Nu tak pēkat manu dzīvokli

http://www.zip.lv/show/?i=1239948<\/a>
Bonusā atdošu:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/vaz/21063/fxebp.html<\/a>
Re: Nu tak pēkat manu dzīvokli

tu galīgi ahuel?

ja tas ir joks tad - prikoliigs, ja domaaats nopietni - tiesssam OMG !!!!!

Vaz 21063 DRiz jau bus vel dargaki,jo ta jau ir raritate.

Ja piedirsīsi, tad nopirkšu, savādāk, pārāk tīrs un kārtīgs. Laikam laizi savu dzīvokli no rīta līdz vakaram.

Ja būtu pazīmes par ūdens un labierīcību esamību, to dzīvokli mierīgi varētu ņemt. Pazīstu cilvēkus, kas no šitādām briesmām "konfekti" varētu iztaisīt. Materiālos ne vairāk par tūkstoti aizietu, ja tā prātīgi.

Nu ja dzivoklis uz pusi letak,tad ja var nemt.Tik meterialos vairak gan aizietu,jo parekini logus,durvis,trubas,pliti jaunu,dusa,krani.Jataisa tad riktigi.

A apskatijos ka krasini ar jaunu drosi vajag,i citur tenus silmuma kaut jaliek.Tak sto nekads 1000 ls tur i tuvu nesanak

Izslaucīt un miers.
Galvenai lai ir jumts virs galvas.

comon, tur labaak vispaar visu nojaukt. Cilveeki ahujelji par taadu naudu tirgot graustus. Tiem, kas nesaprata - neko es te netirgoju tikai shausminos par cilveeku stulbumu. Pa 5000 Ls varbuut panjemtu.

Paziņoju policijai par tēmas autoru.

Tur jau granātu jāmet iekšā,nevis jāremontē!

Ko rakstiji zinojuma?

Jā, kā tā var aizdirst, laikam dzīvoklis no pirmssākumiem remontu nav redzējis... Bet joks labs ;)

Es tieši šitādu nopirku no kaimiņienes pa lēto pirms vairākiem gadiem. Pa vakariem un brīvdienām ar vīru uztaisījām remontu, salikām jaunus logus un pārdevām abus dzīvokļus - savu un piepirkto (to mākleri novērtēja kā turpat divreiz vērtīgāku, kaut bija ieguldīts tikai mūsu darbs un materiāli tiešām kāds nepilns tūkstotis:) un nopirkām māju. Baigi labi "uzvārījāmies". Tādi nolaistie ir vislabākie - var lēti nopirkt un var uztaisīt kā sirds kāro. Es šo arī ņemtu! Tikai 20 000 EUR, es vairs nevarēšu naktī gulēt... To es pirku dārgāk

nu tad tik ņem ciet, ko tu te vēl gaudo!

Neticu, ka šādu dzīvokli var savest kārtībā pa 1000ls, ja nu vēl trubas jāmaina?
man jau liekās, ka arī 20000eu priekš tāda ir ļoti daudz!

trubas
santehnika
logi
durvis
grida
krasnis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
griesti
sienas
dušā
boileris
gazes plits-TAS MAKSA DAUDZ VAIRAK PAR 1000 LS..

Ta ka Minna nedirs,moš tavs dzivoklis?Cena tadam tagad būtu labi ja 4000 ls...i to kaimini un maja tur skatos ar neko labie.....tas ar nosit cenu:)

vel minuss tas ka virtuve maza,un istaba tilzi caurstaigajama...uhn gan jau vel miljons minusu

Platība: 34m²
Istabu skaits: 2 istabu
stāvs: 1/5

1 stavs,galigi garam

un cik ta lielas tas istabas un virtuve ja platiba ir tikai 34 kvadrāti?????????????????????????

Visticamāk tai mājai jumta nav.

Dzīvokļi centrā ir dārgi, šeit protams uz vietas jāskatās kāds ir mājas stāvoklis, bet bildēs izskatās, ka vajag tikai kosmētisku remontu. Ir redzēts sludinājums, kur durvis knapi turas sienās, kurās savukārt ir plaisas ar 10 cm platumā nobirušu apmetumu, diemžēl nevaru parādīt - laikam kāds būs paņēmis. Man personīgi besī, ka nekad neviens neieliek dzīvokļa plānu - tač daudz vieglāk saprast, kas tur notiek

