mellenes:) Pagājušogad vidēji dienā 50ls nopelnīju:) Sezona parasti sākas jūlija pirmajos datumos un turpinās līdz augusta sākumam ( augustā jau lielākā daļa melleņu ir nolasītas). Sezonas sākumā ogu cenas ir ap latu, bet pašās beigās jau pāri diviem latiem:) Jūs visi taisāties braukt uz ārzemēm, nemaz nesaprotot, ka te Latvijā arī var nopelnīt!!! Pagājušogad mēneša laikā nopelnīju aptuveni 1300ls. Visizdevīgāk ogas ir vest uz Pūri, jo tur cenas sezonas beigās ir vairāk nekā 3ls/kg. Pirms tam man nebija tādu iespēja, bet šogad domāju atvērt pats savu melleņu uzpirkšanas punktu un vest viņas uz Pūri.
Tiem, kas paliks Latvijā, novēlu veiksmi ogu lasīšanā!!!:)

es ar taisīšu punktu, pelnīšu uz ekspluatācijas

stāžs 8 ogu sezonas zviedrijā .. man nav komentāru par tevi Endij .. gribi te kapeikas čikāt - dari tā .. es tur braucu naudu pelnīt .. un parādi man te latvijā vietu kur pa dienu var salasīt 80-120kg melleņu vai brūkleņu - regulāri .. zviedrijā to var neiespringsot .. kā tu tur teici - vajag zināt tikai vietas .. .. .. te drīz uz vienu melleni būs 10 ogotāju tur tādu problēmu nav .. visiem kuri brauc uz zviedriju novēlu veiksmi un izturību .

Ko var stulbi muldeet es Latvijaa mellenes saaku lasiit saakot ar 10 Juuliju un kg 2LS paschlaik cena ir 2,20 un vietaam pat liidz 2,40 Ls kilogramaaa... Te pat nevajag nekaadu zviedriju lai nopelniitu labu piki... Latvijaa ogu ir tik daudz ka pat ja visa Latvija ietu lasiit nesalasiitu tas ogas pa 2 meeneeschiem... aunu bars ko es varu teikt... Vislabakie ogulaaji mellenu ir braucot pa Tallinas schoseju uz Ainaziem... Gar cela malu entiem km var redzeet priezu mezu kur aug mellenaajs... Vaardu sakot entie hektaari...

Kada šogad ir situācija? Kad var braukt un uz kurieni labak braukt!?

protams vadzi .. tad tik rubī uz nebēdu ))) tik kreklu dupā nierauj ar visām poģelē ... )))

Plānoju doties ar savu mašīnu uz zviedriju ogās. Meklēju līdzbraucējus, kas ir bijuši un kuriem ir informācija, uz kurieni labāk braukt.
Ja ir interese, rakstat:
fd5798@inbox.lv

Vai jums nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību? vai jums ir nepieciešams kredīts, jebkāda veida? ja jā, šeit nāk jūsu palīdzību, jo mēs dodam aizdevumu privātpersonām un uzņēmumiem par pieņemamu procentu likmi.
Ieinteresētie aizdevumu prasītāji aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu.

nosaukums:
vecums:
Valsts:
dzimums:
tālruņa numuru:
Jūs varat runāt angliski?:
summa nepieciešama kā aizdevums:
aizdevums ilgums:
Ģimenes stāvoklis:
Valsts:
adrese:
zip kods:
Kredīta mērķis:
ikmēneša ienākumi:

sazinieties ar mums: springbank_plc66@aol.com

==========================================

Ar cieņu,

JOHN DENNIS
MD / CEO.
Re: ogas ir pakaļā

cilvēki neesiet stulbi! reiz es ar tur pabiju, caur to ventspilnieci! tas viss pasākums ir bezjēdzīgs, jo arī sogad tur buus tie taivānieši!
Re: ogas ir pakaļā

Vadzis21!!!!Kur ir tās lielās iepirkšanas cenas?????
Re: ogas Igaunijā

a ko internetā daudzi par to Igauniju runā, vai tad igauņi iepērk ogas dārgāk nekā letiņi?! nesaprotu nekā, tad jau nav jābrauc uz Zviedriju, var tepat uz igauņiem braukt..!!

pimkārt nevis taivānieši bet taizemieši ... otrkārt lai viņi iebrauktu ir jāgarantē viņiem vismaz minimālā alga un to neviens negrib .. treškārt lai vņi ir .. kas tev viņi ēst prasa .. viņi nopelna trīsreiz vairāk nekā jebkurš lasītājs no latvijas .. jo ir čaklāki .. viņiem lai atbrauktu un aizbrauktu jau ir jāiztērē tūkstoši - paskaties pasaules karti kur ir zviedrija un kaur taizeme .. nemaz nerunājot par ēšanu un dzīvošanu .. .. .. tāka cik viņi nopelna spriediet paši ...................

es 29 no rīta uz tallinu .. tad helsinki .. tad caur somiju .. un zviedrijā iekšā .. .. kārtējais piedzīvojums ..... ))) forši ...

Kā šogad ar lāceņu ražu,ir kas dzirdēts par iepirkuma datumu un cenu?

baigi interesētu šitā štelle, tagad lasu latvijā bet vairāk pa kādi 30 kg dienā nesanāk, varbūt ir kāds kas meklē ceļa biedrus un brauc tur regulāri, jo uz dullo negribas laist, varu stūrēt mašīnu ja vajag, ir angļu valoda laba, varētu dalīt ceļa izdevumus, bet lielā kolhozā ar negribētu braukt, kādi 3 līdz 4 cilvēki, ja ir kādi piedāvājumi lūdzu rakstiet uz e-pastu telefonu gan nelikšu, tad jau sarunāsim vēlāk sazināties, man 28 un esmu radis pie fiziska darba tā ka pa nastu nebūšu.

runa protams iet par zviedriju ne igauniju
Ogosana Zviedrija

sveiki tauta,vai kads nevar pastastit,uz kuru pusi jabrauc ogas lasit? Varbut kadam ir kada informacija? Mans epasts armando777@inbox.lv
Re: Ogosana Zviedrija

Latvija par mellenem maksa sakot no 1.1 ls kg - nav vajadziga Zviedrija.

Latvija par mellenem maksa sakot no 1.1 ls kg - nav vajadziga Zviedrija.

zviedrijā var salasīt 70kg katru dienu .. nez cik var latvijā .................... ......................

R un kura vieta latvija maksa 1,1Ls par kg!!!!! pasaki man ari. velos nodot daudz!!!

ivette lācenes ir .. cena 90 kronas pa kilogramu .. tas ir 7ls ...

Kas tur ir šogad ar tām mellenēm lasīju ka ļoti slikta raža un daudzi bulgāru viesstrādnieki netiek mājas jo ogu nav un naudas nav http://sandraveinberga.lv/2012/07/25/apmanitos-bulgarus-evakue-no-zviedrijas-ar-autobusiem/
Kā iet latviešiem?

nodod man maksaju 1.2

šogad zviedrijā lācenes aptrakušas lasīju pa 13 - 17kg pa dienu .. cena ar baisā 120 kronas = 9.60 ls kilogramā .. .. ..160ls pa dienu !!! sena tik laba raža lācenēm nav bijusi !!! mellenes arī ira kad braucu prom maksāja 17kronas pa kilogramu ....

