zemeņu lasīšana

Izlasiju,ka firma Jessina piedavaa darbu Zemeņu lasītājs Lielritānijā uz laika periodu 6 mēnesi un alga apmēram no 250 - 350 Ls nedēļā. Sakiet,vai tā summa ir reāla un vai kāds tādā veidā Lielbritānijā ir lasījis zemenes? Vēlējos vienkārši zināt, jo saprotu,ka nauda nav slikta, bet tikai cik reali tas viss ir.
Re: zemeņu lasīšana

Ja ir laba veselība un gribasspēks,tad tas viss ir reāli.
Re: zemeņu lasīšana

Man pazīstams cilvēks pagājušā sezonā lasīja UK avenes. Alga bija tāda, kā Tu raksti. Tikai, lai to saņemtu, bija jāiekļaujās normās, kas bija, manuprāt, ļoti lielas - 5 litri aveņu stundā. ja to nevarēja, tad patrieca. darbs esot kā vergiem - vagars visu laiku skubina - ātrāk, ātrāk!!! Es domāju, ja katru dienu un katru stundu jāsalasa 5 litri aveņu, tad viegli nav. Zemenes lasīt būs vēl grūtāk, jo jālasa taču rāpus.
Re: zemeņu lasīšana

Fiziski ja vari izturēt, tad arī alga būs. Sākumā liekas ka gals klāt un uz zemenēm ilgi negribēsi skatīties.
Re: zemeņu lasīšana

Fiziski baaigi gruuti. Savulaik Norveegjijaa lasiiju 2 meeneshus, un mugura un celji bija chupaa. 6 meeneshus...Nezinu, nezinu, ja nu vieniigi totaals bezceris.
Re: zemeņu lasīšana

pie mums viena firma sludina zemeņu lasīšanu siltumnīcās - to gan nevajag darīt - viens aizbrauca, teica, pat spēcīgi čaļi ģībstot no karstuma
Re: zemeņu lasīšana

Ja tas ir tavs izmisuma solis,tad labāk to nedari.Ir taču arī citi darbi...
Re: zemeņu lasīšana

Es biju, lasīju arī kādus mēnešus 5, īpaši viegli nav, bet ātri pierod, un ja vajadzīga nauda, tad manis pēc ļoti normāls variants, es pat parakstītos atkal uz zemeņu lasīšanu, ja būtu attiecīgie apstākļi. Zemenes joprojām ļoti garso :0)
Re: zemeņu lasīšana

Te daudz vairaak:
Steidzami 2 darba vakances alga līdz 3500$ mēnesī. Darbs tiem kas reāli grib strādāt.
Tikai pasaki ko tu par to domā un tiec atalgots. Darbs saistīts ar dažādu aptauju formu aizpildīšanu. Vajadzīgas angļu valodas zināšanas. Pasaules lielākajām kompānijām ir svarīgs Latvijas iedzīvotāju viedoklis un viņi par to labi maksā.
Katru nedēļu jūs saņemsiet no 10-30 epastiem ar lūgumu piedalīties aptaujās.
Katras aptaujas aizpildīšana aizņem aptuveni 15-20 minūtes. Samaksa par vienas aptaujas aizpildīšanu 20-30$. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas pamata līmenī. Vecums no 18 gadiem. Pieteikties zemāk esošajā mājaslapā. Vakanču skaits ierobežots www.paysurveys.info
Re: zemeņu lasīšana

Nu, 250-350 ir plash jedziens.Cik tas ir britu maarcinjas? ap 280-400 nedelja,par zemenme??? Neticas...
Re: zemeņu lasīšana

Vot idioti,pieraduši te treknajos gados pelnīt 200-300ls nedēļā un braukt krutajos autiņos tagad laizīs pakaļas arzemniekiem.
Re: zemeņu lasīšana

