sveša tālr.numura izmantotāju

Tā kā šajā forumā apgrozās daudz ļaužu, tad ceru, ka arī to izlasīs maita ar šauro pierīti.

Man TELE2 ir'pēc mana lūguma jau vairākus gadus nobloķēts telefona numurs,kuram nav SIM kartes. Ragulāri maksaju abonēšanas maksu. Novembrī saņēmu kārtējo rēķinu no TELE2, kur notērēti 78.XX lati. Savas noziedzīgās darbības zaglis tika veicis 28.10.

No zagļa jau laikam nesagaidīt godīgu rīcību, lai viņš TELE2 atzītos savos pārkāpumos un godīgi samaksātu šo summu. ESIET UZMANĪGI,JO VIŅŠ TUSĒ DRAUGOS LV.
Re: sveša tālr.numura izmantotāju

neko nesapratu
Re: sveša tālr.numura izmantotāju

kas tas par bezsakaru?

nozaudetu simkarti var atjaunot ar veco nr un lietot...

noblokjeetu sim karti toties nevar izmantot, lai zvaniitu, attiecigi reekins nevar uzrasties taa peeksnji...
arī nesapratu

Ja numurs bloķēts, kas var pa to runāt? Kāpēc abonēšanas maksa jāmaksā? Mazcenas tel."karājas"?
Re: arī nesapratu

Paskaidro, lūdzu, vēlreiz un lēnām - nekas nav skaidrs.

Skaidroju lēni un sakarīgi.

Pirms pāris gadiem fiziski traumēju SIM karti. Tā kā tas numurs man nebija aktuāls (turēju kā rezerves variantu) SIM karti neatjaunoju. Lai būtu pilnīgi droša, ka neradīsies nekādi sarežģījumi TELE2 palūdzu šo numuru pilnīgi bloķēt. Tā kā esmu pieslēguma īpašniece maksāju abonēšanas maksu.

Taču, kā jau iepriekš minēju- 28.10.bija notikusi pamatīga cūcība.No nobloķēta tel.nr.,kuram fiziski nav SIM kartes tika veiktas darbības. Zvanīts uz nr. 26811229.9911.8888, uz Draugiem lv.sūtītas speciālas maksas izziņas, izsaukts internet.tele2.lv. Ko tur darīja un kā tas iespējams,un kurš ir tas nelietis, to noskaidrot atstāju profesionāļu ziņā.

Lai tas ir rupji, bet ja to darboni satiktu, tad bez žēlastības aiz nagiem sadzītu adatas-noasinātu tādas abpus griezošas. Lai nekad dzīvē nepaceltos rokas, izmantot citus cilvēkus.

tu pati saproti, ko esi nobloķējusi un par ko maksā? izskatās, ka nē.

aizej uz tele2 un pasaki, ka tev nevajag to numuru un viss.. un pasaki, ka tas numurs ir blokjets un par vinu nevar but rekins..

anti-meklē,paskaidro sīkāk.Es zinu par ko maksaju.Bet kā ar var darboties ar nobloķētu numuru un bez SIM kartes,to gan nesaprotu.

nu bet to taču prasi p!stajam Tele2. tu esi nobloķējusi, kād jebaķ rēķins tev var pienākt. pohui kurš tur kaut ko ir darījis. drīzāk jau Tele2 tavu numuru ir kaut kā piešķīris kādam citam abonentam.

aizej uz Tele2 un atsakien no pakalpojuma. pilnīgs psc.

Es ar' neiebraucu. Ja adatu dzinēja nr. ir nobloķējusi un saņēmusi rēķinu par šī nr. izmantošanu, tad visas pretenzijas (paķer līdzi adatas :)) pie Tele 2.

