floristikas kursi

Aicinam uz floristikas kursiem. Pasniedzēja- Līga Skrīvele. Nodarbības 1x nedēļā (otrdienās no 18.00-21.00) pa 3 stundām 6 mēnešus. Maksa 27.-Ls mēnesī. Vieta- Rīga, Blaumaņa 11/13-4.stāvā Studiju centrā Alternatīva. Kontaktiem: 8663510, 9518168 vai alternativagt@inbox.lv.
Re: floristikas kursi

bijām uz pirmo nodarbību,patika:)pasniedzēja zinoša,interesanti māk pasniegt nodarbību:))

Labdien! Sakiet vai darbam nepieciešamie materiāli ir jāmeklē un jāpērk pašai?

materiāli ir jāpērk pašai

man nepatīk ,sarežģīts stastījums,nekādu paskaidrojumu par vajadzīgajiem materiāliem,tas saucas uzmini nu?

Vai pabeidzot kursus es sanjemshu diplomu?

laikam jau nee, ja neatbild

Vai ir iespejas pieteikties uz siem kursiem tagad vel?Pec 6 men vai es varesu atrast realu darbu se Latvija un arzemes?Piem.,Anglija-Paldies/

Vai izejot šos kursus ir iespējams saņemt sertifikātu, un vai ir kāda iespēja pēc tam uz iekārtošanu kādā darbā? Paldies!

Sakiet lūdzu, kādas pēc kursu beigšanas man ir iespējas atrast darbu, ja man ir 51.gads. Ziemā kādi materiāli būtu vajadzīgi?

Kad sākas tuvākā grupiņa?
Vai ir vē brīvas vietas?
Pēc kursu beigšanas jāliek eksāmens?Ties izsniegts sertifikāts vai diploms?

Ar nepacietību gaidu atbildi...:)

sveicinaati,loti interesee floristika taadeel veeleetos arii iziet kaadus labus kursus kas ir saistiiti ar ziediem davani sainosanu,un varbuut veel kautko interesantu,kad tuvaakajaa laikaa vareetu vai buutu iespeejams uzsaakt maaciibas.....paldies evita...

http://www.alternativa.lv/kursi_floristika.html
Varētu domāt, ka studijas darbinieki to vien dara kā sēž visos forumos un meklē, vai kāds neuzdod jautājums. Ja ir tiešām vēlēšanās, tad taču jākontaktējas pa tiešo...

Vai ir iespeja patreiz sakt floristikas kursus?

Gribu savam priekam apgÅ«t floristikas zinÄ?Å?anas. Kad sÄ?kas uzņemÅ?ana jaunÄ? grupÄ?? Vai jÄ?gaida gara rinda?

Velos iestaties jusu kursos ,kas man nepieciešams,lai varetu darboties jusu kursos???

Šī pasniedzēja jav sen tur nestrādā, vinja strādā Studiju centrā AKCENTS kā arī lielākā daļa pasniedzēju ar kuriem fiktīvi tiek vāktas grupas.tie pasniedzeji ko vinji reklame jav tur nav no pagajuša gada.,jo pati esmu apmeklejusivairakus kursus alternatīva,kur pec mūīgajiem elektrības atslegumiem viss darba kolektīvs draudzīgi vinjus pameta.

Nu njemot vera ka 2008 gada maija beigas pabeidzu shos floristikas kursus un sanjemu serfitikatu, man nekadu iebildumu nav, runajot par elektribu atslegshanu ja reizem vinjiem bija kautkadas problemas, bet kursu pasniedzeja bija feina un ja saprot par ko ir runa kad stasta un ieklaisas ir ok!

nu es arī esmu bijusi tajā ietade ne vienu vien reizi,Pasniedzēji un tās meitenes divas kas centās tikt ar visām problemām galā tiešam super, bet īpašnieki bezadbildīgi tipi kuri nogŗuž visus darbu uz viena ēzeļa,otrs ļoti netīrīgi, es mācījos vairākos kursios tapēc apmērsm pusotra gada gruma redzēju to situāciju.Cik zinu tiem īpašniekiem regulari tiek mainītas telpas un atslēgta elektŗība. Kas saistīts ar alternatīvu nesasieties vai arī maksat pa nodarbībām , jo samaksājot nav garantija ka kursi būs, un ceļot pretezijas pret direktoru vienmer tiks vaina novelta uz citu.Jo no labiem darbadevējiem gandrīz 20 darbinieki nebūtu aizgājuši vienlaicīgi( pēc tam saka ka atlaisti)kauns.Bet tiešām super pasniedzēji tur bij.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/ -E (T/C SPICE, T/C ALFA, FILIĀLE "TĒRBATA")
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
Konkurss beidzas 2014-10-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kvalitātes vadības sistēmu vadītājs/-a
BioLitec

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.