Varat palīdzēt ar padomu?
Esmu 19 gadus vecs, spēcīgs jaunietis, kurš arī nolēmis doties uz Lielbritāniju strādāt pie ogu lasīšanas.
Pieteicos caur Mani vienkārši interesē, kas jāzina, dodoties 1.reizi strādāt uz L-britāniju. Ir vajadzīgi kādi dokumenti vai kas cits svarīgs? No sākuma noteikti ir vajadzīga kaut kāda nauda līdz 1.algai. Cik būtu vajadzīgs?
Vakar pieteicos caur Link-Org, šodien jau zvana un jautā vai esmu gatavs doties prom jau tuvākajās 2 nedēļās. Principā jau esmu, tikai, kad uzzināju, ka it kā vajagot 200 Ls, ko samaksāt viņiem (Ling-Org), pateicu, ka vēl padomāšu. Vai tā ir normāla summa par iekārtošanu darbā? (kāds ir caur šo kompāniju iekārtojies darbā) Vai biļetes uz L-brit. jāpērk atsevišķi (papildus) jeb to nokārto šī kompānija?
Cik tad reāli man naudas vajag lai varētu iztikt līdz algai.
Varbūt daudz jautājumu, bet vēlos skaidrību!
Strādāt vēlos, nopelnīt arī vēlos, fiziskā ziņā visticamāk izturēšu (ja vēlos, tad izturu daudz ko).
Vienkārši vēlos sākt pastāvīgu dzīvi, pietiek pārtikt no vecāku naudas.
Re: zemeņu lasīšana

Ar Link-Org jābūt ļoti uzmanīgiem, JO tā ir tā pati firma "PREC", kurai noņēma licenci. No personīgās pieredzes varu teikt, ka šī firma daudzus reālus faktus par darbu noklusēs un melos. Ja arī darbs būs, tad NOTEIKTI tas ne tuvu nebūs tāds par ko jums saldi stāstīs Rīgā.
Re: zemeņu lasīšana

a no cik gadiem var pieteikties darba?
Re: zemeņu lasīšana

Jebkursa darbaa UK ir normas , pie iista saimnieka visa diena ir smalki sadalita gurkkoties nevar. Tapeec varu pateikt , kad atgriezos no spaidu darbiem 1999-2001 majaas nevareju nosedet , riebas televizors un visu laiku dzirdeju portugallu supervaizeres teikto pressa pressa(aatraak, aatraak). Viss bija ccotka aprekkinats, kas tiks pa dienu izdarits. Bet , ko gribu teikt, ja musu valsti ta butu, ka mees stradatu darba laikaa un maceetu vadossais un videjais posms darbus oraganizeet, tad ari NEBUTU ES JAIZRADA PAR DARBA EFEKTIVITATI. Pie mums darbs sakas piemeram celtnieciba vai celliniekos ap plkst. 11 no rita. Nu un ko mees varam gribeet, diena pagajusi nekas nav padarits. Kaa saka saldat spit sluzzba idjot.
Re: zemeņu lasīšana

nekad neesmu stradajusi arzemes.vajag naudu.ka un kur labak braukt...turklat ari naudas problemas..biletei pat nav..ko darit?????
Re: zemeņu lasīšana

SAKONTAKTĒJAM UN ,JA BŪSI MĪĻA,TAD NAUDA BŪS
Re: zemeņu lasīšana

Pilnīgi pārbaudīts un drošs veids kā nopelnīt naudiņu! Ieguldot pavisam nedaudz darba cilvēku iesaistīšanā! Pievienojies un pelni 300ls un vairāk viss atkarīgs no tevis!
http://www.neobux.com/?r=LuckyFone
http://www.clicksia.com/index.php?ref=luckyfone
http://www.getbuxtoday.com/?ref=luckyfone
Re: zemeņu lasīšana

Lai kā arī Tu tam neticētu, tomēr internetā var nopelnīt naudu. Daudziem cilvēkiem nav sanācis, jo ir ticis izmantots kāds interneta saits, kurš pats krāpjas vai prasības ir pārāk augstas.
Es gribu šos saitus reklamēt, jo tie ir vieni no labākajiem, populārākajiem PTC (Pay To Click) saitiem pasaulē. Naudu izmaksā uzreiz uz Tavu PayPal, AlertPay vai NETELLER kontu. Nav vecuma ierobežojuma! Lielākais no tiem jau ir izmaksājis vairāk nekā $ 21 miljonus un tajā ir vairāk nekā 7 miljoni cilvēki.
Tev ir jāklikšķina reklāmas katru dienu un par vienu reklāmu saņemat $0.01. Tas ir maz, vai ne? Bet ja Tu piesaisti draugus vai īrē vēl lietotājus (referrals), tad ienākumi ir daudzas reizes lielāki.
Šeit piemērs:
Tu noklikšķini 10 reklāmas dienā = $0.10
100 tava konta piesaistītie noklikšķina 10 reklāmas dienā = $10.00
Dienā Tu nopelni = $10.10
Nedēļā Tu nopelni = $70,7
Mēnesī Tu nopelni = $303

Protams, Tu vari arī piesaistīt vairāk cilvēkus un nopelnīt vēl vairāk! Nav ierobežojuma. Vari pelnīt tūkstošus un vairāk...
Un tas ir tikai no VIENA saita tākā, ja reģistrējies 5-6 saitos pēļņa ir ievērojama../”