Vai tele2 izteici savu pretenziju rakstiskā veidā? KO tev atbildēja? Būtībā viņiem pašiem būtu par to jāmaksā, ja vien tiešām esi šo nr. nobloķējusi un tas vispār nav pieejams lietošanai.

izskatās, ka augsto tehnoloģiju upuris ir palūdzis nobloķēt bojāto SIM karti, bet nav atteicies no pieslēguma numura un izejoši no tā - veikt par to līgumā paredzētos maksājumus. tas, ka upuris vietā un nevietā lieto vārdus "bloķēt", "atteicos", vēl neko nenozīmē, jo šo vārdu nozīmi un jēgu, kā redzams, neizprot, ko netieši apliecina frāze par to, ka paklausīgi turpina maksāt abonentmaksu (kāda xrena pēc???, ja jau viss ir "nobloķēts").

vispār smieklīgi un tāpēc, lai jautrība nebeigtos, es neieteiktu doties uz Tele2, ko gan darītu jebkurš cits, normāls cilvēks.

ja upuris tik sakarīgi visu ir iepriekš skaidrojis arī Tele2 darbiniekiem, tad nebrīnos par to, kas notiek ar viņu tagad.

Pirmkārt,ko Jūs nesaprotat? Plasot šos komentus, tā vien šķiet, ka anti-meklē ir tas gudrelis,kurš izmanto, to,uz ko pašam nav tiesību.
Otrkārt, palasiet līgumā-kad un par ko ir jāmaksā un par ko nav.
Treškārt-iesniedzu iesniegumu TELE2. Atbildi gaidu. Tikai no atbildes teksta būs atkarīga mana tālākā rīcība.
Vispār,domāju, ka te apgrozās izglītota tauta. Bet varu teikt, ka tikai daži dod sakarīgus un vērā ņemamus padomus.

Ja klausītu omfg, tad ātri vien atrastos parādnieku melnajā sarakstā.

Paldies, ka veltījāt savu darba laiku.Bet par anti-meklē es vēl padomāšu.

Padomā par to, kāpēc tevi šeit nesaprata lielākā daļa lasītāju... Varbūt aizdomāsies līdz tam, ka biji nesakarīgi izksāstījusi/-is savu problēmu.

Starp citu, šai vietai (forumam) raksturīgi, ka uz normāli un sakarīgi izklāstītām problēmām, parasti pat katrts anti- un omfg mēdz izsniegt ļoti vērā ņemamus padomus...

Padomā par to :)

nu nez, es tikai pateicu, ka atbildība jāprasa p!stajam Tele2, ja reiz numurs esot nobloķēts. vai tad tā nav?

Ceru tikai, ka pretenziju tele 2 uzrakstīji skaidrāk nekā info forumā :)

Es gan sapratu problēmu.Otrajā reizē autors to tika sīki paskaidrojis. Tādus rēķinus nevar ignorēt,ķā iesaka omfg starp saviem krāšņajiem nelatviskajiem izteicieniem. Jā,tā ir tele2 problēma,bet viņiem jāliek rīkoties. Ja autors sēdēs rokas sakrustojis, tad vai nu maksās,vai atradīsies creditreform.Man gan gribētos apstrīdēt š un teikt,ka tāds anti izsakās kā noziedznieks. Un vai noziedzniekiem ir normāla uztvere? Tak nav. Ja būtu, tad noziegumu nebūtu.
Cīnies, meklē.'Tikai padomā, vai forumā ir vērts ievietot nopietnu problēmu.

es nekur nesaku, ka šāds rēķins būtu jāignorē. es vienkārši norādīju, ka, nevis jāmeklē kaut kāds vainīgais pa forumiem un draugiem, kurš šo summu it kā ir nozvanījis, bet jānoskaidro pie Tele2 kā vispār šāda situācija var rasties. jo man kā klientam ir pilnīgi vienalga, kurš šo ir norunājis.

ja mani saukājat par noziedznieku, tad tiksimies Eiropas Cilvēktiesību tiesā - tas attiecas uz "ķašķi" un "meklē", tā ka varat droši sākt par mani biežāk padomāt

nobloķēt SIM karti vēl nenozīmē atteikšanos no Tele2 pakalpojuma un līguma laušanu; jebkurš, kuram pazūd telefons ar SIM karti, lūdz bloķēt nozaudēto (nozagto) SIM karti un par samaksu lūdz izsniegt jaunu - viss. tas taču nenozīmē neko vairāk. dabū jaunu karti, liec svaigā aparātā un aiziet, viss pa vecam, turpini maksāt rēķinu. to arī, acīmredzot, ir izdarījusi gudrā "meklē". nu jā, bet kam tad es te skaidroju...

