dzīvokļa remonts-ko darīt?

Nu kur lai dabū meistarus dzīvokļa remontam. Kaut kāds izmisums. Ir atteikušies daudzi "individuālā darba veicēji", jo:
1) viņi domājuši, ka vajadzēs tikai tapetes uzlīmēt un laminātu uzlikt, bet mums redz vēl jānolīdzina tās sienas un jāuzbūvē starpsiena un jāieliek siltā grīda
2) atrod lielākus un dārgākus projektus
3) nav pietiekamas prasmes
4) laiks būs nākamajā piecgadē.
Visi draugi un draugu draugi ir pamēģināti, firma prasa n-tos tūkstošus tikai par darbu.
Vai caur sludinājumiem vr mēģināt, kādi riski?
Re: dzīvokļa remonts-ko darīt?

ko nozīmē "jānogludina" sienas? tagad vieglāk uzlikt reģipsi, nekā ņemties ar apmetumu un līdzināt tās sienas. tāpēc arī meistari atsakās. manējais-celtnieks pēc profesijas, savam dzīvoklim VISAS sienas apsita ar reģipsi, nevis kau ko līdzināja! nahren! tas aizņem pārāk daudz laika. nespēsi samaksāt meistaram par to apmešanu.
Re: dzīvokļa remonts-ko darīt?

tikai nevienu normalu plauktu pie tās sienas,kur ir reģipsis nepieliksi, jo būs caurums no parasta sitiena..
Re: dzīvokļa remonts-ko darīt?

man tā pati problēma un tās pašas "atrunas" no meistariem :( tagad gaidu rinda uz saviem 'pusradiniekiem", bet vēl tik pēc 2 nedelam kaut kas saksies...
Re: dzīvokļa remonts-ko darīt?

negribat maksāt cilvēka cienīgu algu.
retere

nedirs stulbā īblene!
Re: dzīvokļa remonts-ko darīt?

tāpēc ka
Līdz apmaksas atrunāšanai pat netiekam, kad jau pasaka Čau!!
esmu gatava maksāt normāli, bet ne jau tādu ciparu, kā firmas prasa.
Lisa
Nu nevajag līdzināt no augšas līdz apakšai un kaut kur jau tas reģipsis būs ar, bet princips kā tāds, ka līdz tapešu likšanai vēl jātiek ar citiem darbiem.
Re: tm

kas, atkal shoriit nestaaveeja?


(sorry paareejiem, ka ne par teemu, tas gariigais kr* tm tieshaam noriebies ar savaam pretekliibaa,)
Re: tm

Reģipsis (ģipškartons) ir nevis jālīdzina, bet "jānošpaktelē" pat tad, ja tas ir līdzens :)

Tu esi konkurente citiem un tas ir normāli. Vienmēr atradīsies kāds, kurš maksās vairāk.
Re:

Meistarus atradu tieši caur sludinājumu i-netā. Tekstā bija kaut kas minēts par kvalitāti un atbildības sajūtu.
Aizveda mums parādīt iepriekšējo objektu. Nosauca konkrētas summas par katru telpu, darba gaitā summas nepalielināja, kaut arī remonts ievilkās daudz ilgāk, kā viņi bija domājuši.
Paši sekojām notiekošajam, vakarā pēc viņu aiziešanas pārskatījām izdarīto, tā pamanot sīkās kļūdas.
Mums sienas gan slīpēja, gan no jauna apmeta. Meistari tieši bija ieinteresēt, ka lielāks un sarežģītāks darba apjoms.
Re:

vai tev saglabjusies kadi so meistaru kontakti, ludzu ?
Re:

Vari pamēģināt piezvanīt šim meistaram - Dainis, 28748364. Arī veic remontus, varu piebilst - KVALITATĪVI. Varbūt, ka spēs palīdzēt, es gan nezinu, kā viņam pašlaik ar darbiņiem.
Re:

Man jau liekas, ka ir pilniigi stulbi likt regjipsi nevis izliidzinaat shpakteleejot. Jau kvadratuuras zaudeejuma zinjaa vien, nerunaajot par plauktu pielikshanu utt. Vareetu domaat, ka mums nez kaadi milziigie dziivoklji.
Re:

