iesniegums par atvaljinaajumu

Klau, tauta, kaa pareizi jaaraksta?
Vai pareizi, ka pienaakas 28 kalendaaraas dienas un par sveetku dienaam atvalinaajums pagarinaas? Respektiivi, tad jaaraksta, ka gribu atpuusties no 1.-30. juunijam, pareizi?
Re: iesniegums par atvaljinaajumu

Man tisī gadījās attiecīgs žurnāls pa rokai:
"Ikgadējais apmaksātais atvaļinājums nedrīkst būt īsāks par četrām kalendāra nedēļām, neskaitot svētku dienas.(DL 149. panta 1.daļa).
Tātad pareizi."

Tev iesniegumā jāraksta vienkārši - piešķirt man ikgadējo atvaļinājumu četras kalendārās nedēļas (jo citi ņem pa daļām) no tāda un tāda datuma. Nav jānorāda līdz kuram datumam. Personāla daļa pati izrēķina līdz kuram un pasaka, kad tev jābūt atpakaļ. Vismaz tā tam būtu jābūt.

Ne jau visiem ir tāda greznība kā opersonāldaļa.:)

punkt, un grāmatvedis arī nobeidzies?

Piektdienās padomi par velti:))))
Lūk, būs Iesnieguma par atvaļinājumu paraugs:

SIA ''MIA''
valdes priekšsēdētājam J.Picim

15.05.2009.
IESNIEGUMS
Rīgā

Par atvaļinājuma piešķiršanu

Lūdzu piešķirt man atvaļinājumu 4 kalendārās nedēļas no š.g. 18.maija līdz 14.jūnijam (ieskitot).

Liene Prasītāja

P.S. var rakstīt 14 kalendārās dienas, norādot sākuma datumu un beigu, beigās pierakstot (iesk), lai nerastos domstarpības. Katram darbiniekam pienākas atvaļinājums 28 kalendārās dienas, bet grāmatvedība veic aprēķinu par cik dienām maksās, jo ir 28 k.d. un apmaksājamās 20 darba dienas.

Mīļā, gudrā Alise, un kāda velna pēc (pēc tava iesnieguma parauga spriežot) 28.atvaļinājuma diena būtu jāatstāj ļurināmies gaisā? Palasi Darba likumu un paskaiti dienas!

erggjhnl

to: hei
bieži vien firmelēs grāmatveži ir 'apsprāguši' lietveži - bakstītāji. 'Kvešens': pēc panta un būtības iesniegumu par atvaļinājumu jāraksta pašam atvaļinājuma kārotājam, t.i., pašrocīgi, nevis kādam citam trešam, svešam?

Ņemiet līdz piektdienai (ieskaitot), jo tad vēl paliks neizmantotas 2 dienas, kuras jau notiekti kādreiz noderēs.

kaa jaraksta atvalinaajuma iesniegumu

jaa, kaa jaraksta?

Akciju sabiedrībai
„VILLA LATVIJA”
Dr. L.Lasmanei

iesniegums
Rīga

2007. gada 1. jūlijā

Par atvaļinājuma
piešķiršanu

Lūdzu piešķirt man, manu ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu sākot ar 2007. gada 15. augustu līdz 15. septembrim.

Akciju sabiedrībai
„VILLA LATVIJA”
Dr. L.Lasmanei

iesniegums
Rīga

2007. gada 1. jūlijā

Par atvaļinājuma
piešķiršanu

Lūdzu piešķirt man, manu ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu sākot ar 2007. gada 15. augustu līdz 15. septembrim.

Akciju sabiedrībai
„VILLA LATVIJA”
Dr. L.Lasmanei

iesniegums
Rīga

2007. gada 1. jūlijā

Par atvaļinājuma
piešķiršanu

Nepareizi!!!!!!! Kurā Šarašina kantorī tad šādi raksta
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
MS DYNAMICS NAVISION PROGRAMMĒTĀJS/-A
ERP PRO SIA
Konkurss beidzas 2014-10-19

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Tehniskais koordinators/-e - Lietvedis/-e (500–750 EUR neto)
Būvniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.