Labdien!
Gribu daliities ar savu pieredzi ogu lasiishanaa Zviedrijaa.Pagaajushajaa gadaa ierados ar 6 cilveeku komandu,visi straadaajaam kopaa.Izdevumus un ienaakumus daliijaam vienaadi.Tas bija interesants laiks muusu dziivee.Ogas lasiit nemaz tik gruuti nav,vissarezhgjiitaak mums likaas atrast vietas,kur taas ogas aug.6 cilveekiem,braucot ar vienu businju,tas nemaz tik vienkaarshi nav.Piemeeram,atrodi mellenju lauku,nolasi dienas laikaa,naakoshajaa dienaa meklee atkal.Mees saprataam,ka taa ir kljuuda-buut tik lielai komandai.Maksimums-2,3 cilveeki!
Pagaajushajaa gadaa bija lieliska laacenju razha.Saakaam taas lasiit juulija beigaas,lasiijaam liidz 26.augustam.Iepirkuma cena svaarstiijaas no 80 liidz pat 120 kronaam.Karte priekshaa,mekleejaam purvus un ogas.Viss pashu rokaas.
Nedaudz pagraabstiijaam mellenes,bet razha bija ljoti slikta.Iepirkuma cenas,ja nemaldos bija ap 16 kronaam.Peec tam-bruuklenes!Maajaas atgriezaamies septembra beigaas.
Ja kaadam ir interese,rakstiet uz e-pastu maskava1@inbox.lv

Te buus kempinga adrese,kuraa dziivojaam.Storsands Camping Rotnäset 115 840 93 Östavall tele +4669050220.Dziivoshanas apstaaklji-ideaali!Ja veelaties dziivot maajinjaa,tas maksaas 200 kronas diennaktii,4 gultas vietas,bet sliktaakajaa gadiijumaa piektais var guleet uz piepuushamaa matracha.Kempingaa ir virtuve(ir arii maza pliitinja maajinjaa),dushas,veljas mazgaajamaa mashiina.Tur uz vietas ir arii ogu nodoshanas punkts.Kempings atrodas ezera krastaa,kuraa mudzh no ziviim!Starp citu,pecc kaut kaadiem tur meeriijumiem,ezera uudens esot atziits par tiiraako Zviedrijaa.
http://www.camping.se/sv/campingar/3068/Storsands-Camping/

Rakstiet man uz e-pastu!Labpraat atbildeeshu!
Lai veicaas!
Ticiet man,ka piedziivosiet vienu no interesantaakajiem notikumiem dziivee!Un,pie tam,arii nopelniisiet!

Ar cienju Inga.

Aizmirsu piebilst,ka ir iespeeja dziivot arii savaa teltii.Tad ir tikai 25 kronas no cilveeka diennaktii!Un,protams,var izmantot gan virtuvi,gan dushu,gan arii veljas mazgaajamo mashiinu!

Varbuut kaads nesaprata par to cenu,ja dziivo maajinjaa.200 kronas nav no cilveeka,bet par visu maajinju.Shii iipashaa atlaide ir cilveekiem,kas kempinga saimniekam arii salasiitaas ogas nodod,citaadi cena ir 400 kronas diennaktii!

Ir cilvēki,kuri šovasar brauks lasit ogas Somijā vai Zviedrijā? Rakstiet - erik2112@inbox.lv

Ljoti atvainojos!
Mans e-pasts ir
maskava1@inbox.com

com.,nevis LV.

šogad braukšu jau 7 sezonu ))) ....
man tur patīk ...
daba skaista ...
cope lieliska ...
un naudiņu ar var iekāst ...

Kurā pusē ogo jau 7 sezonu?

boden .. harads .. alsbin .. kapdalis .. jokmoka .. .. ..

Velos ar braukt ogas uz Zviedriju jeb Somiju.Ir varianti-braukt ar savu auto varu.,ar kadu kas ir jau bijis lasit ogas Zviedrija.Ja brauksu ar savu autinu,ir brivas vietas.Rakstiet uz e-pastu:lutor@inbox.lv

Kur tad visi ogotaji pazuda? Baaigais klusums.;))

Traki jau ir ta nabadziba, bet ja uzpircejs dod max 15kronas par kg..............tad milais cilvek, kur ir tava pelna? Izteret aptuveni 80ls izdevumos uz galvinu, ja brauc 4.cilv un minimalais laiks 3.dienas( kugis,degviela,partika,)kam vairak, kam mazak, pie nosacijuma, ja viss iet gludi.Apkaart skraida poli,leisi,latviesi,kiniesi,kads igaunis. Maksa par naksnosanu,info vai ogas ir gatavas....tas viss var parversties par nedelam, lielakiem izdevumiem.....gala rezultats = salauztu sapni, lai nopelnitu liekus100ls vai otradi iebrauktu auzas???? Pat sinoptikis nepateiks, kad ogas ir gatavas. Ja apvieno ar atpuutu...nu ta ir cita saruna.
Paogo tepat Lv...cenas uz ogu iepirksanu lidzigas

es nesaprotu par kādām 3 dienām tu tur runā ???
un par kādiem liekiem 100 ls ???
100 ls tur dienā var nopelnīt .. .. .. un tā vidēji 2 mēnešus .. .. ..
taizemieši tur vispār piķi kāš .. viņiem ir jāsamaksā par biļeti turp un atpakaļ (maksā gana bargi) paskatieties kur ir taizeme kur zviedrija .. tad viņiem ir jāsamaksā par dzīvokli - ēšanu - auto īri - degvielu ...
galapunktā viņi tāpat diezgan labi nopelna ..

nu jau pavisam drīz ... )))

Vai kads var kaut ko konkretak uzrakstit par Zviedrija?Kad sakas ogu laiks,kas janem lidz?Vai var kadam ekipazam pievienoties?

lutor .. inga tur visu diezgan labi uzrakstīja .. palasi .. .. es pats 27 jūlijā uz turieni taisos .. ..

Piekrītu Ingai ,ka jo mazak cilvēku jo vieglāk.Jo ogu vietas atrast nav viegli.Un ogu vietas katru gadu mainas.
Dzīvošana gan Jums bijusi dārga.
Mēs paši braucam apm.250km no Stokholmas uz Dalarnas apgabalu,Bjursas.Dzīvojām pie viena no ogu iepircējiem par 20 sek dienā.
Veiksmi tiem kas dosies ogot!

Un 100ls dienā nav reāli pelnīt.Bet +- 40 ls pilnīgi nopietni.Un pie tam ne jau no tumsas līdz tumsai lasot.

100 ls dienā tie vēl nav griesti ))) ... nevajag slinkot bet strādāt .. tu taču uz turieni brauc pelnīt nevis atpūsties .. .. ..

doma ir nosmelt krejumu seit jo izskatas ka bus laba raza, tad ar iekrato naudinu varetu laist uz zviedriju, butu labs piedzivojums jautajums vai ogas tur sogad bus jo ieprieksejo gadu neesot bijusi raza un daudzi palikusi tuksaa, risks ir bet varetu meginat, ja kas man ir auto un lidzi varetu nemt 1 - 2 cilvekus butu labi kads ar pieredzi kas daudz maz zina virzienu un to apriti, ja ir kadi piedavajumi rakstiet, rukets@tvnet.lv esmu 29 gadu vecs dzeks.

29 g., tu jau neesi nekaads dzeks, tuuliit jau tricaars...buutu labaak normaalu darbu mekleejis, nevis apkaart dauziijies.

ff, par mani neuztraucies,man darbs ir, ogas lasīšu sava atvaļinājuma laikā un vienlaicīgi būtu ceļojums, ja drīkst zināt ko uzskati par normālu darbu, birojā es pat par tūkstoti nestrādātu, neesu nekāds ofisa planktons.

es gan neteiktu ka pagājšgad bija slikta raža .. spanīti lāceņu varēja peilasīt pa 3 - 4 stundām = 100 ls
mellenes ar bija krietni vairāk kā 2011 ...

Vienkārš vieds kā nopelnīt vieglu naudu... Reģistrējies --->

http://www.money-friends.net/users/profile/lv/167148.html

Briest baigie s...i, izskatījās ka būs laba melleņu raža LV bet tagad krūmus kaut kādi kukaiņi apsēduši, visi paliek pleķaini un brūni ogas nobirst, lapas sakalst, ja tā turpināsies raža nebūs, tad tikai zviedrija paliek, ja kāds meklē kompāniju esmu gatavs braukt, izturība ir tik vajag kāds ar pieredzi kas paņem līdzi.

