Kur iziet klasiskās masāzas kursus?

Ko varat ieteikt, kur esat gājuši?
Vai ir kādas atsauksmes par konkrētu macību centru vai pasniedzēju?
Gribu apgūt klasisko masāžu!
Re: Kur iziet klasiskās masāzas kursus?

varu ieteikt apgūt masāžu pie Daces. Mācību centrs ir Lāčplēša ielā 123.Pasniedzēja ļoti vienkārši stāsta un visu laiku sekoja man līdzi, kā mācos masēt.esmu ļoti apmierināta, ka nav jāsēž solā, bet bija visu laiku jātrenējas masēt.
Varu iedot viņas telefona numuru:25920678

Es arī esmu pabeidzis kursus pie Daces- tas gan ir 1.5 gadus atpakaļ esmu apmierināts.tagad pat piepelnos

kolonnaa

Kollonā baigi dārgi....
Ellada tāds mācību centrs, bet tur jāgaida, kad grupa būs savākta!
Laikam vairāk meklēju individuālās apmācības- nedomāju, ka ja pasniedzējai ir vienlaicīgi 10 cilvēki, ka visi var paspēt praktiski izmasēt modeli! Murgs..:(

Sveika vēlreiz!
Pie Daces, kad mācījos grupa sastāvēja no 2 cilvēkiem.
Piezvani viņai-man patika, cik zinu viņa māca arī vienam cilvēkam.pāgājušo gadu cena bija 150 Ls. Cik tagad nezinu, bet apmācības pie viņas bija ko vērts .Visa mana ģimene tagad ir apmierināta un tāpat kā ansis droši masēju arī citus:)

Pie Daces tagad maksā 180 Ls! Grupā divi cilvēki! Es no pirmdienas sāku mācīties!

Nu pat arī sāku apmeklet kursus pie Daces- nu vienkārši superīga pasniedzēja un arī grupā mēs esam divatā, kolosāli.

Varat mani apsveikt: saņemu sertifikātu un esmu apguvusi masiera teorētiskās un praktiskās iemaņas! Sākumā biju uz konsultācijām visās ieteiktajās vietās- teikšu kā ir, vēl jo vairāk pēc šiem kursiem, kur mācījāmies divatā- nu kā var apgūt masiera iemaņas, ja grupā ir 15 cilvēki? Domāju, ka neiespējami, tad jau viena nodarbība ilgst ap 15 stundām, vai, lai visi pameģinātu konkrētās kustības un paņēmienus!!!!

Pie Daces tiešām esmu apguvusi ļoti labi šīs iemaņas, un protams pati pasniedzēja bija vienkārši ideāla, arī kursa biedrs patrāpījās ļoti jauks cilvēks!

Tiešām no sirds iesaku šo pasniedzēju!

Cik nodarbības bija nepieciešamas, lai iegūtu šo sertifikātu? Piedodiet par piekasību, bet vai tas nav kārtējais - aizgāju, samaksāju un tagad dzīvoju ar vēl vienu papīrīti un apziņu - esmu apguvusi to un to? Kā ar reālām prasmēm?

To--> interesanti gan!

Piedod par tik novēlotu atbildi!
Nu šajos kursos tas jau bija tas labākais, ka grupā bijām tikai divatā un praktiskās iemaņas es vismaz esmu apguvusi ļoti labi (tā vismaz apgalvoja mans pirmais klients- vīrs), eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi!Nu šeit bija tā, ka nodarbības sākumā aptkārtojām iepriekšējās nodarbībās apgūto, kas mājās ir jātrennējas pēc izdales materiāliem, tad mācījāmies jauno teoriju un tad praktiski izmēģinājām teoriju!

Bija to vērts, pasniedzzēja tiešām ļoti sirsnīga un pozitīva persona!

Es saprotu, ka pasniedzēja patiešām ir bijusi juaka un iemaņas ir apgūtas. Man tikai ir jautājums, vai un kur ar iegūto sertifikātu var strādāt? Manuprāt nevienā nopietnā vietā bez medicīniskas izglītības masieris nedrīkst strādāt.

Ko nu kurš uzskata par nopietnu vietu!;-)
Protams, ka ārstniecības iestādēs nevar strādāt, jo tur ir savi noteikumi.
Es dabūju sev darbiņu un piepelnu katru mēnesi ap 125 lati.
Viss ir atkarīgs no darba devēja un tevis paša.
Paldies vēlreiz pasniedzējai , kura arī man šīs idejas piespēlēja.