Cik var izlobīt no teksta- jauna SIM neesot tikusi pasūtīta

jā, SIM karti jaunu nepaņēma, bet no pieslēguma neatteicās un rēķinu turpināja maksāt. izcili gudri.

riktīgi norēcos lasot visus šos komentus:)))

Tava teorija neapstiprinās. "Pirms pāris gadiem fiziski traumēju SIM karti. Tā kā tas numurs man nebija aktuāls (turēju kā rezerves variantu) SIM karti neatjaunoju. Lai būtu pilnīgi droša, ka neradīsies nekādi sarežģījumi TELE2 palūdzu šo numuru pilnīgi bloķēt. Tā kā esmu pieslēguma īpašniece maksāju abonēšanas maksu."

Autorei nav sim karte, nav nr., ir tikai mistiska abonēšanas maksa un tikpat mistisks rēķins :D Gatavā aita.

ok, piekrītu, ka ir vēl lielāka aita, nekā es sākumā domāju
Re:

"gudriem" cilvēkiem, gudra nelaime ;)

Aita kvadrāta - gan naudu nav kur likt, ganvēl sakarīgi 3 vārdus nevar kopā salikt :)

kur var pieteikties uz šīs aitas telefona numura bezmaksas izmantošanu?
sižets samezglots

Vēl bija ideja par ļaundari, kas tusē draugos
Re: sižets samezglots

tas ir Maskavas pirksts

teorētiski varbūt ar zagtiem personas datiem var izgatavot jaunu SIM bloķētās vietā un runāt uz veselību, bet tad jābūt iesaistītam kādam no Tele2, kas pasi nepaprasa.

jā, vot tiešām interesanti, kādas briesmas varētu būt tādā sakarā, ka ļaundaris tusē draugos? ir kādas idejas?

par ko jūs te runājiet,par kādiem personas datu zagļiem-mans vīrs ir neskaitāmas reizes zaudējis telefonu un bez jebkādām problēmām vienmēr no TELE-2 dabūjis jaunu sim karti.pie tam,ja kādreiz par to bija jāmaksā, tad tagad to dod par baltu velti-nāc tik pie mums......

tu vispār izlasīji, par ko autore sūdzas?

Nu gan gudra tauta......
Tas, ka autorei ir cita SIM karte, kas tiek lietota, neviena gudrajā smadzenē laikam nav iekritis.
Njāaa, pilnmēness strādā....

kā tu to zini?

Sapratu tikai to, ka tā bāba ne tikai SIM karti fiziski traumēja, bet arī galvu. No tā arī visa šī jezga :)

Es arī tik stulbu problēmas izklāstu pirmo reizi dzirdu. Labi, ka man nav tādas stulbas kolēģes darbā :D

Nav skaidra problēmas sakne! Nu un ka ir rezerves nr , kas tiek uzturēts iekš tele2 bez sim kartes un netiek reāli izmantots, bet ja nav karte saņemta, par kuru ir fiziski jāparakstās tele2 līgumā saņemot karti, tad par ko ir stress? ja nav ņemta karte-tad nav rēķina, pluss visam, imei kods telefonam no kura ir sūtītas īsziņas un zvanīts! Prasi tele2 kā tas ir iespējams, vēstule-iesniegums divos eksemplāros, viens tiek nodots, otrs ar saņēmēja parakstu paliek pie tevi kā pierādijums! Un tad saņmsi diezgan pozitīvu problēmas risinājumu. Bet ja rakstīsi iesniegumu līdzīgi kā šeit tad tevi kā jau losi apjās pēc pilnas programmas! Un tas sods ka nemācijies skolā un par duru izaugi!!

Pārdodu labi noasinātas abpusēji griezīgas adatas-vairumā lētāk.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
ELEKTRIĶIS/-E - AUTOMĀTIĶIS/-E
Baltic Container Terminal SIA
Konkurss beidzas 2014-08-17

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Eksporta vadītājs/-a
Kinetics professional nail systems

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.