International Correspondence Course

Sakiet, vai te nevaid kāds, kas būtu kaut ko mācījies šajos tālmācības kursos? Esmu tantux ar augstāko izglītību, dzīvē viss kārtība, bet tak nagi niez kaut ko vēl sevis pēc pamācīties. Patīk process, tā teikt... Tad nu atradu šo International Correspondence Course reklāmiņu, domaaju, varbut pamēģināt, bet gribētos kādas reālas atsauksmes dzirdēt.
Re: International Correspondence Course

Man jau liekas, ka labaak tomeer "dziivie kursi", bet ja dziivo kaadaa miestaa, tad protams vari pasuutiit.

Ir, ok. Mana draudzene suutiija.
Re: International Correspondence Course

Loģiski, ka dzīvie labāki, tikai man nav ne laika, ne iespēju vazāties riņķī :). Es tupu mājā, strādāju un audzinu 4. g.v. sīko. Tā man būtu vairāk kā izklaide.
Mana draudzene paņēma Turības tālmācības kursus, bet tur programma gandrīz tāda pati, tikai nežēligi sāpīgi nejēdzīgi dārgi tie kursi... Tad jau labāk tusēt ar ģimeni pa kalnu ar slēpēm vai pa Ķeizarmežu :)))
Bet, ja šitie ir OK, tad būs jānomēģina.
Anyway, liels paldies par infu!
Re: International Correspondence Course

Nedomaaju, ka taa ir izklaide..bet ok
Re: International Correspondence Course

ko teshi bribi maaciities?
Re: International Correspondence Course

Ir, ir izklaide - kā reiz teica mana kolēģe pasniedzēja LU, katedras vadītāja - "zini, kāpēc es visu laiku mācījos? tāpēc, ka strādāt negribējās!" Ir tāda ļaužu kategorija, kas vienkārši kaifo mācoties :)))

Kolai - bija doma par praktisko psiholoģiju, lai gan kāda liekas valoda arī nenāktu par ļaunu - būtu vairāk par specialitāti. Tas piedāvājums jau tur nav sevišķi plašs - un biznesa, mārketinga un sekretāru lietas man neinteresē nepavisam.
Re: International Correspondence Course

Sveiki!Esmu pabeidzis 6 kursus šeit,Angļu val.ar priekšz.menedžments,marketings,grāmatv.pamati,sekretārs-biroja vaditājs,praktiskā psihloģija un iesācis vācu valoda bez prkšz.----ICC ir super,----tā tad menedzm-elitara valoda,maarketings -biznesa domaasana-gramatv.-koncentreesanas maksla,biroja vadiba-miers un pozitivisms,anglu val-portals uz pasaules iekarossanu,vaacu val-precizitaates pamats
Re: International Correspondence Course

un psiholoģija--man bija pagruuti uz eksamenu,jo daudz terminu,,tas ir mans redzeejums par siem kursiem,veel viens plus- materiaali ta paliek,kaut peec 5 gadiem paarsskkirsti un atkal esi zinoss
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.