.esmu jau noilgojies pēc tiem kalniem .. straujajām upēm .. odu kalniem .. kārtējais piedzīvojums .. forši ))) !!!

Labdien!
Mana aprakstiitaa kempinga apkaartnee laacenes ziedot kaa trakas!Kempinga iipashnieks saka,ka tik daudz ziedus neesot savaa muuzhaa redzeejis!Tureesim iikshkjus,lai tik kaut kas nenotiek!
Shobriid atrodos ieksh to England,juulija viduu buushu Latvijaa,tad doshos uz kempingu.
Ja kaadam interese,zvaniet uz manu Anglijas numuru.0044-7435393021
Kad buushu Latvijaa,''iemetiishu'' shajaa forumaa savu Latvijas numurinju,bet,kad buushu jau Zviedrijaa,savu Zviedrijas numuru.
Es straadaashu tajaa kempingaa.Ja nebuus slinkums,bet buus ''karsta'' veeleeshanaas,palasiishu arii laaceniites!
Laipni luugti!
Zvaniet,nekautreejieties,atbildeeshu uz jautaajumiem.Atbildeeshu godiigi,jo,ticiet man,negribeetos satikties ar Juusu dusmaam mezha viduu kempingaa,ja nebuushu teikusi taisniibu.
Kaa jau te cilveeki rakstiija,tad ogu vietas katru gadu mainaas.Informaacija par melleneem un bruukleneem tajaa rajonaa man veel nav.Bet,kaa jau teicu,laacenes zied atspeerushaas!

Ar cienju
Inga.

ziedēt jau viņas var jautājums vai būs ogas .. .. ..

15.juulijaa buushu kempingaa,noveerteeshu situaaciju un uzrakstiishu!
Salnas tajaa apkaartnee neesot bijushas,taa ka razha solaas buut laba.

27 jūlijā uz tallinu tad helsinki tad car somiem un zviedros iekšā vakarā būšu klāt ...

šogad kāds brauks ar ??? vai tepat ņurcīsies ???

kāda raža vispār rādās pie mums ir kāds papētījis?

ta kad viņa pie mums ir bijusi ???
tur gan var plēst un plēst ..

ta kad viņa pie mums ir bijusi ???
tur gan var plēst un plēst ..

cik tev tas zviedrs piesolīja par lasītāju vervēšanu ??? ))))

visi tik runā un runā . . . bet braukt ar kāds taisās ? ? ?

visi klusē kā partizāni, bu vai tad pats brauksi?

protams ka braukšu - es tur kā mājās ))) pirmoreiz biju 2001 un tā man tas pielipa tag katru vasaru šķūrēju uz turieni ...
viens autiņš ja nemaldos dosies uz turieni 25 jūlijā
vieni lidos 21 autiņš viņiem tur uz vietas
tāka būs jautri )))

jautri jau droši vien būs, bet vai būs arī ogas?

jautri jau droši vien būs, bet vai būs arī ogas?

nu kā lai tev saka ..
tur vienmēr ir vairāk vai mazāk bet ir
mīnusos nekad nēesmu bijis ..
tur ar lācenēm nekad neko nevar zināt ..
mellenes plus mīnus vienmēr ..
brūklenes visstabīlākās ....

izklausās ka tu zini ko runā varbūt vari ieteikt kā būtu prātīgāk turp doties, sameklēt vēl kādu trako un braukt ar savu autiņu, vai mēģināt kādam pievienoties, neesu nekad tur bijis tapēc nezinu ar ko sākt, ja zini kādu kas meklē kompāniju uzsit e pastu.

viennozīmīgi TIKAI AR SAVU AUTO - pats sev saimnieks ..
2001 gadā caur sludinajumu satikāmies ar vienu onku .. samaksājām 20 ls katrs par info .. autiņā 4 cilvēki .. sarunāts bija satikties ainažos benzīntankā .. tā mēs tur savācāmies 6 autiņi no visām latvijas malām .. onka protams neatbrauca ))) .. īsa kaujas sapulce - lēmums GĀŽAM .. tā i visi aizbraucām .. zinājām tik uz kurieni un pa kādiem ceļiem .. visā visumā onka nebija melojis .. teikšu godīgi piedzīvojums visam mūžam ..
tā nu man tur iepatikās .. daba fantastiska upes pilnas ar zivīm .. tā nu es tur braucu regulāri ..
zinu vēl trīs cilvēkus kas tur brauc daudzmaz regulāri
zinu arī leišus .. poļus .. ukraiņus ..
būtu agrāk paprasījis būtu tevi savam sencim piespēlējis .. šim tag jau kompānija novākta .. 25 jūlijā šis no rīgas uz stoholmu ..
rīga - stoholma auto biļešu uz jūlija beigām vairs nav - izpriktas ...
atliek braukt caur tallinu uz helsinkiem un tad caur somiju uz zviedriem ..
vēl iet kautkāds prāmis no ventspils bet ar to nekad nēesmu braucis ... ...
nu kautkā tā .........

Labdien!
Skatos,ka Nezinaams autors man uzdevis savu ''karstaako'' jautaajumu.Cik tad iisti man tas zviedrs maksaa par taa saucamo ''verveeshanu''?
Pirmkaart,es te neverveeju,bet dalos ar informaaciju.Verveeshana,Veciit(vai varbuut Veceniit?) notiek pilniigi savaadaak.
Mans labums,ja kaads patieshaam atbrauks liidz muusu kempingam,buus redzeet ''saveejos''.
Tiem,kam interesee razhas prognozes tajaa apkaartnee,luudzu sekot liidzi forumam.Kaa jau pirms tam rakstiiju,Zviedrijaa ierodos 15.juulijaa.

Viens jautajums:kadel visi censas braukt uz Zviedriju nevis Somiju? Kada starpiba?
to lutor

Somijā daudz ezeru un purvu.( un odu).Zviedros vari nedēļu lasīt vienā 3x3km masīvā, nekur nav jāklejo , meklējot vietas.Ražas Zviedrijā vienmēr ir labākas, nekā Somijā un Baltijā.
Ja esi ievērojis, zviedriem melleņu kombainam apakšā ir maiss, lai nav jātērē laiks, berot ārā spainī vairākas reizes.
Aptīri lauciņu, iekratot ogas maisā un tikai pēc 2-3m2 notīrīšanas ber spainī.
.

))) iemetīsi info par ogām visi uzreiz gāzīs pie zviedru onkas ))) maksās šim par kempi i oģeles nodos ))) onkam labi un tev zvaigznīte )))
Re: protams

Bet tas tak labi, ka visi aizbrauc uz Zviedriju.Paliks vairāk, ko lasīt:)

ko piesējāties cilvēkam, neviens tak nespiež ar varu nekur braukt, turpini Inga lūdzu informēt kāda tur situācija, ir cilvēki kam tas tiešām interesē.

informācija laba lieta !!!
tikai zvierija nav latvija .. zviedrija ir liela valsts .. ir bijušas sezonas ka vienā apgabalā ogu nav .. pabrauc 200km uz citu apgabalu un uzreiz pavisam cita aina .. tur plašumi lieli .. .. ..

