podu tēma :((

es nevaru ciest podu konstrukciju! tad kad tavs klucis taa smuki kriit podaa, sanaak ka vinsh kriit jau caurumaa ar uudeni, tb uudenii un uudens sljakstaas! taa nu taas kakshainaas uudens piles (un ja veel pirms tam mazaas dariishanas nokaartotas, tad vispaar...) uzlec arii uz plikaa dibena! pretiiga sajuuta uzreiz, visa labsajuuta izjaukta! besii aaraa...agraak bija taadas podu konstrukcijas, kad klucis staaveeja podaa (ne tanii caurumaa kur uudens), bet tad atkal laikam vairaak smirdeeja liidz paspeej uudeni nolaist un smeereejaas tas pods ar laikam vairaak...nu bet shitaa konstrukcija ar nekam neder. Vai tieshaam santehnikas razhotaaji pashi neizmanto savus podus un nevar atrast kaadu risinaajumu!!!
Re: podu tēma :((

reāli garlaicīgi....topiks ar bārdu
Re: podu tēma :((

Balta patiesība. Varu pačukstēt slepeno ģimenes recepti, ko man nodeva tālākā glabāšanā vecāmāte, kad vēl nebija zaudējusi pēdējās saprāta druskas (sen tas bija) un ko neviens cits nezin: pirms kakāšanas podā jāiemet papīra strēle, tad kaka atsitās pret papīru un čuras nešļakstās dibena caurumā iekšā.

P.S. starp citu šodien liela dzeršana - Boļeslaviem un Bērtuļiem vārdadiena. Neaizmirstiet apsveikt visus savus Bērtuļus un sevišķi Boļeslavus. Atā, lai jums izdodas!
Re: podu tēma :((

Steidzu jūs informēt par nupat atklāto sazvērestību valsts līmenī:
http://www.pmlp.gov.lv/lv/statistika/personvardu.html<\/a>
Meklēšanas lauciņā ievadot vārdu un noklikšķinot (nospiežot) uz vārda Meklēt, uzzināsiet, cik personu ar šādu vārdu ir reģistrētas Latvijas Iedzīvotāju reģistrā.

PĀRPUBLICĒJOT ATSAUCE UZ PMLP OBLIGĀTA. Datu bāzes stāvoklis uz: 01.01.2011

BĒRTULIS 9 24. augusts
BOĻESLAVS 235 24. augusts


Par milzīgu pārsteigumu izrādījās, ka Bērtuļu Latvijā ir veseli 9, bet Boļeslavu 235 un viņi šodien svin, a bet piemēram citi, skaitā kuplāki vārdi, nu kaut vai tie paši -slavi, ņihuja nesvin vispār nekad.

SVJATOSLAVS 254 -
MEČISLAVS 286 -
STANISLAVS 510 -
JAROSLAVS 619 -
Re: modernais pods - iluminātu santehnika zelta miljarda iegūšanai

Ja kādam aktuāla podu tēma, tad vienkārši piesakiet ekskursijas pie tiem, kam podu tēma ir ļoti aktuāla, tobish cilvēkiem, kas podos ieguldījuši lielāku naudu, kā automobiļos, dažiem eksemplāriem ir pat apzeltīti, tie ir valsts pirmās personas, bagāti uzņēmēji. Viņiem nekādas brizgas nesit sestajā caurumā. Viss perfekti. Sesto un septīto caurumus ar netīru kanalizācijas ūdeni apšļaksta tikai tautas zemākie slāņi un šādi podi ir iluminātu izgudrojums, lai ātrāk iegūtu kāroto zelta miljardu.
Re: modernais pods - iluminātu santehnika zelta miljarda iegūšanai

WARNING - ja publiskajā tualetē urinējis un fekalējis slims cilvēks, tad pietiek vienas piles veselajam, pat pēc kārtīgas ūdens noraušanas, lai veselais inficētos. ūdens pile nodod ne tikai slimību izraisītājus - baktērijas un vīrusus, bet arī iepriekšējā poda lietotāja energoinformatīvo lauku. Vai sakot savādāk, slimības tiek nodotas energoinformatīvi un ne tikai, ja sievietei bijuši 100 vīrieši un jaunavu skārusi pile, tad jaundzimušajam ir visas iepriekšējo 100 vīriešu īpašības.
īsi sakot - neejiet uz publiskajām tualetēm, mājās pirms lietošanas ieklājiet papīra strēmeli. Tualetes ir spēcīgs sabiedrības transformācijas ierocis.
Re: kaķa klepus

Šī tēma ir tikpat veca, kā forums. Puse Latvijas to jau to ir apspriedusi ar savu anāli - fekālo humora izjūtu.
Kaut tev, autor, piemestos mūžīgā caureja un tu nekad nekad nenokāptu no sava poda un šīs tēmas.
Re: kaķa klepus

Klon, vācies prom ar savu kluču tēmu, ne man interesē, neko!
šausmīgi asprātīgi, pārrēkties var:P
Re: kaķa klepus

Manuprāt šis ir atrisinājums visām tavām kaprīzēm - http://adf.ly/2U2dy
Re: kaķa klepus

vnk mazaak est,un nebuus dirst.
Re: kaķa klepus

Vai zinājāt, ka kakas ir veselīgas.?
Doktors

tikko nogaršoji ? jūti spēku pieplūdumu ?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.