prezentācijas

Vai gadījies apmeklēt tās prezentācijas, kur esi it kā vinnējusi loterijā, tev jāsavāc n cilvēki un jāierodas uz X kafejnīcu noklausīties lekciju un saņemt savu dāvanu? Mana māsa neapdomīgi aizpildīja par mani anketu un par sevi kaut kādā izstādē un tā nu biju gan līdzi māsai gan pati ar saviem cilvēkiem un klausījos par traukiem, segām un vannām - viss jau skaisti dāvanu dabūju (kruto virtuves lāpstiņu:)) un preces tā neko, bet nu apnicis staigāt jo zinu, ka tāpat nepirkšu tik dārgas mantas, bet šie saglabā datus un periodiski zvanās un kā jau zinat, ka atšūt šos pagrūti.
Re: prezentācijas

Visvienkarsak atsut, ja paskai, ka tev nav naudas un ir tikai paradi.

Man ar pāris dienas atpakaļ piezvanīja no Lateko Līzings un saka, ka es esot vinnējusi dāvanu karti 3 latu vērtībā, kuru varu izlietot kādā TELE2 bodītē, pērkot mazcenas mabilo (ar 3 Ls atlaidi) ar pieslēgumu uz 2 gadiem! Izdevīgi, vai ne? :DDD

Lateko sho modi izmanto jau tresho gadu, es gribeju tad veel par 1 latu panjemt aparaatu un aizbraucu uz Doli . Veikalaa , kuram bija liigums ar Teli un Lateko
1) nebiija aparaata , ko es izveelejos no 3 piedaavaatajiem
2)nakamajaa dienaa nebija ineternets un nevareeja pieslegties kantorim , lai uzrakstiitu liigumu
3)joprojaam nebija aparaata, ko veelejos. Viss, pietika, attiecos no shii nodoma un aizbraucu uz savu Rimi un panjeemu pa 1ls mazcenas ar liigumu uz 24 men. uzreiz, bez leikas laika tereeshanas.
Tagad jau 2 gadus zvana Lateko un piedaavaa sho pashu jau par 3 latiem - izstaastu savu staastu un atshuju..

X kafejniicaa mees arii bijaam - Eastcon gaisa mitrinaataajus piedaavaaja. Teica , ka buus vakarinjas, bet shvakas:(, viena nepilna glaaze viina, kafijas tasiite, neliels traucinjsh ar cepumiem un lielas Acis , ka neviens negrib njemt mitrinaataaju par nieka 400 latiem.. Vinnests bija - lietussargs..

atšuju mierīgi, saku, ka viņu produkcija neinteresē, un ka gatavoju mājās.
Viņi pamanās piezvanīt pat3-4.g. pēc anketas aizpildīšanas.Un galvenais, kkādā izstādē esmu aizpildījusi vienu anketu, un pēc tās vadoties zvana, kādi pieci dažadi aģenti(ik pēc laika)...

Es skaidri un gaiši pasaku: netērēsim manu un jūsu laiku, jo man nav tādu ienākumu, lai iegādātos šīs luksus preces. Man ir citas prioritātes un vajadzības. (Tas jau iegājies tā, ka varu noskaitīt no galvas).
Vienreiz gan aiz gara laika mēģināju "patirgoties", jo kā parasti teksts sākas ar to: "Jūs esat vinnējis to un to, kad varētu saaicināt n cilvēkus uz vakariņām un noklausīties prezentāciju"?"
Es atbildēju: Paldies par dāvanu, kur un kā es varētu to saņemt? Uz konkrētās preces prezentāciju jau esmu bijusi, tāpēc nav vērts klausīties otrreiz."
Tad nu šī atbildēja, ka tad no dāvanas nekā - lai to dabūtu, arī man tomēr kaut kas jāizdara, respektīvi - jāuzaicina klausītāji uz prezentāciju.
Tā es ilgi centos pastāvēt uz savu, ka dāvana taču man pienākas, jo paši tā teica,ka esmu vinnējusi utt. Bet nekā, beigās noteica, ka piezvanīšot pēc kāda laika, kad precei būs uzlabojumi. Tā arī no tās firmas nekad vairs nav zvanīts!

