tracina

Dzīvoju jau piekto gadu dzīvoklī, kur blakus kaimiņos nemitīgi kāds kaut ko urbj. Sākumā domāju, nu izurbs visas iespējamās virsmas mājās, un būs miers, bet gandrīz 5 gadus dienu dienā urbjot šīs virsmas vēl nav beigušās. Apsvēru domu, ka varbūt cilvēkam darbs mājās, saistīts ar urbšanu, bet tak dzird, ka tieši sienā urbj!
Un visbiežāk urbis tiek darbināts, kad laidies jaukā diendusā (man bieži ir nakts maiņas).
Pārmest neko nevar, nekad pēc 23.00 neurbj.
Mainīt dzīves vietu negribu, man te patīk. (Un, kā mēdz jokot, pārcelies, kur gribi, kaimiņš ar savu urbi tevi vienmēr atradīs un ievāksies blakus dzīvoklī).
Aprunāties drošvien nelīdzētu, viņš tak neko nepārkāpj.
Laikam jau padomu nelūdzu, tikai gribu parunāties, nav jau īstenībā ko ieteikt.
Komentētāji, kas vēlas ieteikt: "palūdz, lai izurbj tevi pašu", u.tml. var iet atpūsties un ielīst WC padročīt, lai spiedienu galvā mazinātu.
Re: tracina

Aizlīmē šim durvis ar līmes pistoli, kamēr ņemsies ar durvīm, urbšana nebūs prātā.

man arī tāds amatnieks pašnodarbinātais ar āmuru klabinātājs, gribētos tiešām viņam zilu aci uzmaukt reiz. ne reizi nav atvainojies, klausos jau 5 gadus. pēc 23 netrokšņo, bet pa dienu darbojas pēc sirds patikas.

Varbūt kāds pašnodarbināts mēbeles taisa?

...viņš to varētu darīt vietā, kur netraucē citiem dzīvotājiem.

Nu es jau saku, ka par to pašnodarbināto iedomājos, bet SIENĀ urbj! Reiz sadūšojos, un kad urba tieši sienas daļā aiz televizora (mūsu), un tamdēļ nedzirdēju TV neko, paklaudzināju pie sienas. Tāds apķērīgs un saprotošs, laikam, uzreiz pārtrauca :)

Un nevienam/ai nav ienācis prātā parunāties ar konkrēto personu par sasāpējušo jautājumu aci pret aci ? Ja nav pilnīgs pērtiķis, tad sapratīs.
Dauzīt pa sienu, protams, ir ērtāk, bet tad klausieties sava kaimiņa darbošanos vēl turpmākos 10 gadus. :)

cien kkk, bet tak negribas aizrādīt konkrētajai personai par darbībām, ko likums atļauj! Vai tad tas no augstākminētajiem tekstiem nav saprotams?

Nevis aizrādīt, bet parunāties vienkaršā, cilvēcīgā valodā. Par to, kas traucē un kā šo jautājumu atrisināt, nevienam nekaitējot. Iedzer belderiāņus, ja nespēj mierīgi runāt.
Ja to nespēj, tad tā ir tava personīgā problēma.

esmu bijusi pie saviem kaimiņiem, un ļoti korekti lūgusi, lai uzvedas klusāk, ka tas traucē... vai tāpēc es pirku dzīvokli, lai būtu spiesta pieciest šo 'darbnīcu'. ziniet, mani naturāli pasūtīja na***, un paradoksāli, bet tie ir latvieši.

cilvēks varbūt veic pētījumu un raksta disertāciju par to, cik ilgi kaimiņi iztur bezjēdzīgu urbšanu un neko nesaka.

Es tikai gaidu, kad sienā vairs nebūs nevienas brīvas vietas, kur ieurbties, bet rodas iespaids, ka viņš aizcementē, un urbj atkal. :D Varbūt labu BOSH instrumentu nopircis, un tā savdabīgi izpriecājas.

Tu gan esi naivs/naiva!
Kāda jēga no šis tukšās pļerkšķēšanas forumā, ja tas neko neatrisina? Un filozofēt-iet vai neiet....kautkā stulbi sanāk, ne?!
TEV IR JĀIET UN JĀSAKA! Neiet runa par kašķi, bet cilvēcīgi pajautā, kas par lietu un pastāsti savu situāciju un izjūtas!
Vismaz būs apziņa, ka kautko esi darījis lietas labā, nevis ciet un aizkaitinājums augs lielumā, tas nav veselīgi:)
saņem visus savu dūšu un aizej pie kaimiņa!!!

Aiz solidaritātes, ka slikti ar darbiem, priekšniecībai neko nesakam, bet ļoti smagi brīžam iet.

Lūk, kaķa klepus, Tavs teksts, kāpēc tad pati NEEJ UN NESAKI savai apkopējai?
Tev savi iemesli, man savi...

Lūk, padoms tev, kaķenīt:

TEV IR JĀIET UN JĀSAKA! Neiet runa par kašķi, bet cilvēcīgi pajautā, kas par lietu un pastāsti savu situāciju un izjūtas!
Vismaz būs apziņa, ka kautko esi darījis lietas labā, nevis ciet un aizkaitinājums augs lielumā, tas nav veselīgi:)
saņem visus savu dūšu un aizej pie SAVAS APKOPĒJAS!!!!

baigi jau nu man vajag, labāk tas ar lielo urbi lai atnāk!

Nu tad ciet klusu un neķērc pa forumu!
Ne jau es iepostēju tēmu par kolēģiem un ne jau mani nomāc problēma ar kaimiņiem:P
Ko tad gribēji vēstīt ar šo topiku? Uzēdusies uz mani esi vai kā? Interesanti, ka meklē pa visu forumu tēmas, kurās es esmu ko komentējusi:D pārsmieties var, cik svarīga persona esmu dažam labam:D
p.s.
Apkopējai esmu aizrādījusi, gan jau tiksim līdz priekšniecībai ja būs vajadzīgs!!!:)

man tā bija. viņš tur sienas lauza un ko tik ne vakaros pēc darba līdz 23:00. viens jauns pāris toreiz bija. 10 gadus tagad jau tur dzīvo, bērnu gan nav un ciemiņi nenāk.
traks varēji palikt no tās urbšanas. saķumā ielaida izrādīja dzīvokli, bet pēc tam gan abi tādi jocīgi un naidīgi kļuva.

tracina arī vadu ierīkotāji,kas ložņā pa jumtiem,un urbj,un velk savus vadus pa ventilācijas šahtām.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
AKTĪVĀS PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTUS/-E
Delfi AS
Konkurss beidzas 2015-01-11

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.