<A HREF="http://www.FreeViral.com/?r=417440" target="_new"> Vēlos Miljons Bezmaksas Garantētā Apmeklētāji </>

Velos nopirkt info par ogas vietam Zviedrija (Somija).

kā tu to iedomājies - nopirkt )))
tu gribi lai tev iebaksta kartē ar pirkstu un parāda - ŠEIT ....

nu jau pavisam pavisam drīz ))) !!!

varbut kads varetu padalities ar info kur zviedrija ir ogas, un kur pienemsanas punkti? :)
par zviedriem

Vai kāds vaŗetu iedot info, kādi ir pieņemšanas punktu telefona nr Zviedrijā, ogām bagātākie rajoni, lētākie kempingi, vēlams ar GPs piesaisti.
Re: par zviedriem

jautājumi labie ) .. smagie .. telefonus .. GPS .. labs joks )))

vēl tik iedodiet info kur pilnie ogu spaiņi salasīti stāv ;-)

))) ..

labāk daram tā, pasakiet, kad brauksiet mājās ar lielo džunguru :D

Labdien!
Esmu Latvijā.Atļaušos nokomentēt mani tik ''iemīļojušā''
Nezināmā autora tekstus.Jā,iedomājies,cienījamais Zviedru Onka patiešām būs pārlaimīgs,ja viņam maksās gan par kempingu,gan arī odziņas nodos!Zini,kāpēc?Jo tas ir viņa paša izlolots bizness.Tāpat kā daudziem citiem uz šīs zemītes.Un no šī biznesiņa viņš pelna NAUDU.Tev tas nepatīk?Tad nepērc arī,piemēram,Rūjienas meža ogu saldējumu,nepērc Valmieras kefīru,nepērc neko,ja jau nepatīk,ka kāds no tā pelna.Kāds,kurš pamanījies biznesā būt veiksmīgāks kā daži labi(un ne tik labi) citi.

Cienījamie ogotāji!Zviedru onka ir Feins Vecis!Sev paņem un citiem(lasīt-mums) iedod.Redz,arī man šogad ogas vairs nav jālasa,esmu uzkāpusi pa karjeras kāpnēm,ha,ha!Hmmm,nez kā man tas izdevās?Laikam jau tāpēc,ka angliski runāt protu tekoši.Un smaidu arī vienā baltā gabalā.

Tagad nopietni.Ogas esot,bet,kamēr es pati ar savām pieredzējušām acīm neesmu novērtējusi situāciju,neko prātīgu pateikt nevaru.Izbraucu 14.jūlijā,tātad 15.jūlijā būšu iekš to Sweden.Ap 18.jūliju man viss būs skaidrs.Ja ogas(runa patreiz iet par lācenēm) būs,tad ziņošu.
Līdz š.g.14.jūlijam variet zvanīt 26438798.

Ar cieņu Inga.

jap kāgan tev tas izdevās ))) uzkāpt pa tām karjeras kapnēm ))) un tikai smaidot vien ))) ... ... ...
īsts talants ))) .

Vai tad es teicu,ka tikai smaidot vien?
Smaids ir tikai viens no komunikācijas veidiem,kas palīdz kādam iepatikties.
Atbrauc,varbūt arī man Tu iepatiksies,un es tieši Tev piedāvāšu darbu.Redz,kā!

Kurā vietā tad atrodas tas kempings kur strādāsi?

Kurā vietā tad atrodas tas kempings kur strādāsi?

Te buus kempinga adrese,kuraa dziivojaam.Storsands Camping Rotnäset 115 840 93 Östavall tele +4669050220.Dziivoshanas apstaaklji-ideaali!Ja veelaties dziivot maajinjaa,tas maksaas 200 kronas diennaktii,4 gultas vietas,bet sliktaakajaa gadiijumaa piektais var guleet uz piepuushamaa matracha.Kempingaa ir virtuve(ir arii maza pliitinja maajinjaa),dushas,veljas mazgaajamaa mashiina.Tur uz vietas ir arii ogu nodoshanas punkts.Kempings atrodas ezera krastaa,kuraa mudzh no ziviim!Starp citu,pecc kaut kaadiem tur meeriijumiem,ezera uudens esot atziits par tiiraako Zviedrijaa.
http://www.camping.se/sv/campingar/3068/Storsands-Camping/

Ja nevariet atrast,''iegooglējiet'' STORSANDS CAMPING.

Labrīt!
Vakar atskanēja pirmais telefona zvans,kur kāds vīrietis man uzdeva jautājumus.Bija ļoti izbrīnījies,ka neviens nav zvanījis,lai gan piebilda,ka pēc maniem tekstiem,iespējams,kādam rodas šaubas.Šoreiz mēģināšu paskaidrot,kāpēc te vispār rakstu.
Pagājušajā gadā kāds lietuviešu ogu lasīšanas ''biznesmenis'',mūs,savu latviešu brigādi,burtiski izmeta tajā kempingā 14.jūlijā.Ogas vēl bija zaļas,bet par visu,protams jāmaksā.Gan degviela,pārtika,mājiņa.Pats viņš ar lietuviešu baru bija nobāzējies apmēram 200 km attālumā uz dienvidiem,kur,loģiski,ogas jau bija vācamas.Kempinga saimnieks pateica,ka lācenes būšot gatavas tikai pēc nedēļas,bet mellenes tajā rajonā sākot iepirkt tikai augustā!Lietuvietis piekodināja,ka ogas esot jānododot viņam,nevis ogu iepirkšanas punktos.Ka viņš pēc nedēļas atbraukšot.Izmisuši mēs nebijām,bet sākām ''izostīt'' apkārtni.Pirmkārt,noskaidrojām,ka pats kempinga saimnieks ogas iepērk.Otrkārt,sākām tās ogas meklēt.Kempinga saimnieks mums atļāva dzīvot mājiņā par cenu,kas ir paredzēta ogu lasītājiem,nevis parastajiem apmeklētājiem,neskatoties uz to,ka ogu vēl nemaz nav.Kad ogas sākās,tad leitis katru otro dienu brauca pie mums pēc ogām,stingri piekodinājis,ka kempinga saimniekam nodot tās nevarot.Pilnīgs bezsakars,kā tad lai dzīvo mājiņā kā ogu lasītājs,ja ogas nemaz saimniekam nedrīkst dot?
Lietuvietis nebija rēķinājies ar tādu faktu,ka es un mani dēli protam angļu valodu.Viņi dzīvo Anglijā,biju ''atrāvusi'' viņus uz Zviedriju piedzīvojuma pēc.Mēs esam apsviedīga ģimenīte,veikli atradām kolosālu latvieti,kurš gadiem strādā mežā,izveidojām savu komandu,jo viņam bija busiņš(mēs pirms tam izmantojām lietuvieša mašīnu),kā arī interese palasīt ogas,kamēr mežistrādes darbos atvaļinājums,''pasūtījām'' lietuvieti un sākām tās ogas lasīt.Brīžiem,kad neko nevarējām atrast,gribējās visu mest pie malas,bet,vakarā,skatoties,kad poļi un ukraiņi no meža stiepj pilnus spaiņus,sapratām,ka bisi vēl nevar mest krūmos,tā nu turpinājām savu avantūru.Šogad,ja man būtu jālasa,es zinātu,kas un kā.Viss nāk tikai ar pieredzi.

Mīļie cilvēki,goda vārds,rakstīt šeit mani mudina tikai un vienīgi humānisms.Pagājušajā gadā bija tādi brīži,kad es būtu laimīga,ja,ieejot šajā forumā,būtu atradusi kādu informāciju,kuros rajonos tās ogas ir!Latvieši ir nenovīdīga tauta,lai cik nožēlojami tas skan.Es paskatījos,kā poļi un ukraiņi viens otru atbalsta,ar pirkstu parāda viens otram,kurā purvā ir jāiet.Latvietis klusē,ka tik pašam tiek.

Nevienu ar varu uz to rajonu nerauju,jo nevaru tak vēl zināt,vai ogas ir.Jebkurā gadījumā,neskatoties uz dažu labu sarkasmu,es te ik pa mirklītim ienākšu,uzrakstīšu,varbūt kādam noderēs.Arī savu telefona numuru ielikšu.Varbūt kādam vajag palīdzību?Zvaniet droši.Šis ir kempinga telefons,bet tur jārunā angliski.+4669050220.

