Par Norvēģijas naftas atratnēm.

Sveiki...
Varbūt kāds ir strādājis Norvēģijā uz naftas platformas?
Uzrakstiet vai tas ir to vērts, kāda patiesā alga un vai darbs ir bīstams?
Iepriekš pateicos.
Re: Par Norvēģijas naftas atratnēm.

gg

Juri, esi pesardzīgs! Neuzķeries! Tas viss tāds fufelis vien ir!

Kā Tu zini? Ir bijusi darīšana? Pastāsti.

vienreiz braucu ar prami garam. skats fantastisks, bet lai tur pusgadu notusetu ir jabut pamatigiem nerviem.

paskaties, kaadu nedeelju atpakalj bija identisks topic`s

bet vispaar sunja darbs

neesi Jurka stulbs un aizmirsti. tas ir bezcers reals,jamie tur nenjem no malas,ja nu kada ofshora kantoriiti,kur tev ne suda nemaksas un izdzenas ka pedejo losi. ja me ka gjeologs tur netiek,kamr neesmu pie jamiem dipl. shaja joma dabujis, a par lapstas padoshanu neviens nemaksas tev 7 shtukas latus menesii).
un latvijas firmelem nemaz nav ofic. tiesibu tur piedavat darbu.taa ir chakareshana. labak megjini danijaa,tur lielaks izredzes bus tik,chomskas njemasar naftas kompanijam pirms Janjiem atgriezas no norvegjias konferences par naftas lietam,nonsens pilnigs.

nu man viens pazinju pazinja atgriezaas pirms kaada laika... darbs baiss, maxsaa normaali(kas nu kurma ir normaali), bet nu vairaak kaa britaanija zemenes lasot... bet vispaa vins teica tureet diezgan gruuti, jaadara paarsvara melnais un biistamais darbs, nu un nelegaali.....pac saproti, bet tur acis tiek piemiegtas, jo taam kompaanijaam shitie straadnieki ir izdeviigi...

aga un kautkas uzkrit uzgalvas un tad ir Chau Rasa. apdrosjinashans netik maksatas utt.un ja vel beigas nokjerka nelegali esi,izopa nepajokam. saku,ja gribi,mekle danijas nafts kompanijas,tur bus lielakas shances, domaju.jamie patreiz eiroa gandriz vai vadoshie naftas jomaa. a norvegjiem regulari kautkas nobankrotee un tad vietejie pashi paliek sausaa.
vel dafiga vajaga arabijas pusala,ziemelafrika naftas kompanijas,tadas ka shevron u.c.,bet....ir tika iviens bet...vajadziga 3-5 gadu pieredze.darbs protams oficiaals
http://www.pge.utexas.edu/reading/pejb.html
ieceko,shite ir jobs oil kompanijaas
me vel ir dazji linki,bet tas neko tapat nemainis(

jaa Araabija es zinu toch legaali var tikt...bet tur vairaak spechuki, kas ar IT sisteemaam darbojas... nu naftas kompaanijaas... tur nu gan darbs ir baltaa cilveeka veerts un ljoti pat labi apmaksaats....

arii zinu - mans kursabiedrs no Armeeenijas tur straadaa jau tresho gadu... bet tur jaameklee gali, zinu, ka no Latvijas arii cilveeki ir braukushi..

ir gali ASV texako,bijushaja amoco-opab, .bet reali no citam valstim pie aishiem un kanada sudigi ar realu tikshanu,jamie njefiga nenjem(laika aizsarga savu darba tirgu shajas jomas(

nu jaaa Usaaa un Can taaa vareetu buut vinjiem pashiem gana labi iet, usaaa pashiem pills mexicaanju un mello, kas straadaaa netiiro darbu, a pashi amiishi tikai razprideljatsja delami...

bet es pienjemu, ka sakaraaa ar Iraaku buus kaadas lielaakas iespeejas tikt arii muusu spechukiem, bet to gan es vairaak par IT jomu, jo taa ir lieta, ko paarvaldu vairaak vai mazaak...bet tas jau arii ne tieshi pie naftas pumpeeshanas, bet sisteemu izstraades t.i. administratiivi...

a saudu araabija vinji labpraat pienjem speciaalistus no muusu reghiona...

hehe,bruagshu pie jamaiem,maciit straadaat)ka pilntiesiigs geologus), a parejiem atlieks tika ilaapstu padot_PPPP

:))) es domaaju, ka iespeejas ir... tikai vaig paiintereseeties nopietnaak...un veel ar atbilstoshu izgliitibu...

tur sievietes nav smukas(((me pierdis pie letinju dailjavaam)))beduiini izopas veel beigaas(bet me nekas nebuutu preti katru menesi nograabt vairaakas shtukas,un ta ka tur baltajiem skaitas pretigi apstaklji necivilizeti,tad maksa labi kompanijas).

