prasības pieteikums - uzturlīdzekļi

Vai internetā ir kur atrodams paraugs prasības pieteikums tiesai par uzturlīdzekļu pārrēķinu?
Re: prasības pieteikums - uzturlīdzekļi

:) Man mājās tāds ir :)
Bet, rakstot pras.pieteik., labāk rakstit - lai ir tik un tik procenti no min.algas, nevis summu, savādāk atkal palielināsies minimālā alga un atkal būs jāsniedz
dace

:) vai ir iespēja, par to, ka es Tevi sauktu par bezgala jauku cilvēku :)) man pa meilu atsūtīt? ...un vēl jaut. - vai man prasība spieteikumā jālūdz tiesu izprasīt ziņas no VID par algu uc. reģistriem, kas atspoguļo tēva īpašumus?
Re: dace

http://www.tiesas.lv/files/paraugi/civillietas/2008/prasibas_pieteikums_par_uzturlidzeklu_piedzinu.doc<\/a>

vai tiešām tik grūti ir pašai pameklēt, ierakstot meklētājā vārdus prasības pieteikums + uzturlīdzekļu piedziņa?
red

laikam es ar internetu tā nedraudzejos, bet saku godīgi, pirms rakstīju te, meklēju!
Red-tu esi ļoti jauks cilvēks, ka ieliki linku! ;)
Re: red

hmm, manā gadījumā laikam savādāk, jo gribu prasīt pārrēķinu. Tad jautājums, vai man jāmin, ka tajā un tajā gadā ar tādu un tādu spriedumu tiesa piesprieda maksāt tādu un tādu summu.
Ja jā, tad man jāiet uz tiesu, arhīvu un jāmeklē tas spriedums, jo man tā uz rokas nav.

jā, ir jābūt atsaucei uz iepriekšējo spriedumu.

red, Tu tāda gudra-skudra, es zinu, ka isi saka, ka par laika periodu atpakaļ neko nevar prasīt, bet vai tiešām nevar prasīt pārrēķinu par laika periodu atpakāļ? Tēvs ir maksājis visus šos gadus Ls 12,-

vispar es esmu vinsh nevis vinja:)

ja tie ls 12 bija noteikti ar tiesas spriedumu (izklausaas ne visai ticami) tad nevari...

Red-skudra jau var būt arī vīr. dz. :))

Tie Ls 12 tika noteikti ar tiesas spriedumu.

Zini kāpēc es te ņemos par to laiku uz atpakaļu, jo:
1) pa ausu galam esmu dzirdējusi, ka Latv. pavisam nesen ir bijis Satversmes tiesas spriedums, kur tas ir piespriests balstoties tikai un vienīgi uz starpt. ties. aktiem. Tjipa bērnu tiesības ir aizskartas utt.
2) man pašai tas liekās nepareizi, ka nevar.
3) ceru, ka tu kā vecis man nesāksi braukt virsū! :)

Ls 10 no tevis un uzrakstīšu tev to prasības pieteikumu.

prasīt Tu vari noteikti. Tas, vai tiesa nospriedīs, - cits jautājums.

Kādas ir attiecības ar tēvu? Vai reāli viņš maksā uzturlīdzekļus? Vai arī tas ir ar mērķi saņemt maksājumus no uzturlīdzekļu garant.fonda?

nī, nevar prasīt pārrēķinu attiecībā uz uzturlīdzkeļu summu, ko tiesa toreiz tā piespriedusi, balstoties uz objektīviem faktiem par otra vecāka ienākumiem un Tu šo spriedumu nebiji pārsūdzējusi, ja pareizi sapratu, ar nosacījumu, ka tiesību norma, kas nosaka minimalu uzturlidzeklu apmeru, stajas spekā vēlāk. Principa vajadzēja uzreiz, kolidz stajas speka tie noteikumi par minimālo, rakstīt jaunu pieteikumu par uzturlidzekļu palielināšanu. Lai gan no otras puses varētu, nekur nav teikts, ka neietu cauri pieteikums par pārrēķinu attiecībā uz starpību starp tiesas piespriestajiem 12 LVL un minimalo uzturlidzekļu naudu, no ta brizā kad stājās spēkā minimālo uzturlīdzekļu tiesību norma. manam bijušajam tiesa bija 2003. gadā piespriedusi maksāt 10 LVL, vēlāk 2006. gadā bija jauns tiesas spriedums un dabūju ne mazāk kā valsts noteiktos miniālos uzturlīdzekļus, bet tagad aizdomājos, varbūt tiešām arī rakstīt pieteikumu tiesai, lai tiktu veikts pārrēķins par to laiku no?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
VADOŠAIS/-Ā JURISTS/-E
VIA SMS Group SIA
Konkurss beidzas 2014-09-28

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Būvniecības projektu vadītājs/-a (Rīga)
LNK Industries

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.