Mani labākie saiti:
http://www.neobux.com/?r=makemoney109
http://www.onbux.com/?r=makemoney109
http://www.clicksia.com/index.php?ref=makemoney109
http://www.clixsense.com/?3428408


Ja radušies jautajumi vai neskaidrība atbildes un sikaku informaciju meklejiet seit=====> http://nauda-seko.blogspot.com ... :)
Re: zemeņu lasīšana

https://club-asteria.com/member/register?refid=203706
skype mis.evita
Re: zemeņu lasīšana

Labdien!!!
vai kads varetu pateikt,kur Latvija,nu precizak kkur pie Liepajas ir zemenu lasisanas vietas? kur var nopelnit lasot sis zemenes?kur lai mekle tadu informaciju?
Re: zemeņu lasīšana

Cilvēki par darbu apspriežas, bet jūs ar savām glupībām pa vidu, neaug nauda kokos un interneta portālos, tā ir jānopelna. Stulpie klikšķinātāji.
Re: zemeņu lasīšana

Lūdzu nesaisties ar kaut kādām mistiskām firmām! Par iekārtošanu darbā naudu ņemt aizliegts!
Vari mēģināt Jssina, jebkurā gadījumā aizej pie EURES konsultantiem (ir jebkurā nva filiālē), lai pārbauda!
Re: zemeņu lasīšana

Kur Tukumā varētu dabūt darbu zemeņu lasīšanā divām meitenēm 12 gados.
Strādāt vēlamies nedēļu. Un ja varētu zināt cik dienā var nopelnīt?!?
Nu ja nav darbs meitenēm zemeņu lasīšanā tad varbūt ir kāds cits darbs Tukumā 12 gadīgām meitenēm!
Tiešām var pelnīt naudu internetā!

Šīs naudas pelnīšanas veids tiešām darbojas
JA TEV INTERESE
Ieraudzīju līdzīgu lapu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 1.50 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 15 centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 1.50 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 15 centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 1.50 eirozaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja.
Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 15 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 15 centiem.

Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros līdzīgam rakstam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās! Tagad es jums izstāstīšu, kā tas viss darbojas un kāpēc! Es jums apgalvoju, ja izpildīsiet precīzi visas instrukcijas, kas aprakstītas tālāk, tad sāksiet saņemt daudz vairāk naudas nekā domājat, turklāt īpaši nepiepūloties. Piekritīsiet, ka tas ir vienkārši un pilnīgi legāli. Jūsu ieguldījums ir tikai 1.50 eiro un ļoti lielas iespējas uzlabot savu labklājību. SVARĪGI: šī nav krāpšana, un jūs ne ar ko neriskējat, bet tas STRĀDĀ! JEBKURA PROJEKTA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBA IR ATKARĪGA NO KATRA DALĪBNIEKA LABKLĀJĪBAS! UZMANĪBU!!! Izlasiet šo vairākas reizes. Izpildiet instrukciju PRECĪZI, un jūs diezgan labi nopelnīsiet dažu mēnešu laikā!!! Šis ļoti veiksmīgi strādā, pateicoties dalībnieku GODĪGUMAM.
1.Solis - reģistrēties paypal.com
2. Solis - Naudas pārsūtīšana.
Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 15 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši:

