Lamināta kopšana

Izskatīju vecās tēmas, it kā kaut kāda info ir, bet īsti skaidra netieku. Tad nu griežos pēc padoma.
Dzīvoklī tikko uzlikts lamināts. Kas tas ir par līdzekli, ar ko lamināts jānoklāj, lai ilgāk kalpotu utt.
Un kā ikdienā kopt laminātu - vai pietiek ar tiem līdzekļiem, ko jāpievieno ūdenim, mazgājot grīdu???
Re: Lamināta kopšana

man ar šis jautājums interesē. Mēģināju mazgāt ar vienu līdzekli- neatceros kā sauc-Nelsā pirkts tāds balts šķ. kā piens, kas jālej klāt ūdenim, bet no tā palika tādi balti pleķi un švīkas..

Drogās ir speciāli lamināta kopšanai un mazgāšanai Johnson līdzekļi. Ļoti labi mazgā, lamināts pēc tam spīd.

Vajag mazgaat ar specialiem kopshanas lidzekliem, to pashu augstak piemineeto Johnson. Un ik pa laikam (reizi 3-4 meneshos) ievaskot ar speciaalu vasku - lai spiid un ir aizsargkaartinja.
Re: Pepi

Nu un vai tai Johnson firmai ir tāds vasks?
Un kā izpaužas tā vaskošana?
Re: Pepi

jau Ntās reizes esmu rakstījusi par VICI laminātam (visās Drogās)
Re: Ize

Nu sorry, man neizdevās atrast. Nevar jau iztikt bez tiem ntās reizes, cik var utt.??? Bet nu paldies par to ka paturpināji klasisko teicienu ar atbildi:)

Vēl viens jautājums - nav taču lamināt jābonierē tāpat kā parkets pēc vaskošanas?

Ieklāju klik laminātu. Šuvēs līmes nav, tāpēc parketa centrā (tas ir veikala nosaukums nopirku speciālu vasku, nosaukumu neatceros, bet maksāja apm. 12Ls, tādā kā metāla bundžā - tas bija lamināta pirmreizējai apstrādei, tur ir vairākām reizēm, ja telpu platība ir neliela. Atšķirībā no lētajiem vaskiem, labums tas, ka nevajag bieži vaskot - pietiek reizi pusgadā vai gadā - tas atkarīgs cik bieži mazgā grīdu, lieto u.c. Nopulēt vajag labi - savādāk nelīdzeni noklātās vietas būs redzamas. šis vasks sapildīja visas šuves un radīja aizsargkārtiņu - mazgājot grīdu vairs nepaliek ūdens pleķi. Bet gandrīz katru reizi mazgājot lieku klāt speciālo līdzekli (apm.3.9Ls) lamināta mazgāšanai.
Re: Keta

Paldies Keta:)
Re: Keta

Laminaatu drikst tikai ar tik tikko mitru mazgaat, labak gan suukt ar puteklu suuceeju.
Par to vaskoshanu tasiniiba...
Gribeju teikt ka nevajag aizrauties ar slapjo mazgashanu (var atri sabojaat laminaatu), to starp citu pardevejam vajadzeeja izstastiit.
laminaats

Varu ieteikt firmas HG produkciju. Ljoti laba, tikai visos veikalos nevar atrast. Vinji piedaavaa visaadus laminaata kopshanas liidzeljus - tiiraamos, vaskojamos, boniereejamos utt. man patiik.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Mazumtirdzniecības tīkla vadītājs/-a
AS Diāna

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
C1 kat. autovadītājs - palīgstrādnieks/-ce

Karstās vakances
Visas vakances 
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I AR SOMU VALODAS PRASMĒM
Flygpoolen in Stockholm AB
Konkurss beidzas 2014-05-19

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Kāpēc esmu izcils pārdošanas profiņš?
Aicinām pievienoties tos, kuri var atbildēt

DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.