Mēs visu darma paši ieskaitot flīzu likšanu, lamināta ieklāšanu silto grīdu likšanu un špaktelēšanu. Nekādas speciālās izglītības mums nav, neko nemācējām un nezinājā,tad palasījām literatūru un tu zini, ka sanāk tīri labi! Tākā ņem tik špakteli rokā un uz priekšu!
rika

kādu literatūru, iesaki lūdzu!
Re: rika

meistari jāmeklē vismaz pusgadam uz priekšu, vismaz daudz maz normālie;
Re: rika

Ieej J.Rozes grāmatnīcā tur būs tāda grāmata ja nešaubos ,,būvniecība,, viņai ir piecas daļas. Tāpat arī var palasīt ,,Dari pats,, vai arī vēl kādu žurnālu, bet vispār jau pieredze nāk pašam kaut ko darot. Vēl ir dažādas en
tipa enciklopēdijas par remontiem nopērkamas celtniecības veikalos.
Re: rika

:D dari pac :D

Gribētu redzēt kā pati normāli ievilktu apkuri, santehniku.
Bet vispār 80m2 liela dzīvokļa pilnīga uzcelšana no nulles, ar visu starpsienu pārbūivēšanau sanāks uz 6000Ls par darbu vien. Tioe gan ļoooti labi meistari, pēc kuru darba var iet iekšā un dzīvot, pat visi stūrīši izmēzti.
Re: k

ja viirietis nav pilniigs dunduks, tad arii apkuri un santehniku pats ieliks :) tik vot kvalitaate gan nav zinaama :)
Re: k

Šoreiz runa gāja par remontu nevis par apkures ievilkšanu. Protams ka es to pati nedarīju, bet kanalizācijas un ūdens trubas mēs ar vīru paši ievilkām un arī savalcējām trubas. Pateikšu rupji - ja rokas no dirsas neaug tad visu var izdarīt, plus vēl izdomas drusku tad jau aizies visi darbi kā smērēti.
Re: k

nu nezinu, kādreiz visu paši darījām, bet nu patreiz doma ir tāda, ka es pelnu naudu ar to, ko es kvalitatīvi varu izdarīt lai man būtu ko samaksāt tiem, kas var veikt kvalitatīvu remontu. meistari, kas flīzes liek diendienā uzliks tās lielākoties labāk nekā es pēc grāmatas. Plus- dzīvot nemitīgos remontos absolūti nevelk- dabū bridāgi uz mēnesi, izremontē un mierīgi dzīvo līdz nakamajai reizei, nevis urbina katru nedēļas nogali. bet nu katram savs. ja remonts ir kā hobijs un patīk, kāpēc gan nedarīt to pašiem.
Re: k

nepļurksi, 6000Ls maksā tikai darbs uz 80kvm

tā pati problēma,kas autorei, tikai ar virtuves iekārtas meistariem :(
Re: k

O_O kur juus taadus cenikus nemat?

ar remontiem protams ir taa pashvakaak. Bet ja biki nopietnaak pamekleet un padomaat kas un kaa, tad veesaa mieraa atrast var.

Vis idealaakais ir dabuut kaadu pazinju kursh shajaa jomaa shancee. Taadu normaalu tikai :) Man kad vajadzeeja remontu, atnaaca pazinja uzrakstiija visu uz lapinjas ko un kur nopirkt un cik tas maksaa, nepirkt tur un tur utt.... Tad vienkaarshi sarunaaju caur ss lv 2 jaunieshus (peec skata likaas vrode normaali) vini paprasiija pa darbu katrs 250ls. Neko visu uzchiniija zb.
Re: k

nu ko var muldēt
Re: k

neko es nemuldu, ja pashai/am tajaa kastrolii nekaa nav tad neviens nepaliidzees.
Re: k

Pamēģini pazvanīt Sergejam: 7368107; 26548092. Normāls meistars, vispār viņam īpaši labi padodas sienu un griestu līdzināšana un noformēšana līdz galam, arī labi flīzē, par istabas grīdām ( parketu, laminātu ) nezinu. Viņš man taisīja istabas ( bet uz grīdas tikai tepiķis) un kapitāli remontēja vannasistabu. Pēdējai kvalitāte izcila. Cenas normālas. Strādā garu darba dienu un pēc tam visus atlikumus savāc, iztīra.
Re: Bez Tabu