1.deneeseclarckson@yahoo.co.uk
2. rosemarykitty70@europe.com
3.davemitchell077@yahoo.co.uk
4.lilmachineok1@mail.com
5. steromanhq69@post.com
6. fatmanscope@gmail.com
7. markbronson69@yahoo.co.uk
8. zhundastocks@inbox.lv
9. ed-c@inbox.lv
10. solca20@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 15 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.
3.Solis
1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!
2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības. Izvietojot savu sludinājumu, nerakstiet "Viegli nopelnīt miljonu", "Milzīga nauda mēneša laikā" u.tml., labāk rakstīt "Vajadzīgs menedžeris, alga 1000 Ls mēnesī". Šī sludinājuma izvietošana 200 forumos, pat vismazāk apmeklētajos, garantē jums ienākumus ap 2800 Euro mēnesī - KĀ MINIMUMS!!! Tikai 2 mēnešu laikā! Jo vairāk izvietosiet, jo lielāki ienākumi (turklāt ģeometriskā progresijā)
ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastāvēt un uzplaukt tikai, pateicoties DALĪBNIEKU GODĪGUMAM UN NOPIETNĪBAI. Tātad, kad jūs sasniegsiet pirmo pozīciju, jūs saņemsiet vairākus tūkstošus eiro tikai kā SARAKSTA IZVEIDOTĀJS! Tas maksā tikai 1.50 eiro un ne visai lielas pūles. Galvenais – tas STRĀDĀ!!! Dariet to tūlīt, neatliekot uz rītu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastrādāt tomēr vajadzēs. Cilvēki ir jāieinteresē. To var darīt, izsūtot vēstules un izvietojot sludinājumus specializētajās mājas lapās darba meklētājiem, forumos, ziņojumu vietnēs. Tur viss ir JŪSU rokās, ESIET DROŠI! Jo neko citu kā 1.50 jūs nevarat zaudēt! Katru dienu Latvijā rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotāju. Nu, un nobeidzot, patiešām lieliska aksioma - lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jādod, bet, lai iegūtu vēl vairāk, ir jādod vēl vairāk! Pārliecinieties par to paši - veiksmi Jums!!!
4. P.S. Noderīga informācija! Kā izvietot informāciju forumos, sludinājumos un citās piemērotās vietās!

a.1. Atveram meklētāju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ ; http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/
b.2. Rakstām attiecīgajā vietā meklēšanas frāzi: "forums sākt jaunu tēmu" vai "forums sākt jaunu tēmu darbs"(rakstiet bez pēdiņām).

c.3. Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, uz kurām uzklikšķinot nonāksiet pie formām, lai sāktu jaunu foruma tēmu. Un nenobīstieties, ja pēkšņi tajā vietā, kur gribējāt ievietot savu sludinājumu, ieraudzīsiet vēl vienu vai vairākus līdzīgus. Tas tikai vēl vienu reizi apliecina, ka šis bizness reāli darbojas! Meklētājs atradīs tūkstošiem lappušu, kur klikšķis aizvedīs jūs pie MILJONIEM jaunu forumu tēmu. Ļoti piemērotas ir mājas lapas, kur atrodas darba sludinājumi: http://ss.lv un līdzīgas lapas vai sadaļas par pieejamām vakancēm. Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 1.50LVL , atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem - jums tas ir jau 4.50 EURO utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 1.50 EURO , lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?
Re: Tiešām var pelnīt naudu internetā!

Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete? Vai jums ar jebkuriem
Finanšu stress vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu
jūsu bizness? Vai jums ir slikta kredītu?
Vai jums ir savukārt nosaka jūsu banku pirms?
Vai jūs iet caur bezmiega naktis, jo nepietiek līdzekļu?
Jūsu risinājums nāk tagad!
Baurot ir kredītu veidi, mēs piedāvājam un vēl daudz vairāk
) Personal Loan, uzņēmējdarbības paplašināšanai.
b) Business Start-up un apmācība.
c) Parāda konsolidāciju.
d) mājas aizdevumu
e) lauksaimniecības kredīts
f) General aizdevums
Vai jums ir nepieciešams aizdevumu / finansiālu palīdzību? Mēs varam palīdzēt jums nodrošināt savu nākotni
finansiāli 72hrs.
Papildu jautājumus un iesniegt pieteikumu par šo aizdevumu piedāvājumu
sūtiet atbildes uz: moneylaundering48@gmail.com

Piezīme: Visi aizdevumu ieinteresētajām pretendentiem vajadzētu sūtīt savas atbildes uz:
moneylaundering48@gmail.com
Re: Re: Tiešām var pelnīt naudu internetā!

Es vēlos strādāt ,zemenes lasīt man ir 13 gadu.
Re: Re: Tiešām var pelnīt naudu internetā!

Es vēlos strādāt ,zemenes lasīt man ir 13 gadu.
Re: Re: Re: Tiešām var pelnīt naudu internetā!

Uz kurām tā var attiekties,

Mēs piedāvājam Personal, tirdzniecības un uzņēmējdarbības Aizdevumi ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2% 1 gada laikā līdz 50 gadu atmaksas darbības laikā uz jebkuru pasaules daļu. Mēs dodam aizdevumus robežās no € 1000 līdz € 100.000.000 EURO. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētajām personām jāsazinās ar mani pa e-pastu

Aizdevēja nosaukums: Justine Williams
Aizdevēja E-pasts: sloanslimited@gmail.com

aizņēmēji INFORMĀCIJA

VĀRDS:
Kredīta summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezīme: visi e-pasti tiek nosūtīti uz mūsu e-pastu uz sloanslimited@gmail.com
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.