Situācijas ir dažādas,mans Zviedru Onka pēc profesijas ir skolotājs,šis viņam ir tikai vasaras biznesiņš sentēvu īpašumā.Ļoti izpalīdzīgs.Ja,piemēram,saplīst mašīna un esiet kaut kur tuvumā,arī droši var zvanīt.Tur netālu ir poļu autoserviss par pieņemamām cenām,utt..No nelaimes gadījumiem arī,diemžēl,mēs neesam pasargāti.Ir taču labi,ja var rēķināties,ka kāds palīdzēs,vai ne?

Ar cieņu Inga.

Inga - pieredzējušām acīm ? )
no visiem foruma dalībniekiem es te zinu tikai pāris vilvēkus kuri ptiešām ir ar pieredzi ..

Neesmu pārgudra būtne,bet tik man prāta pietiek,lai ieejot teritorijās,kurās pagājušajā gadā lasīju,saprastu,vai šogad te ir ko darīt.

protams ..
tu laikam domā ka ogas katru gadu stabīli aug vienās un tajās pašās vietās ) ..
tas tev nav piemājas dārziņš .. ..

Izlasi kārtīgi VISU,ko esmu rakstījusi!Par to jau iet runa,ka es nezinu,vai tur ir ogas,jo arī es to zinu,ka ogu vietas mainās!
Jebkurā gadījumā ir daudz un dazādi apstākļi.Sausums,salnas,utt.To gan es zinu,ka manis aprakstītajā rajonā ilgstoša sausuma nav bijis,pat pagājušajā naktī lija lietus.Un pirmās lācenes jau vietējie zviedri ir atnesuši nodot.Un,ja ogas kaut kur tur ir,tad atliek tikai meklēt!Vienā purvā nebūs,citā būs.Pagājušajā gadā mēs daudzus purvus apsekojām,šogad,intereses pēc,es vispirms braukšu skatīties tur,kur bija pagājušajā gadā,bet pēc tam līdīšu tajos purvos,kur pagaājušajā gadā bija tikai lapas.
Nesaprotu,vai es pēc pamuļķes izklausos?

) .. galvenais nestreso .. lien kur tu gribi purvos ar lapām vai purvos bez lapām ..
viens gan ir neapšaubāmi - tava intrese un jemšanās par visu šito štelli ) ..
un tikai nevajag stāstīt par labdarību un izpalīdzēšanu ) ..

Bu,bū!

Katrs cilvēks par citu cilvēku rīcību spriež pēc sevis.Ja Tu sevi nevari iedomāties labdara un izpalīga lomā,tad daru Tev zināmu,ka eksistē arī citādi domājoši un daroši cilvēki.

))) .. es tādus labdarus un izpalīgus zviedrijā esmu atskatījies pa šitiem gadiem līdz ručkai .. izjās .. apjās .. un aizjās ..
un domāju ka redzēšu vēl ne vienu vien ..

Kādus-tādus?
Pēc dažām dienām uzrakstīšu,vai tajā apkaimē vispār ogas ir.Tā ir pašu brīva izvēle,braukt uz turieni,vai nebraukt.
Tajā kempingā var nemaz ij nedzīvot,dzīvot var arī teltī meža vidū.Netālu ir pilsēta Ånge.Tur ir arī iepirkšanas punkti.Nevienam nelieku braukt uz manis aprakstīto kempingu, meklēt Ingu un nodot man ogas.
Verstehen?

galvenais ir āķi lūpā iemest cilvēciņiem !!! es liktu uzreiz trīsžuburi he heee !!!!!

Es tik pa mirklītim ienāku un pasmaidu.
Zviedri jau ogas nes no purva ārā,iepirkuma cena gan patreiz zema,tikai 50 kronas.
Vietējā avīzē esot aprakstītas prognozes melleņu ražai.Ogas esot daudz.Tā vismaz paši zviedri spriež,cik tur taisnības,patreiz nezinu.

sveiki! kāda ogām ir cena un cik daudz tā vidēji dienā iespējams salasīt naudas ziņā vienai personai? :)

Par ko tu te smaidi ? Es kad aizbraucu uz turieni un redzu to apjāto armiju man smiekls nenāk .. 2004 gads - atbrauc autobus izkrāva ap 30 letiņu un aizbrauca .. sastāstīts arī brangi - bezmazvai aizej tepat uz tuvējo mežiņu un lasi uz nebēdu .. karoče rezultāts bēdīgs .. 2009 gads - kāds latvija bija labu biznesu uztaisījis 250ls no cilvēka iekāsis par itkā darbu zviedros ogu lasīšanā .. solīts kā vienmēr bija brangi - dzīvošana viesnīcās un vēl HVZ kādi brīnumi .. rezultāts - pavisam bēdīgs .. .. .. 2010 gads - overkalix vājprāts - labāk nerakstīt .. rezultāts - katastrofa .. .. ..
atkārtošu jau sen rakstīto - nevienam nav jāmaksā par itkā darbā iekārtošanu .. tur jebkurš var brīvi iet mežā un lasīt ogas nodošanai .. braukt bez sava auto ir neprāts .. ja mežu esi redzējis tikai kino - labāk paliec mājās .. zviedrijā ir ap 2500 lāču var gadītites kādu satikt .. čusku daudz zābaki obligāti .. vēlams maksājumu karti - labāk VISA jo daudzos miestos benzīntanki ir tikai uz kartes .. visus labumus kā piemēram cigaretes var nopirkt kreisās .. dīzeli ar var dabūt .. ar zviedriem nelekties uzspridzinās mašinu kā leišiem 2001 gadā .. neviens jūs aiz rokas nevedīs un ogu vietas nerādīs pāšiem vien būs jāatrod .. var iebraukt 5 izcirtumos izbradāt viņus krustu šķersu un nekā 6 iebrauc un nedēļu šķin mellenes .. lielāko naudu pelna uz mellenēm .. nopelnīt var piemēram taizemiešiem peļna sākas tikai tad kad viņš jau ir salasījis 3000 eiro kurus viņš atdot par būdas īri .. auto īri .. ēšanu .. un ceļu .. google to visu var atrast ieraksti PICKING BERRIES IN SWEDEN .. var arī paskatīties viņu traģēdiju BLUBERRI FIASKO 2009 .. nu kautkā tā apmēram un īsumā .. visiem braucējiem veiksmi un iztrurību .. esiet prātīgi meži tur kā aļaskā.

Par ko man raudāt?Es par agresīvajiem komentāriem smaidu.
Un rakstu par sevi un savu pieredzi,piedāvāju palīdzību,ja nu kas.Kāds man sakars gar tiem,kas ''izkrauj'' letiņus un ''taisa'' no viņiem naudu?Mani pašu pagājušajā gadā izkrāva.
Katram sava pieredze,mani neviens nespridzināja,tieši zviedrs aiz rokas veda un vietas rādīja.
Es lielāko naudu nevis ar mellenēm pelnīju,bet gan ar lācenēm.

Mani dēli mežu patiešām bija redzējuši tikai kino,bet tas nemaz netraucēja.

Varbūt kādam ir arī kaut kas labs sakāms,nevis tikai nonievāt?

Varbūt Tu,Romul,vari kādu vērtīgu padomu sniegt?Piemēram,kur šogad salnas pāri nav gājušas,kur sausums nav ražu iznīcinājis?

Es pēc dažām dienām aprakstīšu situāciju Ånges rajonā,kuru rajonu Tu ieteiksi tautiešiem?

Ziniet,es te palasīju komentārus un vēlreiz sapratu,cik nožēlojami ir daži mūsu tautieši.Laikam jau grūtā dzīve tādus naida un neuzticības pilnus Jūs ir padarījusi.Kādam derdzās lasīt manus labvēlīgos komentārus,bet,ja godīgi,man šķebina no dažu labu gramatikas kļūdām,prastajiem izteicieniem,utt.
Fuij,labāk nebrauciet pie manis,man patīk gaiši cilvēki,nevis ar negatīvisma auru apnemtie.

