darba ņēmējs mūsu valstī ir neaizsargāts!!!!

Pavisam nesen saskāros ar problēmu, ja darba devējs neizmaksā algu un ir bankrotējis vai līdzīgi, darba ņēmējs paliek bezšā!!!! Protams pirmais un vienīgais var un vajag, kā to iesaka griesties gan uz darba inspekciju, bet jēgas nekādas. Vienīgai ko viņi var tas ir konstatēt, ka tiešām nav izmaksāta darba alga un uzlikt sodu darba ņēmējam, kas tik un tā aiziet valsts "kabatā" un tu atkal paliec bezšā....., sakiet kur taisnība???? Mēs maksājam nenormālus nodokļus, par ko?, lai saņemtu smieklīgu pabalstu? Jautājums priekškam uzturēt tādu organizāciju, kā valsts darba inspekcija, ja jēgas no tās nav nekādas?????
Re: darba ņēmējs mūsu valstī ir neaizsargāts!!!!

"bankrotējis vai līdzīgi" izklausās pēc pilnīgas situācijas pārzināšanas. :)

Ja mēs tik gudri, tad vienīgais, ko var ieteikt, ir vai nu nepīties ar tādiem uzņēmumiem, kuri var bankrotēt, vai arī darīt visu iespējamo, lai bankrots neiestātos.

Pārējiem iesaku iepazīties ar maksātnespējas procesu un saistību dzēšanas procedūru likumā nevis pēc "viena tante teica" principa.
Re:

bešā! bešā! bešā! bešā! bešā! bešā! bešā! bešā! bešā!
Re:

Ja Wood maksājis nenormālus nodokļus, tad bezdarbnieku pabalsts nemaz tik smieklīgs nesanāks
Re:

Likumi,likumiņi! Cik skaisti tas skan. Tikai tos var nepildīt un galvenais, par nepildīšanu soda nav. Jā, darba inspekcija drīkst uzlikt dd sodu, bet tālāk darbiniekam jāvēršas tiesā un darba inspekcija dod savu rakstisku atzinumu par dd. Protams, līdz tiesai dd var tikt no savas mantas vaļā, un tu,rukātāj,tāpat paliksi garu degunu.
Re:

to Tante
ir bijuši vairāki uzņēmumi, vienā pieteikta maksātnespēja otrs bankrotējis, iepriekš norakstot visu savu mantu. Mūsdienās kāds ir darbs tāds arī darāms nav jau īpaši no kā izvēlēties. :( Ne visi darba devēji ir datavi maksāt tik lielus nodokļu, un bieži vien mēs darba ņēmēji piekrītam un lielāku melno algu nevis balto bet 2x mazāku. Protams var griezties tiesā ir izziņa no darba inspekcijas, bet cik vagaj brīvā laika un cik ilgu laiku aizņem šis tiesas process, rēķinus ne viens neapmaksās manā vietā.
Re:

Nu tad sazinies ar krutiem puišiem ādas jakās un skūtām galvām, tie tavu naudiņu dabūs atri, tikai par tālākām sekām vaino pats sevi.
Re:

Zinu situāciju. reāli viņi neko nevar piedzīt, bet sodu uzliek. Zinu vienu būvfirmu, kam piedzina sodu, bet algas jau nesamaksāja.

TAISNĪBA!!! Palika uz pabalsta 60Ls mēnesī un dzīvo nost!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.