deklaranti

Pliiz - ļoti vajag zināt, cik saņem muitas deklaranti. Ja kāds zin detalizētāk - cik saņem tie, kas strādā loģistikas firmās, gan arī tie, kas strādā tikai sava uzņēmuma labā.'
Ļoti gaidu atbildi.
Re: deklaranti

Nav vienotas darba algas deklarantam.
Samaksa atkarīga no: darba apjoma, darba grafika, darbinieka kvalifikācijas (vai ir pilnvarotā pārstāvja sertifikāts), darba vietas (iekšzeme, robeža), vai deklarē tikai sava uzņēmuma preces vai strādā firmā, kura sniedz pakalpojumus citām utt.....Cik zinu, 100 līdz 500.
Re: deklaranti

Vai Tu varētu aptuveni zināt, cik saņem deklarants, kas deklarē tikai sava uzņēmuma preces - apmēram 3 piegādes nedēļā, gandrīz visām jāformē gan IM-7, gan IM-4, gan tranzīts(pārdošana citā muitas noliktavā)?
Re: deklaranti

"Piegāde" neko daudz neizsaka. Cik daudz preču kodu? Ja pāris pozīciju, neko daudz laikam nesanāks, atkarībā no vadības dāsnuma pakāpes ~ 150.
Re: deklaranti

vispaar man liekas ka brokeru kompaanijaas deklaranteem ir kaut kads noteikts tarifs 10Ls par deklaraaciju- taa ka maz nav!
mums te viena firma ir- nu tur tik tupas meitenes straadaa ka riebjas ar vinjiem straadaat
Re: deklaranti

Tos Ls par deklaraciju saņem firma, ne tupās vai citādas meitenes. Ar brokeru firmām vispār ir īpaša padarīšana. Viņu deklarantiem (brokeriem) jāzin stingri vairāk kā pašu produkcijas importētājam (jo vairāk eksportētājam, kur izmaiņu likumdošanā gandrīz nav).
Re: deklaranti

Nu jā, es te šodien paskaitīju - mūsu firma maksā dažam labam ap 600 ls mēnesī - es domāju transpoŗtētāju firmu - tikai par deklŗāciju aizpildīšanu. Būtu jau laikam prātigāk savu deklarantu ieviest, nevis šitā piķot.
Re: deklaranti

vienai:
100% taisnība. Ir normāla deklarāciju aizpildīšanas datorprogramma Windows vidē par 250,ls. Tas ir 1x maksājums. Pēc tam vienīgie tēriņi ir 30 ls mēnesī par tās aktualizēšanu, sīki santīmi par pašu deklarāciju un alga deklarantam. Ja preces atkārtojas, nekādas zvaigznes no debesīm nav jāgrābj - arhīvā viss ir saglabāts, atliek tik pārkopēt.
Re: aijama

Progza jau ļoti fiksi atpirktos, veidlapas - 10 santīmi... Tikai cik lai maksā deklarantam? un kur vispār jamo meklēt - vēlams ar pieredzi, nevis mazu un zaļu.
Re: viena

Cik maksāt deklarantam, pašu rokās, kāds jau nu vispār algu līmenis Jūsu firmā ir. ? 200 ls?
Kur ņemt - tā varētu būt problēma. Pēdējos mēnešus, cik esmu redzējusi, pieprasījums pēc deklarantiem ir diezgan liels, lielāks nekā piedāvājums. Variants - apmācīt savu cilvēku. Kursi nav laikā ilgi (ap nedēļu). Kaut arī atrast cilvēku nav neiespējami.
Re: temai

Muitas noliktava deklarantam alga no 250-350 atnemot visus nodoklus,parejais ka saruna ar klientu.Pilnvarotajam parstavim ja strada firma 200-600,Ja ir brokera sertifikats un pats vel deklare un ir galvojums tad vel augstak,bet ja strada firma un deklare un forme visus dokus tad sakot no 250+masina+mobilais
Re: muitnieks

Wow. Njaa. 600 ls + mašina un mobza = nav slikti:)
Bez maz obidno kļūst par komercdaļas vadītāju strādāt:))
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
Darbinieki/-ces zivju apstrādei
Darbs Vācijā

Karstās vakances
Visas vakances 
BILANCSPĒJĪGS GRĀMATVEDIS/E
Blokfabrika, SIA
Konkurss beidzas 2015-04-19

Darbs
Vairāk kā 7000 vakances 
PROJEKTU VADĪTĀJS/-A
Būvniecības Dizaina Risinājumi SIA
Konkurss beidzas 2015-03-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Lielo uzņēmumu projektu vadītājs/-a
Pohjola Bank

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.