Visu labu!

Starp citu,tikai viens cilvēks piezvanīja un arī brauks.Un Paldies Dievam,vairāk man un maniem draugiem paliks!

Nu ko tu te cepies !!! ??? Es tev ko pārmetu ??? Gribi palīdzēt ok nav problēmu .. es tur to visu vienkārši esu atskatījies jau gadiem !!! Cilvēks mežu redzējis tikai kino - iejiet mežā pārkāpj pāri trīs kalniem un atpakaļ vairs netiek .. piezvanīt arī nevar jo nav zonas .. vot i domā kas ar viņu ir noticis .. rezultātā atbrauc pie manis .. tā un tā iegāja tur un tur kur palika dievs viņu zin .. rezultātā es braucu uz turieni pāris stundas vandos pa mežu un viņu meklēju .. un nevajag te pārmest kautkādu negatīvo atieksmi utt .. cik nav taizemiešiem izlīdzēts .. mašīnas vilktas un paši vesti .. ..
Atkārtošu vēlvienreiz - lielako naudu taisa uz mellenēm .. viņas ir daudzmaz regulāri .. jebšu tu domā ka tāda zelta bedre kā bija pagājšgad ar lācenēm ir katru gadu ??? )))
Tā ir ļoti reti kā pagājušogad .. gan ražas ziņā gan cenas .. un 50 kronas pa 1kg lāceņu ir standarts ... ... ...
Ak jā .. nebaidies neviens no mums pie tevis nebrauks ne es ne bu .. mums ir pašiem savas vietas kur braukt .. tāka elpo dziļi un lai veicas .

Gan Tu,gan Bu pirkstus esiet gaisā saslējuši,augstprātīgi un iedomīgi.Redzu,ka esiet zinoši,bet izteiksmes veids,kā to visu pasniedzat....
Es zinu par lāceņu nepastāvīgumu,bet šogad tajā rajonā atkal esot.Tas ir tas,ko gribēju uzrakstīt un arī rakstu.
Man,atšķirībā no Jums,acīmredzot,nav spiesta lieta katru gadu braukt un lasīt.Tāpēc arī nav tik liela pieredze.Bet ar to pašu mazumiņu gribu dalīties.Jūs tikai vispārīgi kaut ko stāstat,bet praktiskus padomus nedodat,diemžēl.
Jebkurā gadījumā dalīšos šeit ar informāciju,kas notiek manā Ånges rajonā.Varbūt kādam noder.

Pirkstus gaisā saslējuši ??? ))) .. Cilvēk mīļais es cik cilvēku līdzi nēesu ņēmis .. vienam nav labi tas .. otram nav labi šitas ..trešais iedomājies ka ogas pašas salasīsies .. ceturtajam pa daudz knišļu .. utt utt .. kādu atieksmi tu gribēji .. tāpēc arī vairāk nevienu neņemu un īpaši te neložņāju.
Mani uz turieni braukt nespiež nekas .. man vienkārši tur patīk .. upes .. kalni .. ezeri .. cope tur ir fantastiska .. zviedrija ir copmaņu meka .. zinu tur arī letiņus kas tur ir pārvākušies uz dzīvi .. aizeju ciemos .. utt utt .
Dalies te ar info .. tev tak neviens neliedz to prieku ))) .. un veikmsi visiem meža bridējiem !!!

Apskaties šo video youtube : Bear attack in Sweden (subs),
un varbūt sāksi mazliet... saprast ap ko lietas grozās, !!!

Vai tiešām mellenes tiek lasītas maisos, un kādi ir tie maisi speciāli vai vienkārši cukura maisi? Ja sanāk ieiet dziļāk tajā izcirtumā,kā tad to maisu dabū līdz mašīnai ja kādi 50kg ielasa viņā? Vai priekš apmaldīšanās nevajadzētu ņemt līdz gps aparātu, nav tak smags un virzienu parādīs ārā no meža? Pret lāčiem tak var paņemt asaru gāzes baloniņu līdz tā ka no tiem nebaidos,neticu ka viņi tur tik izbaduši. Stulbākais būtu ja kāds kaut ko mašīnai nodara, piemēram riepas sadur kamēr esi mežā,jo piemēram uzskata ka tas ir viņa ogu dārziņš, no tā gan bail jo tad ir beigas kas tevi brauks un glābs.

da tur var būt viskautkas !!! smieklīgākais par to lāci ) ar asaru gāzes baloniņu pret 600 - 800kg monstru ))) !!!

Kas tur tik smieklīgs par to baloniņu, es jau nebiju domājis to pavisam maziņo, bet ir speciāli lāčiem paredzēti tilpumi, esmu gudrs jo skatījos raidījumu kur cilvēkam izdevās tikai tā izglābties no lāča kurš jau pāris cilvēku bija pagaršojis, nu nevajag baidīt cilvēkus ar lāčiem, tad jau man liekas tie odi tur varētu būt daudz niknāki, bet ja nu tas lācis tomēr gadītos tuvumā tad drošāk manuprāt ar baloniņu nekā ar plikām rokām, nu trokšņa taisīšana un bļaušana tas jau pašsaprotami, bet galējā variantā?

odi draugs ir sīkums ))) bet mazā moška tas ir psc ... maziņi un indīgi pēc velna ... kur iekož tur paliek pleķis ... mums vienu džeku tā sakoda ka šis no rīta acis nevarēja vaļā dabūt ))) izkatījās ar šis smieklīgi nu tā nedaudz sapampis !!!
ar lāci būs bēdīgi ... nekad nevar zināt kas šim padomā ... ja lācim būs kinderi līdz ... tad tev palīdzēs tikai AK 47 ... ...

Ne velti ir teiciens, ja baidies no lāča neej uz mežu, lops paliek lops nekad nezini kas tam padomā, bet kam lemts slīkt to lācis nesaplosīs, vai kaut kā tā.
Kur tad Inga palikusi, gaidām jaunumus, nebūs tak uzmetusi lūpu par iepriekšējiem komentiem un pametusi mūs. Vispār jau nebija tur ko cepties uz džekiem, man piemēram liekas ka tie brīdinājumi bija īsti vietā, jo nevar tak maukt vienkārši cerot ka nu tik pelnīs lielo piķi, nu ir ļoti kritiski jāizvērtē savas spējas, jo ne jau visus kāds zviedrs vedīs aiz rokas uz ogu vietām.
Ok jalaiž mellenēs, jo vēl jau LV ir ko plūkt, kad šite beigsies tad domāsim tālāk...

Labdien!
Ceru,ka visiem iet labi.
Cilveeki,kas atbrauca,paluudza mani nesniegt vairs nekaadu informaaciju.Taa arii dariishu.Iespeejams,kad beigsies sezona,vinji pashi uzrakstiis atsauksmes!

Laacenes patieshaam ir un paliks Ziemelju Zelts!

Starp citu,runaajot par laachiem,kaads gudrs viirs man ieteica panjemt uz mezhu liidzi kaut ko no pirotehnikas,kaut ko taadu,kas spraagst ar milziigu troksni.Esot paarbaudiits,laacene taa nobiistoties,ka pat savus beernus pametot!

Sveiki.
Palasiju forumu un sapratu kad cenas ar Latviju iepirkumu cenam atskiras par kadiem 50% vai ar es kludijos?
Kadas ir iepirkumu cenas Zviedrija?Uz cik ilgu laiku ir jega braukt?Kas ar to dzivosanu?Cik vajadzetu starta kapiutalu lai aizbrauktu un caur kurieni?
Paldies jau ieprieks.

lācenes 70 kronas kg mellenes sāks pieņemt apmēram ap 25 jūliju.
jap ar pirotehniku vienu lāci aizbiedē otrs atnāk ) jo domā ka mednieki ir ko nobliezuši un izķidājuši līdz ar to lāčukam zacene garantēta.

