Manas narcises

Gribu pažēlotes.
Esmu pie savas mājas žoga ielas pusē iestādījusi puķes, krokusus, anemones, tulpes, narcises u.c.ļoti gaidīju, kamēr izaugs jo tās manas pirmās pašas stādītās puķes, ilgi gaidiju un priecājos par pirmajiem asniem.
Krokusi laimīgi uzziedēja, tagad kārta narcisēm izauga tikai viena, bet liela un resna, vakar atbraucu mājas un ak briesmas mana narcise pazudusi un n ezis norauta , bet akurāti nogriezta,
Kam vajadzēja vienu nrcisi, kapēc raut, ja smuki zied...
Re: Manas narcises

Vai tad man vajadzeja atvest savu draudzeni uz tavu darzinu, paradit vinai vienu narcisi un teikt ka ta ir tava?

Ja narcises iestādīji pagāšajā gadā, tad tas ir tikai normāli, ja tās visas vēl šogad nezied. Visas pat nākošajā gadā varētu neziedēt. Sīpoliņiem ir jāpaaugas, it sevišķi,ja tie nebija lieli. Bet neuztraucies, ja sīplpuķēm nogriež ziedus, sipols labāk nobriest!

pukjes aarpus zhoga?.. taas jaastaada citaa valstii.. :/

nakamgad tev nogriezīs desmit,ko gan tad tu teiksi...

tāda ir dzīve :(

taa jau ir,
bet mierini sevi ar domu, ka kaadu saneemeeju sii puke dariija loti laimiigu :)
varbuut ij miilaa atzinaas! beerni buus!

Un vēl -priecājies, ka smuki nogrieza, nevis ar visu sīpolu izrāva.Bet, vispār tevi saprotu, man arī būtu dusmas.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
CASH APPLICATION & COLLECTIONS SUPERVISOR
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.