man ar, citreiz tā vien gribas teikt, lai atdod laimēto davanu un šķiramies:))

Pavisam nesen biju kārtējā prezentācijā(mani gan ielūdza tādas dāvanas saņēmēja).Tā bija Matherm prezentācija.Vakariņas bija(2-ais,vīns,kafija,cepumi)normālas.Arī šo to noskatīju,taču pagaidām atteicos.

es par tādiem jokiem agrāk nebiju dzirdējusi, bet tagad gudrāka, noteikti vairs neietu, ja nu prikola peec ar draugiem. Manai mammai zvaniija, ka vinja vinneejusi, taa kaa vinja netika, gaaju es. Bija doma uzreiz atteikties, bet nu ja reiz kaut kaada davana ir, tad jau tomeer savaacu paris kolegjus ,aizgaajaam klausities par aitas vilnas segaam. Eastcon firma. Nu diezgan gari stastija, taa, ka liekas bez shiis preces nevar vispaar. Labas juau bija taas segas, bet cenas saskruuveetas nenormaalas. Un shie triki, ka ja njem divgulamo komplektu, viengulamais pa briivu, ja nem to, tad tas bonusaa uttt. Es saku, ja no visaam akcijaam vinji izvilktu videejo aritmeetisko un normaala cena buutu, tad arii cilveeki njemtu. Bet taa gandriiz klaji izlikt visus par pampaaliishiem ir nekaunigi.
Daavanaa dabuju aitas vilnas paliktniti kreslam, nu katraa zinjaa es vinu lieku uz sava spilvena un domaaju, ka gulju ar aitas vilnas spilvenu :)))
vakarinjas bija pavajas, bet ok.

a man tas paliknis stāv uz datorkrēsla.Tik nez kāpēc, brīnos, kaķis uz šamā negrib gulēt.
Varbūt šim netīk, ka tur vislaik mūsu pēcpuses:))))

Man ar nesen gadījās šī dāvana no EASTCON :) Uztvēru to kā iespēju pabūt kopā ar saviem radiņiem un draugiem :D Viss vakars pagāja vienā lielā smiešanā - biju savākusi labo kompāniju (daži, arī es šo aitas vilnas segu prezentāciju klausījās n-to reizi) . Vīnu ielēja tik mazā glāzītē, kādu nebiju redzējusi :D Otrā porcija pietiekoši, tad vēl kafija mazdrusciņ :) Mana draudzene zināja uzdot jautājumus par produkciju, uz kuriem prezentācijas vadītājs neprata / negribēja atbildēt.Tāda sajūta, ka viņš ir iemācījies savu sakāmo no galvas un - ne pa labi, ne pa kreisi :) Kad beigās šamējais saprata, ka visi pieklājīgi atvadās un saka paldies par prezentāciju, bet neko nepērk, palika sarkans no dusmām :)

O! Visur identiska situācija! Manai vīramātei (vai vīratēvam) regulāri šitas Eastcon zvana un rīko prezentācijas. Esam bijuši uz visu viņa produkciju uz dažiem pat pa 3 reizēm (nelaidīs tak garām pa brīvu ieēst vakardienas šniceli un iedzert lētākā vīna piņdzerotu :D ). Vienā reizē savā dullumā pat pasūtīju segu, palika žēl tās nabadzītes, kas visu smuki iemācījusies un nu neviens neko.
Vislabāk man patīk teikums ar ko viņi visi iesāk - pilnīgi identiski - vai zināt kas ir cilvēka lielākais orgāns? Nu, protams, āda. Un cik tad dienas cilvēks var izturēt bez ēšanas? Bez dzeršanas? Un bez elpošanas? Uttttt....
Traks var palikt! Bet tas viss ir tikai izklaide, lai gan, kad pazvana vīramāte un saka, ka atkal jāiet - bē... nemaz negribas.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a ar pieredzi augstceltņu projektos
Starptautisks celtniecības ģenerāluzņēmējs

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATION & COLLECTIONS SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.