Kas tad nu Inga ? Ir tik traki ka nav ko prātīgu ierakstīt ))) . . .

Cieniijamais )))!
Vai Juus saprast rakstiito neprotat?
Es tachu jau uzrakstiiju,kaapeec kluseeshu.Ir tachu pilniigi skaidrs,ka,ja kaut kas nebuutu riktiigi,tad es jau sheitan tiktu nekaveejoties ar dubljiem nomeetaata.

kas tad tevi te nomētās ))) tu tak rakstīji ka viens cilvēks tik esot pieteicies ))) kas tad nu lācenes iet uz beigām vai jau sāk bojāties ))) ))) ))) . . .

Zvaniija viens,bet atbrauca vairaak, un luudz man kluseet.Taa luuk.Lai runaa pashi,ja veelas.Vinjiem ir arii internets.Aciimredzot,neveelas.
Beigsies sezona,tad uzrakstiishu,varbuut kaadam naakoshgad noderees.

Inga, vai melleņu raža arī noslēpums? Tā jau nebija sarunāts, teici taču ka gribi palīdzēt tautiešiem ar info, bet dažu komentu dēļ jau nevajag uzmest lūpu, kur tad palika pieminētā tautiešu solidaritāte, vai tad tur mežu trūkst ka tāda noslēpumainība?

nenosmieties !!! iedomājos situāciju - kā viņi tev lūdz klusēt ))) ha ha labais !
man būt domāt ka ir tik sūdīgi ka vienkārsi nav ko uzrakstīt )))
zviedru zelts jau sāk bojāties ))) un ar mellenēm ar skaidrības nav ))) izskatās pašvaki . . .

Kura Zviedrijas puse lacenes peniem pa 70 kronam? Es sodien nodevu pa 50 kronam.

)))!
Smejies vesels,dziivosi ilgaak!
Ziemelju zelts ir pashaa plaukumaa!

protams ))) par to neviens nemaz nešaubās ))) !

Šodien 6h staigāju pa Latvijas mežiem Limbažu rajonā, ogas dziezgan maz un mazas. Vai varat padalīties viedokļiem kādas ogas ir citur Latviijā un Zviedrijā.

Pagājušogad, arī aizpagājušogad lasīju ogas Somijā. Radās vajadzība legalizēt ienākumus no ogu lasīšanas 2012.gadā, lai palielinātu gada kopējos ienàkumus. Esmu pašnodarbināta persona. Sarunās ar VID radās 3 varianti: 1.maksāt 25% par ārzemēs gūtajiem ienākumiem, 2.maksāt 25% no summas,kas pārsniedz 2000 ls, pēc Latvijas likumdošanas, 3. samaksāt nodokļus kā pašnodarbinātai personai. Vienojāmies par 3. variantu, kas man ir lētākais. Un tomēr finansiāli tas ir pietiekami sāpīgi, jo nu esmu valstij paràdā aptuveni 400 ls. Sāpīgāk tomēr ir morāli, jo mana pārliecība ir, ka LV pienākas piga. Bērnībā stāvēju Asaros pie veikala un garāmejošajiem padomju tūristiem tirgoju paša lasītas mellenes. Neatradās neviena svoloč menta izskatā u.tml., kas man būtu tā vai citādi " piesējusies". Pašu lasītas ogas kopā ar māti pārdevām arī uz tirgus. Nolādētajos padomju laikos par ogu lasīšanu nekur nekādi nodokļi nebija jāmaksā. Kas notiek tagad? Varat komentēt? Varbūt kādam ir ieteikumi?

Tad jau gan daudz salasīji tas ogas ja valstij jāmaksā tik liela summa!Tak beidz vajag tikai vākt čekus un ar normālu grāmatvedi pa kādiem 25 Ls uztaisīs tā kad valsts Tev ir parādā!

varbūt kāds ir Zviedrijas ziemeļos (bodena, harada, vidsala) ? varētu saskrieties

Runa nav par naudu, bet gan principu. Izlases veidā VID veiks Tev vai kādam citam ogotājam auditu par ienākumiem pēdējo gadu laikà, no kā tu dzīvo, no kā maksā kredītus, komunālos u. tml. Teiksi- lasu ogas Zviedrijā, Tev atbildēs- maksā nu vecīt , Tu esi valstij parādā! Tādā situācijā vienkāršāk ir samaksāt. Un tomēr- kàda gan daļa LV gar SWE vai FIN dabas veltēm? Vienotībai nauda beigusies- lai brauc uz Ziemeļvalstīm ogās...

Redz kad visi cītīgi lasa ogas jo forums tāds patukšs!Daudz ogas?

ar lācenēm ir kā ir, bet, toties mellenes un brūklenes tīri ok.

Nu verts ir braukt?Nu cik apmeram pa dienu , nedelelu var nolikt?

drīz sezona sāksies ...

uz lācenēm? Mellenes jau vēl jāgaida.

... līdz mellenēm var izbaudīt skaisto dabu un zivteles paķert )))

Ieraudzīju līdzīgu lapu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 1.50 eirozaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centi.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!!Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.

1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.

Uz katru no šiem e-pastiem naudas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1. fatmanscope@gmail.com
2. markbronson69@yahoo.co.uk
3. zhundastocks@inbox.lv
4. ed-c@inbox.lv
5. robitaills@gmail.com
6. moonlight1002@ inbox.lv
7. richandreas@inbox.lv
8. ek2008132@gmail.com
9. beccinja@inbox.lv
10. mycloudway@gmail.com

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send Payment" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.

3.Solis

1. Izveidojiet līdzīgu adresi kā šī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt (txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!

2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā).

ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma - lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ ; http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/

b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: "forums sākt jaunu tēmu" vai "forums sākt jaunu tēmu darbs" rakstiet bez pēdiņām).
c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50LVL , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

a kāds uz somiju ar brauc lasīt, kaut kā vairāk šī valsts interesē, man liekas vienkāršāk aizbraukt, nauda ar vairs nav jāmaina, padalieties ar pieredzi kas bijis somijā uz ogām -kas, kur, kad? Varbūt kāds jau kompāniju meklē?

dzirdēts ir par somiju .. bet personīgi nevienu nezinu kurš uz turieni brauc .. uz zviedriju 9 gadus braucu ..

Meklējam vienu - divus cilvēkus ar vadītāju apliecību un savu automašīnu vai arī ir variants - kopā nopirkt auto lai braukt uz Zviedriju lasīt ogas. Rakstiet uz e-mail: oguzviedrija@inbox.lv
Ищем одного - двух человек с водительским удостоверением и со своим автомобилем или ещё как вариант - скинуться и вместе купить машину,чтобы ехать в Швецию собирать ягоды. Пишите на e-mail: oguzviedrija@inbox.lv

taisos apmēram uz 24 - 26 jūliju ..

sveiki

Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs pašlaik kas veic aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%. ja ieinteresēti pieteikties aizdevumam, Sīkākai informācijai sazinieties ar mums tagad pa e pastu: elijahloanfirm@outlook.com mūsu minimālais kredīta piedāvājumu no 1,000.00 jebkurai izvēlei aizdevumu amount.I esmu sertificēts, reģistrē un legit lender.You varat sazināties ar mani šodien ja jūs interesē iegūt šo aizdevumu, sazinieties ar mani vairāk informācijas par aizdevumu apstrādi

E-pasts: elijahloanfirm@outlook.com

MR ELIJAH ROLAND

http://www.money-friends.net/users/profile/lv/171662.html
ogošana Zviedrijā

Sveiki!
vai kādam ir nojauta kā šogad ar ogām Zviedrijā?
Latvijā šogad ogu praktiski nebūs ...
Re: ogošana Zviedrijā

Nevar teikt, ka ogu nebūs, bet raža ir viduvēja un ogas nav vienlaidus.Agrākajās vietās ir pleķīši ar ogām un sanāks pamatīga staigāšana.