..man tas puisis nu no Armeenijas straaadaaj pie sheiha.. nu naftas magnaata.... tipa vinja pilii internetu vilka... tad tur kompjus sledza ofisaaa... nu programmatuura atbilsatosha tur ar naftas lietaam saistiita par bareliem..:) un vins staastiija, ka rezhiims vispaa labais, vinji tur straadaa no riita liidz kaadiem 12:00, tad visi vechi sanaak centraaljaa laukuma, apseezhas uz saviem kovrikiem un uudens piipes sava nodabaa kaadas 3 h piipe un leenam runaajaas, sievietes tur nedriixt piedaliites un tad vakarpusee veel mazliet pastraada i sjo... un maxaaja vinjam super, da arii celju no Britaanijas uz arrabiju( mees tur kopaa maaciijaamies) un arii uz Ervaanu uz atpaklaj... bet vispaa vins teica, vinjam kaa vecim vieglaak, bet taa gruuti pienjemt to austrumu shtuchku pilniiba... un nauda, nauda ir taa, aks vinju tur...

Pastāsti kau ko vairāk. Cik viņš nopelnīja un kur dzīvoja?

Informācija no oficiāliem Norvēģijas valdības saitiem saka, ka darbs uz Norvēģijas naftas platformām ārzemniekiem piedāvāts NETIEK VISPĀR. Var nokļūt caur konkrētu firmu, vispirms strādājot tās filiālē savā valstī (tb, Latvijā). Niecīga iespēja. Paši norvēģi stāv rindā uz šo darbu, jo atalgots tas ir labi pat priekš viņu standartiem. Darba režīms* - 2 nedēļas maiņa, tad 2 nedēļas krastā atpūta. Tā lielā alga salec tikai par tām 2 nedēļām darbā uz platformas.
* es neapskatu visus iespējamos variantus.

Nelegālajiem strādniekiem neviens nemaksā šādas algas un apdrošināšanas, protams, arī nav, jo oficiāli šāda darbinieka taču nemaz nav.

kaut kāda diršana!neviens te tolkam neko nezin ,bet vienkārši raksta kārtējos zvejnieku stāstus-Lohi

juri sac vispirsm ar solas kursu . dabu solas kursu apmaciibas gramtinnu .. un darbu var dabuut . uz platformaam tikai jabuut patiecigam.. bet pirmstam jaiegulda lidzeklli .. visadiem kursiem lai uz tevi lukojaas ka uz .. kautko nevis kautkaads tu tur.. piemer .. matrozu kursus izej . ugunsgreka dzessanu ..bet obligati solas ..kursu .

es veeleejos pajautaat,es loti veelos stradaaat uz naftas platformas,bet nezinu kur mekleet.vai vareetu luudzu ieteikt agenturu,cilveeku vai saitu?paldies

Ka visi te lej. Lej ko pa ausu galam sadzirdējuši.
Dzīvoju Anglijā un ir daži paxiņas tur. Pats ar sāku apsvērt doties. Darbs ir pēc suņa + ļoti bīstams. Tur tu riskē ar savu dzīvību. 6 ned. strādā pa £.2000/ned. tad 6 ned uz zemes. Dzīvojot tur uz platformas nekā tev netrūxt. Par apdrošināšanām, @!#$ par tādiem baxiem pats to var izdarīt. Ir vēl variants ar naftas trubu taisīšanu kur saņem £.2000/dienā Vēl lielāka nauda jo vēl lielāx risx. Un uz spēles tava dzīvība, nevis tur lsut kāda atlaišana no darba vai pazemināšana amatā :/ tā lūk tur.
Un uz platformām tiek (pārsvarà) tik caur pazīšanos. Jo nauda laba. Iedomājies ap £.139.000 / gadā. Mans zobārsts saņem mazāk (nedaudz) :)
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
PROJEKTU MENEDŽERIS/-E (DARBAM AR ELEKTROMATERIĀLIEM)
ElectroBase SIA
Konkurss beidzas 2014-08-31

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.