Ta maja zinu,ir nomale praktiski.Turklat 1 stavs ir liels minuss,un tik 34 kvadrati.Remontu tur vajag KAPITALO,un ari krasns apkure.Lidz ar to cena neatbilstoša:)

http://www.rentinriga.lv/lv/sakums/objekti/objekts/ID12529<\/a>

Luk kur atrodas,tieši blakus maskavas forštatei pretigaja narkošu un urlu rajona.Pretiga ta vieta,un pirmais stavs vispar nerulle lidz ar to.Cik ta lielas tas 2 istabas un virtuve ja kopa ir tikai 34 kvatrati....

dzivojama platiba 16,5...smiekligi

cena galīgi nav adekvāta,tur patiešām vajadzīgs kapitālais remonts un tur bomžatņiks visapkārt izskatās---es to pat patr2000 eiro neņemtu---kas nav sask'\aries ar remontiem ---tas neko nezina---bet te jau ir ---kaut kas briesmīgs:((((((

Jūs man atvērāt acis - esmu laikam atpalikusi, tiešām cenas tagad ir nenormāli zemas... Es vēl 2009. gada cenu buma mērauklā mēroju - šobrīd 20 000 šitam ir dārgi. Biju šodien skatīties vienistabas dzīvoklīti Pārdaugavā ar krāsns apkuri par 6000 eiro, tas ir kaut kas neticams, 6000 naudiņas par dzīvokli. Jāpaskatās vēl piedāvājums, laikam izdevīgs brīdis kaut ko iegādāties.

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/tornjakalns/egnle.html<\/a>

3 100 Ls un dzivojama platiba 20 kvadrati,mura maja.Nav narkomanu rajons..

http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/abpdp.html<\/a>

Nu ja kadam vajag mazu dzivokliti centra vai tam tuvu.Ludzu normals piedavajums.

Nu vot tas Tornjkalnaa jau par sapraatiigu cenu tiek tirgots. Paardeveejam vismaz nav sakaapushi galvaa sava uukja gruzji un netiirumi!

Nu pag tas ar mebelēm Deglava ielā ar nav slikti.Remonts ir,mebeles tuvu centrs.Zin sāku domāt moš i patiesi pedejo kaut iztērēt i iepirkt tadu lētu dzīvokli( Torņakalnā)

baigais jau nu kaifs tādā Torņakalna dzīvoklī dzīvot kaimiņos kādam utainam alkašam vai narikam.

Nu nav jau slikts tajaa Deglava ielaa. Mana teema gan vairaak bija deelj shausmaam, kaadas tirgo. Deglava ielas jau nestaav klaat manam pirmajam variantam. :DD
anti-dzīvoklis --> neesi paarliecinaats, ka tagad kaads nariks tev nedziivo aiz sienas? Pat uz Tornjkalnu nav jaabrauc, lai taadus tipus sastaptu!

Ja nu labak hatona pa 20 000 štukām un vel remontam uz 10 000 un nariki blakus.Pirmaistavs un 16 kvadratin dzive....kudi protams labak it īpaši ja skatas cenu un naudas maz)

tici man, esmu gan pārliecināts, ka man blakus nedzīvo nariki. un nedzīvos. ja mēģinās - welcome, bet nedzīvos.

Nu luuk, mans otrs dziivoklis, kuru piedavaaju :DDDD
http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/aeeoh.html<\/a>
Piedaavaaju pirkt iires tiesiibas uz 40 gadiem, WC koridoraa, skapii meetaajas kaads liiķis vai piedirsti palagi, pievemta izlietne (viss peec Juusu veelmeem). Cena sapraatiiga, bet....nav cilveekiem kauns ko taadu piedaavaat?

anti-nariks, taadi nariki arii forshi speej maskeeties (piemeeram, par klusajiem onaanistiem no Kauguriem).

ja narkotisko vielu lietošanas rezultātā trakākais, kas ar personu notiek, ir tas, ka tā klusi onanē Kauguros, tad tāds nariks ir laipni lūgts man kaimiņos, man nav iebildumu. bet tajā Torņakalna mājā jau tas puišelis pagalmā izskatās pēc līmes ostītāja.

Ehhh, tas siikais tur pat nedziivo, vinjsh tik no Maskachkas ciemos atnaacis pie saviem onaanistiem.

tur jau tā lieta, ka sīkais onānists ir atnācis uz Torņakalnu un nevis uz Kauguriem, kuri ir pieklājīgā attālumā no manas dzīvesvietas. bet tu vēl slavē Torņakalnu, uz kurieni saplūst sīkie onānisti pat no Maskačkas.

īres tiesības,un ir lohi tak................................

Kran ej nahuj ar savu jurmalas dirsu
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
VIDĒJĀ LĪMEŅA UN VECĀKOS ASP.NET PROGRAMMĒTĀJI
Eptron
Konkurss beidzas 2014-10-12

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Ražošanas vadītājs/-a
Sperre Baltic

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.