Bez Tabu redzējāt sižetiņu par to sievieti, kas sarunāja meistaru dzīvokļa remontam? Šis izrādījās trakais, kas viņu sasēja, dauzīja, atstāja dienām pie gultas piesietu.
Re: Bez Tabu

izremontesim ja vajag!
Re: Bez Tabu

Mans mobīlais 28339601 varbūt varēšu palīdzēt
Re: Bez Tabu

jocigi gan tie meistari jums gadijusies, sienu lidzinasanajau nav nekada problema... nu ko ja kadam vel vajadzigs remonts varu palidzet, ir sava brigade, visu var sarunat, atri kvalitativi.... zvanit 28224809 (neesam nekadi izspiedeji vai blezu kanoris)
Re: Bez Tabu

Nezinu godigi sakot ne pareizi meklejat tagad var atrast meistarus un vienoties un ja labi meisteri vel ieteiks ka labak un letak bus jums.Remonta ir ljoti daudz variantu..Mes pasi no darbojamies ar remont darbiem u nliela pieredze jau ka no dzivoklju remonta beidzot ar privat maju buvniecibu!Ja jus intrese remonts zvnaiet..28840605 varu pie braukt paskaidrot ieteikt ka labak..Mes ne esam Firma mes esam celtnieku brigade un ne prasam tik dargi ka firmas!!Vis savejais transports visi ne piecasiemie instrumenti!
Re: griestu balsinasana

es gribeju uzzinat kur var dabut to aparatu ar kura palidzibu va nobalsināt izstabai griestus. nobalsinat vai nobalinat es isti nezinu. un es mekleju ss.lv tur piemeram neko tamlidzigu neatradu.
Re: griestu balsinasana

dzīokļu remonts. Nezinu tādas problēmas aprakstītas... mēs daram šadus darbus katru dienu... apmetums un viss viss. proti apmetums ir labāk . rēģips paredzēts 3-4.gadiem... kas tālāk??? Zvaniet sarunāsim. t.29330950. vai www.prefer.lv
Veicam iebkadu darbu

DZIVOKLA REMONTS! 28840605 Janis
Sveiki palasiju daudz te vestules un godigi sakot :

Labus un galvenais saprotowos meistarus kuri saprot ko jus tiewi welaties nau tik viegli atrast!
Jo tagad ir tada valsti situacija ka katrs otrs sauc sevi jau pa meistaru!
Jo esmu pats sastapis tadus celtniekus kuri kaut kad sew pawi taisija majas remontu pazaudeja darbu un devas celtniecibas nozare!
Pec tadiem itka meistariem tikai ir zaudejumi: isterets jusu laiks nervi sabojats matereals un nakas biezi vien meklet citus specialistus un ja labo remonts!
Mums pawiem bija daudz pedeja laika piedavajumu par taisit remontus pec tadiem meistariem!
Meisteriba nak tikai ar laiku un pieredzi darbos!
Mes neesam ne kada firma privata brigade kura sastav no 4 meisteriem un 2 paligstradniekiem! Veicam iebkada sarezgijuma remontus sakot no kosmetiskiem remontiem beidzot ar dizaina remontiem!
Varam uznemties lielos apjomos bez kaitigiem ieradumiem!
Protams ieteiksu ka jums atrak labak un izdevigak ustaisit remontu!
Tapat ir vis ne piecewamais instruments transports un ari atlaides veikalos ka ari noliktavas!
drowi zvaniet piebraukwu apsriediesiem jums velamo remontu terminjus (Tas jums neko ne maksa) cenas mums atbilst pawlaik valsts situacijaj!
Ja velaties rakstiet uz buvcelt@inbox.lv uzreiz aprekinawu remonta izmaksas uz materealiem un darbiem un varu isutit musu veiktajas bildes darbus Ar cienu Janis Num 28840605! buvcelt@inbox.lv
Re: Veicam iebkadu darbu

Nemūžam neuzticētos meistaram, kas raksta trakāk kā 4. klases skolēns. Shaww, Sawļe!
Re: Veicam iebkadu darbu

Kas ir lieli apjomi bez kaitīgiem ieradumiem?Meteriala neieraušana nāsīs lielos apjomos vai kā?Puis, vismaz sludinājumu uzraksti kā nākas, citādi visi muks no tevis kā velns no krusta.
Re: Veicam iebkadu darbu

Cik saprotu ,tad šeot viss ir bez nodokļiem,ja! tipa brigādes un meistari.
Re: Veicam iebkadu darbu

nē nu, Johan, ja vēlies, vari arī nodokļus samaksāt
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.