spēles viesībās

Varbūt varat ieteikt kādas spēles, atrakcijas jubilejas svinībām? vai vismaz kur i-netā atrast info par minēto.
Re: spēles viesībās

Zinu, ka baiga jautriba garanteeta ar speeli Alias... garanteeju :)
Re: spēles viesībās

Uzmini nu – Tiek viens apsēdināts krēslā, un pēc brīvprātības principa, pašā sākumā kādam ir jānotupstas uz ceļiem un jābāž galva starp ceļiem tam krēslā sēdošajam, ar skatu uz leju, tā, ka neko neredz, kas notiek aizmugurē. Tupošajam dibens ir atšauts uz augšu, aiz tā stāv pārējie un sit pa dibenu ar plaukstu, pa vienam. Tupošajam pēc sitieniem ir jāatpazīst, kas sitis, ja neatpazīst, sit nākamais, bet ja atpazīst, tad sitējs mainās ar tupošo! Laimīgs tas, kas sēž! :D
Re: spēles viesībās

Gribu sarīkot vārda dienas tusiņu, bet, lai nebūtu tukša pieēšanās un piedzeršanās, gribu sagādāt saviem ciemiņiem jautras atrakcijas. Paldies!
Re: spēles viesībās

visi vīriešu kārtas viesi apsēžas ap galdu, savukārt labākā sieviešu kārtas sūkātāja palien zem galda un sāk vienam no viesiem sūkāt. tad nu pārējiem pēc sejas izteiksmes jāpasaka, kuram no viesiem tieši sūkā.
Re: spēles viesībās

http://www.youtube.com/watch?v=aakLgLnPa64&feature=PlayList&p=A04A98CED5F87E57&playnext=1&playnext_from=PL&index=55<\/a>
Re: spēles viesībās

šo pašu vārdu salikumu ieliec Goglē un tad tik spēj drukāt laikā!
Re: spēles viesībās

Ja jus gribat spelēt ,kadu spēli dad vienmēr, jābut uzmanīgam un gatavam.!!!!!
Re: spēles viesībās

Tu evelīna laikam neko stulbāku izdomāt nevarēji,tev gadījumā nav novirzes no normas?Iesaku pārbaudīties.
Re: spēles viesībās

Spēle "Modinātājs". Pieci cilvēki sarunā dienas gaitā visur iet kopā. Viens no viņem ir modinātājs, kurš jebkurā vietā pilsētā noteiktā laikā saka: "TRRR!" un neapstājas, kamēr pārējie 4 nav viņam uzsituši.

Spēle "Lauva atnāk, lauva aiziet". Visi sēž pie galda. Spēles vadītājs iesaucas vai un "Lauva atnāk", vai arī "Lauva aiziet". Ja saka "Lauva atnāk"- visi iedzer. Ja saka "Lauva aiziet"- visi lien zem galda. Kurš paliek pēdējais, kas var saviem spēkiem izlīst no galda apakšas, ir uzvarējis.

Spēle "Nomazgā muti". Spēles dalībnieki saģērbjas ķekatās un iet uz kādu iestādi, piemēram, banku, kur visādi ķēmojas. Ja kāds kaut ko prasa, tad atbildēt drīkst tikai ar pretjautājumu: "Okei, bet vai tu muti nomazgāji?". Tad visiem būs lustīgi.

Spēle "Poltergeists". Spēles dalībnieki 10-20 cilvēku sastāvā apmeklē veikalu. Viens no viņiem ir poltergeists, kuram neuzkrītoši jāapgāž plaukts ar makaroniem. Veikala darbinieki pēc tam mēģina uzminēt, kurš ir poltergeists.

Spēle "Mušu dambrete". Dambretes galdiņu nosmērē ar zafti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušs gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

Spēle "Atvelc lūpu". Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

Spēle "Intelektuālā pankūka". Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumības, vai gudrības?

Spēle "Es nu iešu mājā"- Viesību laikā kāds pieceļas un saka "Es nu iešu mājā", pārējie tūlīt sāk viņu lūgt palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir ko ēst un dzert.

"Pirkstiņš majiņā"- dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka- pirkstiņš mājiņā! Bet otrs mēgjina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

Spēle "Klidzinam". Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēgjina uz "trīs, četri!" sākt iet, vai nu uz priekšu, vai nu atpakaļ. Spēle ir uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā sākt iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied "Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la la lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la la lā".

Spēle "Kur mēle?" Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa "Kur mēle?", pirmais atbild "skrūvspīlēs", tad otrs pagriež drusku stiprāk, un prasa tālāk "Ko mēle tur dara?", pirmais atbild "kūļājās", otrs tik pagriež stiprāk un prasa "Kas man tagad būs", un pirmais kliedz "Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!"

Spēle "Man tepat ir labi". Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu- kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes - un stāvot izraudzītajā vietā sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kāstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus (cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

Spēle lauku ļaudīm "Raibaļa", spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta- kur ir raibaļa.

Izturības spēle "Pendele"- spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... uzvarētāju nenoskaidro- to vienkārš aiznes...
Re: spēles viesībās

ļoti iesaku izspēlēt šīs spēles,būs jautri...vēl viens debilais..
līnīte

tās ir spēles speciāli lienītēm, kas jokus nesaprot
Viesības

Kāds var ieteikt spēles bērniem konkrētāk zēniem.. ;) :)
Re: Viesības

JŪLE -U-ū!

viesi izveido apli, sadodas rokās. Vidū ir 1 sieviete (Jūle), 1 vīrietis (Jūlis), abi ar aizsietām acīm. Šamos sagriež - viens plaukšķina un mūk apļa ietvaros, otrs - cenšās noķert. ķerājs sauc - Jūle, u-ū, mucējs cenšās klusu izvairīties vai ieplaukšķināt. Vispārtēja jautrība - garantēta. Tiešām rēcīgi ziskatās :)
Re: Viesības

Spēle tā arī notiek - visus pēc kārtas izpisī.
Re: Viesības

anti-Madara tu esi normāla?
Re: Viesības

Uzaicinātie viesi savstarpēji sazinās un viesībās, kur tiks spēlētas stulbas spēles - neierodas, bet dodas uz kādu citu tusiņu vietu. Jautrība garantēta.
Re: Viesības

Cik tiešām reizēm cilvēki mēdz būt stulbi... Ja nav ko teikt, tad paklusē, nevis visādas dumības raksti...
Re: Viesības

tāds čujs, ka esmu jau lustīgās viesībās:DDD
Re: Viesības

Mīļie draugi, jūs te daži esat lieli egoisti!
Tā vietā lai sniegtu palīdzību, parādat savu trulumu.Laikam uzpīpēts kas īpašs un tad triecat tādas stulbas un degradētas replikas!
Piekrītu tam cilvēciņam, kas saka- ja nav ko teik, tad paturi savas trulās domas pie sevis....Rakstīt mīļotāji....
Re: Viesības

Mīļie draugi, jūs te daži esat lieli egoisti!
Tā vietā lai sniegtu palīdzību, parādat savu trulumu.Laikam uzpīpēts kas īpašs un tad triecat tādas stulbas un degradētas replikas!
Piekrītu tam cilvēciņam, kas saka- ja nav ko teik, tad paturi savas trulās domas pie sevis....Rakstīt mīļotāji....
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.