Jā tāds skats ir, ka LV ogu nebūs, jau otrais neražas gads pēc kārtas, jāmauc uz Somiju peļņā.

cerams vismaz cena būs augsta, tā jau parasti kad ogu nav.

Cena nebūs.Skandināvijā laba raža un ASV kultūrmellenēm arī prognozē labu ražu.

Varbūt kāds no iepriekšējo gadu Zviedrijas ogu guru tomēr var nokomentēt situāciju Zviedrijas ziemeļos? Youtūbē redzēju jūnija sniegputeni Zviedrijā, bails evakuēties, ka nav pilnīgs zaļots.

6 jūlijā pirmā ekipāža aiziet .. 9 jūlijā mans sencis aizbrauc .. tad būs info kaudzēm .. .. bik japaciešas .. bet vispār braucu no 2001 gada .. mīnusos nekad nēesmu bijis .. .. ...

Vai tad mellenēm nav mazliet pa ātru Zviedrijā, mums jau tik tagad sāk gatavoties!?

Stena Line vēl 3 dienas 50 proči atlaide , tā kā samērā steidzīgi jāmotivējas.

Zviedrijā ar ogošanu ir tā. Atved uz mežu un pasaka lasiet šeit. Bet ko tad lai lasa ja ogu nav. Uz citu mežu pats iet nevari. Nokāš naudu par dzīvošanu un viss.
Latvijā pats lasot mellenes var arī labi nopelnīt un vari lasīt kur ir ogas.

nezinu ka ir citiem zviedrijā mārīt .. mani neviens nekur neved .. es pats ar savu mašīnu braucu kur gribu .. kad gribu .. strādāju cik gribu un kad gribu ...
50% laba atlaide .. bet caur tallinu un somiem var aizbraukt vienmēr .. 60 eiriki tallina - helsinki .. .. ..

oga .. viņi uz lācenēm brauc .. ja būs tad būs ja nebūs tad gaidīs mellenes un baudīs dabu un ķers zivis .. ..

biju lasīt mellenes 2001g.pitea,alsbīna utt.iesaku lasīt,un uzpirkt no leišiem,poļiem cigas,spirtu,ko pec tam tirgot .,beigās pametam ogošanu,sēdējām kempingā,un peldējāmies baseinā,paretam ielīdām šrotā.,bet viens tika cietumā pa šmigu ,kur sēdēja pie tv,un pasūtija ēdienus,kamēr citi baroja odus,ka rezultātā ogotaji bija bez naudas,bet cietumnieks laimīgi aizbrauca uz mājām.
Kredīta pieteikuma forma

sveiki

Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksāt savu parādu? Vai jums ir atteikta aizdevuma no bankas? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu rēķinus vai izveidot savu uzņēmumu? jāuztraucas ne vairāk, jūsu palīdzība nāk tagad, Mr.mhay uzņēmums ir aizdevums aizdevumu uzņēmums , kas piedāvā visu aizdevuma veidu cilvēkiem, uzņēmumiem, kas ir nepieciešama aizdevuma ar
zemu procentu likmi 3%, sazinieties ar mums pa e-pastu: credithome@blumail.org

Kredīta pieteikuma forma

Pilna Vārdi:
Apjomu, kas nepieciešams kā Loan:
Aizdevums ilgums:
Tālruņa numurs:
Valsts:
Valsts / Province:
Ikmēneša ienākumi:
Ģimenes stāvoklis:

gaida savu atbildi tuvākajā laikā

Mr mhay burialla

sveiki

Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksāt savu parādu? Vai jums ir atteikta aizdevuma no bankas? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nomaksātu rēķinus vai izveidot savu uzņēmumu? jāuztraucas ne vairāk, jūsu palīdzība nāk tagad, Mr.mhay uzņēmums ir aizdevums aizdevumu uzņēmums , kas piedāvā visu aizdevuma veidu cilvēkiem, uzņēmumiem, kas ir nepieciešama aizdevuma ar
zemu procentu likmi 3%, sazinieties ar mums pa e-pastu: credithome@blumail.org

Kredīta pieteikuma forma

Pilna Vārdi:
Apjomu, kas nepieciešams kā Loan:
Aizdevums ilgums:
Tālruņa numurs:
Valsts:
Valsts / Province:
Ikmēneša ienākumi:
Ģimenes stāvoklis:

gaida savu atbildi tuvākajā laikā

Mr mhay burialla

Iebāz savu loan sev pēcpusē, te cilvēki laidīs uz ogām un pelnīs kāpostu un tavs loan nevienam nav vajadzīgs.

Sveiki.
Iedomājos ja jau skandināvos tik labi maksā un var nopelnīt kā ir ar kaimiņvalsti Igauniju?
Meklēju bet nesanāca atrast ogu iepirkšanas cenas tur.
Vai vēl kādam doma ir doties laist ogot uz Zviedriju,Somiju?Ir kāda brīva vieta?
Re: Re: ogošana Zviedrijā

)))) ! kur palika solītās ziņas no Zviedrijas? startēju 24 tajā, gribētos zināt , kas tur sagaida.
Re: Re: Re: ogošana Zviedrijā

Rems Jūs ar savu transportu?Cik pa ogu lasīšanas sezonu vidēji var iekrāt?LV galīgiu švaki a tām ogām.
Re: Re: Re: Re: ogošana Zviedrijā

lāceņu praktiski nav .. mellenes ir .. sāks pieņemt ap 25 - 26 jūliju .. 16 iebrauc taizemieši ))) ...par brūklenēm vēl nav nekādas jausmas līdz tām vēl tālu .. visiem veiksmi.
Re: Re: Re: Re: Re: ogošana Zviedrijā

... ak jā .. kāvienmēr standarta info - mežos tur ogas praktiski neaug .. izcirtumos .. jaunaudzēs .. čūsku daudz zābaki obligāti .. neuzraujaties uz pūkaino to tur arī pietiek .. šogad daudz moškas noperciet kādu smāķi - latvijā pirktie mēsli viniem ir pie pakaļas .. kož vini nikni un ir gana indīgi ...kautkā tā .. veiksmi visiem ) .
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ogošana Zviedrijā

Vakar biju ogās pie ādažu poligona
16kg 8 stundās.
Bezjēdzīgi
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ogošana Zviedrijā

))) ja neesi lepns, uzmet savu telefona nr. uz meilu zorzspetersons@gmail.com.
interesē daži tehniskas dabas jautājumi par ogošanu un copi. Nekad neesmu piedalījies tādā avantūrā.Ogu vietu koordinātes neprasīšu. Paldies!
Labdien?

Labdien?

Es esmu šeit, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, vai ne? Ja jums ir parādi jādzēš varat sazināties ar mums? Vai jūs finansiāli leju un jums ir nepieciešams izveidot uzņēmumu? Vai banka kļuva jums uz leju, jo jūsu sliktu kredītu? Jums nav jāuztraucas par to, ka uzbrukuma Finanšu pakalpojumi ir gatavi sniegt jums aizdevumu ar zemu procentu rate.If jūs interesē mūsu kredītu piedāvājums un vēlaties pieteikties aizdevumam, sazinieties ar mums šodien, atbildot uz šo ziņu vai vienkārši e-pastu mums, izmantojot: judith_willy@outlook.com, jums ir GIVE US šo informāciju,

Pilns nosaukums:
Summu, kas nepieciešama:
VALSTS:
Adrese:
SEX:
AIZDEVUMA ILGUMS:
Lai aizdevums:
VALSTS:
Tālruņa numurs:

Jūs esat Atbilde pa: judith_willy@outlook.com

Es gaidu jūsu tūlītēju atbildi ...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS KONSULTANTS/-E
EVRY Latvia
Konkurss beidzas 2014-10-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvlaukuma projektu vadītāja asistents/-e
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.