Psiholoģijas kursi

Vai kāds ir mācījies kādos ar cilvēka psiholoģiju vai ezotēriku saistītos kursos, no kuriem tiešām būtu bijis kāds reāls labums, ne tikai vispārīgas gudrības, ko var izlasīt arī grāmatās?
Re: Psiholoģijas kursi

Neesmu viss, bet ir psihologjiskie trenninji, kurus vada dazhaadi pasniedzeeji no Sanktpeeterburgas - tie ir labi.

Iesaku personības attīstības treniņu. Labums tiešam ir, neskatoties uz diezgan augsto maksu. Treniņš sastāv no 3 pakāpēm - 1.pakāpe ilgst 4 dienas - ceturtdiena, piektdiena vakari un sestdiena, svētdiena pilnas dienas. 1.pakāpes mērķis ir studentiem apjaust, kas katrs ir, ko vēlas, ko var sasniegt savā dzīvē. Būtiskākais ir arī saprast savā dotā vārda un solījuma nozīmi. Pēc 1.pakāpes seko 2.pakāpe - ilgst no trešdienas līdz svētdienai 5 pilnas dienas. 2.pakāpē Tu saproti, kā Tevi uztver apkārtējie, kā Tu sadarbojies ar citiem un ko Tu vari sasniegt darbojoties tikai kopā ar citiem. 3.pakāpe ir tā saucamā Līderprogramma - ilgst apmēram 90 dienas. Ir cilvēku kopa, kas veido komandu, kas mēģina pārveidot dzīvi ap sevi, ģimenē, savā pilsētā, valstī. Ir kopējas nodarbības, dažādi pasākumi, kā arī sabiedriskie projekti - palīdzēšana bērnu namiem, vesiem cilvēkiem, teritoriju sakopšana un dažnedažādi citi pasākumi.
Pati esmu izgājusi un tiešām ir gūts reāls labums - gan savas dzīves organizēšanā, gan citu saprašanā, gan iegūti labi draugi.
Treniņš gan notiek krievu valodā, jo 1.un 2. pakāpi vada speciālisti no Kijevas, Sanktpēterburgas vai Maskavas.

Visi labie treninji notiek krievu valodaa, jo Latvijaa shaadu speciaalistu nav, un visi tie ir ilgstoshi, garas stundas, bet peec tam juuties tik paarliecinaats par sevi, ka prieks, skjiet kalnus vareetu gaazt.

es no personiigaas pieredzes varu ieteikt NLP jeb neiro-lingvistiskaas programmeeshanas kursus. nu taa lai mainiitu savu domaashanu un skatu uz pasauli. ideaals veids, kaa izkopt pozitiivo domaashanu.

Esmu arii dzirdeejusi par NLP, protams atkariigs no taa, kas pasniedz shos kursus. Cik noprotu, kakji, esi beidzis shos kursus, bet vai tevi nebaida nepareiza enkuru uzlikshana?!

Esmu izgaajis "Hose Silvas metodi", lai arii ne visai leeti,bet interesanti, var daudz ko uzzinaat gan par sevi, gan vispaar. Pasniedzeeja arii jauka.Ir arii graamatas, tikai krievu valodaa.Ja nemaldos, tad vienaa no septembra "Ievas"nummuriem bija raksts.

:))) smiekligi gan ir shie kursi. Biju aizgajusi it kaa iepazities ar piedavato programmu. Pilnigs sviests, jo tik klaju un brutalu, varetu pilnigi droshi teikt, ka neprofesionalu apieshanos redzeju pirmo reizi. Turklat absoluti nepamatoti daargu. Turklat veel, lai sanjemtu atlaides esi laipni luugts iesaistit savus draugus radus pazinjas.

Silva, tas ir ļoti specifiski, esmu par to dzirdējusi, tur pat psych.doktores iet uz šiem kursiem, bet man jau nu tādi diez vai patiktu. Varbūt sākt ar ko vienkāršāku, cik zinu, ir daudzi psihiatri vai psihoterapeiti, kuri organizē trenniņu grupas, kas reizi nedēļā tiekas un runā par sevi, savām problēmām. Nekā īpaši neizklausās, bet ir noderīgi un palīdz tikt ar sevi skaidrībā.

Ja godīgi, tad man arī šie kursi nebūt nelikās sarežģīti.Ja vēlies kaut ko vairāk uzzināt par šiem kursiem, kas tie ir, ko viņos var dzirdēt un iemācīties, vari sameklēt kādu no paniedzējiem, Latvijā cik zinu, sertificēti ir tikai 3 cilvēki.

Ela? Bet kas ir tas, ko Tu vēlies?

Kursi it kā ir lai kaut ko iemācītos, iegūtu jaunas zināšanas, idejas, utml.

Bet - ja Tu vēlies kaut ko saprast par sevi, par savu dzīvi, tad varbūt apsver iespēju pati aiziet pie psihologa vai psihoterapeita.

Iesākumam vari apskatīt kaut vai www.psihoterapija.lv.

A.

Bubim.
Latvija sertificetu psihologu nav, jo sertifikacija bus tikai pec paris gadiem. Ta ka nezinu gan, kur tie tris ir to dabujushi.

Psihologam.
Vai Tu patiešām strādā šajā jomā? Varbūt vari ieteikt kādu, kuram vajag asistentu.

Vai Tu gribi, lai es Tev palīdzu atrast darbu? :))))

a.

Lapsenei
Nevis sertificēti psihologi, bet gan sertificeti "Hose Silvas" kursu pasniedzēji.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Būvdarbu vadītājs/-a
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
CASH APPLICATIONS OPERATORS (MULTIPLE POSITIONS AVAILABLE)
ALLNEX
Konkurss beidzas 2014-11-02

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.