Medicīnas iestādēs nevar strādāt un aī ārstniecisko masāzu nevar veikt, tur nepieciešama medicīniskā izglītība! Bet skaistumkopšanas salonos var strādāt droši, jo tā ir ķermeņa masāža labsajūtas veicinašanai!
Kā arī pasniedzēja pati veic masāzas- iesaku izmeģināt pirms apmacībam, tad var nojaust kādai jabūt masāžai- lai tu reāli aizmigtu un relaksētos masāžas laikā!
T.66002625

Dace tagad veic masāžas un apmāca masierus Matīsa ielā 28, 2.stāvā! Ļoti jaukas telpas!
Pati pasniedzēja ļoti draudzīga, pretimnākoša un reāli paskaidro, kāpēc tā un ne savādāk! Man tiešām ļoti patīk kursi..

Balstoties uz jūsu atsauksmēm aizgāju uz konsultāciju- tīri painteresēties, kas un kā notiek, nu trāpīju es 1.nodarbībā, viena grupiņa bija uzsākusi apmacības (vīrietis un sieviete), kursi tiek pasniegti neformālā gaisotnē, daudz smējāmies, bet ar visu to, paspējām izņemt paredzēto teoriju, nu man jau dikti patika- nekas no iepriekš rakstītā nav ne grama parspīlēts! Pasniedzēja viekārši superīga!

Man ir augstākā medicīniskā izglītība un neskatoties uz to, šajos kusos tiešām ir ko iegūt priekš sevis- attieksme, Daces profesionalitāte- liekas, ka viņa caur mikroskopu skatās, kā es veicu to vai citu kustību, pat mazāko nieku kā rokas pirksts izliekts pamana :), ideāla pasniedzēja un arī manas kursa biedrenes bija apbrīnojami jaukas!

Sveiki, sveiki, kuri šogad mācījās pie Daces, mēs plānojam salidot kopā šā gada 21.decembrī uz mazu pasēdēšanu!
Kas plāno ierasties- lūdzu pieteikties e-mail!

Sveiki.
Gribēju pavaicāt, vai pie tās masiers - pasniedzējas var apgūt visa ķermeņa masāžu un cik ilgā laikā? Internetā skatos, arī tāds studiju centrs AKCENTS piedāvā masāžu kursus visam ķermenim, bet grupā 5-8 cilvēki, ja var ticēt portālā rakstītajam. Neesmu no Rīgas, bet arī interesējos par klasiskās masāžas apgūšanu un nu ļoti negribētos savu laiku un naudu izniekot veltīgi. Ko sakāt?

Varu ieteikt masāžas kursus pie masieres, kura ieguva 2009 gada Baltic SPA šempionātā kausu par profesionalitāti. Viņa iemācīs ne tikai klasisko masāžu, bet arī koriģējošo masāžu. Ja gribi zināt kaut ko konkrētāku par laiku, vietu un samaksu, raksti uz epastu: masazasskola@inbox.lv

Pie Daces tiešām zinu, ka ir to vērts. Viņa apmāca individuāli.Stāsta daudz vairāk nekā tikai par klasisko masāžu. Viņa kursus vada Matīsa ielā 28, viņas mob.tel. 25920678. Ja viņa kādreiz varbūt lasa- tad sūtu viņai visdziļākos sveicienus.
Kate

es esmu gajusi AKCENTā , grupās nav 5-8 studenti ka raksta,un tur ir pamatā aromaterapija + papildus ka pieleitot to klasiskaja masāžā. man ļoti patika bijā 3 meitenes iemācījos pati savam ādas tipam taisīt maskas un krēmus. viss tsz notika medicīnas centrā pasniezējas privatpraksē.un nav plika teorija bet uzreiz prakse. es esmu ļoti apmieriata jo līdz tam nekad ar to nebiju saskarusies.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Projektu direktors/-e
Reklāmas aģentūra

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
C1 kat. autovadītājs - palīgstrādnieks/-ce

Karstās vakances
Visas vakances 
RAŽOŠANAS VADĪTĀJU
Dardedze hologrāfija SIA
Konkurss beidzas 2014-04-30

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.